fluid-checkout - en to ug translation catalogue (502 entries)

en: Go to Plugin Search
ug: قىستۇرما ئىزدەشكە كىرىڭ

en: Activate %s
ug: % S نى قوزغىتىڭ

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
ug: <strong>% 1 $ s</strong> قاچىلاش ۋە قوزغىتىش ئۈچۈن <strong>% 2 $ s</strong> تەلەپ قىلىدۇ. <a href="%4$s">% 3 $ s</a>

en: Enter your code here
ug: كودىڭىزنى بۇ يەرگە كىرگۈزۈڭ

note: translators: %s: Form field label
en: Add %s
ug: % S نى قوشۇڭ

en: Remove
ug: ئۆچۈرۈڭ

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
ug: زاكاز نومۇرى ۋە تالون بۇ ئېلېكترونلۇق خەت ئادرېسىغا ئەۋەتىلىدۇ.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
ug: تۇرالغۇ ، ئورۇن ، بىنا ، پول قاتارلىقلار.

en: Shipping phone
ug: مال ئەۋەتىش

en: Only used for shipping-related questions.
ug: پەقەت توشۇشقا مۇناسىۋەتلىك سوئاللارغا ئىشلىتىلىدۇ.

en: Single step
ug: يەككە قەدەم

en: Click to go to the order summary
ug: زاكاز خۇلاسىسىگە بېرىش ئۈچۈن چېكىڭ

en: Cart total:
ug: ھارۋا ئومۇمىي:

note: translators: Next checkout step title
en: Proceed to %s
ug: % S غا داۋاملاشتۇرۇڭ

en: Proceed to contact
ug: ئالاقىلىشىشنى داۋاملاشتۇرۇڭ

en: Proceed to shipping
ug: توشۇشنى داۋاملاشتۇرۇڭ

en: Proceed to billing
ug: ھېسابات قىلىشنى داۋاملاشتۇرۇڭ

en: Proceed to payment
ug: پۇل تۆلەشنى داۋاملاشتۇرۇڭ

en: Shipping method
ug: توشۇش ئۇسۇلى

en: Additional notes
ug: قوشۇمچە ئىزاھات

en: Payment method
ug: پۇل تۆلەش ئۇسۇلى

note: translators: %1$s is replaced with html for "current checkout step number", %2$s is replaced with html for "total number of checkout steps".
en: Step %1$s of %2$s
ug: قەدەم% 1 $ s نىڭ% 2 $ s

en: Change: %s
ug: ئۆزگەرتىش:% s

en: Not selected yet.
ug: تېخى تاللانمىدى.

en: Same as shipping address
ug: توشۇش ئادرېسى بىلەن ئوخشاش

en: Same as billing address
ug: ھېسابات ئادرېسى بىلەن ئوخشاش

en: Order summary
ug: زاكاز خۇلاسىسى

en: Edit cart
ug: ھارۋىنى تەھرىرلەش

note: translators: %s: html for the email address typo correction suggestion link
en: Did you mean %s?
ug: % S دېمەكچىمۇ؟

en: Change email address to: {suggestion-value}
ug: ئېلېكترونلۇق خەت ئادرېسىنى ئۆزگەرتىڭ: {تەكلىپ-قىممەت}

en: This is a required field.
ug: بۇ تەلەپ قىلىنغان ساھە.

en: This is not a valid email address.
ug: بۇ ئىناۋەتلىك ئېلېكترونلۇق خەت ئادرېسى ئەمەس.

en: This field does not match the related field value.
ug: بۇ ساھە مۇناسىۋەتلىك ساھە قىممىتىگە ماس كەلمەيدۇ.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
ug: CPF نومۇرى &quot;{cpf_number}&quot; ئىناۋەتسىز.

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
ug: CNPJ نومۇرى &quot;{cnpj_number}&quot; ئىناۋەتسىز.

en: (Required)
ug: (تەلەپ)

en: Checkout Header - Desktop
ug: چىقىمدان بېشى - ئۈستەل يۈزى

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
ug: چوڭ ئېكرانلارنىڭ تەكشۈرۈش بېتىدىكى كىچىك قوراللارنى كۆرسىتىڭ. قىستۇرمىنىڭ تەكشۈرۈش بېشىنى ئىشلەتسىڭىز ئاندىن كۆرسىتىلىدۇ.

en: Checkout Header - Mobile
ug: چىقىمدان بېشى - كۆچمە تېلېفون

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
ug: كۆچمە ئۈسكۈنىلەرنىڭ چىقىمدان بېشىنىڭ ئاستىدىكى كىچىك قوراللارنى كۆرسىتىڭ. قىستۇرمىنىڭ تەكشۈرۈش بېشىنى ئىشلەتسىڭىز ئاندىن كۆرسىتىلىدۇ.

en: Checkout Sidebar
ug: چىقىمدان يانبالدىقى

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
ug: زاكاز خۇلاسىسىدىن كېيىن چىقىمدان يان بالداقتا كىچىك قوراللارنى كۆرسىتىڭ.

en: Checkout Order Summary
ug: چىقىمدان زاكاز خۇلاسىسى

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
ug: چىقىمدان بېتىدە زاكاز خۇلاسىسى ئىچىدىكى كىچىك قوراللارنى كۆرسىتىڭ.

en: Checkout Below Place Order
ug: يەر ئاستى زاكاز تالونى

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
ug: چىقىمدان بېتىدىكى ئورۇن زاكاز كۇنۇپكىسىنىڭ ئاستىدىكى كىچىك قوراللارنى كۆرسىتىڭ.

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
ug: چىقىمداننىڭ ئاستىدىكى كىچىك قوراللارنى كۆرسىتىڭ. قىستۇرمىنىڭ تەكشۈرۈش ئاستى قىسمىنى ئىشلەتسىڭىزلا كۆرسىتىلىدۇ.

en: Classic
ug: كلاسسىك

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
ug: CodeRockz نىڭ سۇيۇقلۇق تەكشۈرۈش ۋە يەتكۈزۈش ۋاقتى قىستۇرمىلىرى

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
ug: <p style=";text-align:right;direction:rtl">بىز CodeRockz نىڭ WooCommerce (ھەقسىز ۋە PRO) قىستۇرمىلىرىنى يەتكۈزۈش ۋە يىغىش ۋاقتىنى ئىشلىتىۋاتقانلىقىڭىزنى بايقىدۇق. بۇ قىستۇرمىلار بىلەن بىرلەشتۈرۈش Fluid Checkout PRO غا يۆتكەلدى.</p>

en: Upgrade to PRO
ug: PRO غا يېڭىلاش

en: Fluid Checkout database updated successfully
ug: سۇيۇقلۇق تەكشۈرۈش سانلىق مەلۇمات ئامبىرى مۇۋەپپەقىيەتلىك يېڭىلاندى

en: The database changes where applied successfully.
ug: ساندان مۇۋەپپەقىيەتلىك قوللىنىلغان يەردە ئۆزگىرىدۇ.

en: Ok
ug: ماقۇل

en: Dismiss
ug: خىزمەتتىن ھەيدەش

en: Fluid Checkout database update
ug: Fluid Checkout ساندان يېڭىلاندى

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
ug: ساندانغا بەزى ئۆزگەرتىشلەر تەلەپ قىلىنىدۇ. ھەر قانداق يېڭىلاشقا ئوخشاش ، <strong>داۋاملاشتۇرۇشتىن بۇرۇن تور بېتىڭىزنى تولۇق زاپاسلىشىڭىزنى</strong> تەۋسىيە قىلىمىز.

en: Update database
ug: سانداننى يېڭىلاش

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
ug: سۇيۇقلۇق تەكشۈرۈش Divi Builder چىقىم قىلىش ئورۇنلاشتۇرۇشىغا ماس كەلمەيدۇ

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
ug: <p style=";text-align:right;direction:rtl">سۇيۇقلۇق تەكشۈرۈش خىزمەت قىلىش ئۈچۈن كىلاسسىك WooCommerce قىسقا كودنى ئاساس قىلغان تەكشۈرۈش جەدۋىلىگە موھتاج. Divi Builder نى ئىشلىتىپ چىقىمدان بېتىنىڭ كۆرۈنۈشى ۋە ھېسسىياتىنى خاسلاشتۇرغاندا ، كلاسسىك قىسقا كودلار چىقىمدان بېتىنىڭ ھەر بىر بۆلىكى ئۈچۈن Divi Builder نىڭ ئىختىيارى كىچىك قوراللىرى بىلەن ئالماشتۇرۇلىدۇ. بۇ ئىختىيارى كىچىك قوراللار سۇيۇقلۇق تەكشۈرۈشكە ماس كەلمەيدۇ.</p><p style=";text-align:right;direction:rtl"> Divi Builder كىچىك قوراللىرىنىڭ ئورنىغا قىسقا كود <code>[woocommerce_checkout]</code> بار تېكىست كىچىك قورالىنىڭ ئورنىغا چىقىمدان بېتىڭىزنى تەھرىرلەڭ.</p>

en: Edit the checkout page
ug: چىقىمدان بېتىنى تەھرىرلەڭ

en: Read the documentation.
ug: ھۆججەتلەرنى ئوقۇڭ.

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
ug: Fluid Checkout نى ئىشلەتكەندە گېرمانىيەلەشتۈرۈلگەن PRO كۆپ ئىقتىدارلىق تەكشۈرۈش ئىقتىدارىنى چەكلەش كېرەك

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
ug: Fluid Checkout نى ئىشلەتكەندە ، گېرمانىيەلەشتۈرۈلگەن PRO قىستۇرمىسىدىكى كۆپ ئىقتىدارلىق ئىقتىدار ھاجەتسىز بولۇپ قالىدۇ ۋە <strong>يېڭى زاكازلارنى بىر تەرەپ قىلغاندا ھالقىلىق خاتالىقلارنى</strong> كەلتۈرۈپ چىقىرىدۇ. قىستۇرما تەڭشىكىدە گېرمانلاشتۇرۇلغان PRO كۆپ ئىقتىدارلىق تەكشۈرۈش ئىقتىدارىنى چەكلەڭ.

en: Go to Germanized settings
ug: گېرمانلاشتۇرۇلغان تەڭشەكلەرگە بېرىڭ

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
ug: سۇيۇقلۇق تەكشۈرۈشنى تاللىغانلىقىڭىزغا رەھمەت!

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
ug: سىز بۇ قىستۇرمىنى بىر مەزگىل ئىشلىتىۋاتىسىز. ھازىرغىچە ئۇنى قانداق ياخشى كۆرىسىز؟<br> بىزگە تېز باھا بېرىڭ ، بىز ھەر بىر تەكلىپ-پىكىرنى قەدىرلەيمىز ، ئۇ قىستۇرمىنى داۋاملىق ياخشىلاشقا ئىلھاملاندۇرىدۇ :)

en: Rate the plugin
ug: قىستۇرمىغا باھا بېرىڭ

en: I need help!
ug: ماڭا ياردەم كېرەك!

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
ug: Quadlayers نىڭ WooCommerce Checkout باشقۇرغۇچنىڭ بەزى ئىقتىدارلىرى Fluid Checkout نى ئىشلەتكەندە مۆلچەردىكىدەك ئىشلىمەسلىكى مۇمكىن. تېخىمۇ كۆپ ئۇچۇر ۋە باشقا ھەل قىلىش چارىلىرى ئۈچۈن <a href="%s">ھۆججەتلىرىمىزنى</a> ئوقۇڭ.

en: Read documentation
ug: ھۆججەتلەرنى ئوقۇڭ

en: Don't show this again
ug: بۇنى قايتا كۆرسەتمەڭ

en: Special offers
ug: ئالاھىدە تەكلىپلەر

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
ug: سۇيۇقلۇق تەكشۈرۈشنىڭ بارلىق ياخشىلىقلىرىنى ھارۋا بېتىڭىزگە كېڭەيتىڭ ، بەتلەرگە رەھمەت.

en: Fluid Checkout PRO
ug: سۇيۇقلۇق تەكشۈرۈش PRO

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
ug: لايىھىلەش ئەندىزىسى ، ئەلالاشتۇرۇلغان ھارۋا ۋە زاكاز قوبۇل قىلىنغان بەتلەر ، ھېسابات ماسلاشتۇرۇش ۋە باشقىلار.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
ug: <strong>WooCommerce چىقىمداننىڭ ئايلىنىش نىسبىتىنى تېخىمۇ يۇقىرى كۆتۈرۈش</strong> ۋە سېتىۋېلىش تەجرىبىسىنى پۈتكۈل سەپەرگە ماسلاشتۇرۇشتىكى ئەڭ ياخشى قوراللار.

en: More design templates
ug: تېخىمۇ كۆپ لايىھىلەش قېلىپى

en: Optimized cart page
ug: ئەلالاشتۇرۇلغان ھارۋا بېتى

en: Optimized order received / thank you page
ug: ئەلالاشتۇرۇلغان زاكاز قوبۇل قىلىندى / رەھمەت بېتى

en: Edit cart contents at checkout page
ug: چىقىمدان بېتىدە ھارۋا مەزمۇنىنى تەھرىرلەڭ

en: Account matching / user matching
ug: ھېسابات ماسلاشتۇرۇش / ئىشلەتكۈچى ماسلاشتۇرۇش

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
ug: قوللايدىغان ھەق تۆلەش ئۇسۇللىرىدىن تېز تەكشۈرۈش كۇنۇپكىسى

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
ug: ھارۋىدىكى بەلگىلەرگە ئىشەنچ قىلىڭ ، بەتلەرگە رەھمەت

en: More positions for the coupon code on the checkout page
ug: چىقىمدان بېتىدىكى تالون كودىغا تېخىمۇ كۆپ ئورۇنلار

en: Integrated coupon code field on the cart page
ug: ھارۋا بېتىدىكى توپلاشتۇرۇلغان كود مەيدانى

en: International phone numbers
ug: خەلقئارالىق تېلېفون نومۇرى

en: Gift messages and packing slips
ug: سوۋغات ئۇچۇرلىرى ۋە ئورالما تالونلىرى

en: Local pickup and in-store collection
ug: يەرلىك پىكاپ ۋە دۇكاندىكى يىغىپ ساقلاش

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
ug: PRO غا يېڭىلاش - 99 EUR

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
ug: سۇيۇقلۇق تەكشۈرۈش PRO - باغلانما

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
ug: بارلىق PRO ئىقتىدارلىرى + ئالاھىدە باھادىكى بارلىق قوشۇمچە دېتاللار.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
ug: بۇ يۈرۈشلۈك مۇلازىمەت بىز ھازىر تەمىنلىگەن بارلىق قوشۇمچە زاپچاسلار ۋە كەلگۈسىدە يولغا قويماقچى بولغان Fluid Checkout قوشۇمچە دېتاللىرىنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.

en: 226 EUR value (Save 42%)
ug: 226 EUR قىممىتى (% 42 تېجەڭ)

en: Google Address Autocomplete
ug: Google ئادرېسى ئاپتوماتىك

en: Address Book
ug: ئادرېس دەپتىرى

en: EU-VAT Assistant
ug: EU-VAT ياردەمچىسى

en: All future add-ons *
ug: كەلگۈسىدىكى بارلىق قوشۇمچە دېتاللار *

en: * For as long as you have an active subscription.
ug: * ئاكتىپ مۇشتەرى بولسىلا.

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
ug: باغلامغا ئېرىشىش - پەقەت 129 ياۋرو

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
ug: بارلىق باھا EUR دا كۆرسىتىلدى. ئەگەر تور بېكىتىمىزدە باھا بىلەن ئوخشىماسلىق بولسا ، تور بېكەتتە كۆرسىتىلگەن تەكلىپلەر بۇلارنى بېسىپ ئۆتۈپ ، قوللىنىلىدۇ.

en: Add-ons
ug: قوشۇش

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
ug: بۇ قوشۇمچە دېتاللار ئارقىلىق چىقىم قىلىش تەجرىبىڭىزنى كۈچەيتىڭ.

en: I already have it – Hide this offer
ug: مەندە بار - بۇ تەكلىپنى يوشۇر

en: Installed &mdash; Activate
ug: قاچىلانغان - ئاكتىپلاش

en: Activated
ug: ئاكتىپلاندى

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
ug: تولدۇرۇش ئۈچۈن% 40 كە يەتمەيدۇ.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
ug: مالنى كېچىكتۈرۈش ۋە رازى بولمىغان خېرىدارلاردىن ساقلىنىڭ. ئۇلار سىز بىلەن تۇنجى قېتىم سېتىۋالغاندىن باشلاپ <strong>توغرا ئادرېس ئۇچۇرلىرىنى</strong> توپلاڭ.

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
ug: بۇ قوشۇمچە ھۆججەتكە ئېرىشىڭ - 29 EUR

en: Address book
ug: ئادرېس دەپتىرى

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
ug: توشۇش ۋە ھېسابات قىلىش ئۈچۈن كۆپ ساقلانغان ئادرېسلار.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
ug: خېرىدارلار ھېساباتىغا <strong>كۆپ توشۇش ۋە ھېسابات ئادرېسىنى تېجەپ</strong> ، چىقىمدان ۋە ھارۋا بېتىدە قايسىسىنى ئىشلىتىشنى تاللاڭ.

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
ug: بۇ قوشۇمچە ھۆججەتكە ئېرىشىڭ - 59 EUR

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
ug: دۇكىنىڭىز ئۈچۈن ئاددىيلاشتۇرۇلغان EU-VAT دەلىللەش.

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
ug: <strong>چىقىمدان بېتىدە ياۋروپا ئىتتىپاقىنىڭ قوشۇلما قىممەت بېجى نومۇرىنى يىغىش ۋە دەلىللەش</strong> ، تەتۈر ھەق ئېلىش ئاساسىدا باج ئېلىشنى بىكار قىلىش ۋە ئېھتىياجلىق بولغاندا خېرىدارلارنىڭ ئورنىنى جەزملەشتۈرۈش.

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
ug: بۇ قوشۇمچە دېتالغا ئېرىشىڭ - 39 EUR

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
ug: بارلىق قوشۇمچە زاپچاسلار ئايرىم سېتىلىدۇ ، ئەسكەرتىلگەندىن باشقا <strong>، Fluid Checkout Lite</strong> قىستۇرمىسىنى ئورنىتىش ۋە قوزغىتىشنى تەلەپ قىلىدۇ.

en: Select an image
ug: رەسىمنى تاللاڭ

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
ug: ئىجازەتنامە ئاچقۇچىغا ئېرىشىش ئۈچۈن <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">ھېساباتىڭىزغا كىرىڭ</a> ياكى <a href="%s" target="_blank">يېڭى ئىجازەت ئاچقۇچى سېتىۋېلىڭ</a> .

note: translators: %s: License key expiration date.
en: Valid until %s.
ug: % S غىچە كۈچكە ئىگە.

note: translators: %s: License key expiration date.
en: Expired on %s.
ug: ۋاقتى% s.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
ug: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">ھېساباتىڭىزغا كىرىپ</a> ئىجازەتنامە ئاچقۇچىڭىزنى يېڭىلاپ ، داۋاملىق يېڭىلاش ۋە قوللاشنى تاپشۇرۇۋالىسىز.

en: License key cancelled.
ug: ئىجازەت ئاچقۇچى بىكار قىلىندى.

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
ug: <a href="%s" target="_blank">يېڭى ئىجازەت ئاچقۇچى سېتىۋېلىپ</a> ، داۋاملىق يېڭىلاش ۋە قوللاشقا ئېرىشىڭ.

en: Error:
ug: خاتالىق:

en: Setup & Documentation
ug: تەڭشەش ۋە ھۆججەتلەر

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
ug: قالتىس! چىقىمدان بېتىڭىز ھازىر سۇيۇقلۇق تەكشۈرۈشتە ئىجرا بولۇۋاتىدۇ.

en: Here are a few resources for you to get started:
ug: بۇ يەردە باشلاش ئۈچۈن بىر قانچە مەنبە بار:

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
ug: قاچىلاش قوللانمىسىنى ئوقۇڭ <a href="%s" target="_blank">سۇيۇقلۇق تەكشۈرۈش ئارقىلىق بايان قىلىش</a> .

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
ug: <a href="%s">چىقىم تاللانمىلىرىغا</a> ئورۇنلاشتۇرۇش ۋە لايىھىلەش.

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
ug: سىز قاچىلىغان باشقا قىستۇرمىلارغا <a href="%s">بىرلەشتۈرۈش تاللانمىلىرىنىڭ</a> بار-يوقلۇقىنى تەكشۈرۈڭ.

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
ug: سۇيۇقلۇق تەكشۈرۈش ئىقتىدارلىرى ھەققىدە تېخىمۇ كۆپ ئۇچۇرغا ئېرىشىش ئۈچۈن <a href="%s" target="_blank">ھۆججەتلىرىمىزنى</a> زىيارەت قىلىڭ.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
ug: ئەگەر ياردەمگە ئېھتىياجلىق بولسىڭىز ، رەسمىي قوللاش قانىلىمىزدا <a href="%s" target="_blank">ياردەم بېلىتى ئېچىڭ</a> .

en: Cart layout
ug: ھارۋا ئورۇنلاشتۇرۇشى

en: Cart optimizations
ug: ھارۋىنى ئەلالاشتۇرۇش

en: Enable cart page optimizations
ug: ھارۋا بېتىنى ئەلالاشتۇرۇشنى قوزغىتىڭ

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
ug: ھارۋا بېتىنى چىقىم قىلىش بېتىگە ئوخشايدىغان ئورۇنلاشتۇرۇش بىلەن كۆرسىتىڭ.

en: Header and footer template
ug: بەت ۋە بەت ئاستى قېلىپى

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
ug: دىققىتى چېچىلىدىغان ھەقسىز بەت بېشى ۋە ئاستى بەتنى ئىشلىتىش ياكى نۆۋەتتىكى ئاكتىپ باشتېمىنىڭ بەت ئاستى ۋە ئاستى قىسمىنى ساقلاشنى كونترول قىلىدۇ.

en: Distraction free header and footer
ug: دىققىتى چېچىلىدىغان باش بەت ۋە بەت ئاستى

en: Theme's header and footer
ug: باشتېما ۋە بەت ئاستى

en: Cart elements
ug: ھارۋا ئېلېمېنتلىرى

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
ug: زاكاز خۇلاسىسىنى سۈرگەندە ھارۋا بېتىدە كۆرۈنۈپ تۇرۇڭ

en: Coupon codes
ug: Coupon كودى

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
ug: ھارۋا بېتىدىكى تالون كود بۆلىكىنى كۆرسىتىدىغان ئورۇننى تاللاڭ. پەقەت AJAX ھارۋىسى ۋە چىقىمدان بېتىدىكى توپلاشتۇرۇلغان كودلار قوزغىتىلغاندىلا قوللىنىلىدۇ.

en: Hidden
ug: يۇشۇرۇن

en: Before the cart items section
ug: ھارۋا تۈرلىرى بۆلىكىدىن بۇرۇن

en: Inside the cart items section
ug: ھارۋا تۈرلىرى بۆلىكىنىڭ ئىچىدە

en: After the cart items section
ug: ھارۋا تۈرلىرى بۆلىكىدىن كېيىن

en: Before the shipping section
ug: توشۇش بۆلىكىدىن بۇرۇن

en: After the shipping section
ug: توشۇش بۆلۈمىدىن كېيىن

en: Before the order summary
ug: زاكاز خۇلاسىسى

en: Inside the order summary
ug: زاكاز خۇلاسىسى ئىچىدە

en: Before the order totals
ug: زاكاز ئومۇمىي سانىدىن بۇرۇن

en: After the order totals
ug: زاكازدىن كېيىن

en: After the order summary
ug: زاكاز خۇلاسىسىدىن كېيىن

en: Shipping
ug: توشۇش

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
ug: ھارۋا بېتىدە توشۇش ھەققى ۋە ھېسابلىغۇچنى كۆرسىتىدىغان ئورۇننى تاللاڭ.

en: Display as a cart section
ug: ھارۋا بۆلىكى سۈپىتىدە كۆرسىتىلىدۇ

en: Cross-sells
ug: ھالقىما سېتىش

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
ug: ھارۋا بېتىدىكى سېتىش ھالقىسىنى كۆرسىتىدىغان ئورۇننى تاللاڭ.

en: Before the cart actions
ug: ھارۋا ھەرىكىتىدىن ئىلگىرى

en: After the cart actions
ug: ھارۋا ھەرىكىتىدىن كېيىن

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
ug: ھارۋا بېتىدىكى ئۆز-ئارا سېتىلىدىغان بۇيۇملارنىڭ ئورۇنلاشتۇرۇلۇشى.

en: Optimized horizontal cross-sells layout
ug: ئەلالاشتۇرۇلغان گورىزونتال كېسىشمە ئورۇنلاشتۇرۇش لايىھىسى

en: Theme's cross-sells layout
ug: باشتېمىنىڭ ئۆز-ئارا سېتىش ئورۇنلاشتۇرۇشى

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
ug: ھارۋا بېتىدە كۆرسىتىلىدىغان ئۆز-ئارا سېتىلىدىغان بۇيۇملارنىڭ سانى

en: Trust symbols &amp; badges
ug: ئىشەنچ بەلگىسى ۋە بەلگە

en: Add widget areas to the cart page
ug: ھارۋا بېتىگە كىچىك قوراللارنى قوشۇڭ

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
ug: بۇ كىچىك قوراللار رايونلىرى ھارۋا بېتىگە ئىشەنچ بەلگىسى ۋە ئىشەنچ بەلگىسى قوشۇشقا ئىشلىتىلىدۇ.

en: Checkout
ug: چىقىمدان

en: Layout &amp; design
ug: ئورۇنلاشتۇرۇش ۋە لايىھىلەش

en: Checkout layout
ug: چىقىمدان ئورۇنلاشتۇرۇشى

en: Design template
ug: لايىھىلەش قېلىپى

en: Dark mode
ug: قاراڭغۇ ھالەت

en: Enable dark mode
ug: قاراڭغۇ ھالەتنى قوزغىتىڭ

en: Header and footer templates
ug: بەت ۋە ئاستى قېلىپ

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
ug: چىقىمدان بېتىدە دىققىتى چېچىلىشتىن ساقلىنىش ئۈچۈن ، چېچىلىش ھەقسىز ماۋزۇ ۋە بەت ئاستى ئىشلىتىشنى تەۋسىيە قىلىمىز. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">ھارۋىدىن ۋاز كېچىش توغرىسىدىكى تەتقىقاتنى ئوقۇڭ</a> .

en: Logo image
ug: بەلگە رەسىم

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
ug: چىقىمدان بېتىنىڭ بېشىدا كۆرسىتىلىدىغان رەسىمنى تاللاڭ. دىققىتى چېچىلىدىغان ھەقسىز ماۋزۇ ۋە بەت ئاستىنى ئىشلەتكەندە ئاندىن قوللىنىلىدۇ.

en: Header background color
ug: بەت تەگلىك رەڭگى

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
ug: چىقىمدان بېتىنىڭ تەگلىك رەڭگىنى تاللاڭ. دىققىتى چېچىلىدىغان ھەقسىز ماۋزۇ ۋە بەت ئاستىنى ئىشلەتكەندە ئاندىن قوللىنىلىدۇ.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
ug: HTML رەڭ قىممىتى. يەنى: # f3f3f3

en: Page background color
ug: بەت تەگلىك رەڭگى

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
ug: چىقىمدان بېتىنىڭ تەگلىك رەڭگىنى تاللاڭ. <em>بەدەن</em> ئېلېمېنتىغا رەڭ قوللىنىلىدۇ.

en: Footer background color
ug: ئاستى تەگلىك رەڭگى

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
ug: چىقىمدان بېتىنىڭ تەگلىك رەڭگىنى تاللاڭ. دىققىتى چېچىلىدىغان ھەقسىز ماۋزۇ ۋە بەت ئاستىنى ئىشلەتكەندە ئاندىن قوللىنىلىدۇ.

en: Checkout elements
ug: تەكشۈرۈش ئېلېمېنتلىرى

en: Progress bar
ug: ئىلگىرىلەش بالدىقى

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
ug: كۆپ باسقۇچلۇق چىقىم قىلىش ئورۇنلاشتۇرۇشىنى ئىشلەتكەندە چىقىم قىلىش بالدىقىنى كۆرسىتىڭ

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
ug: سىيرىلغاندا چىقىمداننىڭ ئىلگىرىلەش بالدىقىنى كۆرۈنۈپ تۇرۇڭ

en: Express checkout
ug: تېز چىقىمدان

en: Enable the express checkout section
ug: تېز تەكشۈرۈش بۆلىكىنى قوزغىتىڭ

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
ug: قوللايدىغان ھەق تۆلەش ئېغىزى بۇ ئىقتىدار قوزغىتىلغاندا چىقىمداندا تېز چىقىم قىلىش بۆلىكىنى كۆرسىتىدۇ.

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
ug: چوڭ ئېكرانلارغا بىر قۇردا تېز تەكشۈرۈش كۇنۇپكىسىنى كۆرسىتىڭ

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
ug: ماس كېلىدىغان تېز چىقىم قىلىش ئېغىزى بىلەن پۇل تۆلىگەندە قوشۇمچە چىقىمدانغا ئېھتىياجلىق ئېتىبارغا پەرۋا قىلماڭ

en: Make the order summary stay visible while scrolling
ug: سىيرىلغاندا زاكاز خۇلاسىسىنى كۆرۈنۈپ تۇرۇڭ

en: Choose a background color for the order summary section.
ug: زاكاز خۇلاسە بۆلىكىنىڭ تەگلىك رەڭگىنى تاللاڭ.

en: Highlight the order totals row in the order summary table
ug: تەرتىپ ئومۇمىي جەدۋىلىدىكى تەرتىپ ئومۇمىي قۇرنى گەۋدىلەندۈرۈڭ

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
ug: زاكاز خۇلاسە قىسمىدا يورۇتۇلغان تەگلىك رەڭگى بولمىغاندا ئەڭ پايدىلىق. سۇيۇقلۇق تەكشۈرۈش PRO نى ئىشلەتكەندە يەنە ھارۋا ، زاكاز قوبۇل قىلىنغان ۋە زاكاز بېتىنى كۆرۈڭ.

en: Action link on the order summary at checkout.
ug: چىقىمداندىكى زاكاز خۇلاسىسىدىكى ھەرىكەت ئۇلىنىشى.

en: Edit cart link
ug: ھارۋا ئۇلىنىشىنى تەھرىرلەڭ

en: Cart items count
ug: ھارۋا تۈرلىرى سانىلىدۇ

en: Link to shop page
ug: دۇكان بېتىگە ئۇلىنىش

en: Cart items
ug: ھارۋا بۇيۇملىرى

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
ug: چىقىمدان بېتىدىكى ھارۋا تۈرلىرىنى تەھرىرلەش تاللانمىلىرىنى قوزغىتىڭ

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
ug: خېرىدارلارنىڭ مەھسۇلات مىقدارىنى ئۆزگەرتىشىگە ياكى چىقىمدان بېتىدىكى نەرسىلەرنى بىۋاسىتە چىقىرىۋېتىشىگە يول قويۇڭ.

en: Hide cart items errors at the checkout page
ug: چىقىمدان بېتىدە ھارۋا تۈرلىرىنىڭ خاتالىقىنى يوشۇرۇڭ

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
ug: چىقىمدان بېتىنىڭ ئۈستىدىكى ھارۋا تۈرلىرىدىكى خاتالىق ئۇچۇرىنى كۆرسەتمەڭ. سېتىۋېلىش جەدۋىلىنى تاپشۇرۇش ئۈچۈن مال تاپشۇرۇش جەدۋىلىنى تاپشۇرغاندا ، بۇ خاتالىق ئۇچۇرلىرى ھەمىشە كۆرۈنىدۇ.

en: Place order
ug: ئورۇن تەرتىپى

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
ug: «ئورۇن تەرتىپى» ۋە ئاتالغۇ تەكشۈرۈش رامكىسى بۆلىكىنى كۆرسىتىدىغان ئورۇنغا ئېنىقلىما بېرىڭ.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
ug: بەزى تاللاشلار بەزى قىستۇرمىلار ۋە باشتېمىلارغا ماس كەلمەسلىكى مۇمكىن.

en: Below the payment section
ug: ھەق تۆلەش بۆلىكىنىڭ ئاستىدا

en: Below the order summary
ug: تۆۋەندە زاكاز خۇلاسىسى

en: Both below the payment section and the order summary
ug: ھەم پۇل تۆلەش بۆلىكى ۋە زاكاز خۇلاسىسى

en: Add widget areas to the checkout page
ug: چىقىمدان بېتىگە كىچىك قوراللار رايونى قوشۇڭ

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
ug: بۇ كىچىك قوراللار رايونى تەكشۈرۈش بېتىگە ئىشەنچ بەلگىسى ۋە ئىشەنچ بەلگىسى قوشۇشقا ئىشلىتىلىدۇ.

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
ug: كۆپ باسقۇچلۇق چىقىم ئورۇنلاشتۇرۇشىنى ئىشلەتكەندە كۆچمە ئۈسكۈنىلەرنىڭ ئاخىرقى تەكشۈرۈش باسقۇچىنى كۆرگەندىلا چىقىمدان يانبالداق كىچىك قوراللىرىنى كۆرسىتىڭ

en: Enable integrated coupon code section
ug: توپلاشتۇرۇلغان كود بۆلىكىنى قوزغىتىڭ

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
ug: پەقەت WooCommerce تەڭشىكىدە تالون كودى ئىشلىتىلگەندىلا قوللىنىلىدۇ.

en: Display the coupon codes section title
ug: تالون كودى بۆلەك نامىنى كۆرسىتىڭ

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
ug: تالون كودى چىقىمدان ياكى ھارۋا بېتىدە ئايرىم بۆلەك سۈپىتىدە كۆرسىتىلگەندىلا قوللىنىلىدۇ.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
ug: چىقىمدان بېتىدە تالون كود بۆلىكىنى كۆرسىتىدىغان ئورۇننى تاللاڭ.

en: Before the checkout steps
ug: تەكشۈرۈش باسقۇچىدىن بۇرۇن

en: As a substep before payment methods
ug: پۇل تۆلەش ئۇسۇللىرىدىن بۇرۇن

en: As a substep after payment methods
ug: پۇل تۆلەش ئۇسۇللىرىدىن كېيىن قوشۇمچە ئورۇن سۈپىتىدە

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
ug: «تالوننى ئىشلىتىش» كۇنۇپكىسىنىڭ ئۇسلۇبىنى تاللاڭ. تالون كودى بۆلىكى چىقىمدان بېتىدىكى «چىقىم قىلىش باسقۇچىدىن ئىلگىرى» ياكى ھارۋا بېتىدىكى «ھارۋا تۈرلىرى بۆلىكى» دىن بۇرۇنلا قوللىنىلىدۇ.

en: Default button style
ug: كۆڭۈلدىكى كۇنۇپكا ئۇسلۇبى

en: "Add" link button
ug: «قوشۇش» ئۇلىنىش كۇنۇپكىسى

en: Checkout fields
ug: چىقىمدان مەيدانى

en: Optional fields
ug: ئىختىيارىي بۆلەكلەر

en: Hide optional fields behind a link button
ug: ئۇلىنىش كۇنۇپكىسىنىڭ كەينىگە ئىختىيارى بۆلەكلەرنى يوشۇرۇڭ

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
ug: بۇ تاللاشنى تەكشۈرۈش ئارقىلىق ئوچۇق كىرگۈزۈش سانىنى ئازايتىش ، <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">تەتقىقاتنى ئوقۇش</a> تەۋسىيە قىلىنىدۇ.

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
ug: ئۇلىنىش كۇنۇپكىسىنىڭ ئارقىسىدىكى «ئادرېس 2-نومۇر» نى يوشۇرماڭ

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
ug: كۆپىنچە خېرىدارلار «ئادرېس لىنىيىسى 2» مەيدانىغا ئېھتىياجلىق بولغاندا ياكى توغرا توشۇش ئادرېسىغا ئېرىشكەندە ئاندىن تەۋسىيە قىلىنىدۇ (يەنى يېمەكلىك ۋە باشقا چىرىمەيدىغان مەھسۇلاتلارنى يەتكۈزۈپ بەرگەندە).

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
ug: كىچىك ھەرپتىكى «قوشۇش» ئۇلىنىش كۇنۇپكىسىنى كۆرسىتىڭ

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
ug: ئىختىيارىي بەلگە «قوشۇش» ئۇلىنىش كۇنۇپكىسىنى <code>lowercase</code> قىلىپ (يەنى «تېلېفون نومۇرى قوشۇش» نىڭ ئورنىغا «تېلېفون نومۇرى قوشۇش») قىلىڭ. بۇ تاللاش تالون كود بۆلىكىنىڭ ئۇلىنىش كۇنۇپكىلىرىغىمۇ تەسىر كۆرسىتىدۇ.

en: Billing address
ug: ھېسابات ئادرېسى

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
ug: چىقىمدان بېتىدىكى ھېسابات ئادرېسى بۆلىكىنى كۆرسىتىدىغان ئورۇننى تاللاڭ.

en: As a step before shipping
ug: توشۇشتىن بۇرۇنقى بىر قەدەم

en: As a sub-step before the shipping address section
ug: توشۇش ئادرېسى بۆلىكىنىڭ ئالدىدىكى تارماق باسقۇچ سۈپىتىدە

en: As a sub-step after the shipping address section
ug: توشۇش ئادرېسى بۆلىكىدىن كېيىنكى تارماق باسقۇچ سۈپىتىدە

en: As a step after shipping
ug: توشۇشتىن كېيىنكى بىر قەدەم

en: As a sub-step before the payment section
ug: پۇل تۆلەش بۆلۈمىدىن بۇرۇنقى تارماق باسقۇچ سۈپىتىدە

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
ug: ئوخشاش چىقىم قىلىش ۋە ئەۋەتىش ئادرېسىنى زورلاش (يەككە بۆلەك)

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
ug: سۈكۈتتىكى ھالەتتە «توشۇش / ھېسابات قىلىش ئادرېسى بىلەن ئوخشاش» تەكشۈرۈش رامكىسى

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
ug: «توشۇش ئادرېسى بىلەن ئوخشاش» تەكشۈرۈش ساندۇقى ئالدى بىلەن مال ئەۋەتىش ئادرېسى بۆلىكى كۆرسىتىلگەندە سۈكۈتتىكى ھالەتتە تەكشۈرۈلىدۇ.<br> «تالون ئادرېسى بىلەن ئوخشاش» تەكشۈرۈش ساندۇقى ئالدى بىلەن ھېسابات ئادرېسى بۆلىكى كۆرۈنگەندە سۈكۈتتىكى ھالەتتە تەكشۈرۈلىدۇ.<br> <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">چىقىمداندىكى</a> ئوچۇق كىرگۈزۈش سانىنى كۆرۈنەرلىك ئازايتىش ئۈچۈن بۇ تاللاشنى تەكشۈرۈشتىن ۋاز كېچىش تەۋسىيە قىلىنىدۇ.

en: Highlight the billing address section in the checkout form
ug: چىقىم جەدۋىلىدىكى ھېسابات ئادرېسى بۆلىكىنى گەۋدىلەندۈرۈڭ

en: Shipping address
ug: توشۇش ئادرېسى

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
ug: چىقىم قىلىش جەدۋىلىدىكى توشۇش ئادرېسى بۆلىكىنى گەۋدىلەندۈرۈڭ

en: Shipping methods
ug: توشۇش ئۇسۇللىرى

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
ug: توشۇش ئۇسۇلى بۆلىكىنى قايسى ئورۇنغا كۆرسىتىشنى تاللاڭ.

en: Before shipping address
ug: مال ئەۋەتىش ئادرېسىدىن بۇرۇن

en: After shipping address
ug: توشۇش ئادرېسىدىن كېيىن

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
ug: تۇنجى توشۇش ئۇسۇلىنى ئاپتوماتىك تاللاشنىڭ ئالدىنى ئېلىش

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
ug: قوزغىتىلغاندا ، ھەر بىر توشۇش بولىقى ئۈچۈن باشقا توشۇش ئۇسۇلى تاللانمىغاندا ، تۇنجى توشۇش ئۇسۇلى ئاپتوماتىك تاللانمايدۇ.<br> ئەگەر يەرلىك توشۇش ئىقتىدارى ئۈچۈن تاللانغان توشۇش ئۇسۇلىنى تازىلاش تاللانمىسى قوزغىتىلسا ، بۇ تاللاش ئاپتوماتىك قوزغىتىلىدۇ.

en: Local pickup
ug: يەرلىك پىكاپ

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
ug: يەرلىك پىكاپ توشۇش ئۇسۇلى تاللانغاندا توشۇش ئادرېسى بۆلىكىنى ئۆچۈرۈۋېتىدۇ.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
ug: يەرلىك پىكاپ توشۇش ئۇسۇلى تاللانغاندا توشۇش ئادرېسىنى پىكاپ ئورنى بىلەن ئالماشتۇرىدۇ.

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
ug: پىكاپ ئورنىنىڭ تارماق قىسمىدا توشۇش ئۇسۇلىنى تازىلاشنى تاللاڭ

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
ug: تاللانغان توشۇش ئۇسۇلىنى تازىلاش ئۈچۈن پىكاپ ئورنىنىڭ ئاستى قىسمىغا ئۇلىنىش كۇنۇپكىسىنى كۆرسىتىڭ. ئەگەر ئىلگىرى يەرلىك پىكاپ ئۇسۇلى تاللانغان بولسا ، توشۇش ئادرېسى بۆلىكىنى يەنە بىر قېتىم كۆرسىتىشكە ئىشلىتىلىدۇ.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
ug: قايسى ئادرېسنى يەرلىك پىكاپ زاكازلىرىنىڭ توشۇش ئادرېسى قىلىپ ساقلاشنى تاللاڭ.

en: Save the selected pickup location
ug: تاللانغان پىكاپ ئورنىنى ساقلاڭ

en: Save same as the billing address
ug: ھېسابات ئادرېسى بىلەن ئوخشاش ساقلاڭ

en: Do not save any shipping address
ug: ھېچقانداق توشۇش ئادرېسىنى ساقلىماڭ

en: Company name field for shipping address
ug: توشۇش ئادرېسى ئۈچۈن شىركەت ئىسمى

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
ug: چىقىم جەدۋىلىدىكى توشۇش ئادرېسى بۆلىكىنىڭ شىركەت نامىنىڭ كۆرۈنۈشچانلىقىنى ئۆزگەرتىڭ.

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
ug: ئەگەر بۇ بۆلەك «ئىختىيارى» قىلىپ تەڭشەلسە ، بۇ سۈكۈتتىكى كۆرۈنۈش ھالىتى بولۇپ ، باشقا قىستۇرمىلارغا لازىملىق ئۆزگەرتىشلەرنى ئىشلىتىشكە ھېچقانداق ئۆزگەرتىش قوللىنىلمايدۇ.

en: Hidden (remove field)
ug: يوشۇرۇن (مەيداننى ئۆچۈرۈڭ)

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: Required
ug: تەلەپ قىلىنىدۇ

en: Add shipping phone field to the checkout form.
ug: مال ئەۋەتىش تېلېفونىنى تەكشۈرۈش جەدۋىلىگە قوشۇڭ.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
ug: توشۇش تېلېفون مەيدانىنى قايسى باسقۇچتا كۆرسىتىشنى تاللاڭ.

en: Contact step
ug: ئالاقىلىشىش باسقۇچى

en: Billing phone
ug: ھېسابات قىلىش تېلېفونى

en: Add billing phone field to the checkout form.
ug: چىقىم قىلىش جەدۋىلىگە ھېسابات تېلېفون مەيدانىنى قوشۇڭ.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
ug: ھەق تۆلەش تېلېفون مەيدانىنى قايسى باسقۇچتا كۆرسىتىشنى تاللاڭ.

en: Enable phone number validation based on country rules
ug: دۆلەت قائىدىسىگە ئاساسەن تېلېفون نومۇرىنى دەلىللەشنى قوزغىتىڭ

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
ug: چەكلەنگەندە ، تېلېفون مەيدانىنىڭ دەلىللىنىشى دۆلەت ياكى رايون كودىنىڭ دۆلەت ئۈچۈن كۈچكە ئىگە ياكى ئەمەسلىكىنى تەكشۈرمەيدۇ.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
ug: پەقەت توشۇش ياكى ھېسابات قىلىشقا رۇخسەت قىلىنغان دۆلەتلەرنىلا كۆرسىتىدۇ

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
ug: قوزغىتىلغاندا ، توشۇش تېلېفونى ساھەسىدە پەقەت توشۇشقا رۇخسەت قىلىنغان دۆلەتلەرلا بار ، پەقەت پۇل تۆلەشكە رۇخسەت قىلىنغان دۆلەتلەرلا پۇل تۆلەش تېلېفونىغا ئېرىشەلەيدۇ.

en: Show country code beside the flag
ug: بايراقنىڭ يېنىدىكى دۆلەت كودىنى كۆرسەت

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
ug: تېلېفون ساھەسىدە ئىناۋەتلىك تېلېفون نومۇرىغا مىسال كۆرسىتىڭ

en: Do not change placeholders
ug: ئورۇن ئىگىلىرىنى ئۆزگەرتمەڭ

en: Show if not defined
ug: ئېنىقلانمىغان بولسا كۆرسىتىڭ

en: Always show
ug: ھەمىشە كۆرسىتىڭ

en: Order notes
ug: زاكاز خاتىرىلىرى

en: Define the visibility of the additional order notes field.
ug: قوشۇمچە زاكاز خاتىرىسىنىڭ كۆرۈنۈشىنى ئېنىقلاڭ.

en: Gift options
ug: سوۋغات تاللانمىلىرى

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
ug: چىقىمدان بېتىدە سوۋغات ئۇچۇرى ۋە باشقا سوۋغات تاللانمىلىرىنى كۆرسىتىڭ

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
ug: خېرىدارلارنىڭ سوۋغات ئۇچۇرى ۋە باشقا سوۋغاتقا مۇناسىۋەتلىك تاللاشلارنى زاكازغا قوشۇشىغا يول قويۇڭ.

en: Display the gift message fields always expanded
ug: سوۋغات ئۇچۇرلىرىنى كۆرسىتىش ھەمىشە كېڭەيتىلگەن

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
ug: سوۋغات ئۇچۇرىنى ئايرىم بۆلەكنىڭ ئورنىغا زاكاز تەپسىلات جەدۋىلىنىڭ بىر قىسمى سۈپىتىدە كۆرسىتىڭ

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
ug: بۇ تاللاش زاكاز جەزملەشتۈرۈش بېتىگە (رەھمەت بېتى) ۋە ھېسابات بېتى ، ئېلېكترونلۇق خەت ۋە ئورالما تالونلىرىدىكى زاكاز تەپسىلاتلىرىغا تەسىر كۆرسىتىدۇ.

en: Account matching
ug: ھېسابات ماسلاشتۇرۇش

en: Enable the account matching feature
ug: ھېساباتنى ماسلاشتۇرۇش ئىقتىدارىنى قوزغىتىڭ

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
ug: خېرىدارلارنىڭ ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى بىلەن ھېسابات مەۋجۇت بولغاندا ، مېھمان خېرىدارلارنىڭ زاكازلىرىنى ھازىرقى ھېساباتى بىلەن باغلاڭ.

en: Display message when an account exists with the email address provided
ug: تەمىنلەنگەن ئېلېكترونلۇق خەت ئادرېسى بىلەن ھېسابات بولغاندا ئۇچۇرنى كۆرسىتىش

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
ug: ھېسابات قۇرۇش مەيدانىنى ئۇقتۇرۇش ۋە تىزىمغا كىرىش تالونى بىلەن ئالماشتۇرىدۇ. بەزى ئەھۋاللاردا ، خېرىدارلارنىڭ مەخپىيەتلىكىنى قوغداش ئۈچۈن بۇ تاللاشنى ئىناۋەتسىز قىلىش تەۋسىيە قىلىنىشى مۇمكىن.

en: Dashboard
ug: باش تاختا

en: Integrations
ug: بىرىكتۈرۈش

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
ug: بۇ بۆلەكتە ھازىرچە بىر گەۋدىلەشتۈرۈش يوق. ھەر بىر قىستۇرمىغا مۇناسىۋەتلىك تاللاشلار بۇ قىستۇرما قوزغىتىلغاندىلا كۆرۈنىدۇ.

en: License keys
ug: ئىجازەت كۇنۇپكىسى

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
ug: بۇ بۆلەكتە ھازىرچە ئىجازەت ئاچقۇچ تاللانمىلىرى يوق. بۇ قىستۇرما قوزغىتىلغاندا ھەر بىر قىستۇرما ياكى قوشۇمچە دېتالغا مۇناسىۋەتلىك تاللاشلار بۇ يەردە كۆرۈنىدۇ.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
ug: قىستۇرمىلىرىمىز ۋە قوشۇمچە دېتاللىرىمىز ھەققىدە تېخىمۇ كۆپ ئۇچۇرغا ئېرىشىش ئۈچۈن تور بېكىتىمىزنى زىيارەت قىلىڭ.

en: Order pay page
ug: زاكاز ھەققى بېتى

en: Order pay
ug: زاكاز ھەققى

en: Enable order pay page optimizations
ug: زاكاز ھەققىنى ئەلالاشتۇرۇشنى قوزغىتىڭ

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
ug: خېرىداردىن پۇل تۆلەشنى ساقلاۋاتقان زاكازلارنىڭ زاكاز ھەققى بېتىنىڭ ئورۇنلاشتۇرۇشىنى ئۆزگەرتىدۇ.

en: Add widget areas to the order pay page
ug: زاكاز ھەق بېتىگە كىچىك قوراللار رايونىنى قوشۇڭ

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
ug: بۇ كىچىك قوراللار زاكاز زاكاز بېتىگە ئىشەنچ بەلگىسى ۋە ئىشەنچ بەلگىسى قوشۇشقا ئىشلىتىلىدۇ.

en: Thank you page & order details layout
ug: بەت ۋە زاكاز تەپسىلاتلىرىنىڭ ئورۇنلاشتۇرۇشىغا رەھمەت

en: Order details optimizations
ug: تەپسىلاتلارنى ئەلالاشتۇرۇش

en: Enable thank you page and order details optimizations
ug: رەھمەت بېتى ۋە زاكاز تەپسىلاتلىرىنى ئەلالاشتۇرۇشنى قوزغىتىڭ

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
ug: رەھمەت بېتى ۋە ھېسابات بېتىدىكى زاكاز تەپسىلاتلىرىنىڭ ئورۇنلاشتۇرۇشىنى ئۆزگەرتىدۇ.

en: Enable order details customizations on email notifications
ug: ئېلېكترونلۇق خەت ئۇقتۇرۇشىدا زاكاز تەپسىلاتلىرىنى خاسلاشتۇرۇشنى قوزغىتىڭ

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
ug: ئېلېكترونلۇق خەت ئۇقتۇرۇشىدىكى يېڭى بۆلەكلەرنى كۆرسىتىش ۋە بۆلەكلەرنىڭ تەرتىپىنى ئۆزگەرتىش. ئېلېكترونلۇق خەت ئۇقتۇرۇشىدىكى زاكاز تەپسىلاتلىرى ئۆزگەرمەيدۇ.

en: Thank you page
ug: رەھمەت سىزگە

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
ug: بۇ تاللاشلار رەھمەت بېتىگە تەسىر كۆرسىتىدۇ ، تاپشۇرۇۋالغان زاكاز ياكى زاكاز جەزملەشتۈرۈش بېتى دەپمۇ ئاتىلىدۇ.

en: Order details layout
ug: زاكاز تەپسىلاتلىرىنى ئورۇنلاشتۇرۇش

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
ug: رەھمەت بېتىدە زاكاز تەپسىلاتلىرىنى كەڭ ئورۇنلاشتۇرۇش بىلەن كۆرسىتىڭ

en: Add widget areas to the thank you page
ug: رەھمەت بېتىگە كىچىك قوراللارنى قوشۇڭ

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
ug: بۇ كىچىك قوراللار رەھمەت بېتىگە ئىشەنچ بەلگىسى ۋە ئىشەنچ بەلگىسى قوشۇش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
ug: بۇ تاللاشلار رەھمەت بېتىگە ، ھېسابات بېتى ۋە ئېلېكترونلۇق خەت ئۇقتۇرۇشىدىكى زاكاز تەپسىلاتلىرىنى كۆرۈشكە تەسىر كۆرسىتىدۇ.

en: Order actions
ug: ھەرىكەتلەرنى بۇيرۇتۇش

en: Choose in which position to display the order actions.
ug: قايسى ئورۇندىكى تەرتىپ ھەرىكىتىنى كۆرسىتىدىغانلىقىنى تاللاڭ.

en: Inside the order overview
ug: زاكاز ئومۇمىي كۆرۈنۈشىنىڭ ئىچىدە

en: After the order overview
ug: زاكاز ئومۇمىي كۆرۈنۈشىدىن كېيىن

en: After order sections
ug: زاكاز بۆلەكلىرىدىن كېيىن

en: Order status
ug: زاكاز ھالىتى

en: Display the order status progress bar
ug: تەرتىپ ھالىتىنىڭ ئىلگىرىلەش بالدىقىنى كۆرسىتىڭ

en: Choose in which position to display the section.
ug: بۆلەكنى قايسى ئورۇنغا كۆرسىتىشنى تاللاڭ.

en: After the order overview and payment instructions
ug: زاكاز ئومۇمىي ئەھۋالى ۋە پۇل تۆلەش كۆرسەتمىسىدىن كېيىن

en: Before the order items section
ug: زاكاز تۈرلىرى بۆلىكىدىن بۇرۇن

en: Inside the order items section
ug: زاكاز تۈرلىرى ئىچىدە

en: After the order items section
ug: زاكاز تۈرلىرى بۆلىكىدىن كېيىن

en: On the sidebar
ug: يان بالداقتا

en: Order downloads
ug: چۈشۈرۈشنى زاكاز قىلىڭ

en: Gift message
ug: سوۋغات ئۇچۇرى

en: Tools
ug: قوراللار

en: Troubleshooting
ug: كاشىلا

en: Debug options
ug: تاللاش تاللانمىلىرى

en: Debug mode
ug: ھەل قىلىش ھالىتى

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
ug: ھەل قىلىش ھالىتىنى ئىشلىتىش تور بېكەتنىڭ ئىقتىدارىغا تەسىر كۆرسىتىدۇ. چاتاقنى بىر تەرەپ قىلغاندا بۇ تاللاشنى ئىشلىتىڭ.

en: Load unminified assets
ug: ئېنىقلانمىغان مۈلۈكلەرنى يۈكلەڭ

en: Enhanced select fields
ug: كۈچەيتىلگەن تاللاش رايونى

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
ug: <code>select2</code> چۈشۈش زاپچاسلىرىنى <code>TomSelect</code> غا ئالماشتۇرۇڭ

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
ug: TomSelect بولسا WooCommerce چىقىم قىلىش بېتىدە ئىشلىتىلىدىغان ئوخشاش ئىقتىدارلارنى تەمىنلەش بىلەن بىر ۋاقىتتا ، Select2 گە قارىغاندا خاتالىق كۆپ يۈز بېرىدىغان ئاددىي چۈشۈرۈش تاللانمىسى.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
ug: جەدۋەلنى ئاپتوماتىك چوڭايتىش

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
ug: شەكىل چوڭلۇقى ئىچىدىكى <code>font-size</code> 16px قىلىپ تەڭشەڭ

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
ug: جەدۋەل مەيدانى ئىچىدىكى خەت چوڭلۇقى 16px دىن كىچىك بولغاندا ، Safari ۋە باشقا توركۆرگۈچلەر كۆچمە ئۈسكۈنىلەردە ئاپتوماتىك چوڭايتىپ ، تېكىستنى ئوقۇشقا قولايلىق يارىتىشى مۇمكىن. بۇ تاللانما قوزغىتىلغاندا ، ئۇ Fluid Checkout تەرىپىدىن ئەلالاشتۇرۇلغان بەتلەردە جەدۋەل مەيدانىنىڭ خەت نۇسخىسىنى 16px قىلىپ بەلگىلەيدۇ.

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
ug: توشۇش مەنزىلى سۇيۇقلۇق تەكشۈرۈش ئاكتىپلانغاندا ھەمىشە «خېرىدارلارنىڭ مال ئەۋەتىش ئادرېسى» غا تەڭشەلگەن. خېرىدارلار چىقىمداندا يەنىلا ئوخشىمىغان توشۇش ۋە ھېسابات ئادرېسى بىلەن تەمىنلەيدۇ ، سۈكۈتتىكى ھېسابات ئادرېسىنى مال ئەۋەتىش ئادرېسى بىلەن ئوخشاش تاللاش ئۇسۇلى WooCommerce&gt; تەڭشەك&gt; سۇيۇقلۇق چىقىمداندا بار.

en: Fluid Checkout
ug: سۇيۇقلۇق تەكشۈرۈش

en: Settings
ug: تەڭشەك

en: Support
ug: قوللاش

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
ug: <a target="_blank" href="%s">PRO غا يېڭىلاپ</a> تېخىمۇ كۆپ تاللاشلارنى ئېچىڭ.

en: (experimental)
ug: (تەجرىبە)

en: Confirm
ug: جەزملەشتۈرۈڭ

en: Verify Phone Number
ug: تېلېفون نومۇرىنى تەكشۈرۈپ بېقىڭ

en: Please verify your phone number.
ug: تېلېفون نومۇرىڭىزنى تەكشۈرۈپ بېقىڭ.

en: The Bluehost Plugin
ug: Bluehost قىستۇرمىسى

en: Custom fields
ug: ئىختىيارىي بۆلەكلەر

en: Enable custom shipping email field
ug: ئىختىيارى توشۇش ئېلېكترونلۇق خەت مەيدانىنى قوزغىتىڭ

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
ug: قوزغىتىلغاندا ، Bluehost قىستۇرمىسىدىن ئەۋەتىلگەن ئېلېكترونلۇق خەت ساندۇقى تەكشۈرۈش جەدۋىلىگە قوشۇلىدۇ.

en: Captcha Pro by BestWebSoft
ug: BestWebSoft تەرىپىدىن Captcha Pro

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
ug: تۇتقۇچ بۆلىكىنى كۆرسىتىدىغان ئورۇنغا ئېنىقلىما بېرىڭ. بەزى ئورۇنلار تاللانغان capcha تىپىغا ئاساسەن ئىشلىمەسلىكى مۇمكىن.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
ug: مېڭىشتىن بۇرۇن پىكاپ تاللاش تەلەپ قىلىنىدۇ.

en: Pickup point
ug: تاللاش نۇقتىسى

en: Pickup point not selected yet.
ug: تاللاش نۇقتىسى تېخى تاللانمىدى.

en: Pickup point:
ug: تاللاش نۇقتىسى:

en: Mailchimp for WooCommerce
ug: WooCommerce نىڭ خەت ساندۇقى

en: Subscribe checkbox
ug: تەكشۈرۈش رامكىسىغا مۇشتەرى بولۇڭ

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
ug: چىقىمدان بېتىدىكى مۇشتەرىلىك تەكشۈرۈش ساندۇقىنىڭ ئورنىنى قاپلاپ ، ئالاقىلىشىش باسقۇچىدا ھەمىشە كۆرسىتىڭ

en: Before Shipping Address
ug: مال ئەۋەتىشتىن بۇرۇن

en: (originally "%s")
ug: (ئەسلىدە &quot;% s&quot;)

en: After Shipping Address
ug: توشۇش ئادرېسىدىن كېيىن

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
ug: FermoPoint بىلەن توشقاندا يىغىش نۇقتىسىنى تاللاش تەلەپ قىلىنىدۇ.

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
ug: تەكشۈرۈلگەندە ئېلېكترونلۇق خەتتىكى خەتلەرنى ئىشلەتكۈچىلەرگە ئۇقتۇرىدۇ. (Fluid Checkout بۇ ئىقتىدارنى تەمىنلىگەنلىكى ئۈچۈن بۇ ئىقتىدار چەكلەنگەن. بۇ تاللانمىغا ئۆزگەرتىش كۈچكە ئىگە بولمايدۇ)

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
ug: خەت تەكشۈرۈشنى قوزغىتىش: (چەكلەنگەن ئىقتىدار)

en: Carrier:
ug: توشۇغۇچى:

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
ug: Sendinblue - WooCommerce ئېلېكترونلۇق خەت سېتىش

en: Sign up checkbox position
ug: تەكشۈرۈش ساندۇقىنىڭ ئورنىغا تىزىملىتىڭ

en: Move the sign up checkbox to the contact step
ug: تىزىملاش رامكىسىنى ئالاقىلىشىش باسقۇچىغا يۆتكەڭ

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
ug: قوزغىتىلغاندا ، تەكشۈرۈش ساندۇقى Sendinblue قىستۇرما تەڭشىكىدە ئېنىقلانغان كۆرسىتىش ئورنىدىن مۇستەقىل ھالدا ئالاقىلىشىش باسقۇچىغا يۆتكىلىدۇ.

en: Checkout progress
ug: چىقىمداننىڭ ئىلگىرىلىشى

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
ug: چىقىمدان ، ھارۋا ۋە تاپشۇرۇۋالغان بەتلەردە Betheme دىن چىقىم قىلىش باسقۇچلىرى بۆلىكىنى چىقىرىڭ.

en: Breadcrumbs
ug: نان

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
ug: Fluid Checkout ماۋزۇسى ۋە بەت ئاستىنى ئىشلەتكەندە Fennik تېمىسىدىكى بولكا پارچىلىرىنى چىقىرىڭ.

en: My account layout
ug: ھېساباتىمنىڭ ئورۇنلاشتۇرۇلۇشى

en: Enable wide layout on "My account" page.
ug: «ھېساباتىم» بېتىدە كەڭ ئورۇنلاشتۇرۇشنى قوزغىتىڭ.

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
ug: چىقىمدان بېتىدىكى بېكەت بېشىغا بوشلۇق (پېكسىلدا)

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
ug: چىقىمدان بېتىدىكى Impreza باش تېمىسىنى ئىشلەتكەندە ئاندىن قوللىنىلىدۇ.

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
ug: چىقىمدان ، ھارۋا ۋە زاكاز قوبۇل قىلىنغان بەتتىكى Kapee تېمىسىدىكى چىقىم باسقۇچلىرى بۆلىكىنى چىقىرىڭ.

en: Theme Porto
ug: باشتېما پورتو

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
ug: چىقىمدان ، ھارۋا ۋە زاكاز قوبۇل قىلىنغان بەتتىكى پورتو باش تېمىسىدىكى چىقىم باسقۇچلىرى بۆلىكىنى چىقىرىڭ.

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
ug: چىقىمدان ، ھارۋا ۋە زاكاز قوبۇل قىلىنغان بەتلەردىكى Pressmart تېمىسىدىكى چىقىم باسقۇچلىرى بۆلىكىنى چىقىرىڭ.

en: Theme The Gem
ug: The Gem

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
ug: Fluid Checkout ماۋزۇسى ۋە بەت ئاستىنى ئىشلەتكەندە ، ئۈنچە-مەرۋايىت تېمىسىدىن چىقىمدان باسقۇچلىرىنى چىقىرىڭ.

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
ug: Fluid Checkout ماۋزۇسى ۋە بەت ئاستىنى ئىشلەتكەندە Woodmart باشتېمىسىدىن چىقىم قىلىش باسقۇچلىرى بۆلىكىنى چىقىرىڭ.

en: Checkout options
ug: چىقىم تاللانمىلىرى

en: Disable the theme checkout options
ug: باشتېما تەكشۈرۈش تاللانمىلىرىنى چەكلەڭ

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
ug: تاللاشلار مەھسۇلات سۈرىتى ، مىقدار مەيدانى ، ئۆچۈرۈش كۇنۇپكىسى ۋە باشتېما قوشۇلغان مەھسۇلات بېتىگە ئۇلىنىش سۈكۈتتىكى ھالەتتە چەكلىنىدۇ.

en: Order progress
ug: تەرتىپنى ئىلگىرى سۈرۈش

en: Display order progress from the theme
ug: باشتېمىدىن تەرتىپ تەرتىپىنى كۆرسىتىش

en: Display the form field labels visible on the page
ug: بۇ بەتتە كۆرۈنىدىغان جەدۋەل مەيدانى بەلگىسىنى كۆرسىتىڭ

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
ug: تېخىمۇ ياخشى ئىشلەتكۈچى تەجرىبىسى ئۈچۈن بۇ تاللاشنى ساقلاپ قېلىش تەۋسىيە قىلىنىدۇ.

en: Add extra fields to the checkout form
ug: چىقىم جەدۋىلىگە قوشۇمچە مەيدان قوشۇڭ

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
ug: توشۇش ئادرېسى بۆلىكىگە قوشۇمچە توشۇش ئېلېكترونلۇق خەت ۋە توشۇش تېلېفون مەيدانى قوشىدۇ.

en: Go to the home page
ug: باش بەتكە بېرىڭ

en: Skip to content
ug: مەزمۇنغا ئاتلاڭ

en: Create an account
ug: ھېسابات قۇر

en: Log in to your account
ug: ھېساباتىڭىزغا كىرىڭ

en: Already have an account?
ug: ھېساباتىڭىز بارمۇ؟

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
ug: % 1 $ s دەپ تىزىمغا كىردى. <a href="%2$s">چېكىنىش</a>

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
ug: زاكازڭىزنىڭ ئومۇمىي سوممىسى% s سەۋەبىدىن بولىدۇ. بۇنىڭدىن كېيىن پۇل تۆلەش ھاجەتسىز.

en: Close and continue with checkout
ug: چىقىمداننى تاقاپ داۋاملاشتۇرۇڭ

en: Continue
ug: داۋاملاشتۇر

en: Parcel terminal
ug: پوسۇلكا تېرمىنالى

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
ug: <p style=";text-align:right;direction:rtl">بۇ كىچىك قورالنىڭ ئورنىنى Fluid Checkout ئالماشتۇردى.</p><p style=";text-align:right;direction:rtl"> Fluid Checkout نى ئىشلەتكەندە ، تەكشۈرۈش بېتى ئەسلىدىكى WooCommerce قىسقا كود <code>[woocommerce_checkout]</code> ئىشلىتىپ نورمال ئىشلەيدۇ.</p><p style=";text-align:right;direction:rtl"> تېخىمۇ كۆپ ئۇچۇرغا ئېرىشىش ئۈچۈن سۇيۇقلۇق تەكشۈرۈش ھۆججىتىنى زىيارەت قىلىڭ.</p>

en: Additional header sections
ug: قوشۇمچە ماۋزۇ بۆلەكلىرى

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
ug: باشتېما تەڭشىكىدە قوزغىتىلسا قوشۇمچە ماۋزۇ بۆلەكلىرىنى چىقىرىڭ.

en: More information
ug: تېخىمۇ كۆپ ئۇچۇرلار

en: Pick a Locker
ug: قۇلۇپنى تاللاڭ

en: Page template
ug: بەت قېلىپى

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
ug: بۆلەكنى ئاساس قىلغان باشتېمىلار ئۈچۈن «زاكاز جەزملەشتۈرۈش» بەت قېلىپىنى ئىشلىتىڭ

en: Only applies when using a block-based theme.
ug: پەقەت چەكلەشنى ئاساس قىلغان باشتېمىنى ئىشلەتكەندە قوللىنىلىدۇ.

en: Payment form
ug: چىقىم جەدۋىلى

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
ug: Stripe پۇل تۆلەش جەدۋىلىگە ئۇسلۇب ئىشلىتىڭ

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
ug: قوزغىتىلغاندا ، سۇيۇقلۇق تەكشۈرۈش قىستۇرما بىلەن ماسلىشىش ئۈچۈن ئەلالاشتۇرۇلغان ئۇسلۇبلارنى قوللىنىدۇ. ئەگەر سىز Stripe پۇل تۆلەش جەدۋىلىگە ئىختىيارى ئۇسلۇب ئىشلىتىۋاتقان بولسىڭىز ، ئۇنى چەكلىسىڭىز بولىدۇ.

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
ug: سۇيۇقلۇق چىقىمداننى ئىشلەتكەندە Nyture باشتېمىسىدىن چىقىم قىلىش باسقۇچلىرىنى چىقىرىڭ.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
ug: ئەگەر مال ئەۋەتىش ئادرېسى بۆلىكىدىن كېيىن تالون ئادرېسى بۆلىكى كۆرسىتىلسە ، تالون تېلېفون مەيدانى «تەلەپ» قىلىپ بېكىتىلسە ، «تەلەپ» بويىچە مەجبۇرلىنىشىڭىز مۇمكىن ، بۇ تاللاش تەكشۈرۈلگەندە توشۇش ئادرېسىنىڭ ھېسابات ئادرېسىغا كۆچۈرۈلۈشىگە كاپالەتلىك قىلىش كېرەك.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
ug: ئەگەر تالون ئادرېسى بۆلىكى تالون ئادرېسى بۆلىكىدىن كېيىن كۆرسىتىلسە ، تالون تېلېفون مەيدانى «تەلەپ» قىلىپ بېكىتىلسە ، «تەلەپ قىلىنغاندەك» مەجبۇرلىنىشى مۇمكىن ، بۇ تاللانما تەكشۈرۈلگەندە ھېسابات ئادرېسىنىڭ ھېسابات ئادرېسىغا كۆچۈرۈلۈشىگە كاپالەتلىك قىلىش كېرەك.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
ug: خېرىدارلارنىڭ دۇكان باشقۇرغۇچى تەرىپىدىن قولدا ياسالغان ياكى چىقىمداندا تاماملانمىغان زاكاز ئۈچۈن پۇل تۆلىشىگە يول قويىدۇ.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
ug: Quadlayers نىڭ قىستۇرما WooCommerce تەكشۈرۈش باشقۇرغۇچىسى سۇيۇقلۇق تەكشۈرۈشكە ماس كەلمەيدۇ

en: Company name field for billing address
ug: ھېسابات ئادرېسى ئۈچۈن شىركەت ئىسمى

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
ug: چىقىم جەدۋىلىدىكى ھېسابات ئادرېسى بۆلىكىنىڭ شىركەت نامىنىڭ كۆرۈنۈشچانلىقىنى ئۆزگەرتىڭ.

en: Theme Bookshelf
ug: تېما كىتابخانىسى

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
ug: سۇيۇقلۇق چىقىمداننى ئىشلەتكەندە كىتاب بېسىش تېمىسىدىكى چىقىم باسقۇچلىرى بۆلىكىنى چىقىرىڭ.

en: Account password
ug: ھېسابات پارولى

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
ug: زاكازنى تاماملىغاندا چىقىمداندا تەمىنلەنگەن ئۇچۇرلار بىلەن ھېسابات قۇرۇلىدۇ.

en: Choose the style of the progress bar.
ug: ئىلگىرىلەش بالدىقىنىڭ ئۇسلۇبىنى تاللاڭ.

en: WooCommerce page layout
ug: WooCommerce بەت ئورۇنلاشتۇرۇشى

en: Force wide layout on WooCommerce pages
ug: WooCommerce بېتىدە كەڭ ئورۇنلاشتۇرۇشنى زورلاڭ

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
ug: بۇ WooCommerce بېتىدە چىقىمدان ، ھارۋا ، تاپشۇرۇۋالغان زاكاز ، زاكاز ھەققى ۋە ھېسابات بېتىنى ئۆز ئىچىگە ئالغان مەزمۇن بۆلىكىنىڭ بەك تار بولماسلىقىغا كاپالەتلىك قىلىدۇ.

en: Position on checkout page
ug: چىقىمدان بېتىدىكى ئورۇن

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
ug: چىقىمدان بېتىدە بار بولغان تالون بۆلەكلىرىنى قەيەردە كۆرسىتىشنى تاللاڭ.

en: Before the progress bar
ug: ئىلگىرىلەش بالدىقىدىن بۇرۇن

en: After the progress bar
ug: ئىلگىرىلەش بالدىقىدىن كېيىن

en: Before coupon codes section
ug: تالون كود بۆلىكىدىن بۇرۇن

en: Enable international phone number fields
ug: خەلقئارالىق تېلېفون نومۇرى ساھەلىرىنى قوزغىتىڭ

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
ug: ھەر بىر دۆلەتنىڭ قائىدىسىگە ئاساسەن تېلېفون نومۇرىنى فورماتلاڭ.

en: Use precise phone number validation
ug: ئېنىق تېلېفون نومۇرىنى دەلىللەشنى ئىشلىتىڭ

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
ug: تېلېفون نومۇرىنىڭ تاللانغان دۆلەت كودى قائىدىسىگە ئاساسەن ئىناۋەتلىك كۆچمە ياكى مۇقىم تېلېفون نومۇرى بولۇشىغا كاپالەتلىك قىلىڭ. بۇ تاللانما <code>intl-tel-input</code> ئېنىق دەلىللەش ئىقتىدارىنى ئىشلىتىدۇ ، بۇ بەلكىم بەزى تېلېفون نومۇرلىرىغا يالغان ئاكتىپلىق بېرىشى مۇمكىن.

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
ug: بۇ بىر تەجرىبە ئىقتىدارى بولۇپ ، بارلىق تەڭشەشلەردە مۆلچەردىكىدەك ئىشلىمەسلىكى مۇمكىن. ئېھتىيات بىلەن ئىشلىتىڭ.

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
ug: ئېنىق دەلىللەش قوزغىتىلغاندا ئىشلىتىلىدىغان تېلېفون نومۇرىنى دەلىللەش تىپلىرى.

en: Mobile
ug: كۆچمە

en: Fixed line
ug: مۇقىم سىزىق

en: Toll free
ug: ھەقسىز

en: Contact
ug: ئالاقىلىشىش

en: Multi step
ug: كۆپ قەدەملىك

en: 2 columns
ug: 2 ئىستون

en: 1 column
ug: 1 ئىستون

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
ug: تەكشۈرۈش باسقۇچلىرى، زاكاز خۇلاسىسى ۋە باشقا بۆلەكلەرنىڭ ئادەتتىكى ئۇسلۇبلىرى.<br> سېۋەت، تاپشۇرۇۋېلىنغان زاكاز ۋە زاكازنى كۆرۈش بەتلىرى قاتارلىق باشقا بەتلەرگىمۇ ماس كېلىشى مۇمكىن.

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
ug: <em>«بىر ئىستون»</em> لايىھەسىنى ئىشلەتكەندە <em>«بۆلۈش»</em> لايىھە قېلىپى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ، ئەگەر تاللانسا <em>«مىنىمالىزم»</em> غا قايتىدۇ.

en: Before checkout steps
ug: تەكشۈرۈشتىن بۇرۇنقى قەدەملەر

en: Or
ug: ياكى

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
ug: <em>«1 ئىستون»</em> ئارقىلىق تۆلەش لايىھەسىنى ئىشلەتكەندە، بۇ تاللاش ھەمىشە <em>«تۆلەشتىن بۇرۇنقى قەدەملەر»</em> گە تەڭشىلىنىدۇ ھەمدە ئۈستەل يۈزى كۆرۈنۈشىگىمۇ ماس كېلىدۇ.

en: Position for the extra order summary section on mobile.
ug: يانفوندا قوشۇمچە زاكاز خۇلاسىسى بۆلۈمىنىڭ ئورنى.

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
ug: <em>«تور بېتىدە باشلىق»</em> تاللانمىسى پەقەت دىققەتنى چېچىپ قويمايدىغان باشلىق ئىشلىتىلگەندىلا قوللىنىلىدۇ.

en: On the site header (requires distraction-free header)
ug: تور بېكەت باشلىقى (دىققەتنى چېچىپ قويمايدىغان باشلىق تەلەپ قىلىنىدۇ)

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
ug: يانفوندا كېڭەيتكىلى بولىدىغان زاكاز خۇلاسىسى بۆلىكىنىڭ دەسلەپكى ھالىتى.

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
ug: بىز بۇنى تۆۋەندىكى دۆلەتلەر ئۈچۈن تەڭشەش تەلىپى سەۋەبىدىن <em>كېڭەيتىلگەن</em> قىلىپ بەلگىلەشنى تەۋسىيە قىلىمىز: <strong>گېرمانىيە</strong> ، <strong>ئاۋسترىيە</strong> ، <strong>شىۋىتسارىيە</strong> ، <strong>گوللاندىيە</strong> ، <strong>پولشا</strong> ، <strong>بېلگىيە</strong> ۋە <strong>فرانسىيە</strong> .

en: Collapsed
ug: يىقىلدى

en: Expanded
ug: كېڭەيتىلدى

en: Do not show
ug: كۆرسەتمەڭ

en: Yes
ug: ھەئە

en: No
ug: ياق

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
ug: ئىلتىماس قىلىڭ

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
ug: ئالاقىلىشىڭ

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
ug: توشۇش

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
ug: ھېسابات قىلىش

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
ug: چىقىم قىلىش

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
ug: ئۆزگەرتىش

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
ug: ئۆزگەرتىشلەرنى ساقلاڭ

[ctx: Substep review text]
en: None.
ug: ياق.

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
ug: رەسىم تاللانمىدى.

[ctx: Settings section]
en: Cart
ug: ھارۋا

[ctx: Settings section]
en: Order pay
ug: زاكاز ھەققى

[ctx: Settings section]
en: Thank you
ug: رەھمەت سىزگە

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
ug: بىرىكتۈرۈش

[ctx: Settings section title]
en: License keys
ug: ئىجازەت كۇنۇپكىسى

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
ug: ئورۇن بەلگىلەشتىن بۇرۇن

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
ug: ئورۇن بەلگىلەش كۇنۇپكىسىدىن بۇرۇن

[ctx: No shipping method chosen label for the order summary]
note: translators: %s shipping destination.
en: --
ug: -

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
ug: تاقاش

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
ug: كىرىڭ

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
ug: ياكى تۆۋەندە داۋاملاشتۇرۇڭ

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
ug: ياكى مېھمان سۈپىتىدە داۋاملاشتۇرۇڭ

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
ug: رەسىمنى ئۆچۈرۈڭ

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number translators: %d: Package number
en: Shipping %d
ug: يەتكۈزۈش %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
ug: توشۇش

[ctx: Used as fallback for "Proceed to next step" button label]
en: next step
ug: كېيىنكى قەدەم
