fluid-checkout - en to sk translation catalogue (521 entries)

en: "Add" link button
sk: Tlačidlo odkazu "Pridať"

en: (Required)
sk: (povinné)

en: (experimental)
sk: (experimentálne)

en: (originally "%s")
sk: (pôvodne "%s")

en: * For as long as you have an active subscription.
sk: * Pokiaľ máte aktívne predplatné.

en: 1 column
sk: 1 stĺpec

en: 2 columns
sk: 2 stĺpce

en: 226 EUR value (Save 42%)
sk: Hodnota 226 EUR (Ušetríte 42%)

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
sk: <a href="%s" target="_blank">Zakúpte si nový licenčný kľúč</a> a pokračujte v získavaní aktualizácií a podpory.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
sk: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Prihláste sa do svojho konta</a> a získajte licenčný kľúč alebo <a href="%s" target="_blank">zakúpte nový licenčný kľúč</a>.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
sk: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Prihláste sa do svojho konta</a>, aby ste obnovili svoj licenčný kľúč a pokračovali v prijímaní aktualizácií a podpory.

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
sk: <a target="_blank" href="%s">Povýšte na PRO</a> a odomknite ďalšie možnosti.

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
sk: <p>Fluid Checkout potrebuje na fungovanie klasický pokladničný formulár založený na skratkách WooCommerce. Pri používaní nástroja Divi Builder na prispôsobenie vzhľadu stránky pokladnice sa klasické skratky nahradia vlastnými widgetmi z nástroja Divi Builder pre každú časť stránky pokladnice. Tieto vlastné widgety nie sú kompatibilné so systémom Fluid Checkout.</p><p>Prosím, upravte svoju stránku s pokladňou a nahraďte widgety Divi Builder textovým widgetom obsahujúcim skratku <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
sk: <p>Tento widget bol nahradený widgetom Fluid Checkout. </p><p>Pri používaní Fluid Checkout je potrebné, aby stránka s pokladňou používala pôvodný skrátený kód WooCommerce <code>[woocommerce_checkout]</code>, aby fungovala správne.</p><p>Pre viac informácií navštívte dokumentáciu Fluid Checkout.</p>

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
sk: <p>Zistili sme, že používate pluginy Čas dodania a dátum vyzdvihnutia pre WooCommerce (zadarmo a PRO) od CodeRockz. Integrácia s týmito zásuvnými modulmi bola presunutá do Fluid Checkout PRO.</p>

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
sk: <strong>%1$s</strong> vyžaduje, aby bol nainštalovaný a aktivovaný <strong>%2$s</strong>. <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Account matching
sk: Zhodnosť účtov

en: Account matching / user matching
sk: Párovanie účtov / párovanie používateľov

en: Account password
sk: Heslo účtu

en: Action link on the order summary at checkout.
sk: Odkaz na akciu v súhrne objednávky pri pokladni.

en: Activate %s
sk: Aktivovať %s

en: Activated
sk: Aktivované

en: Add %s
sk: Pridať %s

en: Add billing phone field to the checkout form.
sk: Pridanie poľa fakturačného telefónu do formulára pokladnice.

en: Add extra fields to the checkout form
sk: Pridanie ďalších polí do formulára na pokladni

en: Add shipping phone field to the checkout form.
sk: Pridanie poľa pre prepravný telefón do formulára objednávky.

en: Add widget areas to the cart page
sk: Pridanie oblastí widgetov na stránku košíka

en: Add widget areas to the checkout page
sk: Pridanie oblastí widgetov na stránku pokladnice

en: Add widget areas to the order pay page
sk: Pridanie oblastí widgetov na stránku s platbou objednávky

en: Add widget areas to the thank you page
sk: Pridanie oblastí widgetov na stránku s poďakovaním

en: Add-ons
sk: Doplnky

en: Additional header sections
sk: Ďalšie sekcie záhlavia

en: Additional notes
sk: Ďalšie poznámky

en: Address Book
sk: Adresár

en: Address book
sk: Adresár

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
sk: Pridá do sekcie s adresou na odoslanie ďalšie pole s e-mailom a telefónom na odoslanie.

en: After Shipping Address
sk: Adresa po odoslaní

en: After order sections
sk: Po sekciách objednávky

en: After shipping address
sk: Po dodacej adrese

en: After the cart actions
sk: Po akciách s vozíkom

en: After the cart items section
sk: Po sekcii položiek košíka

en: After the order items section
sk: Za sekciou položiek objednávky

en: After the order overview
sk: Po prehľade objednávok

en: After the order overview and payment instructions
sk: Po prehľade objednávky a pokynoch na platbu

en: After the order summary
sk: Po zhrnutí objednávky

en: After the order totals
sk: Po súčtoch objednávok

en: After the progress bar
sk: Po zobrazení ukazovateľa priebehu

en: After the shipping section
sk: Po sekcii prepravy

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
sk: Všetky funkcie PRO + všetky doplnky za špeciálnu cenu.

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
sk: Všetky doplnky sa predávajú samostatne a vyžadujú inštaláciu a aktiváciu doplnku <strong>Fluid Checkout Lite</strong>, okrem prípadov, keď je to uvedené.

en: All future add-ons *
sk: Všetky budúce doplnky *

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
sk: Všetky ceny sú uvedené v EUR. Ak sa ceny na našej webovej stránke líšia od cien uvedených na našej webovej stránke, použijú sa ponuky uvedené na webovej stránke.

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
sk: Umožnite zákazníkom pridať k objednávke darčekovú správu a ďalšie možnosti súvisiace s darčekom.

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
sk: Umožnite zákazníkom meniť množstvo produktov alebo odstraňovať položky priamo na stránke pokladnice.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
sk: Umožňuje zákazníkom uskutočniť platby za objednávky, ktoré boli vytvorené ručne správcom obchodu alebo neboli dokončené počas pokladnice.

en: Already have an account?
sk: Už máte účet?

en: Always show
sk: Vždy ukazujte

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
sk: Účet bude vytvorený na základe informácií zadaných pri pokladni pri dokončovaní objednávky.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
sk: Byt, jednotka, budova, poschodie atď.

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
sk: Použitie štýlov na polia platobného formulára Stripe

en: As a step after shipping
sk: Ako krok po odoslaní

en: As a step before shipping
sk: Ako krok pred odoslaním

en: As a sub-step after the shipping address section
sk: Ako čiastkový krok po sekcii dodacej adresy

en: As a sub-step before the payment section
sk: Ako čiastkový krok pred platobnou časťou

en: As a sub-step before the shipping address section
sk: Ako čiastkový krok pred sekciou s dodacou adresou

en: As a substep after payment methods
sk: Ako čiastkový krok po platobných metódach

en: As a substep before payment methods
sk: Ako čiastkový krok pred platobnými metódami

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
sk: Priradiť objednávky hosťujúceho zákazníka k jeho existujúcemu účtu, ak už existuje účet s kontaktnými údajmi zákazníka.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
sk: Vyhnite sa oneskoreniu dodávky a nespokojným zákazníkom. Zhromažďujte <strong>správne údaje o adrese</strong> od prvého nákupu u vás.

en: Bars
sk: Bary

en: Before Shipping Address
sk: Pred odoslaním Adresa

en: Before checkout steps
sk: Kroky pred pokladňou

en: Before coupon codes section
sk: Pred sekciou kódov kupónov

en: Before shipping address
sk: Pred dodacou adresou

en: Before the cart actions
sk: Pred akciami vozíka

en: Before the cart items section
sk: Pred sekciou položiek košíka

en: Before the checkout steps
sk: Pred krokmi pri pokladni

en: Before the order items section
sk: Pred sekciou položiek objednávky

en: Before the order summary
sk: Pred zhrnutím objednávky

en: Before the order totals
sk: Pred súčtom objednávok

en: Before the progress bar
sk: Pred ukazovateľom priebehu

en: Before the shipping section
sk: Pred sekciou prepravy

en: Below the order summary
sk: Pod súhrnom objednávky

en: Below the payment section
sk: Pod platobnou sekciou

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Billing phone
sk: Fakturačný telefón

en: Both below the payment section and the order summary
sk: Pod platobnou časťou aj pod súhrnom objednávky

en: Boxed
sk: Krabica

en: Breadcrumbs
sk: Drobky

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
sk: Aplikovať

en: Captcha Pro by BestWebSoft
sk: Captcha Pro od BestWebSoft

en: Captcha position
sk: Pozícia Captcha

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
sk: Pred tlačidlom umiestniť objednávku

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
sk: Pred umiestnením objednávky

en: Carrier:
sk: Prepravca:

en: Cart elements
sk: Prvky košíka

en: Cart items
sk: Položky košíka

en: Cart items count
sk: Počet položiek v košíku

en: Cart layout
sk: Rozloženie košíka

en: Cart optimizations
sk: Optimalizácie košíka

en: Cart total:
sk: Celkový počet košíkov:

en: Change email address to: {suggestion-value}
sk: Zmeniť e-mailovú adresu na: {návrh-hodnota}

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
sk: Zmena viditeľnosti poľa s názvom spoločnosti v časti s fakturačnou adresou vo formulári pokladnice.

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
sk: Zmena viditeľnosti poľa s názvom spoločnosti v časti s dodacou adresou vo formulári objednávky.

en: Change: %s
sk: Zmena: %s

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
sk: Zmena rozloženia údajov o objednávke na stránke s poďakovaním a na stránkach účtu.

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
sk: Zmena rozloženia stránky s platbou objednávky pre existujúce objednávky, ktoré čakajú na platbu od zákazníka.

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
sk: Skontrolujte, či sú k dispozícii nejaké <a href="%s">možnosti integrácie</a> pre iné nainštalované doplnky.

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
sk: Začiarkavacie políčko "Rovnaká ako dodacia/fakturačná adresa" je predvolene začiarknuté

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Checkout Below Place Order
sk: Pokladňa Nižšie Umiestnite objednávku

en: Checkout Footer
sk: Pätička pokladnice

en: Checkout Header - Desktop
sk: Hlavička pokladnice - Pracovná plocha

en: Checkout Header - Mobile
sk: Hlavička pokladnice - mobilné zariadenia

en: Checkout Order Summary
sk: Zhrnutie objednávky pri pokladni

en: Checkout Sidebar
sk: Pokladňa Bočný panel

en: Checkout elements
sk: Prvky pokladnice

en: Checkout fields
sk: Pokladničné polia

en: Checkout layout
sk: Rozloženie pokladnice

en: Checkout options
sk: Možnosti odhlásenia

en: Checkout progress
sk: Pokrok pri pokladni

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
sk: Fakturácia

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
sk: Kontakt

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
sk: Platba

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
sk: Preprava

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
sk: Zmena

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
sk: Uloženie zmien

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
sk: Vyberte si farbu pozadia pre pätu pokladničnej stránky. Platí len pri použití záhlavia a päty bez rozptyľovania.

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
sk: Vyberte farbu pozadia pre záhlavie stránky s pokladňou. Platí len pri použití záhlavia a päty bez rozptyľovania.

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
sk: Vyberte farbu pozadia na stránke pokladnice. Farba sa použije na prvok <em>body</em>.

en: Choose a background color for the order summary section.
sk: Vyberte farbu pozadia pre časť súhrnu objednávky.

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
sk: Vyberte si obrázok, ktorý sa má zobraziť v záhlaví stránky s pokladňou. Platí len pri použití záhlavia a päty bez rozptyľovania.

en: Choose in which position to display the order actions.
sk: Vyberte, v ktorej polohe sa majú zobrazovať akcie objednávky.

en: Choose in which position to display the section.
sk: Vyberte, v ktorej polohe sa má sekcia zobraziť.

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
sk: Vyberte, v ktorej polohe sa má zobraziť časť s metódami prepravy.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
sk: Vyberte, v ktorom kroku sa má zobraziť pole fakturačného telefónu.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
sk: Vyberte, v ktorom kroku sa má zobraziť pole prepravného telefónu.

en: Choose the style of the progress bar.
sk: Vyberte štýl panela priebehu.

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
sk: Vyberte, kde sa má na stránke pokladnice zobraziť časť s dostupnými kupónmi.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
sk: Vyberte, ktorú adresu chcete uložiť ako dodaciu adresu pre objednávky miestneho vyzdvihnutia.

en: Classic
sk: Klasické

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
sk: Odstrániť obrázok

en: Click to go to the order summary
sk: Kliknutím prejdete na súhrn objednávky

en: Close and continue with checkout
sk: Zatvorte a pokračujte v pokladni

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
sk: Zatvoriť

en: Collapsed
sk: Zrútené stránky

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
sk: Zbiera a <strong>potvrdzuje čísla DPH EÚ na stránke pokladnice</strong>, odstraňuje daňové poplatky na základe reverse charge a v prípade potreby potvrdzuje polohu zákazníka.

en: Company name field for billing address
sk: Pole s názvom spoločnosti pre fakturačnú adresu

en: Company name field for shipping address
sk: Pole s názvom spoločnosti pre dodaciu adresu

en: Confirm
sk: Potvrďte

en: Contact
sk: Kontakt

en: Contact step
sk: Kontaktný krok

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
sk: Ovláda, či sa má použiť záhlavie a päta stránky bez rozptyľovania alebo či sa má zachovať záhlavie a päta aktuálne aktívnej témy.

en: Coupon codes
sk: Kódy kupónov

en: Create an account
sk: Vytvorenie konta

en: Cross-sells
sk: Krížové predaje

en: Custom fields
sk: Vlastné polia

en: Dark mode
sk: Tmavý režim

en: Dashboard
sk: Prístrojová doska

en: Debug mode
sk: Režim ladenia

en: Debug options
sk: Možnosti ladenia

en: Default button style
sk: Predvolený štýl tlačidla

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
sk: Definujte pozíciu na zobrazenie sekcie "Umiestniť objednávku" a zaškrtávacieho políčka s podmienkami.

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
sk: Definujte pozíciu na zobrazenie časti captcha. Niektoré pozície nemusia fungovať v závislosti od zvoleného typu captcha.

en: Define the visibility of the additional order notes field.
sk: Definujte viditeľnosť poľa dodatočných poznámok k objednávke.

en: Design template
sk: Šablóna dizajnu

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
sk: Šablóny dizajnu, optimalizovaný košík a stránky prijatých objednávok, párovanie účtov a mnoho ďalšieho.

en: Did you mean %s?
sk: Mysleli ste %s?

en: Disable the theme checkout options
sk: Zakázanie možností pokladnice témy

en: Dismiss
sk: Odmietnuť

en: Display as a cart section
sk: Zobrazenie ako časť vozíka

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
sk: Zobrazenie widgetov na bočnom paneli pokladnice len pri zobrazení posledného kroku pokladnice na mobilných zariadeniach pri použití viackrokového rozloženia pokladnice

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
sk: Zobrazenie tlačidiel expresnej registrácie v jednom riadku pre väčšie obrazovky

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
sk: Zobrazenie správy o darčeku a ďalších možností darčeka na stránke pokladnice

en: Display message when an account exists with the email address provided
sk: Zobrazenie správy, keď existuje konto so zadanou e-mailovou adresou

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
sk: Zobrazenie nových sekcií a zmena poradia sekcií v e-mailových oznámeniach. Štýly detailov objednávky v e-mailových oznámeniach zostávajú nezmenené.

en: Display order progress from the theme
sk: Zobrazenie priebehu objednávky z témy

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
sk: Zobrazenie tlačidiel odkazu "Pridať" malými písmenami

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
sk: Zobrazenie stránky košíka s rozložením podobným stránke pokladnice.

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
sk: Zobrazenie lišty postupu pri pokladni pri použití viackrokového rozloženia pokladne

en: Display the coupon codes section title
sk: Zobrazenie názvu sekcie kódov kupónov

en: Display the form field labels visible on the page
sk: Zobrazenie štítkov polí formulára viditeľných na stránke

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
sk: Zobrazenie správy o darčeku ako súčasť tabuľky s podrobnosťami o objednávke namiesto samostatnej časti

en: Display the gift message fields always expanded
sk: Zobrazenie vždy rozbalených polí darčekovej správy

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
sk: Zobrazenie podrobností o objednávke so širokým rozložením na stránke s poďakovaním

en: Display the order status progress bar
sk: Zobrazenie stavového riadku objednávky

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
sk: Zobrazenie widgetov pod hlavičkou pokladnice pre mobilné zariadenia. Zobrazuje sa len v prípade, že používate záhlavie pokladnice zásuvného modulu.

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
sk: Zobrazenie widgetov pod tlačidlom odoslať objednávku na stránke pokladnice.

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
sk: Zobrazenie widgetov v súhrne objednávky na stránke pokladnice.

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
sk: Zobrazenie widgetov v pätičke pokladnice. Zobrazuje sa len v prípade, že používate pätičku pokladnice doplnku.

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
sk: Zobrazenie widgetov v záhlaví pokladnice pre veľké obrazovky. Zobrazuje sa len v prípade, že používate záhlavie pokladnice zásuvného modulu.

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
sk: Zobrazenie widgetov na bočnom paneli pokladne za súhrnom objednávky.

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
sk: Zobrazí sekciu expresného odhlásenia pri pokladni, ak majú podporované platobné brány túto funkciu povolenú.

en: Distraction free header and footer
sk: Záhlavie a päta bez rozptyľovania

en: Do not change placeholders
sk: Nemeňte zástupné symboly

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
sk: Nezobrazujte správu o chybách položiek košíka v hornej časti stránky s pokladňou. Pri odoslaní pokladničného formulára na dokončenie nákupu sa tieto chybové hlásenia zobrazia vždy.

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
sk: Neskrývajte polia "Riadok adresy 2" za tlačidlom odkazu

en: Do not save any shipping address
sk: Neukladajte žiadnu dodaciu adresu

en: Do not show
sk: Nezobrazujte

en: Don't show this again
sk: Už to neukazujte

en: EU-VAT Assistant
sk: Asistent pre DPH v EÚ

en: Edit cart
sk: Upraviť košík

en: Edit cart contents at checkout page
sk: Úprava obsahu košíka na stránke pokladnice

en: Edit cart link
sk: Upraviť odkaz na košík

en: Edit the checkout page
sk: Úprava stránky pokladnice

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
sk: Povolenie kontroly pošty: (vypnutá funkcia)

en: Enable cart page optimizations
sk: Povolenie optimalizácie stránky košíka

en: Enable custom shipping email field
sk: Povolenie vlastného poštového e-mailového poľa

en: Enable dark mode
sk: Povolenie tmavého režimu

en: Enable integrated coupon code section
sk: Povolenie sekcie s integrovaným kupónovým kódom

en: Enable international phone number fields
sk: Povolenie polí s medzinárodnými telefónnymi číslami

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
sk: Povolenie možností úpravy položiek košíka na stránke pokladnice

en: Enable order details customizations on email notifications
sk: Povolenie prispôsobenia podrobností objednávky v e-mailových oznámeniach

en: Enable order pay page optimizations
sk: Povolenie optimalizácie stránky s platbou objednávky

en: Enable phone number validation based on country rules
sk: Povolenie overovania telefónnych čísel na základe pravidiel krajiny

en: Enable thank you page and order details optimizations
sk: Povolenie optimalizácie stránky s poďakovaním a detailov objednávky

en: Enable the account matching feature
sk: Povolenie funkcie párovania účtov

en: Enable the express checkout section
sk: Povolenie sekcie expresného odhlásenia

en: Enable wide layout on "My account" page.
sk: Povolenie širokého rozloženia na stránke "Môj účet".

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
sk: Vylepšite si zážitok pri pokladni pomocou týchto doplnkov.

en: Enhanced select fields
sk: Vylepšené výberové polia

en: Enter your code here
sk: Zadajte svoj kód tu

en: Error:
sk: Chyba:

en: Expanded
sk: Rozšírené

en: Expired on %s.
sk: Platnosť vypršala dňa %s.

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
sk: Tlačidlá Express Checkout z podporovaných platobných metód

en: Express checkout
sk: Expresné odhlásenie

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
sk: Rozšírte všetky výhody služby Fluid Checkout na stránku košíka a stránky s poďakovaním.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
sk: Oprava automatického priblíženia polí formulára

en: Fixed line
sk: Pevná linka

en: Fluid Checkout
sk: Kontrola tekutín

en: Fluid Checkout PRO
sk: Kontrola tekutín PRO

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
sk: Fluid Checkout PRO - Balík

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
sk: Pluginy Fluid Checkout a Delivery Date od CodeRockz

en: Fluid Checkout database update
sk: Aktualizácia databázy Fluid Checkout

en: Fluid Checkout database updated successfully
sk: Úspešná aktualizácia databázy Fluid Checkout

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
sk: Fluid Checkout nie je kompatibilný s rozložením pokladní Divi Builder

en: Footer background color
sk: Farba pozadia päty

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
sk: Vynútiť rovnaké fakturačné a dodacie adresy (jedna sekcia)

en: Force wide layout on WooCommerce pages
sk: Vynútenie širokého rozloženia na stránkach WooCommerce

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
sk: Formátujte telefónne čísla podľa pravidiel jednotlivých krajín.

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
sk: Všeobecné štýly pre kroky pri pokladni, zhrnutie objednávky a ďalšie časti. <br>Môže sa tiež použiť na iné stránky, napríklad na stránky Košík, Prijatá objednávka a Zobraziť objednávku.

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
sk: Germanizovaná funkcia viacstupňového pokladničného systému PRO musí byť pri používaní služby Fluid Checkout vypnutá

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
sk: Získajte balík - len 129 EUR

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
sk: Získajte tento doplnok &mdash; 29 EUR

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
sk: Získajte tento doplnok &mdash; 39 EUR

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
sk: Získajte tento doplnok &mdash; 59 EUR

en: Gift message
sk: Darčeková správa

en: Gift messages and packing slips
sk: Darčekové správy a baliace lístky

en: Gift options
sk: Možnosti darčekov

en: Go to Germanized settings
sk: Prejsť na germanizované nastavenia

en: Go to Plugin Search
sk: Prejsť na Vyhľadávanie zásuvných modulov

en: Go to the home page
sk: Prejsť na domovskú stránku

en: Google Address Autocomplete
sk: Automatické dokončovanie adries Google

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
sk: Skvelé! Vaša pokladničná stránka je teraz spustená v službe Fluid Checkout.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
sk: Hodnota farby HTML. t. j: #f3f3f3

en: Header
sk: Záhlavie

en: Header and footer
sk: Záhlavie a päta

en: Header and footer template
sk: Šablóna záhlavia a päty

en: Header and footer templates
sk: Šablóny záhlavia a päty

en: Header background color
sk: Farba pozadia hlavičky

en: Here are a few resources for you to get started:
sk: Tu je niekoľko zdrojov, ktoré vám pomôžu začať:

en: Hidden
sk: Skryté

en: Hidden (remove field)
sk: Skryté (odstrániť pole)

en: Hide cart items errors at the checkout page
sk: Skryť chyby položiek košíka na stránke pokladnice

en: Hide optional fields behind a link button
sk: Skrytie voliteľných polí za tlačidlom odkazu

en: Highlight the billing address section in the checkout form
sk: Zvýraznite časť s fakturačnou adresou vo formulári na pokladni

en: Highlight the order totals row in the order summary table
sk: Zvýraznite riadok súčtov objednávok v tabuľke súhrnu objednávok

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
sk: Zvýraznite časť s dodacou adresou vo formulári pri pokladni

en: I already have it – Hide this offer
sk: Už ho mám - Skryť túto ponuku

en: I need help!
sk: Potrebujem pomoc!

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
sk: Ak je začiarknuté, informuje používateľov o preklepoch v e-mailovej správe. (Táto funkcia bola vypnutá, pretože Fluid Checkout ponúka túto funkciu. Zmeny tejto možnosti sa neprejavia)

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
sk: Ak je pole nastavené ako "voliteľné", čo je predvolený stav viditeľnosti, nebudú aplikované žiadne zmeny, aby ostatné zásuvné moduly mohli aplikovať všetky zmeny, ktoré potrebujú.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
sk: Ak budete potrebovať pomoc, <a href="%s" target="_blank">otvorte si lístok podpory</a> na našom oficiálnom kanáli podpory.

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
sk: Ignorovanie ďalších povinných polí pri platbe pomocou kompatibilnej platobnej brány Express Checkout

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
sk: Nie je vybratý žiadny obrázok.

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
sk: Počiatočný stav pre rozširujúcu sa sekciu súhrnu objednávok v mobilnom telefóne.

en: Inside the cart items section
sk: Vnútri sekcie položiek košíka

en: Inside the order items section
sk: Vnútri sekcie položiek objednávky

en: Inside the order overview
sk: Vnútri prehľadu objednávok

en: Inside the order summary
sk: Vnútri súhrnu objednávky

en: Installed &mdash; Activate
sk: Nainštalované &mdash; Aktivovať

en: Integrated coupon code field on the cart page
sk: Integrované pole s kódom kupónu na stránke košíka

en: Integrations
sk: Integrácie

en: International phone numbers
sk: Medzinárodné telefónne čísla

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
sk: Odporúčame ponechať túto možnosť zaškrtnutú, aby sa znížil počet otvorených vstupných polí, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">prečítať si výskum</a>.

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
sk: Túto možnosť odporúčame ponechať zapnutú, aby sa používateľovi lepšie pracovalo.

en: Layout &amp; design
sk: Rozloženie &amp; dizajn

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
sk: Rozloženie položiek krížového predaja na stránke košíka.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
sk: Umožnite zákazníkom <strong>uloženie viacerých dodacích a fakturačných adries</strong> na ich účte a výber tých, ktoré sa majú použiť pri pokladni a na stránkach košíka.

en: License key cancelled.
sk: Licenčný kľúč zrušený.

en: License keys
sk: Licenčné kľúče

en: Link to shop page
sk: Odkaz na stránku obchodu

en: Load unminified assets
sk: Načítanie neminimalizovaných aktív

en: Local pickup
sk: Miestne vyzdvihnutie

en: Local pickup and in-store collection
sk: Miestny odber a vyzdvihnutie v predajni

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
sk: Prihlásiť sa

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
sk: Alebo pokračujte ako hosť

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
sk: Alebo pokračujte nižšie

en: Log in to your account
sk: Prihláste sa do svojho konta

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
sk: Prihlásený ako %1$s. <a href="%2$s">odhlásiť sa</a>

en: Logo image
sk: Obrázok loga

en: Mailchimp for WooCommerce
sk: Mailchimp pre WooCommerce

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
sk: Zabezpečte, aby lišta postupu pri pokladni zostala viditeľná aj počas posúvania

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
sk: Urobte štítky tlačidla odkazu nepovinného poľa "Pridať" ako <code>malé písmená</code> (t. j. "Pridať telefónne číslo" namiesto "Pridať telefónne číslo"). Táto možnosť ovplyvňuje aj tlačidlá odkazov pre polia s kódmi kupónov.

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
sk: Zabezpečte, aby zhrnutie objednávky zostalo viditeľné na stránke košíka počas posúvania

en: Make the order summary stay visible while scrolling
sk: Zabezpečte, aby súhrn objednávky zostal viditeľný aj počas posúvania

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
sk: Môže byť vynútené ako "povinné", ak sa sekcia fakturačnej adresy zobrazuje za sekciou fakturačnej adresy a pole fakturačného telefónu je nastavené ako "povinné". Je to potrebné na zabezpečenie možnosti kopírovania fakturačnej adresy do fakturačnej adresy, keď je táto možnosť začiarknutá.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
sk: Môže byť vynútené ako "povinné", ak sa sekcia fakturačnej adresy zobrazuje po sekcii dodacej adresy a pole fakturačného telefónu je nastavené ako "povinné". Je to potrebné na zabezpečenie toho, aby sa pri zaškrtnutí tejto možnosti mohla dodacia adresa skopírovať do fakturačnej adresy.

en: Minimalist
sk: Minimalistický

en: Mobile
sk: Mobilný portál

en: More design templates
sk: Ďalšie šablóny dizajnu

en: More information
sk: Viac informácií

en: More positions for the coupon code on the checkout page
sk: Viac pozícií pre kód kupónu na stránke pokladnice

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
sk: Najužitočnejšie, keď časť súhrnu objednávky nemá zvýraznenú farbu pozadia. Môže sa použiť aj na stránkach Košík, Prijatá objednávka a Zobraziť objednávku pri použití služby Fluid Checkout PRO.

en: Move the sign up checkbox to the contact step
sk: Presunutie zaškrtávacieho políčka na registráciu do kroku kontaktu

en: Multi step
sk: Viacnásobný krok

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
sk: Viacero uložených adries na odosielanie a fakturáciu.

en: My account layout
sk: Rozloženie môjho účtu

en: No
sk: Nie

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
sk: V tejto sekcii nie sú momentálne k dispozícii žiadne integrácie. Možnosti súvisiace s jednotlivými zásuvnými modulmi sa tu zobrazia len vtedy, ak je daný zásuvný modul aktivovaný.

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
sk: V tejto časti nie sú momentálne k dispozícii žiadne možnosti licenčných kľúčov. Možnosti súvisiace s jednotlivými zásuvnými modulmi alebo doplnkami sa tu zobrazia po aktivácii daného zásuvného modulu.

en: Not selected yet.
sk: Zatiaľ nevybrané.

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
sk: Počet položiek krížového predaja, ktoré sa majú zobraziť na stránke košíka

en: On the sidebar
sk: Na bočnom paneli

en: On the site header (requires distraction-free header)
sk: V záhlaví stránky (vyžaduje záhlavie bez rozptyľujúcich prvkov)

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
sk: Platí len vtedy, ak je v nastaveniach WooCommerce povolené používanie kódov kupónov.

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
sk: Platí len vtedy, keď sa kód kupónu zobrazí ako samostatná časť na stránke pokladnice alebo košíka.

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
sk: Platí len pri použití záhlavia témy Impreza na stránke pokladnice.

en: Only applies when using a block-based theme.
sk: Platí len pri použití témy založenej na blokoch.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
sk: Zobrazenie iba povolených krajín na prepravu alebo fakturáciu

en: Only used for shipping-related questions.
sk: Používa sa len na otázky týkajúce sa prepravy.

en: Optimized cart page
sk: Optimalizovaná stránka košíka

en: Optimized horizontal cross-sells layout
sk: Optimalizované horizontálne rozloženie krížových predajov

en: Optimized order received / thank you page
sk: Optimalizovaná stránka prijatej objednávky / poďakovania

en: Optional
sk: Voliteľné

en: Optional fields
sk: Nepovinné polia

en: Or
sk: Alebo

en: Order actions
sk: Objednávkové akcie

en: Order details layout
sk: Rozloženie podrobností objednávky

en: Order details optimizations
sk: Optimalizácia detailov objednávky

en: Order downloads
sk: Objednávky na stiahnutie

en: Order notes
sk: Poznámky k objednávke

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
sk: Na túto e-mailovú adresu vám bude zaslané číslo objednávky a potvrdenie o jej prijatí.

en: Order pay
sk: Objednávka platby

en: Order pay page
sk: Stránka s platbou objednávky

en: Order progress
sk: Priebeh objednávky

en: Order status
sk: Stav objednávky

en: Order summary
sk: Zhrnutie objednávky

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
sk: Výstup ďalších sekcií záhlavia, ak je to povolené v nastaveniach témy.

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
sk: Výstup časti s omrvinkami z témy Fennik pri použití záhlavia a päty Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
sk: Výstup sekcie krokov pri pokladni z Betheme na stránkach pokladne, košíka a prijatej objednávky.

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
sk: Výstup sekcie krokov pokladnice z témy Gem pri použití záhlavia a päty Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
sk: Výstup sekcie krokov pri pokladni z témy Bookshelf pri použití Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
sk: Výstup sekcie krokov pri pokladni z témy Kapee na stránkach pokladne, košíka a prijatej objednávky.

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
sk: Výstup sekcie krokov pokladnice z témy Nyture pri použití Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
sk: Výstup sekcie s krokmi pri pokladni z témy Porto na stránkach pokladne, košíka a prijatej objednávky.

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
sk: Výstup sekcie s krokmi pri pokladni z témy Pressmart na stránkach pokladne, košíka a prijatej objednávky.

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
sk: Výstup sekcie krokov pokladnice z témy Woodmart pri použití záhlavia a päty Fluid Checkout.

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
sk: Prepísať pozíciu zaškrtávacieho políčka na stránke objednávky a vždy ho zobraziť v kroku kontaktu

en: Page background color
sk: Farba pozadia stránky

en: Page template
sk: Šablóna stránky

en: Parcel terminal
sk: Balíkový terminál

en: Payment form
sk: Platobný formulár

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
sk: Typy overovania telefónnych čísel, ktoré sa používajú, keď je povolené presné overovanie.

en: Pick a Locker
sk: Vyberte si skrinku

en: Pickup point
sk: Miesto vyzdvihnutia

en: Pickup point not selected yet.
sk: Miesto vyzdvihnutia ešte nebolo vybrané.

en: Pickup point:
sk: Miesto vyzdvihnutia:

en: Place order
sk: Umiestnite objednávku

en: Please verify your phone number.
sk: Overte si svoje telefónne číslo.

en: Position for the extra order summary section on mobile.
sk: Pozícia pre dodatočnú sekciu súhrnu objednávky v mobilnom telefóne.

en: Position on checkout page
sk: Pozícia na stránke pokladnice

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
sk: Zabrániť automatickému výberu prvého spôsobu prepravy

en: Proceed to %s
sk: Pokračujte na %s

en: Proceed to billing
sk: Prejsť na fakturáciu

en: Proceed to contact
sk: Pokračujte v kontaktovaní

en: Proceed to payment
sk: Prejsť na platbu

en: Proceed to shipping
sk: Prejsť na odoslanie

en: Progress bar
sk: Lišta priebehu

en: Rate the plugin
sk: Hodnotenie zásuvného modulu

en: Read documentation
sk: Prečítajte si dokumentáciu

en: Read the documentation.
sk: Prečítajte si dokumentáciu.

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
sk: Prečítajte si inštalačnú príručku <a href="%s" target="_blank">Začíname s Fluid Checkout</a>.

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
sk: Odporúča sa len vtedy, keď väčšina zákazníkov skutočne potrebuje pole "Riadok adresy 2", alebo keď je rozhodujúce získať správnu dodaciu adresu (napr. pri doručovaní potravín a iných výrobkov podliehajúcich skaze).

en: Remove
sk: Odstránenie stránky

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
sk: Odstráni časť s dodacou adresou, keď je vybraný spôsob dopravy s miestnym vyzdvihnutím.

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
sk: Nahradenie rozbaľovacích komponentov <code>select2</code> komponentom <code>TomSelect</code>

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
sk: Nahradí polia na vytvorenie účtu oznámením a možnosťou prihlásiť sa. V niektorých kontextoch sa môže odporúčať ponechať túto možnosť vypnutú z dôvodu ochrany súkromia zákazníkov.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
sk: Nahradí dodaciu adresu miestom vyzdvihnutia, ak je vybraný spôsob dopravy miestnym vyzdvihnutím.

en: Required
sk: Požadované

en: Same as billing address
sk: Rovnaká ako fakturačná adresa

en: Same as shipping address
sk: Rovnaká ako dodacia adresa

en: Save same as the billing address
sk: Uložiť rovnakú ako fakturačnú adresu

en: Save the selected pickup location
sk: Uloženie vybraného miesta vyzdvihnutia

en: Select an image
sk: Vyberte obrázok

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
sk: Vyberte pozíciu, kde sa má na stránke pokladnice zobrazovať časť s fakturačnou adresou.

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
sk: Vyberte pozíciu, kde sa má na stránke košíka zobraziť časť s kódmi kupónov. Platí len vtedy, keď je povolený košík AJAX a integrované kódy kupónov na stránke pokladnice.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
sk: Vyberte pozíciu, kde sa má zobrazovať časť s kódmi kupónov na stránke pokladnice.

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
sk: Vyberte pozíciu, kde sa má na stránke košíka zobraziť sekcia krížových predajov.

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
sk: Vyberte miesto, kde sa majú na stránke košíka zobrazovať náklady na dopravu a kalkulačka.

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
sk: Vyberte štýl tlačidla "uplatniť kupón". Platí len vtedy, keď sa časť s kódom kupónu zobrazuje "Pred krokmi pokladnice" na stránke pokladnice alebo "Pred časťou položiek košíka" na stránke košíka.

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
sk: Pri preprave pomocou FermoPoint je potrebné vybrať zberné miesto.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
sk: Pred pokračovaním je potrebné vybrať miesto vyzdvihnutia.

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
sk: Sendinblue - WooCommerce E-mail Marketing

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
sk: Nastavenie <code>font-size</code> vo vnútri polí formulára na 16px

en: Settings
sk: Nastavenia

[ctx: Settings section]
en: Cart
sk: Košík

[ctx: Settings section]
en: Order pay
sk: Objednávka platby

[ctx: Settings section]
en: Thank you
sk: Ďakujem

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
sk: Integrácie

[ctx: Settings section title]
en: License keys
sk: Licenčné kľúče

en: Setup & Documentation
sk: Nastavenie a dokumentácia

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
sk: Nastavenie rozloženia a dizajnu na <a href="%s">možnosti pokladnice</a>.

en: Shipping
sk: Preprava

en: Shipping address
sk: Dodacia adresa

en: Shipping method
sk: Spôsob prepravy

en: Shipping methods
sk: Spôsoby prepravy

en: Shipping phone
sk: Prepravný telefón

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
sk: Zobrazenie tlačidla odkazu v podkrokoch miesta vyzdvihnutia na vymazanie vybraných spôsobov dopravy. To možno použiť na umožnenie opätovného zobrazenia časti s adresou prepravy, ak bol predtým zvolený spôsob miestneho vyzdvihnutia.

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
sk: Zobrazenie príkladu platného telefónneho čísla vo vnútri polí telefónu

en: Show country code beside the flag
sk: Zobrazenie kódu krajiny vedľa vlajky

en: Show if not defined
sk: Zobraziť, ak nie je definované

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
sk: Zobrazenie možnosti vymazať spôsoby dopravy v podkrokoch miesta vyzdvihnutia

en: Sign up checkbox position
sk: Pozícia začiarkavacieho políčka Registrácia

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
sk: Zjednodušená validácia DPH v EÚ pre váš obchod.

en: Single step
sk: Jeden krok

en: Skip to content
sk: Prejsť na obsah

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
sk: V databáze sú potrebné niektoré zmeny. Tak ako pri každej aktualizácii, odporúčame vám, aby ste si <strong>pred pokračovaním vykonali úplnú zálohu webovej stránky</strong>.

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
sk: Niektoré funkcie WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers nemusia fungovať podľa očakávania, keď ich používate s Fluid Checkout. Prečítajte si <a href="%s">našu dokumentáciu</a> pre viac informácií a alternatívne riešenia.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
sk: Niektoré možnosti nemusia byť kompatibilné s niektorými pluginmi a témami.

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
sk: Rozstupy medzi záhlaviami stránok na stránke s pokladňou (v pixeloch)

en: Special offers
sk: Špeciálne ponuky

en: Step %1$s of %2$s
sk: Krok %1$s z %2$s

en: Subscribe checkbox
sk: Zaškrtávacie políčko Prihlásiť sa

[ctx: Substep review text]
en: None.
sk: Žiadne.

en: Support
sk: Podpora

en: Thank you page
sk: Stránka s poďakovaním

en: Thank you page & order details layout
sk: Rozloženie stránky s poďakovaním a podrobnosťami o objednávke

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
sk: Ďakujeme, že ste si vybrali službu Fluid Checkout!

en: The Bluehost Plugin
sk: Plugin Bluehost

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
sk: Číslo CNPJ "{cnpj_number}" je neplatné.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
sk: Číslo CPF "{cpf_number}" je neplatné.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
sk: Najlepšie nástroje na ďalšie <strong>zlepšenie konverzného pomeru pri pokladni WooCommerce</strong> a zabezpečenie konzistentného zážitku z nákupu počas celej cesty.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
sk: Balík obsahuje všetky doplnky, ktoré v súčasnosti ponúkame, a doplnky Fluid Checkout, ktoré spustíme v budúcnosti.

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
sk: Zaškrtávacie políčko "Rovnaká ako odosielacia adresa" sa začne predvolene zaškrtávať, keď sa ako prvá zobrazí časť s odosielacou adresou. <br>Zaškrtávacie políčko "Rovnaká ako fakturačná adresa" sa začne štandardne zaškrtávať, keď sa ako prvá zobrazí časť s fakturačnou adresou. <br> Odporúčame ponechať túto možnosť začiarknutú, pretože sa tým výrazne zníži počet otvorených vstupných polí pri pokladni, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">prečítať si výskum</a>.

en: The database changes where applied successfully.
sk: Zmeny v databáze boli úspešne aplikované.

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
sk: Šablóna dizajnu <em>"Rozdeliť"</em> nie je k dispozícii pri použití rozvrhnutia <em>"1 stĺpec"</em> a v prípade výberu sa vráti na <em>"Minimalistický"</em>.

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
sk: Možnosť <em>"V záhlaví stránky"</em> platí len pri použití záhlavia bez rozptyľovania.

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
sk: Možnosti zobraziť obrázok produktu, pole množstva, tlačidlo odstrániť a odkaz na stránku produktu pridané témou sú predvolene vypnuté.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
sk: Plugin WooCommerce Checkout Manager od Quadlayers nie je kompatibilný s Fluid Checkout

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
sk: Pri aktivácii funkcie Fluid Checkout je cieľ odoslania vždy nastavený na možnosť "Predvolená dodacia adresa zákazníka". Zákazníci môžu počas objednávky stále zadávať rôzne dodacie a fakturačné adresy, možnosť nastavenia predvolenej fakturačnej adresy tak, aby bola rovnaká ako dodacia adresa, je k dispozícii v časti WooCommerce > Nastavenia > Fluid Checkout.

en: Theme Atomion
sk: Téma Atomion

en: Theme Betheme
sk: Téma Betheme

en: Theme Bookshelf
sk: Téma Police na knihy

en: Theme Fennik
sk: Téma Fennik

en: Theme Go
sk: Téma Go

en: Theme Impreza
sk: Téma Impreza

en: Theme Ireca
sk: Téma Ireca

en: Theme Kapee
sk: Téma Kapee

en: Theme Nyture
sk: Téma Nyture

en: Theme Porto
sk: Téma Porto

en: Theme Pressmart
sk: Téma Pressmart

en: Theme The Gem
sk: Téma drahokamu

en: Theme The7
sk: Téma The7

en: Theme Woodmart
sk: Téma Woodmart

en: Theme ZK Nito
sk: Téma ZK Nito

en: Theme's cross-sells layout
sk: Rozloženie krížových predajov témy

en: Theme's header and footer
sk: Záhlavie a päta témy

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
sk: Tieto možnosti ovplyvňujú stránku s poďakovaním , zobrazenie podrobností o objednávke na stránkach účtu a v e-mailových oznámeniach.

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
sk: Tieto možnosti ovplyvňujú stránku s poďakovaním, známu aj ako stránka prijatej objednávky alebo stránka s potvrdením objednávky.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
sk: Tieto oblasti widgetov sa používajú na pridanie symbolov dôveryhodnosti a odznakov dôveryhodnosti na stránku košíka.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
sk: Tieto oblasti widgetov sa používajú na pridanie symbolov dôveryhodnosti a odznakov dôveryhodnosti na stránku s pokladňou.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
sk: Tieto oblasti widgetov sa používajú na pridanie symbolov dôveryhodnosti a odznakov dôveryhodnosti na stránku s platbou objednávky.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
sk: Tieto oblasti widgetov sa používajú na pridanie symbolov dôveryhodnosti a odznakov dôveryhodnosti na stránku s poďakovaním.

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
sk: Tým sa zabezpečí, že časť s obsahom nebude príliš úzka na stránkach WooCommerce vrátane stránok s pokladňou, košíkom, prijatou objednávkou, platbou objednávky a účtom.

en: This field does not match the related field value.
sk: Toto pole sa nezhoduje s hodnotou súvisiaceho poľa.

en: This is a required field.
sk: Toto pole je povinné.

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
sk: Ide o experimentálnu funkciu, ktorá nemusí vo všetkých nastaveniach fungovať podľa očakávania. Používajte ju opatrne.

en: This is not a valid email address.
sk: Toto nie je platná e-mailová adresa.

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
sk: Táto možnosť ovplyvňuje stránku s potvrdením objednávky (ďakovnú stránku) a údaje o objednávke na stránkach účtu, e-mailov a baliacich lístkov.

en: Toll free
sk: Bezplatné mýto

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
sk: TomSelect je jednoduchší rozbaľovací výberový komponent, ktorý je menej náchylný na chyby ako Select2, pričom ponúka rovnaké funkcie, ktoré sa skutočne používajú na stránkach pokladní WooCommerce.

en: Tools
sk: Nástroje

en: Troubleshooting
sk: Riešenie problémov

en: Trust symbols &amp; badges
sk: Symboly dôvery a odznaky

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
sk: Symboly dôvery na stránkach košíka a poďakovania

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
sk: Pokúste sa uistiť, že telefónne číslo je platné číslo mobilného telefónu alebo pevnej linky na základe pravidiel pre vybraný kód krajiny. Táto možnosť využíva funkciu presného overovania <code>intl-tel-input</code>, ktorá môže v prípade niektorých telefónnych čísel poskytovať falošne pozitívne výsledky.

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
sk: Až o 40 % menej polí pri pokladni, ktoré treba vyplniť.

en: Update database
sk: Aktualizácia databázy

en: Upgrade to PRO
sk: Upgrade na PRO

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
sk: Upgrade na PRO &mdash; 99 EUR

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
sk: Použitie šablóny stránky `Potvrdenie objednávky` pre blokové témy

en: Use precise phone number validation
sk: Používajte presné overovanie telefónnych čísel

[ctx: Used as fallback for "Proceed to next step" button label]
en: next step
sk: ďalší krok

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
sk: Používanie režimu ladenia ovplyvňuje výkon webovej stránky. Túto možnosť používajte len pri riešení problémov.

en: Valid until %s.
sk: Platí do %s.

en: Verify Phone Number
sk: Overenie telefónneho čísla

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
sk: Navštívte <a href="%s" target="_blank">našu dokumentáciu</a> pre viac informácií o funkciách Fluid Checkout.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
sk: Navštívte našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie informácie o našich doplnkoch a doplnkoch.

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
sk: Odporúčame ho nastaviť ako <em>rozšírený</em> pre nasledujúce krajiny kvôli regulačným požiadavkám: <strong>Nemecko</strong>, <strong>Rakúsko</strong>, <strong>Švajčiarsko</strong>, <strong>Holandsko</strong>, <strong>Poľsko</strong>, <strong>Belgicko</strong> a <strong>Francúzsko</strong>.

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
sk: Odporúčame používať záhlavie a pätu bez rozptyľovania, aby ste sa vyhli rozptyľovaniu na stránke pokladnice. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Prečítajte si výskum o opustení košíka</a>.

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
sk: Ak je táto funkcia vypnutá, pri overovaní telefónneho poľa sa nekontroluje, či sú pre danú krajinu platné kódy krajiny alebo oblasti.

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
sk: Ak je táto funkcia zapnutá, Fluid Checkout použije štýly optimalizované pre kompatibilitu s týmto doplnkom. Ak používate vlastné štýly pre polia platobného formulára Stripe, možno to budete chcieť vypnúť.

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
sk: Ak je táto funkcia zapnutá, v poli pre expedičný telefón budú k dispozícii len krajiny povolené na prepravu a v poli pre fakturačný telefón budú k dispozícii len krajiny povolené na fakturáciu.

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
sk: Ak je táto funkcia zapnutá, zaškrtávacie políčko sa presunie do kroku kontaktu nezávisle od miesta zobrazenia definovaného v nastaveniach doplnku Sendinblue.

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
sk: Ak je táto možnosť povolená, prvý dostupný spôsob dopravy sa automaticky nevyberie, ak pre každý balík nebol predtým vybraný iný spôsob dopravy. <br>Táto možnosť bude automaticky zapnutá, ak je pre funkciu Miestne vyzdvihnutie zapnutá možnosť vymazania vybraného spôsobu dopravy.

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
sk: Ak je táto funkcia povolená, do formulára pokladnice sa pridá pole s poštovým e-mailom zo zásuvného modulu Bluehost.

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
sk: Ak je veľkosť písma vo formulárových poliach menšia ako 16px, prehliadač Safari a iné prehliadače môžu na mobilných zariadeniach automaticky zväčšiť text, aby sa dal lepšie čítať. Keď je táto možnosť povolená, nastaví sa veľkosť písma vo vnútri polí formulára na 16px na stránkach optimalizovaných aplikáciou Fluid Checkout, aby sa zabránilo jeho zväčšovaniu.

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
sk: Pri používaní Fluid Checkout sa funkcia viacerých krokov zo zásuvného modulu Germanized PRO stáva zbytočnou a môže spôsobiť <strong>kritické chyby pri spracovaní nových objednávok</strong>. V nastaveniach zásuvného modulu Germanized PRO vypnite funkciu viackrokového pokladničného systému.

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
sk: Pri použití rozloženia pokladnice <em>"1 stĺpec"</em> je táto možnosť vždy nastavená na <em>"Pred krokmi pokladnice"</em> a platí aj pre zobrazenie na ploche.

en: WooCommerce Smart Coupons
sk: Inteligentné kupóny WooCommerce

en: WooCommerce Stripe Gateway
sk: Brána WooCommerce Stripe

en: WooCommerce page layout
sk: Rozloženie stránky WooCommerce

en: Yes
sk: Áno

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
sk: Zásuvný modul používate už nejaký čas. Ako sa vám zatiaľ páči? <br>Prosím, dajte nám krátke hodnotenie, vážime si každú spätnú väzbu a povzbudzuje nás to k ďalšiemu zlepšovaniu pluginu :)

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
sk: Vaša objednávka má celkovú dlžnú sumu %s. Nie je potrebná žiadna ďalšia platba.

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
sk: Preprava

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
sk: Preprava %d
