fluid-checkout - en to my translation catalogue (513 entries)

en: "Add" link button
my: &quot;Add&quot; link ကိုနှိပ်ပါ။

en: (Required)
my: (လိုအပ်သည်)

en: (experimental)
my: (စမ်းသပ်မှု)

en: (originally "%s")
my: (မူလက &quot;%s&quot;)

en: * For as long as you have an active subscription.
my: * သင့်တွင်အသက်ဝင်သောစာရင်းသွင်းမှုတစ်ခုရှိနေသ၍။

en: 1 column
my: ၁ ကော်လံ

en: 2 columns
my: ကော်လံ ၂ ခု

en: 226 EUR value (Save 42%)
my: 226 EUR တန်ဖိုး (42%) ကို သိမ်းဆည်းပါ

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
my: <a href="%s" target="_blank">လိုင်စင်ကီးအသစ်ကို ဝယ်ယူပြီး</a> အပ်ဒိတ်များနှင့် ပံ့ပိုးမှုများကို ဆက်လက်ရယူပါ။

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
my: သင်၏လိုင်စင်သော့ကိုရယူရန်၊ သို့မဟုတ် <a href="%s" target="_blank">လိုင်စင်ကီးအသစ်တစ်ခုဝယ်ယူရန်</a> <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">သင့်အကောင့်သို့ဝင်ရောက်ပါ</a> ။

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
my: သင့်လိုင်စင်သော့ကို သက်တမ်းတိုးရန်နှင့် အပ်ဒိတ်များနှင့် ပံ့ပိုးမှုများကို ဆက်လက်ရယူရန် <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">သင့်အကောင့်သို့ ဝင်ရောက်ပါ</a> ။

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
my: နောက်ထပ်ရွေးချယ်စရာများကို လော့ခ်ဖွင့်ရန် <a target="_blank" href="%s">PRO သို့ အဆင့်မြှင့်ပါ</a> ။

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
my: <p>Fluid Checkout အလုပ်လုပ်ရန် ဂန္ထဝင် WooCommerce တိုတောင်းသောကုဒ်အခြေခံ ငွေပေးချေမှုပုံစံ လိုအပ်သည်။ ငွေရှင်းသည့်စာမျက်နှာ၏အသွင်အပြင်နှင့် ခံစားချက်ကို စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်ရန် Divi Builder ကိုအသုံးပြုသည့်အခါ၊ ငွေရှင်းသည့်စာမျက်နှာ၏အစိတ်အပိုင်းတစ်ခုစီအတွက် Divi Builder မှ ဂန္တဝင်ကုဒ်များကို စိတ်ကြိုက်ဝစ်ဂျက်များဖြင့် အစားထိုးပါသည်။ ဤစိတ်ကြိုက်ဝစ်ဂျက်များသည် Fluid Checkout နှင့် သဟဇာတမဖြစ်ပါ။</p><p> Divi Builder ဝစ်ဂျက်များကို တိုတိုကုဒ် <code>[woocommerce_checkout]</code> ပါရှိသော စာသားဝစ်ဂျက်ဖြင့် အစားထိုးသည့် သင်၏ ငွေရှင်းစာမျက်နှာကို တည်းဖြတ်ပါ။</p>

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
my: <p>ဤဝစ်ဂျက်ကို Fluid Checkout ဖြင့် အစားထိုးထားသည်။</p><p> Fluid Checkout ကိုအသုံးပြုသည့်အခါ၊ ငွေရှင်းသည့်စာမျက်နှာသည် ကောင်းမွန်စွာအလုပ်လုပ်ရန် မူရင်း WooCommerce တိုတောင်းသောကုဒ် <code>[woocommerce_checkout]</code> ကို အသုံးပြုရန်လိုအပ်သည်။</p><p> ပိုမိုသိရှိလိုပါက၊ Fluid Checkout စာရွက်စာတမ်းအား သွားရောက်ကြည့်ရှုပါ။</p>

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
my: <p>CodeRockz မှ WooCommerce (အခမဲ့နှင့် PRO) အတွက် WooCommerce (အခမဲ့နှင့် PRO) အတွက် ပလပ်အင်များ ပေးပို့ခြင်းနှင့် လာယူသည့်နေ့စွဲအချိန်ကို သင်အသုံးပြုနေကြောင်း ကျွန်ုပ်တို့ တွေ့ရှိခဲ့သည်။ ဤပလပ်အင်များနှင့် ပေါင်းစပ်ခြင်းကို Fluid Checkout PRO သို့ ရွှေ့လိုက်ပါပြီ။</p>

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
my: <strong>%1$s သည်</strong> <strong>%2$s ကို</strong> ထည့်သွင်းပြီး စတင်အသုံးပြုရန် လိုအပ်သည်။ <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Account matching
my: အကောင့်ကိုက်ညီမှု

en: Account matching / user matching
my: အကောင့်ကိုက်ညီမှု / အသုံးပြုသူကိုက်ညီမှု

en: Account password
my: အကောင့်စကားဝှက်

en: Action link on the order summary at checkout.
my: ငွေရှင်းချိန်တွင် အမှာစာအနှစ်ချုပ်ရှိ လုပ်ဆောင်ချက်လင့်ခ်။

en: Activate %s
my: %s ကို အသက်သွင်းပါ။

en: Activated
my: ရပါပြီ။

en: Add %s
my: %s ကိုထည့်ပါ။

en: Add billing phone field to the checkout form.
my: ငွေပေးချေမှုပုံစံတွင် ဖုန်းငွေပေးချေမှုအကွက်ကို ထည့်ပါ။

en: Add extra fields to the checkout form
my: ငွေရှင်းသည့်ဖောင်တွင် အပိုအကွက်များထည့်ပါ။

en: Add shipping phone field to the checkout form.
my: ငွေပေးချေမှုဖောင်တွင် ပို့ဆောင်ရေးဖုန်းအကွက်ကို ထည့်ပါ။

en: Add widget areas to the cart page
my: လှည်းစာမျက်နှာသို့ ဝစ်ဂျက်ဧရိယာများ ထည့်ပါ။

en: Add widget areas to the checkout page
my: ငွေရှင်းသည့်စာမျက်နှာသို့ ဝစ်ဂျက်ဧရိယာများထည့်ပါ။

en: Add widget areas to the order pay page
my: မှာယူမှုငွေပေးချေမှုစာမျက်နှာသို့ ဝစ်ဂျက်ဧရိယာများထည့်ပါ။

en: Add widget areas to the thank you page
my: ကျေးဇူးတင်သောစာမျက်နှာသို့ ဝစ်ဂျက်ဧရိယာများထည့်ပါ။

en: Add-ons
my: အပိုပရိုဂရမ်များ

en: Additional header sections
my: နောက်ထပ် ခေါင်းစီးကဏ္ဍများ

en: Additional notes
my: ထပ်လောင်းမှတ်စုများ

en: Address Book
my: လိပ်စာစာအုပ်

en: Address book
my: လိပ်စာစာအုပ်

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
my: ပို့ဆောင်ရေးလိပ်စာအပိုင်းသို့ အပိုပို့ဆောင်ရေးအီးမေးလ်နှင့် ပို့ဆောင်ရေးဖုန်းအကွက်ကို ပေါင်းထည့်ပါ။

en: After Shipping Address
my: ပြီးရင် သင်္ဘောလိပ်စာ

en: After order sections
my: အော်ဒါအပိုင်းတွေပြီးရင်

en: After shipping address
my: ပို့ဆောင်ပြီးနောက်လိပ်စာ

en: After the cart actions
my: လှည်းနောက်မှာ ပါက်

en: After the cart items section
my: လှည်းနောက်မှာ ပစ္စည်းအပိုင်း

en: After the order items section
my: အော်ဒါမှာထားတဲ့ ပစ္စည်းတွေ အပိုင်းပြီးသွားပါပြီ။

en: After the order overview
my: အမိန့်ချပြီးနောက်

en: After the order overview and payment instructions
my: မှာယူမှု ခြုံငုံသုံးသပ်ချက်ပြီးနောက် ငွေပေးချေမှု ညွှန်ကြားချက်များ

en: After the order summary
my: အမိန့်အကျဉ်းချုပ်ပြီးရင်

en: After the order totals
my: အော်ဒါအပြီးမှာ စုစုပေါင်း

en: After the progress bar
my: တိုးတက်မှုဘားပြီးနောက်

en: After the shipping section
my: ပို့ဆောင်မှုအပိုင်းပြီးရင်

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
my: အထူးစျေးနှုန်းဖြင့် PRO အင်္ဂါရပ်များအားလုံး + အပိုပရိုဂရမ်များ အားလုံး။

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
my: အပိုပရိုဂရမ်များအားလုံးကို သီးခြားရောင်းချပြီး မှတ်သားထားသည့်အခါမှလွဲ၍ <strong>Fluid Checkout Lite</strong> ပလပ်အင်ကို ထည့်သွင်းပြီး စတင်အသုံးပြုနိုင်ရန် လိုအပ်ပါသည်။

en: All future add-ons *
my: အနာဂတ် add-ons အားလုံး *

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
my: စျေးနှုန်းအားလုံးကို EUR ဖြင့်ပြသထားသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ဝဘ်ဆိုက်တွင် စျေးနှုန်းများနှင့် ကွဲလွဲမှုများရှိပါက၊ ဝဘ်ဆိုက်တွင်ပြသထားသည့်ကမ်းလှမ်းချက်များသည် ယင်းတို့ကို အစားထိုးပြီး အသုံးပြုမည်ဖြစ်သည်။

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
my: ဝယ်ယူသူများအား လက်ဆောင်မက်ဆေ့ဂျ်နှင့် အခြားလက်ဆောင်နှင့်ပတ်သက်သည့် ရွေးချယ်မှုများကို မှာယူမှုတွင် ထည့်သွင်းခွင့်ပြုပါ။

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
my: ထုတ်ကုန်ပမာဏကို ပြောင်းလဲရန် သို့မဟုတ် ငွေရှင်းသည့်စာမျက်နှာတွင် တိုက်ရိုက်ပစ္စည်းများကို ဖယ်ရှားရန် သုံးစွဲသူများကို ခွင့်ပြုပါ။

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
my: စတိုးစီမံခန့်ခွဲသူမှ ကိုယ်တိုင်ဖန်တီးထားသည့် သို့မဟုတ် ငွေရှင်းစဉ်အတွင်း မပြီးပြတ်သည့် အမှာစာများအတွက် သုံးစွဲသူများကို ငွေပေးချေခွင့်ပြုပါ။

en: Already have an account?
my: အကောင့်ရှိပြီးသားလား။

en: Always show
my: အမြဲပြတယ်။

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
my: မှာယူမှုကို ပြီးမြောက်သည့်အခါ ငွေရှင်းချိန်တွင် ပေးထားသည့် အချက်အလက်ဖြင့် အကောင့်တစ်ခု ဖန်တီးပါမည်။

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
my: တိုက်ခန်း၊ ယူနစ်၊ အဆောက်အအုံ၊ ကြမ်းခင်း စသဖြင့်

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
my: Stripe ငွေပေးချေမှုပုံစံအကွက်များတွင် ပုံစံများကို အသုံးပြုပါ။

en: As a step after shipping
my: ပြီးတာနဲ့ အဆင့်တစ်ခုအနေနဲ့ တင်ပါတယ်။

en: As a step before shipping
my: ပို့ဆောင်ခြင်းမပြုမီ အဆင့်တစ်ခုအနေဖြင့်

en: As a sub-step after the shipping address section
my: အဆင့်ခွဲတစ်ခုအနေဖြင့် သင်္ဘောလိပ်စာကို အပိုင်းလိုက်ပြီးနောက်

en: As a sub-step before the payment section
my: အဆင့်ခွဲအဖြစ် ငွေပေးချေမှုအပိုင်းကို အရင်လုပ်ပါ။

en: As a sub-step before the shipping address section
my: အဆင့်ခွဲအနေဖြင့် ပို့ဆောင်ရေးလိပ်စာ အပိုင်းကို မှီပါ။

en: As a substep after payment methods
my: ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများပြီးနောက် အဆင့်ခွဲတစ်ခုအနေဖြင့်

en: As a substep before payment methods
my: ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများရှေ့တွင် အဆင့်ခွဲတစ်ခုအနေဖြင့်

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
my: ဖောက်သည်၏ အဆက်အသွယ်အသေးစိတ်များနှင့် အကောင့်တစ်ခုရှိနှင့်ပြီးဖြစ်သည့်အချိန်တွင် ဧည့်သည်ဖောက်သည်၏အမှာစာများကို ၎င်းတို့၏လက်ရှိအကောင့်နှင့် ချိတ်ဆက်ပါ။

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
my: ပို့ဆောင်မှုနှောင့်နှေးခြင်းနှင့် မကျေနပ်သောဖောက်သည်များကို ရှောင်ကြဉ်ပါ။ သင်နှင့် သူတို့ဝယ်သည့်အချိန်မှစ၍ <strong>မှန်ကန်သောလိပ်စာအချက်အလက်ကို</strong> စုဆောင်းပါ။

en: Bars
my: အရက်ဆိုင်

en: Before Shipping Address
my: သင်္ဘောလိပ်စာ မရောက်မီ

en: Before checkout steps
my: ငွေရှင်းခြင်းမပြုမီ အဆင့်ဆင့်

en: Before coupon codes section
my: ကူပွန်ကုဒ်များ ကဏ္ဍမစမီ

en: Before shipping address
my: လိပ်စာမပို့ခင်

en: Before the cart actions
my: လှည်းကိုမှီ၍ ၊

en: Before the cart items section
my: စံနစ်တကျ ပစ္စည်းများကို မှီသည့်အပိုင်း

en: Before the checkout steps
my: ငွေရှင်းရန် ခြေလှမ်းများ မစမီ

en: Before the order items section
my: ပစ္စည်းမှာယူမှုအပိုင်းကို မှီပါ။

en: Before the order summary
my: အကျဉ်းချုပ် အမိန့်မချမီ

en: Before the order totals
my: အော်ဒါမတင်မီ

en: Before the progress bar
my: တိုးတက်မှုဘားရှေ့

en: Before the shipping section
my: ပို့ဆောင်မှုအပိုင်းကို မမီပါဘူး။

en: Below the order summary
my: အမှာစာအကျဉ်းချုပ်အောက်တွင်

en: Below the payment section
my: ငွေပေးချေမှုအပိုင်းအောက်တွင်

en: Billing address
my: ကျသင့်ငွေတောင်းခံလွှာပေးပို့မည့်လိပ်စာ

en: Billing phone
my: ဘီလ်ဖုန်း

en: Both below the payment section and the order summary
my: ငွေပေးချေမှုအပိုင်းနှင့် မှာယူမှုအနှစ်ချုပ်အောက်တွင် နှစ်ခုစလုံး

en: Boxed
my: ထုပ်ပိုးထားသည်။

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
my: လျှောက်ထားပါ။

en: Captcha Pro by BestWebSoft
my: BestWebSoft မှ Captcha Pro

en: Captcha position
my: Captcha အနေအထား

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
my: အော်ဒါမတင်မီ ခလုတ်နှိပ်ပါ။

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
my: နေရာအမှာစာ ကဏ္ဍမစမီ

en: Carrier:
my: ဝန်ဆောင်မှုပေးသူ-

en: Cart elements
my: လှည်းဒြပ်စင်

en: Cart items
my: လှည်းပစ္စည်းများ

en: Cart items count
my: လှည်းပစ္စည်းများကို ရေတွက်သည်။

en: Cart layout
my: လှည်းအပြင်အဆင်

en: Cart optimizations
my: တွန်းလှည်းကို ဆီလျော်အောင် လုပ်ပါ။

en: Cart total:
my: လှည်းစုစုပေါင်း-

en: Change email address to: {suggestion-value}
my: အီးမေးလ်လိပ်စာကို- {suggestion-value} သို့ ပြောင်းပါ

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
my: ငွေရှင်းသည့်ဖောင်ရှိ ငွေပေးချေမှုကဏ္ဍအတွက် ကုမ္ပဏီအမည်အကွက်အတွက် မြင်နိုင်စွမ်းကို ပြောင်းပါ။

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
my: ငွေရှင်းသည့်ဖောင်ပေါ်ရှိ သင်္ဘောလိပ်စာအပိုင်းအတွက် ကုမ္ပဏီအမည်အကွက်အတွက် မြင်နိုင်စွမ်းကို ပြောင်းပါ။

en: Change: %s
my: ပြောင်းလဲခြင်း- %s

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
my: ကျေးဇူးတင်သောစာမျက်နှာနှင့် အကောင့်စာမျက်နှာများရှိ မှာယူမှုအသေးစိတ်၏ အပြင်အဆင်ကို ပြောင်းလဲပါ။

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
my: ဝယ်ယူသူထံမှ ငွေပေးချေမှုကို ဆိုင်းငံ့ထားသည့် လက်ရှိမှာယူမှုများအတွက် မှာယူမှုပေးချေသည့်စာမျက်နှာ၏ အပြင်အဆင်ကို ပြောင်းလဲပါ။

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
my: သင်ထည့်သွင်းထားသော အခြားပလပ်အင်များအတွက် <a href="%s">ပေါင်းစပ်ရွေးချယ်စရာများ</a> ရှိမရှိ စစ်ဆေးပါ။

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
my: ပုံမှန်အားဖြင့် &quot;ပို့ဆောင်ခြင်း/ငွေပေးချေသည့်လိပ်စာကဲ့သို့ တူသည်&quot; အတွက် အမှန်ခြစ်ကွက်ကို အမှတ်ခြစ်ထားသည်။

en: Checkout
my: ထွက်ခွာသည်

en: Checkout Below Place Order
my: မှာယူမှုအောက်တွင် ငွေရှင်းပါ။

en: Checkout Footer
my: ငွေရှင်းခြင်း အောက်ခြေမှတ်

en: Checkout Header - Mobile
my: ငွေချေမှု ခေါင်းစီး - မိုဘိုင်း

en: Checkout Order Summary
my: ငွေရှင်းရန်အမှာစာအကျဉ်းချုပ်

en: Checkout Sidebar
my: ငွေထုတ်ရန် ဘေးဘား

en: Checkout elements
my: ငွေထုတ်တာတော့ မဟုတ်ပါဘူး။

en: Checkout fields
my: ငွေပေးချေမှုနယ်ပယ်များ

en: Checkout layout
my: ငွေရှင်းခြင်း အပြင်အဆင်

en: Checkout options
my: ငွေရှင်းရန် ရွေးချယ်မှုများ

en: Checkout progress
my: ငွေထုတ်ခြင်းတိုးတက်မှု

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
my: ငွေတောင်းခံခြင်း။

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
my: ငွေပေးချေမှု

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
my: သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
my: ပြောင်းလဲပါ။

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
my: အပြောင်းအလဲများကို သိမ်းဆည်းပါ။

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
my: ငွေရှင်းခြင်းစာမျက်နှာအောက်ခြေမှတ်စုအတွက် နောက်ခံအရောင်ကို ရွေးပါ။ အာရုံထွေပြားမှုကင်းသော ခေါင်းစီးနှင့် အောက်ခြေနားကို အသုံးပြုသည့်အခါမှသာ အကျုံးဝင်ပါသည်။

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
my: ငွေရှင်းခြင်းစာမျက်နှာ ခေါင်းစီးအတွက် နောက်ခံအရောင်ကို ရွေးပါ။ အာရုံထွေပြားမှုကင်းသော ခေါင်းစီးနှင့် အောက်ခြေနားကို အသုံးပြုသည့်အခါမှသာ အကျုံးဝင်ပါသည်။

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
my: ငွေရှင်းခြင်းစာမျက်နှာအတွက် နောက်ခံအရောင်ကို ရွေးပါ။ အရောင်သည် <em>ကိုယ်ထည်</em> ဒြပ်စင်သို့ သက်ရောက်သည်။

en: Choose a background color for the order summary section.
my: မှာယူမှုအနှစ်ချုပ်ကဏ္ဍအတွက် နောက်ခံအရောင်ကို ရွေးပါ။

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
my: ငွေရှင်းခြင်း စာမျက်နှာ ခေါင်းစီးတွင် ပြသမည့် ပုံတစ်ပုံကို ရွေးချယ်ပါ။ အာရုံထွေပြားမှုကင်းသော ခေါင်းစီးနှင့် အောက်ခြေနားကို အသုံးပြုသည့်အခါမှသာ အကျုံးဝင်ပါသည်။

en: Choose in which position to display the order actions.
my: အမှာစာလုပ်ဆောင်ချက်များကို ပြသရန် မည်သည့်အနေအထားတွင် ရွေးချယ်ပါ။

en: Choose in which position to display the section.
my: ကဏ္ဍကိုပြသရန် မည်သည့်အနေအထားကို ရွေးချယ်ပါ။

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
my: ပို့ဆောင်ရေးနည်းလမ်းများကဏ္ဍကိုပြသရန် မည်သည့်အနေအထားတွင် ရွေးချယ်ပါ။

en: Choose in which step to display the billing phone field.
my: ငွေပေးချေသည့် ဖုန်းအကွက်ကို ပြသရန် မည်သည့်အဆင့်တွင် ရွေးချယ်ပါ။

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
my: ပို့ဆောင်ရေးဖုန်းအကွက်ကို ပြသရန် မည်သည့်အဆင့်တွင် ရွေးချယ်ပါ။

en: Choose the style of the progress bar.
my: တိုးတက်မှုဘား၏စတိုင်ကိုရွေးချယ်ပါ။

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
my: ငွေရှင်းသည့်စာမျက်နှာရှိ ရနိုင်သောကူပွန်ကဏ္ဍကိုပြသရန်နေရာကိုရွေးချယ်ပါ။

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
my: ဒေသတွင်း မှာယူမှုများအတွက် ပို့ဆောင်ရေးလိပ်စာအဖြစ် သိမ်းဆည်းရန် မည်သည့်လိပ်စာကို ရွေးချယ်ပါ။

en: Classic
my: ဂန္ထဝင်

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
my: ပုံကို ဖယ်ရှားပါ။

en: Click to go to the order summary
my: မှာယူမှုအနှစ်ချုပ်သို့သွားရန် နှိပ်ပါ။

en: Close and continue with checkout
my: ပိတ်ပြီး ငွေရှင်းခြင်း ဆက်လုပ်ပါ။

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
my: ပိတ်လိုက်

en: Collapsed
my: ခေါက်ထားသည်

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
my: <strong>ငွေရှင်းခြင်းစာမျက်နှာရှိ EU VAT နံပါတ်များကို စုဆောင်းပြီး တရားဝင်အောင်</strong> ၊ ပြောင်းပြန်ကောက်ခံမှုအခြေခံဖြင့် အခွန်ကောက်ခံမှုများကို ဖယ်ရှားပြီး လိုအပ်သည့်အခါတွင် ဝယ်ယူသူတည်နေရာကို အတည်ပြုပါ။

en: Company name field for billing address
my: ငွေတောင်းခံလွှာလိပ်စာအတွက် ကုမ္ပဏီအမည်အကွက်

en: Company name field for shipping address
my: သင်္ဘောလိပ်စာအတွက် ကုမ္ပဏီအမည်အကွက်

en: Confirm
my: အတည်ပြုပါ။

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Contact step
my: ဆက်သွယ်ရန်အဆင့်

en: Continue
my: ဆက်ရန်

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
my: အနှောင့်အယှက်ကင်းသော စာမျက်နှာ ခေါင်းစီးနှင့် အောက်ခံကို အသုံးပြုခြင်း ရှိ၊မရှိ သို့မဟုတ် လက်ရှိ အသုံးပြုနေသော အပြင်အဆင်၏ ခေါင်းစီးနှင့် အောက်ခြေကို ထားရှိရန် ထိန်းချုပ်သည်။

en: Coupon codes
my: ကူပွန်ကုဒ်များ

en: Create an account
my: အကောင့်တစ်ခုဖန်တီးသည်

en: Cross-sells
my: ဖြတ်ကျော်ရောင်းချသည်။

en: Custom fields
my: စိတ်ကြိုက်နယ်ပယ်

en: Dark mode
my: အမှောင်မုဒ်

en: Dashboard
my: ဒိုင်ခွက်

en: Debug mode
my: အမှားရှာမုဒ်

en: Debug options
my: အမှားရှာပြင်ခြင်း ရွေးစရာများ

en: Default button style
my: ပုံသေခလုတ်ပုံစံ

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
my: &quot;Place order&quot; နှင့် သတ်မှတ်ချက်များကို checkbox အပိုင်းကို ပြသရန် အနေအထားကို သတ်မှတ်ပါ။

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
my: captcha အပိုင်းကိုပြသရန် အနေအထားကို သတ်မှတ်ပါ။ ရွေးချယ်ထားသော captcha အမျိုးအစားပေါ်မူတည်၍ အချို့ရာထူးများသည် အလုပ်မဖြစ်နိုင်ပါ။

en: Define the visibility of the additional order notes field.
my: ထပ်ဆင့်မှာယူမှုမှတ်စုအကွက်၏ မြင်နိုင်စွမ်းကို သတ်မှတ်ပါ။

en: Design template
my: ဒီဇိုင်းပုံစံ

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
my: ပုံစံဒီဇိုင်းပုံစံများ၊ အကောင်းဆုံးပြင်ဆင်ထားသော စျေးဝယ်လှည်းနှင့် အမှာစာလက်ခံရရှိသည့်စာမျက်နှာများ၊ အကောင့်ကိုက်ညီမှုနှင့် အခြားအရာများစွာရှိသည်။

en: Did you mean %s?
my: %s ကိုဆိုလိုတာလား။

en: Disable the theme checkout options
my: အပြင်အဆင် ငွေပေးချေမှု ရွေးစရာများကို ပိတ်ပါ။

en: Dismiss
my: ပယ်ရန်

en: Display as a cart section
my: လှည်းကဏ္ဍအဖြစ် ပြသပါ။

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
my: အဆင့်ပေါင်းများစွာ ငွေရှင်းခြင်းအပြင်အဆင်ကို အသုံးပြုသည့်အခါ မိုဘိုင်းစက်ပစ္စည်းများတွင် နောက်ဆုံးငွေရှင်းသည့်အဆင့်ကို ကြည့်ရှုသည့်အခါမှသာ ငွေရှင်းသည့်ဘေးဘားဝစ်ဂျက်များကို ပြသပါ

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
my: ပိုကြီးသောစခရင်များအတွက် အမြန်ငွေရှင်းရန်ခလုတ်များကို တစ်ကြောင်းတည်းပြသပါ။

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
my: ငွေရှင်းသည့်စာမျက်နှာတွင် လက်ဆောင်မက်ဆေ့ဂျ်နှင့် အခြားလက်ဆောင်ရွေးချယ်စရာများကို ပြသပါ။

en: Display message when an account exists with the email address provided
my: ပေးထားသော အီးမေးလ်လိပ်စာနှင့်အတူ အကောင့်တစ်ခုရှိသည့်အခါ မက်ဆေ့ချ်ကို ပြသပါ။

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
my: ကဏ္ဍအသစ်များကို ပြသပြီး အီးမေးလ်အကြောင်းကြားချက်များတွင် ကဏ္ဍများကို အစီစဥ်ပြောင်းလဲပါ။ အီးမေးလ်အကြောင်းကြားချက်များရှိ မှာယူမှုအသေးစိတ်ပုံစံများ မပြောင်းလဲပါ။

en: Display order progress from the theme
my: အပြင်အဆင်မှ မှာယူမှုတိုးတက်မှုကို ပြသပါ။

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
my: &quot;Add&quot; လင့်ခ်ခလုတ်များကို စာလုံးအသေးဖြင့် ပြသပါ။

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
my: စျေးဝယ်စာမျက်နှာကို ငွေရှင်းသည့်စာမျက်နှာနှင့် ဆင်တူသော အပြင်အဆင်ဖြင့် ပြသပါ။

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
my: အဆင့်ပေါင်းများစွာ ငွေရှင်းခြင်းအပြင်အဆင်ကို အသုံးပြုသည့်အခါ ငွေရှင်းခြင်းဆိုင်ရာ တိုးတက်မှုဘားကို ပြသပါ။

en: Display the coupon codes section title
my: ကူပွန်ကုဒ်များကဏ္ဍ ခေါင်းစဉ်ကို ပြသပါ။

en: Display the form field labels visible on the page
my: စာမျက်နှာပေါ်တွင် မြင်နိုင်သော ဖောင်အကွက်အညွှန်းများကို ပြသပါ။

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
my: သီးခြားကဏ္ဍအစား အမှာစာအသေးစိတ်ဇယား၏ တစ်စိတ်တစ်ပိုင်းအဖြစ် လက်ဆောင်မက်ဆေ့ဂျ်ကို ပြသပါ။

en: Display the gift message fields always expanded
my: လက်ဆောင်မက်ဆေ့ဂျ် အကွက်များကို အမြဲချဲ့ထားသည်။

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
my: ကျေးဇူးတင်သောစာမျက်နှာတွင် ကျယ်ပြန့်သော အပြင်အဆင်ဖြင့် မှာယူမှုအသေးစိတ်ကို ပြသပါ။

en: Display the order status progress bar
my: မှာယူမှုအခြေအနေ တိုးတက်မှုဘားကို ပြသပါ။

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
my: မိုဘိုင်းစက်ပစ္စည်းများအတွက် ငွေရှင်းခေါင်းစီးအောက်ရှိ ဝစ်ဂျက်များကို ပြသပါ။ ပလပ်အင်၏ ငွေပေးချေမှု ခေါင်းစီးကို အသုံးပြုလျှင်သာ ပြသသည်။

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
my: ငွေရှင်းသည့်စာမျက်နှာရှိ နေရာမှာယူမှုခလုတ်အောက်တွင် ဝစ်ဂျက်များကို ပြသပါ။

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
my: ငွေရှင်းသည့်စာမျက်နှာရှိ အမှာစာအနှစ်ချုပ်အတွင်း ဝစ်ဂျက်များကို ပြသပါ။

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
my: ငွေရှင်းသည့်အောက်ခြေတွင် ဝစ်ဂျက်များကို ပြသပါ။ ပလပ်အင်၏ ငွေပေးချေမှု အောက်ခြေမှတ်စုကို အသုံးပြုလျှင်သာ ပြသသည်။

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
my: ကြီးမားသောစခရင်များအတွက် ငွေပေးချေမှုခေါင်းစီးတွင် ဝစ်ဂျက်များကို ပြသပါ။ ပလပ်အင်၏ ငွေပေးချေမှု ခေါင်းစီးကို အသုံးပြုလျှင်သာ ပြသသည်။

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
my: အမှာစာအနှစ်ချုပ်ပြီးနောက် ငွေရှင်းသည့်ဘေးဘားတွင် ဝစ်ဂျက်များကို ပြသပါ။

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
my: ပံ့ပိုးပေးထားသော ငွေပေးချေမှုဂိတ်ဝေးများတွင် ဤအင်္ဂါရပ်ကို ဖွင့်ထားသောအခါ ငွေရှင်းသည့်နေရာတွင် အမြန်ငွေရှင်းသည့်အပိုင်းကို ပြသပါ။

en: Distraction free header and footer
my: အာရုံထွေပြားမှု ကင်းသော ခေါင်းစီးနှင့် အောက်ခြေ

en: Do not change placeholders
my: နေရာယူထားသူများကို မပြောင်းပါနှင့်

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
my: ငွေရှင်းခြင်းစာမျက်နှာ၏ထိပ်တွင် စျေးဝယ်ပစ္စည်းများ အမှားအယွင်းများ မက်ဆေ့ချ်ကို မပြပါနှင့်။ ဝယ်ယူမှုပြီးမြောက်ရန် ငွေပေးချေမှုပုံစံကို တင်သွင်းသည့်အခါ၊ ဤအမှားမက်ဆေ့ချ်များကို အမြဲတမ်းပြသပါမည်။

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
my: လင့်ခ်ခလုတ်နောက်ကွယ်တွင် &quot;လိပ်စာလိုင်း 2&quot; အကွက်များကို မဝှက်ပါနှင့်

en: Do not save any shipping address
my: မည်သည့်ပို့ဆောင်ရေးလိပ်စာကိုမျှ မသိမ်းဆည်းပါနှင့်

en: Do not show
my: မပြပါနဲ့

en: Don't show this again
my: ဒါကို ထပ်မပြပါနဲ့။

en: EU-VAT Assistant
my: EU-VAT လက်ထောက်

en: Edit cart
my: လှည်းကို တည်းဖြတ်ပါ။

en: Edit cart contents at checkout page
my: ငွေရှင်းခြင်းစာမျက်နှာတွင် စျေးဝယ်ခြင်းအကြောင်းအရာများကို တည်းဖြတ်ပါ။

en: Edit cart link
my: လှည်းလင့်ခ်ကို တည်းဖြတ်ပါ။

en: Edit the checkout page
my: ငွေရှင်းစာမျက်နှာကို တည်းဖြတ်ပါ။

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
my: မေးလ်စစ်ဆေးခြင်းကိုဖွင့်ပါ- (ပိတ်ထားသောအင်္ဂါရပ်)

en: Enable cart page optimizations
my: စျေးဝယ်စာမျက်နှာ ပိုမိုကောင်းမွန်အောင်ပြုလုပ်ခြင်းကို ဖွင့်ပါ။

en: Enable custom shipping email field
my: စိတ်ကြိုက်ပို့ဆောင်ရေးအီးမေးလ်အကွက်ကို ဖွင့်ပါ။

en: Enable dark mode
my: အမှောင်မုဒ်ကို ဖွင့်ပါ။

en: Enable integrated coupon code section
my: ပေါင်းစပ်ကူပွန်ကုဒ်ကဏ္ဍကို ဖွင့်ပါ။

en: Enable international phone number fields
my: နိုင်ငံတကာ ဖုန်းနံပါတ် အကွက်များကို ဖွင့်ပါ။

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
my: ငွေရှင်းခြင်းစာမျက်နှာရှိ စျေးဝယ်ခြင်းအရာများကို တည်းဖြတ်ရန် ရွေးချယ်မှုများကို ဖွင့်ပါ။

en: Enable order details customizations on email notifications
my: အီးမေးလ်အကြောင်းကြားချက်များတွင် မှာယူမှုအသေးစိတ် စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်မှုများကို ဖွင့်ပါ။

en: Enable order pay page optimizations
my: မှာယူမှု ငွေပေးချေမှု စာမျက်နှာ ပိုမိုကောင်းမွန်အောင် လုပ်ဆောင်မှုများကို ဖွင့်ပါ။

en: Enable phone number validation based on country rules
my: နိုင်ငံစည်းမျဉ်းများအပေါ်အခြေခံ၍ ဖုန်းနံပါတ်အတည်ပြုခြင်းကို ဖွင့်ပါ။

en: Enable thank you page and order details optimizations
my: ကျေးဇူးတင်သော စာမျက်နှာကိုဖွင့်ပြီး မှာယူမှုအသေးစိတ်များကို ပိုမိုကောင်းမွန်အောင်ပြုလုပ်ခြင်း။

en: Enable the account matching feature
my: အကောင့်ကိုက်ညီသော အင်္ဂါရပ်ကို ဖွင့်ပါ။

en: Enable the express checkout section
my: အမြန်ငွေရှင်းမှုအပိုင်းကို ဖွင့်ပါ။

en: Enable wide layout on "My account" page.
my: &quot;ကျွန်ုပ်၏အကောင့်&quot; စာမျက်နှာတွင် ကျယ်ပြန့်သော အပြင်အဆင်ကို ဖွင့်ပါ။

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
my: ဤအပိုပရိုဂရမ်များဖြင့် သင်၏ငွေပေးချေမှုအတွေ့အကြုံကို မြှင့်တင်ပါ။

en: Enhanced select fields
my: ရွေးချယ်ထားသော အကွက်များကို အဆင့်မြှင့်ထားသည်။

en: Enter your code here
my: သင့်ကုဒ်ကို ဤနေရာတွင် ထည့်ပါ။

en: Error:
my: အမှား-

en: Expanded
my: ချဲ့ထွင်ထားသည်

en: Expired on %s.
my: %s တွင် သက်တမ်းကုန်သည်။

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
my: ပံ့ပိုးပေးထားသော ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများမှ Express Checkout ခလုတ်များ

en: Express checkout
my: အမြန်ငွေရှင်းပါ။

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
my: Fluid Checkout ၏ ကောင်းကျိုးအားလုံးကို သင့်စျေးဝယ်စာမျက်နှာနှင့် ကျေးဇူးတင်သောစာမျက်နှာများသို့ တိုးချဲ့ပါ။

en: Fix automatic zoom-in on form fields
my: ဖောင်အကွက်များပေါ်တွင် အလိုအလျောက် ချုံ့ချဲ့ခြင်းအား ပြင်ဆင်ပါ။

en: Fixed line
my: ပုံသေလိုင်း

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
my: Fluid Checkout PRO - အစုအဝေး

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
my: CodeRockz မှ Fluid Checkout နှင့် Delivery Date ပလပ်အင်များ

en: Fluid Checkout database update
my: Fluid Checkout ဒေတာဘေ့စ်အပ်ဒိတ်

en: Fluid Checkout database updated successfully
my: Fluid Checkout ဒေတာဘေ့စ်ကို အောင်မြင်စွာ မွမ်းမံပြီးပါပြီ။

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
my: Fluid Checkout သည် Divi Builder ငွေပေးချေမှု အပြင်အဆင်နှင့် မကိုက်ညီပါ။

en: Footer background color
my: အောက်ခြေနောက်ခံအရောင်

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
my: ငွေတောင်းခံခြင်းနှင့် ပို့ဆောင်ခြင်းလိပ်စာများကို တူညီသော (ကဏ္ဍတစ်ခုတည်း) သို့ အတင်းအကျပ်

en: Force wide layout on WooCommerce pages
my: WooCommerce စာမျက်နှာများပေါ်တွင် ကျယ်ပြန့်သော အပြင်အဆင်ကို တွန်းအားပေးပါ။

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
my: နိုင်ငံတစ်ခုစီအတွက် စည်းမျဉ်းများနှင့်အညီ ဖုန်းနံပါတ်များကို ဖော်မတ်လုပ်ပါ။

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
my: ငွေရှင်းခြင်းအဆင့်များ၊ မှာယူမှုအကျဉ်းချုပ်နှင့် အခြားအပိုင်းများအတွက် အထွေထွေပုံစံများ။<br> လှည်း၊ မှာယူမှုလက်ခံရရှိပြီး နှင့် မှာယူမှုကြည့်ရန် စာမျက်နှာများကဲ့သို့သော အခြားစာမျက်နှာများတွင်လည်း သက်ရောက်နိုင်ပါသည်။

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
my: Fluid Checkout ကိုအသုံးပြုသောအခါ Germanized PRO multistep ငွေပေးချေမှုအင်္ဂါရပ်ကိုပိတ်ထားရန်လိုအပ်သည်။

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
my: Bundle ကိုရယူပါ - 129 EUR သာ

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
my: ဤအပိုပရိုဂရမ်ကိုရယူပါ — 29 EUR

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
my: ဤအပိုပရိုဂရမ်ကိုရယူပါ — 39 EUR

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
my: ဤအပိုပရိုဂရမ်ကိုရယူပါ — 59 EUR

en: Gift message
my: လက်ဆောင်သတင်းစကား

en: Gift messages and packing slips
my: လက်ဆောင်စာတိုများနှင့် ထုပ်ပိုးထားသောစာရွက်များ

en: Gift options
my: လက်ဆောင်ရွေးချယ်မှုများ

en: Go to Germanized settings
my: Germanized ဆက်တင်များသို့ သွားပါ။

en: Go to Plugin Search
my: Plugin Search သို့သွားပါ။

en: Go to the home page
my: ပင်မစာမျက်နှာကိုသွားပါ။

en: Google Address Autocomplete
my: Google လိပ်စာ အော်တိုဖြည့်ပါ။

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
my: မိုက်တယ်! သင့်ငွေပေးချေမှုစာမျက်နှာသည် Fluid Checkout တွင် ယခုလည်ပတ်နေပါသည်။

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
my: HTML အရောင်တန်ဖိုး။ ဥပမာ- #f3f3f3

en: Header
my: ခေါင်းစီး

en: Header and footer
my: ခေါင်းစီးနှင့်အောက်ခြေ

en: Header and footer template
my: ခေါင်းစီးနှင့် အောက်ခြေ နမူနာပုံစံ

en: Header and footer templates
my: ခေါင်းစီးနှင့် အောက်ခြေပုံစံများ

en: Header background color
my: ခေါင်းစီးနောက်ခံအရောင်

en: Here are a few resources for you to get started:
my: ဤသည်မှာ စတင်ရန် သင့်အတွက် အရင်းအမြစ်အချို့ဖြစ်သည်။

en: Hidden
my: ဝှက်ထားသည်။

en: Hidden (remove field)
my: ဝှက်ထားသည် (အကွက်ကို ဖယ်ရှားရန်)

en: Hide cart items errors at the checkout page
my: ငွေရှင်းခြင်းစာမျက်နှာရှိ စျေးဝယ်ပစ္စည်းများ အမှားများကို ဖျောက်ပါ။

en: Hide optional fields behind a link button
my: လင့်ခ်ခလုတ်တစ်ခု၏နောက်တွင် ရွေးချယ်နိုင်သောအကွက်များကို ဝှက်ထားပါ။

en: Highlight the billing address section in the checkout form
my: ငွေပေးချေမှုပုံစံတွင် ငွေပေးချေရမည့်လိပ်စာအပိုင်းကို မီးမောင်းထိုးပြပါ။

en: Highlight the order totals row in the order summary table
my: အမှာစာအနှစ်ချုပ်ဇယားရှိ အမှာစာစုစုပေါင်းအတန်းကို မီးမောင်းထိုးပြပါ။

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
my: ငွေပေးချေမှုပုံစံတွင် သင်္ဘောလိပ်စာအပိုင်းကို မီးမောင်းထိုးပြပါ။

en: I already have it – Hide this offer
my: ကျွန်ုပ်မှာ ရှိပြီးသားဖြစ်သည် - ဤကမ်းလှမ်းချက်ကို ဝှက်ထားပါ။

en: I need help!
my: ကျွန်တော်အကူအညီလိုအပ်တယ်!

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
my: အမှန်ခြစ်ထားလျှင် အီးမေးလ်တွင် အမှားအယွင်းများကို သုံးစွဲသူများအား အသိပေးသည်။ (Fluid Checkout လုပ်ဆောင်ချက်ကို ပံ့ပိုးပေးသောကြောင့် ဤအင်္ဂါရပ်ကို ပိတ်ထားသည်။ ဤရွေးချယ်မှုသို့ အပြောင်းအလဲများသည် အကျိုးသက်ရောက်မှု ရှိမည်မဟုတ်ပါ)

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
my: အကွက်ကို ပုံသေမြင်နိုင်မှုအခြေအနေဖြစ်သည့် &quot;ချန်လှပ်ထားနိုင်သည်&quot; ဟု သတ်မှတ်ပါက၊ အခြားပလပ်အင်များသည် ၎င်းတို့လိုအပ်သည့် အပြောင်းအလဲများကို အသုံးချနိုင်စေရန် အပြောင်းအလဲများကို အသုံးချမည်မဟုတ်ပါ။

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
my: သင်အကူအညီလိုအပ်ပါက ကျွန်ုပ်တို့၏တရားဝင်ပံ့ပိုးကူညီမှုချန်နယ်တွင် <a href="%s" target="_blank">ပံ့ပိုးမှုလက်မှတ်ကိုဖွင့်ပါ</a> ။

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
my: လိုက်ဖက်ညီသော အမြန်ငွေပေးချေမှုတံခါးပေါက်တစ်ခုဖြင့် ငွေပေးချေသည့်အခါ နောက်ထပ်ငွေရှင်းရန် လိုအပ်သောအကွက်များကို လျစ်လျူရှုပါ။

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
my: ပုံမရွေးပါ။

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
my: မိုဘိုင်းတွင် ချဲ့ထွင်နိုင်သော အော်ဒါအကျဉ်းချုပ်ကဏ္ဍ၏ ကနဦးအခြေအနေ။

en: Inside the cart items section
my: လှည်းပစ္စည်းများ အပိုင်းအတွင်းပိုင်း

en: Inside the order items section
my: မှာယူမှု ပစ္စည်းများ ကဏ္ဍအတွင်း

en: Inside the order overview
my: မှာယူမှု ခြုံငုံသုံးသပ်ချက်အတွင်းပိုင်း

en: Inside the order summary
my: အော်ဒါအနှစ်ချုပ်အတွင်းပိုင်း

en: Installed &mdash; Activate
my: ထည့်သွင်းပြီး - အသက်သွင်းပါ။

en: Integrated coupon code field on the cart page
my: လှည်းစာမျက်နှာရှိ ကူပွန်ကုဒ်အကွက်ကို ပေါင်းစပ်ထားသည်။

en: Integrations
my: ပေါင်းစည်းမှု

en: International phone numbers
my: နိုင်ငံတကာဖုန်းနံပါတ်များ

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
my: အဖွင့်ထည့်သွင်းမှုနယ်ပယ်အရေအတွက်ကို လျှော့ချရန် ဤရွေးချယ်မှုကို ဆက်လက်စစ်ဆေးရန် အကြံပြုလိုသည်၊ <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">သုတေသနကိုဖတ်ပါ</a> ။

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
my: ပိုမိုကောင်းမွန်သော အသုံးပြုသူအတွေ့အကြုံအတွက် ဤရွေးချယ်မှုကို ဆက်လက်ဖွင့်ထားရန် အကြံပြုအပ်ပါသည်။

en: Layout &amp; design
my: အပြင်အဆင်နှင့် ဒီဇိုင်း

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
my: စျေးဝယ်ခြင်းစာမျက်နှာရှိ ဖြတ်ကျော်ရောင်းချသည့်ပစ္စည်းများ၏ အပြင်အဆင်။

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
my: ဝယ်ယူသူများအား ၎င်းတို့၏ အကောင့်တွင် <strong>ပို့ဆောင်ခနှင့် ငွေပေးချေမှု လိပ်စာများစွာကို သိမ်းဆည်းပြီး</strong> ငွေရှင်းခြင်းနှင့် စျေးဝယ်ခြင်းစာမျက်နှာများတွင် အသုံးပြုရမည့်အရာများကို ရွေးချယ်ခွင့်ပြုပါ။

en: License key cancelled.
my: လိုင်စင်ကီးကို ပယ်ဖျက်လိုက်ပါပြီ။

en: License keys
my: လိုင်စင်သော့များ

en: Link to shop page
my: ဆိုင်စာမျက်နှာသို့လင့်ခ်

en: Load unminified assets
my: မသေးငယ်သောပိုင်ဆိုင်မှုများကို တင်ပါ။

en: Local pickup
my: ပြည်တွင်း လာယူပါ။

en: Local pickup and in-store collection
my: ဒေသတွင်း လာယူခြင်းနှင့် စတိုးဆိုင်အတွင်း စုဆောင်းခြင်း။

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
my: လော့ဂ်အင်

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
my: ဒါမှမဟုတ် ဧည့်သည်အဖြစ် ဆက်သွားပါ။

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
my: ဒါမှမဟုတ် အောက်မှာ ဆက်သွားပါ။

en: Log in to your account
my: သင့်အကောင့်သို့ဝင်ရောက်ပါ။

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
my: %1$s အဖြစ် အကောင့်ဝင်ထားသည်။ <a href="%2$s">ထွက်လိုက်ပါ။</a>

en: Logo image
my: လိုဂိုပုံ

en: Mailchimp for WooCommerce
my: WooCommerce အတွက် Mailchimp

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
my: လှိမ့်နေစဉ် ငွေပေးချေမှု တိုးတက်မှုဘားကို မြင်နိုင်ပါစေ။

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
my: ရွေးချယ်နိုင်သောအကွက်များ၏ အညွှန်းများကို &quot;Add&quot; link ခလုတ်ကို စာလုံး <code>lowercase</code> အဖြစ် ပြုလုပ်ပါ (ဆိုလိုသည်မှာ &quot;ဖုန်းနံပါတ်ထည့်ရန်&quot; အစား &quot;ဖုန်းနံပါတ်ထည့်ပါ&quot;)။ ဤရွေးချယ်မှုသည် ကူပွန်ကုဒ်အကွက်များအတွက် လင့်ခ်ခလုတ်များကိုလည်း သက်ရောက်မှုရှိသည်။

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
my: ရွှေ့နေစဉ် အမှာစာအနှစ်ချုပ်ကို လှည်းစာမျက်နှာပေါ်တွင် မြင်နိုင်ပါစေ။

en: Make the order summary stay visible while scrolling
my: ရွှေ့နေစဉ် အမှာစာအနှစ်ချုပ်ကို မြင်အောင်နေပါ။

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
my: ငွေပေးချေရမည့်လိပ်စာအပိုင်းကို ဘီလ်ပို့လိပ်စာကဏ္ဍပြီးနောက်တွင် ပြသပါက ဘီလ်ပို့လိပ်စာအပိုင်းကို &quot;လိုအပ်သည်&quot; အဖြစ် ခိုင်းစေကာ ငွေပေးချေသည့်ဖုန်းအကွက်ကို &quot;လိုအပ်သည်&quot; အဖြစ် သတ်မှတ်ထားပါသည်။ ၎င်းရွေးချယ်မှုအား စစ်ဆေးသည့်အခါ ငွေပေးချေသည့်လိပ်စာကို ဘီလ်ပို့လိပ်စာသို့ ကူးယူနိုင်ကြောင်း သေချာစေရန် ၎င်းကို လိုအပ်ပါသည်။

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
my: ပေးပို့သည့်လိပ်စာအပိုင်းပြီးနောက် ငွေပေးချေရမည့်လိပ်စာအပိုင်းကို ပြသပါက &quot;လိုအပ်သည်&quot; အဖြစ် ခိုင်းစေနိုင်ပြီး ငွေပေးချေသည့်ဖုန်းအကွက်ကို &quot;လိုအပ်သည်&quot; အဖြစ် သတ်မှတ်ထားပါသည်။ ၎င်းရွေးချယ်မှုအား စစ်ဆေးသည့်အခါ ငွေပေးချေသည့်လိပ်စာသို့ ကူးယူနိုင်ကြောင်း သေချာစေရန် ၎င်းကို လိုအပ်ပါသည်။

en: Minimalist
my: ရိုးရှင်းသော

en: Mobile
my: မိုဘိုင်း

en: More design templates
my: နောက်ထပ် ဒီဇိုင်းပုံစံများ

en: More information
my: အချက်အလက်ပို

en: More positions for the coupon code on the checkout page
my: ငွေရှင်းစာမျက်နှာရှိ ကူပွန်ကုဒ်အတွက် နောက်ထပ်ရာထူးများ

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
my: မှာယူမှုအနှစ်ချုပ်ကဏ္ဍတွင် မီးမောင်းထိုးထားသည့် နောက်ခံအရောင်မရှိပါက အသုံးဝင်ဆုံးဖြစ်သည်။ Fluid Checkout PRO ကိုအသုံးပြုသည့်အခါ လှည်း၊ အမှာစာလက်ခံရရှိပြီး အမှာစာစာမျက်နှာများကို ကြည့်ပါနှင့်လည်း သက်ဆိုင်နိုင်သည်။

en: Move the sign up checkbox to the contact step
my: အကောင့်ဖွင့်ရန် အမှန်ခြစ်ကို အဆက်အသွယ်အဆင့်သို့ ရွှေ့ပါ။

en: Multi step
my: အဆင့်များစွာ

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
my: ပို့ဆောင်ခြင်းနှင့် ငွေတောင်းခံခြင်းအတွက် သိမ်းဆည်းထားသော လိပ်စာများစွာ။

en: My account layout
my: ကျွန်ုပ်၏အကောင့်အပြင်အဆင်

en: No
my: မဟုတ်ပါ

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
my: ဤကဏ္ဍတွင် လောလောဆယ် ပေါင်းစပ်မှုများ မရရှိနိုင်ပါ။ ပလပ်အင်တစ်ခုစီနှင့်သက်ဆိုင်သည့် ရွေးချယ်စရာများသည် ထိုပလပ်အင်ကို အသက်သွင်းထားလျှင် ဤနေရာတွင်သာ ပေါ်လာပါမည်။

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
my: ဤကဏ္ဍတွင် လောလောဆယ် လိုင်စင်သော့ရွေးချယ်စရာများ မရှိပါ။ ပလပ်အင်တစ်ခုစီ သို့မဟုတ် အပိုပရိုဂရမ်တစ်ခုစီနှင့်သက်ဆိုင်သည့် ရွေးချယ်စရာများသည် အဆိုပါပလပ်အင်ကို အသက်သွင်းသည့်အခါ ဤနေရာတွင် ပေါ်လာမည်ဖြစ်သည်။

en: Not selected yet.
my: မရွေးချယ်ရသေးပါ။

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
my: စျေးဝယ်ခြင်းစာမျက်နှာတွင် ပြသရန် ဖြတ်ကျော်ရောင်းချသည့် ပစ္စည်းအရေအတွက်

en: Ok
my: အိုကေ

en: On the sidebar
my: ဘေးဘားပေါ်တွင်

en: On the site header (requires distraction-free header)
my: ဆိုက်ခေါင်းစဉ်တွင် (အာရုံပျံ့လွင့်မှုကင်းသော ခေါင်းစဉ် လိုအပ်သည်)

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
my: WooCommerce ဆက်တင်များတွင် ကူပွန်ကုဒ်များအသုံးပြုမှုကို ဖွင့်ထားမှသာ သက်ဆိုင်ပါသည်။

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
my: ငွေရှင်းခြင်း သို့မဟုတ် စျေးဝယ်ခြင်းစာမျက်နှာများရှိ ကူပွန်ကုဒ်ကို သီးခြားကဏ္ဍတစ်ခုအဖြစ် ပြသသည့်အခါမှသာ သက်ဆိုင်ပါသည်။

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
my: ငွေရှင်းသည့်စာမျက်နှာရှိ Impreza အပြင်အဆင် ခေါင်းစီးကို အသုံးပြုသည့်အခါသာ သက်ဆိုင်ပါသည်။

en: Only applies when using a block-based theme.
my: ပိတ်ဆို့ခြင်းအခြေခံ အပြင်အဆင်ကို အသုံးပြုသည့်အခါတွင်သာ အကျုံးဝင်ပါသည်။

en: Only show allowed countries for shipping or billing
my: ပို့ဆောင်ခြင်း သို့မဟုတ် ငွေတောင်းခံခြင်းအတွက် ခွင့်ပြုထားသော နိုင်ငံများကိုသာ ပြသပါ။

en: Only used for shipping-related questions.
my: ပို့ဆောင်ရေးဆိုင်ရာ မေးခွန်းများအတွက်သာ အသုံးပြုသည်။

en: Optimized cart page
my: အကောင်းဆုံးပြင်ဆင်ထားသော လှည်းစာမျက်နှာ

en: Optimized horizontal cross-sells layout
my: အလျားလိုက် အပြန်အလှန်ရောင်းချသည့် အပြင်အဆင်ကို အကောင်းဆုံးပြင်ဆင်ထားသည်။

en: Optimized order received / thank you page
my: ပိုမိုကောင်းမွန်အောင်ပြုလုပ်ထားသော အော်ဒါလက်ခံရရှိသည်/ကျေးဇူးတင်ပါတယ် စာမျက်နှာ

en: Optional
my: ရွေးချယ်ခွင့်

en: Optional fields
my: ရွေးချယ်နိုင်သော နယ်ပယ်များ

en: Or
my: သို့မဟုတ်

en: Order actions
my: အမိန့်ပေးတာတွေ လုပ်တယ်။

en: Order details layout
my: အော်ဒါအသေးစိတ် အပြင်အဆင်

en: Order details optimizations
my: မှာယူမှုအသေးစိတ်အား ပိုမိုကောင်းမွန်အောင်ပြုလုပ်ခြင်း။

en: Order downloads
my: ဒေါင်းလုဒ်များ မှာယူပါ။

en: Order notes
my: အော်ဒါမှတ်စုများ

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
my: မှာယူမှုနံပါတ်နှင့် ပြေစာကို ဤအီးမေးလ်လိပ်စာသို့ ပေးပို့ပါမည်။

en: Order pay
my: အော်ဒါပေးရမယ်။

en: Order pay page
my: ငွေပေးချေမှုစာမျက်နှာ

en: Order progress
my: အော်ဒါတိုးတက်မှု

en: Order status
my: အော်ဒါအနေအထား

en: Order summary
my: အမိန့်အကျဉ်းချုပ်

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
my: အပြင်အဆင်ဆက်တင်များတွင် ဖွင့်ထားပါက အပိုဆောင်းခေါင်းစီးကဏ္ဍများကို ထုတ်ပါ။

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
my: Fluid Checkout header နှင့် footer ကိုအသုံးပြုသောအခါ Fennik အပြင်အဆင်မှ breadcrumbs အပိုင်းကို ထုတ်ပါ။

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
my: ငွေရှင်းရန် အဆင့်များ အပိုင်းကို ငွေရှင်းရန်၊ စျေးဝယ်ခြင်းနှင့် အမှာစာ လက်ခံထားသော စာမျက်နှာများတွင် Betheme မှ ထုတ်နှုတ်ပါ။

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
my: Fluid Checkout header နှင့် footer ကိုအသုံးပြုသောအခါ ငွေပေးချေမှုအဆင့်များအပိုင်းကို The Gem အပြင်အဆင်မှ ထုတ်ပါ။

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
my: Fluid Checkout ကိုအသုံးပြုသည့်အခါ Bookshelf အပြင်အဆင်မှ ငွေရှင်းသည့်အဆင့်များကို ထုတ်ပါ။

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
my: ငွေပေးချေမှုအဆင့်များအပိုင်းကို ငွေရှင်းရန်၊ စျေးဝယ်ခြင်းနှင့် အမှာစာလက်ခံသည့်စာမျက်နှာများရှိ Kapee အပြင်အဆင်မှ ထုတ်ပေးပါ။

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
my: Fluid Checkout ကိုအသုံးပြုသောအခါ Nyture အပြင်အဆင်မှ ငွေရှင်းသည့်အဆင့်များအပိုင်းကို ထုတ်ပါ။

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
my: ငွေပေးချေမှုအဆင့်များကဏ္ဍကို ငွေရှင်းရန်၊ စျေးဝယ်ခြင်းနှင့် မှာယူမှုလက်ခံသည့်စာမျက်နှာများရှိ Porto အပြင်အဆင်မှ ထုတ်ပေးပါ။

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
my: ငွေရှင်းခြင်းအဆင့်များအပိုင်းကို ငွေရှင်းရန်၊ စျေးဝယ်ခြင်းနှင့် မှာယူမှုလက်ခံရရှိသည့်စာမျက်နှာများရှိ Pressmart အပြင်အဆင်မှ ထုတ်ပေးပါ။

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
my: Fluid Checkout header နှင့် footer ကိုအသုံးပြုသောအခါ Woodmart အပြင်အဆင်မှ ငွေရှင်းသည့်အဆင့်များကို ထုတ်ပါ။

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
my: ငွေရှင်းသည့်စာမျက်နှာရှိ စာရင်းသွင်းစစ်ဆေးသည့်အကွက်အတွက် အနေအထားကို အစားထိုးပြီး အဆက်အသွယ်အဆင့်တွင် ၎င်းကို အမြဲတမ်းပြသပါ။

en: Page background color
my: စာမျက်နှာနောက်ခံအရောင်

en: Page template
my: စာမျက်နှာပုံစံ

en: Parcel terminal
my: ပါဆယ်ထုပ်ဂိတ်

en: Payment form
my: ငွေပေးချေမှုပုံစံ

en: Payment method
my: ငွေပေးချေစနစ်

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
my: တိကျသောအတည်ပြုချက်ကို ဖွင့်ထားသောအခါတွင် အသုံးပြုသည့် ဖုန်းနံပါတ် မှန်ကန်မှုအမျိုးအစားများ။

en: Pick a Locker
my: Locker တစ်ခုကို ရွေးပါ။

en: Pickup point
my: ထုတ်ယူရန်အချက်

en: Pickup point not selected yet.
my: လာယူမည့်နေရာ မရွေးရသေးပါ။

en: Pickup point:
my: လာယူမည့်နေရာ-

en: Place order
my: အော်ဒါတင်ပါ။

en: Please verify your phone number.
my: သင့်ဖုန်းနံပါတ်ကို အတည်ပြုပါ။

en: Position for the extra order summary section on mobile.
my: မိုဘိုင်းပေါ်ရှိ အပိုမှာယူမှုအကျဉ်းချုပ်ကဏ္ဍအတွက် ရာထူး။

en: Position on checkout page
my: ငွေရှင်းစာမျက်နှာတွင် အနေအထား

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
my: ပထမဆုံး ပို့ဆောင်ရေးနည်းလမ်းကို အလိုအလျောက်ရွေးချယ်ခြင်းကို တားဆီးပါ။

en: Proceed to %s
my: %s သို့ ဆက်သွားပါ။

en: Proceed to billing
my: ငွေတောင်းခံခြင်းသို့ ဆက်သွားပါ။

en: Proceed to contact
my: ဆက်​သွယ်​ရန်​

en: Proceed to payment
my: ငွေပေးချေမှုကို ဆက်လက်လုပ်ဆောင်ပါ။

en: Proceed to shipping
my: ပို့ဆောင်ရန် ဆက်လက်လုပ်ဆောင်ပါ။

en: Progress bar
my: တိုးတက်မှုဘား

en: Rate the plugin
my: ပလပ်အင်ကို အဆင့်သတ်မှတ်ပါ။

en: Read documentation
my: စာတမ်းဖတ်ပါ။

en: Read the documentation.
my: စာရွက်စာတမ်းကိုဖတ်ပါ။

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
my: <a href="%s" target="_blank">Fluid Checkout ဖြင့်</a> တပ်ဆင်ခြင်းလမ်းညွှန်ကို ဖတ်ပါ။

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
my: ဝယ်ယူသူအများစုသည် &quot;လိပ်စာလိုင်း 2&quot; အကွက်ကို အမှန်တကယ် လိုအပ်သည့်အခါ သို့မဟုတ် မှန်ကန်သော ပို့ဆောင်ရေးလိပ်စာကို ရရှိသည့်အခါတွင်သာ အရေးကြီးသည် (ဆိုလိုသည်မှာ အစားအသောက်နှင့် အခြားပျက်စီးလွယ်သော ထုတ်ကုန်များကို ပို့ဆောင်ခြင်းဖြစ်ပါက) အကြံပြုထားသည်။

en: Remove
my: ဖယ်ရှားပါ။

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
my: ဒေသအလိုက် လာယူသည့် ပို့ဆောင်ရေးနည်းလမ်းကို ရွေးချယ်သောအခါ ပို့ဆောင်ရေးလိပ်စာအပိုင်းကို ဖယ်ရှားပါ။

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
my: <code>select2</code> dropdown အစိတ်အပိုင်းများကို <code>TomSelect</code> ဖြင့် အစားထိုးပါ။

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
my: အကောင့်ဖန်တီးမှုအကွက်များကို အကြောင်းကြားချက်နှင့် လော့ဂ်အင်ဝင်ရန် ရွေးချယ်စရာများဖြင့် အစားထိုးသည်။ အချို့အခြေအနေများတွင်၊ သုံးစွဲသူများ၏ လျှို့ဝှက်ရေးလုံခြုံမှုကို ကာကွယ်ရန် ဤရွေးချယ်မှုကို ပိတ်ထားရန် အကြံပြုနိုင်ပါသည်။

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
my: ဒေသဆိုင်ရာ လာယူသည့် ပို့ဆောင်ရေးနည်းလမ်းကို ရွေးချယ်သောအခါ ပို့ဆောင်မှုလိပ်စာကို မှာယူသည့်နေရာနှင့် အစားထိုးပါ။

en: Required
my: လိုအပ်သည်။

en: Same as billing address
my: ငွေပေးချေရမည့်လိပ်စာနှင့် အတူတူပင်

en: Same as shipping address
my: ပို့ဆောင်ရေးလိပ်စာအတိုင်းပါပဲ။

en: Save same as the billing address
my: ငွေတောင်းခံလွှာလိပ်စာအတိုင်း သိမ်းဆည်းပါ။

en: Save the selected pickup location
my: ရွေးချယ်ထားသော လာယူမည့်နေရာကို သိမ်းဆည်းပါ။

en: Select an image
my: ပုံတစ်ပုံကို ရွေးပါ။

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
my: ငွေပေးချေမှုစာမျက်နှာရှိ ငွေပေးချေရမည့်လိပ်စာကဏ္ဍကို ပြသမည့် အနေအထားကို ရွေးချယ်ပါ။

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
my: လှည်းစာမျက်နှာရှိ ကူပွန်ကုဒ်များ ကဏ္ဍကို ပြသမည့် နေရာကို ရွေးပါ။ AJAX စျေးဝယ်လှည်းနှင့် ငွေရှင်းသည့်စာမျက်နှာရှိ ကူပွန်ကုဒ်များ ပေါင်းစပ်ထားသော ကုဒ်များကို ဖွင့်ထားမှသာ အကျုံးဝင်ပါသည်။

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
my: ငွေရှင်းခြင်းစာမျက်နှာရှိ ကူပွန်ကုဒ်များကဏ္ဍကို ပြသမည့် အနေအထားကို ရွေးချယ်ပါ။

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
my: စျေးဝယ်ခြင်းစာမျက်နှာရှိ အရောင်းအ၀ယ်ကဏ္ဍကို ပြသမည့်နေရာကို ရွေးပါ။

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
my: လှည်းစာမျက်နှာရှိ ပို့ဆောင်ခနှင့် ဂဏန်းတွက်စက်ကို ပြသမည့် နေရာကို ရွေးပါ။

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
my: &quot;apply coupon&quot; ခလုတ်၏ပုံစံကိုရွေးချယ်ပါ။ ကူပွန်ကုဒ်ကဏ္ဍကို ငွေရှင်းသည့်စာမျက်နှာရှိ &quot;ငွေရှင်းသည့်အဆင့်များမမီမီ&quot; သို့မဟုတ် လှည်းစာမျက်နှာရှိ &quot;စျေးဝယ်ပစ္စည်းအပိုင်းမမီမီ&quot; ကိုပြသသည့်အခါမှသာ အကျုံးဝင်ပါသည်။

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
my: FermoPoint ဖြင့် ပို့ဆောင်သည့်အခါ စုစည်းမှုအမှတ်ကို ရွေးချယ်ရန် လိုအပ်ပါသည်။

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
my: ဆက်လက်မလုပ်ဆောင်မီ ပစ်မှတ်တစ်ခုကို ရွေးချယ်ရန် လိုအပ်သည်။

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
my: Sendinblue - WooCommerce အီးမေးလ်စျေးကွက်ရှာဖွေရေး

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
my: ဖောင်အကွက်များအတွင်း <code>font-size</code> ကို 16px သတ်မှတ်ပါ။

en: Settings
my: ဆက်တင်များ

[ctx: Settings section]
en: Cart
my: လှည်း

[ctx: Settings section]
en: Order pay
my: အော်ဒါပေးရမယ်။

[ctx: Settings section]
en: Thank you
my: ကျေးဇူးတင်ပါသည်

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
my: ပေါင်းစည်းမှု

[ctx: Settings section title]
en: License keys
my: လိုင်စင်သော့များ

en: Setup & Documentation
my: စနစ်ထည့်သွင်းခြင်းနှင့် မှတ်တမ်းပြုစုခြင်း။

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
my: <a href="%s">ငွေရှင်းခြင်းရွေးချယ်မှု</a> များတွင် အပြင်အဆင်နှင့် ဒီဇိုင်းကို စနစ်ထည့်သွင်းပါ။

en: Shipping
my: သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း

en: Shipping address
my: ကုန်ပစ္စည်းပို့ဆောင်ရမည့်လိပ်စာ

en: Shipping method
my: ပို့ဆောင်ရေးနည်းလမ်း

en: Shipping methods
my: ပို့ဆောင်ရေးနည်းလမ်းများ

en: Shipping phone
my: ပို့ဆောင်ခ ဖုန်း

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
my: ရွေးချယ်ထားသော ပို့ဆောင်ရေးနည်းလမ်းများကို ရှင်းလင်းရန် ထုတ်ယူသည့်နေရာအဆင့်ခွဲတွင် လင့်ခ်ခလုတ်ကို ပြသပါ။ ဒေသတွင်း လာယူသည့်နည်းလမ်းကို ယခင်က ရွေးချယ်ထားလျှင် ပို့ဆောင်ရေးလိပ်စာကဏ္ဍကို ထပ်မံပြသခွင့်ပြုရန် ၎င်းကို အသုံးပြုနိုင်သည်။

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
my: ဖုန်းအကွက်များအတွင်း တရားဝင်ဖုန်းနံပါတ်တစ်ခု၏ နမူနာကို ပြပါ။

en: Show country code beside the flag
my: အလံဘေးတွင် နိုင်ငံကုဒ်ကို ပြပါ။

en: Show if not defined
my: မသတ်မှတ်ရင် ပြပါ။

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
my: လာယူမည့်နေရာ၏ အဆင့်ခွဲတွင် ပို့ဆောင်ရေးနည်းလမ်းများကို ရှင်းလင်းရန် ရွေးချယ်မှုကို ပြပါ။

en: Sign up checkbox position
my: အမှန်ခြစ်အကွက် အနေအထားကို စာရင်းသွင်းပါ။

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
my: သင့်စတိုးအတွက် ရိုးရှင်းသော EU-VAT တရားဝင်မှု။

en: Single step
my: တစ်လှမ်းချင်း

en: Skip to content
my: အကြောင်းအရာသို့ ကျော်သွားပါ။

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
my: ဒေတာဘေ့စ်အတွက် အပြောင်းအလဲအချို့ လိုအပ်ပါသည်။ မည်သည့်အပ်ဒိတ်များကဲ့သို့ပင်၊ <strong>ရှေ့ဆက်မလုပ်ဆောင်မီ သင့်ဝဘ်ဆိုဒ်၏ အရန်အပြည့်အစုံကို ယူရန်</strong> ကျွန်ုပ်တို့ အကြံပြုအပ်ပါသည်။

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
my: Quadlayers မှ WooCommerce Checkout Manager ၏ အချို့သောအင်္ဂါရပ်များသည် Fluid Checkout ဖြင့် ၎င်းကိုအသုံးပြုသည့်အခါ မျှော်လင့်ထားသည့်အတိုင်း အလုပ်မဖြစ်နိုင်ပါ။ နောက်ထပ်အချက်အလက်များနှင့် အခြားရွေးချယ်စရာဖြေရှင်းချက်များအတွက် <a href="%s">ကျွန်ုပ်တို့၏စာရွက်စာတမ်းကို</a> ဖတ်ရှုပါ။

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
my: အချို့သောရွေးချယ်မှုများသည် အချို့သော ပလပ်အင်များနှင့် အပြင်အဆင်များနှင့် တွဲဖက်၍မရပါ။

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
my: ငွေရှင်းစာမျက်နှာရှိ ဆိုက်ခေါင်းစီးအတွက် အကွာအဝေး (ပစ်ဇယ်များ)

en: Special offers
my: အထူးကမ်းလှမ်းချက်များ

en: Split
my: ကွဲ

en: Step %1$s of %2$s
my: %2$s ၏ အဆင့် %1$s

en: Subscribe checkbox
my: စာရင်းသွင်းရန် အမှန်ခြစ်ပေးပါ။

[ctx: Substep review text]
en: None.
my: တစ်ခုမှ

en: Support
my: အထောက်အပံ့

en: Thank you page
my: ကျေးဇူးတင်ပါတယ် စာမျက်နှာ

en: Thank you page & order details layout
my: Page &amp; Order အသေးစိတ် အဆင်အပြင်ကို ကျေးဇူးတင်ပါတယ်။

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
my: Fluid Checkout ကိုရွေးချယ်သည့်အတွက် ကျေးဇူးတင်ပါသည်။

en: The Bluehost Plugin
my: Bluehost Plugin

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
my: CNPJ နံပါတ် &quot;{cnpj_number}&quot; သည် မမှန်ကန်ပါ။

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
my: CPF နံပါတ် &quot;{cpf_number}&quot; သည် မမှန်ကန်ပါ။

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
my: <strong>သင်၏ WooCommerce ငွေပေးချေမှုပြောင်းလဲခြင်းနှုန်းကို ပိုမိုတိုးတက်ကောင်းမွန်လာစေရန်</strong> နှင့် ခရီးစဉ်တစ်ခုလုံးတွင် ဝယ်ယူမှုအတွေ့အကြုံကို တသမတ်တည်းဖြစ်စေရန် အကောင်းဆုံးကိရိယာများ။

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
my: အစုအဝေးတွင် ကျွန်ုပ်တို့ လက်ရှိကမ်းလှမ်းနေသော အပိုပရိုဂရမ်များ နှင့် အနာဂတ်တွင် ကျွန်ုပ်တို့ထုတ်လွှတ်သည့် Fluid Checkout အပိုပရိုဂရမ်များ ပါဝင်သည်။

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
my: ပို့ဆောင်ရေးလိပ်စာအပိုင်းကို ဦးစွာပြသသောအခါ &quot;ပို့ဆောင်ရေးလိပ်စာကဲ့သို့တူညီသည်&quot; အမှတ်ခြစ်ပုံးသည် ပုံသေဖြင့် အမှတ်ခြစ်ထားသည့်အတိုင်း စတင်မည်ဖြစ်သည်။<br> ငွေပေးချေသည့်လိပ်စာအပိုင်းကို ဦးစွာပြသသောအခါ &quot;ငွေပေးချေသည့်လိပ်စာကဲ့သို့တူညီသည်&quot; အမှတ်ခြစ်ကွက်တွင် ပုံသေဖြင့် အမှန်ခြစ်ထားသည့်အတိုင်း စတင်ပါမည်။<br> ငွေရှင်းချိန်တွင် ဖွင့်ထားသောထည့်သွင်းမှုနယ်ပယ်အရေအတွက်ကို သိသိသာသာလျှော့ချရန်အတွက် ဤရွေးချယ်မှုကို အမှန်ခြစ်ထားခဲ့ရန် အကြံပြုလိုသည်၊ <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">သုတေသနကိုဖတ်ပါ</a> ။

en: The database changes where applied successfully.
my: ဒေတာဘေ့စ်သည် အောင်မြင်စွာ အသုံးချသည့်နေရာကို ပြောင်းလဲသည်။

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
my: <em>&quot;ကော်လံ ၁ ခု&quot;</em> အပြင်အဆင်ကို အသုံးပြုသည့်အခါ <em>&quot;Split&quot;</em> ဒီဇိုင်းပုံစံကို ရရှိနိုင်မည်မဟုတ်ပါ။ ရွေးချယ်ပါက <em>&quot;Minimalist&quot;</em> သို့ ပြန်သွားပါမည်။

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
my: <em>&quot;On the site header&quot;</em> ရွေးချယ်မှုသည် အာရုံပျံ့လွင့်မှုကင်းသော header ကိုသုံးသည့်အခါတွင်သာ အကျုံးဝင်ပါသည်။

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
my: ထုတ်ကုန်ရုပ်ပုံ၊ အရေအတွက်အကွက်ကို ပြသသည့် ရွေးချယ်စရာများ၊ ဖယ်ရှားရန် ခလုတ်နှင့် ထုတ်ကုန်စာမျက်နှာသို့ လင့်ခ်ကို ဆောင်ပုဒ်ဖြင့် ထည့်သွင်းထားသော ရွေးချယ်မှုများကို မူရင်းအားဖြင့် ပိတ်ထားသည်။

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
my: Quadlayers မှ WooCommerce Checkout Manager ပလပ်အင်သည် Fluid Checkout နှင့် ကိုက်ညီမှုမရှိပါ။

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
my: Fluid Checkout ကို စဖွင့်လိုက်သောအခါ ပို့ဆောင်ရမည့်နေရာအား &quot;ဖောက်သည်ပို့ဆောင်ရေးလိပ်စာသို့ မူရင်းအတိုင်း&quot; ဟု အမြဲတမ်းသတ်မှတ်ထားသည်။ ဝယ်ယူသူများသည် ငွေရှင်းစဉ်အတွင်း မတူညီသော ပို့ဆောင်မှုနှင့် ငွေပေးချေမှုလိပ်စာများကို ပေးဆောင်နိုင်ပါသေးသည်၊၊ ပုံမှန်ငွေပေးချေသည့်လိပ်စာနှင့် တူညီသော ပို့ဆောင်မှုလိပ်စာကို သတ်မှတ်ခြင်းအတွက် ရွေးချယ်စရာတစ်ခုကို WooCommerce &gt; ဆက်တင်များ &gt; Fluid Checkout တွင် ရရှိနိုင်ပါသည်။

en: Theme Betheme
my: Betheme အပြင်အဆင်

en: Theme Bookshelf
my: စာအုပ်စင်

en: Theme Go
my: အပြင်အဆင်သွားပါ။

en: Theme Impreza
my: အပြင်အဆင် Impreza

en: Theme Kapee
my: ကာပီ

en: Theme Porto
my: ဆောင်ပုဒ်ပေါ်တို

en: Theme The Gem
my: Theme ရတနာ

en: Theme The7
my: Theme ၇

en: Theme Woodmart
my: အပြင်အဆင် Woodmart

en: Theme ZK Nito
my: အပြင်အဆင် ZK Nito

en: Theme's cross-sells layout
my: အပြင်အဆင်၏ အပြန်အလှန်ရောင်းချမှု အပြင်အဆင်

en: Theme's header and footer
my: Theme ၏ ခေါင်းစီးနှင့် အောက်ခြေနား

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
my: ဤရွေးချယ်မှုများသည် ကျေးဇူးတင်သည့်စာမျက်နှာ၊ အကောင့်စာမျက်နှာများရှိ မှာယူမှုအသေးစိတ်အချက်အလက်များကို ကြည့်ရှုခြင်းနှင့် အီးမေးလ်အကြောင်းကြားချက်များအပေါ် သက်ရောက်မှုရှိသည်။

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
my: ဤရွေးချယ်မှုများသည် မှာယူမှုလက်ခံရရှိခြင်း သို့မဟုတ် မှာယူမှုအတည်ပြုခြင်းစာမျက်နှာများဟုလည်းလူသိများသော ကျေးဇူးတင်သည့်စာမျက်နှာအပေါ် သက်ရောက်မှုရှိသည်။

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
my: ဤဝစ်ဂျက်ဧရိယာများကို လှည်းစာမျက်နှာပေါ်ရှိ ယုံကြည်စိတ်ချရသောသင်္ကေတများနှင့် ယုံကြည်မှုတံဆိပ်များထည့်ရန် အသုံးပြုပါသည်။

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
my: ဤဝစ်ဂျက်ဧရိယာများကို ငွေရှင်းသည့်စာမျက်နှာတွင် ယုံကြည်စိတ်ချရသောသင်္ကေတများနှင့် ယုံကြည်မှုတံဆိပ်များထည့်ရန် အသုံးပြုပါသည်။

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
my: ဤဝစ်ဂျက်ဧရိယာများကို မှာယူမှုငွေပေးချေမှုစာမျက်နှာတွင် ယုံကြည်စိတ်ချရသောသင်္ကေတများနှင့် ယုံကြည်မှုတံဆိပ်များထည့်ရန် အသုံးပြုပါသည်။

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
my: ဤဝစ်ဂျက်ဧရိယာများကို ကျေးဇူးတင်ကြောင်းစာမျက်နှာတွင် ယုံကြည်စိတ်ချရသောသင်္ကေတများနှင့် ယုံကြည်စိတ်ချရသောတံဆိပ်များထည့်ရန် အသုံးပြုပါသည်။

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
my: ၎င်းသည် ငွေရှင်းခြင်း၊ စျေးဝယ်ခြင်း၊ အမှာစာလက်ခံရရှိခြင်း၊ အော်ဒါပေးချေခြင်းနှင့် အကောင့်စာမျက်နှာများအပါအဝင် WooCommerce စာမျက်နှာများတွင် အကြောင်းအရာအပိုင်းသည် အလွန်ကျဉ်းမြောင်းခြင်းမရှိကြောင်း သေချာစေပါသည်။

en: This field does not match the related field value.
my: ဤအကွက်သည် သက်ဆိုင်ရာနယ်ပယ်တန်ဖိုးနှင့် မကိုက်ညီပါ။

en: This is a required field.
my: ဤသည်မှာ လိုအပ်သောအကွက်တစ်ခုဖြစ်သည်။

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
my: ၎င်းသည် စမ်းသပ်မှုအင်္ဂါရပ်တစ်ခုဖြစ်ပြီး တပ်ဆင်မှုအားလုံးတွင် မျှော်လင့်ထားသည့်အတိုင်း အလုပ်မဖြစ်နိုင်ပါ။ သတိနဲ့သုံးပါ။

en: This is not a valid email address.
my: ၎င်းသည် မှန်ကန်သော အီးမေးလ်လိပ်စာမဟုတ်ပါ။

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
my: ဤရွေးချယ်မှုသည် မှာယူမှုအတည်ပြုခြင်းစာမျက်နှာ (ကျေးဇူးတင်ပါတယ် စာမျက်နှာ) နှင့် အကောင့်စာမျက်နှာများ၊ အီးမေးလ်များနှင့် ထုပ်ပိုးမှုစာရွက်များရှိ မှာယူမှုအသေးစိတ်အချက်အလက်များကို သက်ရောက်မှုရှိပါသည်။

en: Toll free
my: အခမဲ့

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
my: TomSelect သည် WooCommerce ငွေပေးချေမှုစာမျက်နှာများတွင် အမှန်တကယ်အသုံးပြုသည့် တူညီသောအင်္ဂါရပ်များကို ပေးဆောင်နေချိန်တွင် Select2 ထက် အမှားအယွင်းများ ဖြစ်နိုင်ခြေနည်းသည့် ရိုးရှင်းသော dropdown ရွေးချယ်မှုအစိတ်အပိုင်းတစ်ခုဖြစ်သည်။

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Troubleshooting
my: ပြသာနာရှာဖွေရှင်းပေးခြင်း

en: Trust symbols &amp; badges
my: ယုံကြည်စိတ်ချရသော သင်္ကေတများနှင့် တံဆိပ်များ

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
my: လှည်းပေါ်ရှိ သင်္ကေတများနှင့် ကျေးဇူးတင်ကြောင်း စာမျက်နှာများပေါ်တွင် ယုံကြည်ပါ။

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
my: ဖုန်းနံပါတ်သည် ရွေးချယ်ထားသော နိုင်ငံကုဒ်အတွက် စည်းမျဉ်းများအလိုက် မှန်ကန်သောမိုဘိုင်း သို့မဟုတ် ကြိုးဖုန်းနံပါတ်ဖြစ်ကြောင်း သေချာစေရန် ကြိုးစားပါ။ ဤရွေးချယ်မှုသည် ဖုန်းနံပါတ်အချို့အတွက် မှားယွင်းသောအပြုသဘောများကိုပေးစွမ်းနိုင်သည့် <code>intl-tel-input</code> တိကျသောအတည်ပြုခြင်းအင်္ဂါရပ်ကိုအသုံးပြုသည်။

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
my: ဖြည့်ရန် 40% လျှော့စျေးအကွက်များ။

en: Update database
my: ဒေတာဘေ့စ်ကို အပ်ဒိတ်လုပ်ပါ။

en: Upgrade to PRO
my: PRO သို့ အဆင့်မြှင့်ပါ။

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
my: PRO သို့ အဆင့်မြှင့်ပါ — 99 EUR

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
my: block-based themes အတွက် `အော်ဒါအတည်ပြုခြင်း` စာမျက်နှာ နမူနာကို သုံးပါ။

en: Use precise phone number validation
my: တိကျသောဖုန်းနံပါတ်ကို အတည်ပြုခြင်းအား အသုံးပြုပါ။

[ctx: Used as fallback for "Proceed to next step" button label]
en: next step
my: နောက်တစ်ဆင့်

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
my: အမှားရှာပြင်မုဒ်ကို အသုံးပြုခြင်းသည် ဝဘ်ဆိုက်စွမ်းဆောင်ရည်ကို ထိခိုက်စေပါသည်။ ပြဿနာဖြေရှင်းနေစဉ်တွင်သာ ဤရွေးချယ်မှုကို အသုံးပြုပါ။

en: Valid until %s.
my: %s အထိ အကျုံးဝင်သည်။

en: Verify Phone Number
my: ဖုန်းနံပါတ်ကို အတည်ပြုပါ။

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
my: Fluid Checkout ဝန်ဆောင်မှုများအကြောင်း နောက်ထပ်အချက်အလက်များအတွက် <a href="%s" target="_blank">ကျွန်ုပ်တို့၏စာရွက်စာတမ်းအား</a> သွားရောက်ကြည့်ရှုပါ။

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
my: ကျွန်ုပ်တို့၏ ပလပ်အင်များနှင့် အပိုပရိုဂရမ်များအကြောင်း နောက်ထပ်အချက်အလက်များအတွက် ကျွန်ုပ်တို့၏ဝဘ်ဆိုဒ်သို့ ဝင်ရောက်ကြည့်ရှုပါ။

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
my: စည်းမျဉ်းစည်းကမ်း လိုအပ်ချက်များကြောင့် အောက်ပါနိုင်ငံများအတွက် ၎င်းကို <em>တိုးချဲ့ထားသည်</em> အဖြစ် သတ်မှတ်ရန် အကြံပြုပါသည်- <strong>ဂျာမနီ</strong> ၊ <strong>ဩစတြီးယား</strong> ၊ <strong>ဆွစ်ဇာလန်</strong> <strong>၊ နယ်သာလန်</strong> ၊ <strong>ပိုလန်</strong> ၊ <strong>ဘယ်လ်ဂျီယံ</strong> နှင့် <strong>ပြင်သစ်</strong> ။

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
my: ငွေရှင်းသည့်စာမျက်နှာရှိ စိတ်အနှောင့်အယှက်မဖြစ်စေရန် အနှောင့်အယှက်ကင်းသော ခေါင်းစီးနှင့် အောက်ခြေနားကို အသုံးပြုရန် ကျွန်ုပ်တို့ အကြံပြုအပ်ပါသည်။ <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">လှည်းများ စွန့်ပစ်ခြင်းဆိုင်ရာ သုတေသနကို ဖတ်ပါ</a> ။

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
my: ပိတ်ထားသည့်အခါ၊ ဖုန်းအကွက်စစ်ဆေးခြင်းသည် နိုင်ငံအတွက် နိုင်ငံ သို့မဟုတ် ဧရိယာကုဒ်များ မှန်ကန်မှုရှိမရှိ စစ်ဆေးမည်မဟုတ်ပါ။

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
my: ဖွင့်ထားသည့်အခါ၊ Fluid Checkout သည် ပလပ်အင်နှင့် လိုက်ဖက်ညီမှုအတွက် အကောင်းဆုံးပြုလုပ်ထားသော ပုံစံများကို အသုံးပြုပါမည်။ Stripe ငွေပေးချေမှုပုံစံအကွက်များအတွက် စိတ်ကြိုက်စတိုင်များကို သင်အသုံးပြုနေပါက ၎င်းကို ပိတ်လိုနိုင်ပါသည်။

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
my: ဖွင့်ထားသောအခါ၊ ပို့ဆောင်ရန်ခွင့်ပြုထားသည့်နိုင်ငံများကိုသာ သင်္ဘောဖုန်းအကွက်တွင် ရရှိနိုင်ပြီး ဘီလ်တောင်းခံခြင်းအတွက် ခွင့်ပြုထားသောနိုင်ငံများသာ ငွေတောင်းခံလွှာဖုန်းအကွက်အတွက် ရနိုင်မည်ဖြစ်သည်။

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
my: ဖွင့်ထားသောအခါ၊ အမှန်ခြစ်ဘောက်စ်ကို Sendinblue ပလပ်အင်ဆက်တင်များတွင် သတ်မှတ်ထားသော ပြသတည်နေရာနှင့် သီးခြားအဆက်အသွယ်အဆင့်သို့ ရွှေ့သွားပါမည်။

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
my: ဖွင့်ထားသောအခါ၊ ရရှိနိုင်သော ပထမဆုံး ပို့ဆောင်ရေးနည်းလမ်းကို ပို့ဆောင်ရေးပက်ကေ့ချ်တစ်ခုစီအတွက် အခြား ပို့ဆောင်ရေးနည်းလမ်းကို ယခင်က မရွေးချယ်ထားသောအခါတွင် ရရှိနိုင်သော ပထမဆုံး ပို့ဆောင်ရေးနည်းလမ်းကို အလိုအလျောက် ရွေးချယ်မည်မဟုတ်ပါ။<br> Local Pickup အင်္ဂါရပ်အတွက် ရွေးချယ်ထားသော ပို့ဆောင်ရေးနည်းလမ်းကို ရှင်းလင်းရန် ရွေးချယ်မှုကို ဖွင့်ထားပါက ဤရွေးချယ်မှုကို အလိုအလျောက် ဖွင့်ပေးပါမည်။

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
my: ဖွင့်ထားသောအခါ၊ Bluehost ပလပ်အင်မှ ပို့ဆောင်ရေးအီးမေးလ်အကွက်ကို ငွေရှင်းသည့်ပုံစံသို့ ပေါင်းထည့်မည်ဖြစ်သည်။

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
my: ဖောင်အကွက်များအတွင်းရှိ ဖောင့်အရွယ်အစားသည် 16px ထက်သေးငယ်သောအခါ၊ Safari နှင့် အခြားဘရောက်ဆာများသည် စာသားကိုပိုမိုလွယ်ကူစွာဖတ်နိုင်စေရန် မိုဘိုင်းစက်ပစ္စည်းများတွင် အလိုအလျောက် Zoom ဝင်ရောက်နိုင်သည်။ ဤရွေးချယ်မှုကို ဖွင့်ထားသောအခါ၊ ၎င်းသည် ချဲ့ထွင်ခြင်းကို ရှောင်ရှားရန် Fluid Checkout မှ အကောင်းဆုံးပြုလုပ်ထားသော စာမျက်နှာများပေါ်တွင် ဖောင်အကွက်များအတွင်းအတွက် ဖောင့်အရွယ်အစားကို 16px သတ်မှတ်ပေးမည်ဖြစ်သည်။

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
my: Fluid Checkout ကိုအသုံးပြုသောအခါ၊ Germanized PRO ပလပ်အင်မှ multistep အင်္ဂါရပ်သည် မလိုအပ်ဘဲဖြစ်လာပြီး <strong>အမှာစာအသစ်များကိုလုပ်ဆောင်နေစဉ်တွင် အရေးကြီးသောအမှားအယွင်းများကို</strong> ဖြစ်စေနိုင်သည်။ ကျေးဇူးပြု၍ ပလပ်အင်ဆက်တင်များတွင် Germanized PRO multistep ငွေရှင်းခြင်းအင်္ဂါရပ်ကို ပိတ်ပါ။

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
my: <em>&quot;၁ ကော်လံ&quot;</em> ငွေရှင်းကောင်တာ အပြင်အဆင်ကို အသုံးပြုသည့်အခါ ဤရွေးချယ်မှုကို <em>&quot;ငွေရှင်းကောင်တာအဆင့်များမတိုင်မီ&quot;</em> အဖြစ် အမြဲသတ်မှတ်ထားပြီး ဒက်စ်တော့မြင်ကွင်းအတွက်လည်း အကျုံးဝင်ပါသည်။

en: WooCommerce Smart Coupons
my: WooCommerce စမတ်ကူပွန်များ

en: WooCommerce page layout
my: WooCommerce စာမျက်နှာ အပြင်အဆင်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
my: သင်သည် ယခု plugin ကို အသုံးပြုနေသည်မှာ ကြာပါပြီ။ အခုထိ ဘယ်လိုကြိုက်လဲ။<br> ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့အား အမြန်အဆင့်သတ်မှတ်ပေးပါ၊ တုံ့ပြန်ချက်တိုင်းကို ကျွန်ုပ်တို့ ကျေးဇူးတင်ပါသည်၊ ၎င်းသည် ကျွန်ုပ်တို့အား ပလပ်အင်ကို ဆက်လက်တိုးတက်စေရန် အားပေးပါသည်။ :)

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
my: သင့်မှာယူမှုတွင် %s ကြောင့် စုစုပေါင်းပမာဏရှိသည်။ နောက်ထပ်ငွေပေးချေရန်မလိုအပ်ပါ။

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
my: သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
my: ပို့ဆောင်မှု %d
