fluid-checkout - en to mn translation catalogue (519 entries)

en: Go to Plugin Search
mn: Plugin Search руу очно уу

en: Activate %s
mn: %s-г идэвхжүүлнэ үү

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
mn: <strong>%1$s нь</strong> <strong>%2$s-г</strong> суулгаж, идэвхжүүлэхийг шаарддаг. <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Enter your code here
mn: Кодоо энд оруулна уу

note: translators: %s: Form field label
en: Add %s
mn: %s нэмнэ үү

en: Remove
mn: Устгах

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
mn: Захиалгын дугаар болон баримтыг энэ имэйл хаяг руу илгээнэ.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
mn: Орон сууц, нэгж, барилга, шал гэх мэт.

en: Shipping phone
mn: Хүргэлтийн утас

en: Only used for shipping-related questions.
mn: Зөвхөн тээвэрлэлттэй холбоотой асуултуудад ашигладаг.

en: Single step
mn: Нэг алхам

en: Click to go to the order summary
mn: Захиалгын хураангуй руу очихын тулд дарна уу

en: Cart total:
mn: Сагс нийт:

note: translators: Next checkout step title
en: Proceed to %s
mn: %s руу үргэлжлүүлнэ үү

en: Proceed to contact
mn: Холбоо барихыг үргэлжлүүлнэ үү

en: Proceed to shipping
mn: Тээвэрлэлтийг үргэлжлүүлнэ үү

en: Proceed to billing
mn: Төлбөр тооцоог үргэлжлүүлнэ үү

en: Proceed to payment
mn: Төлбөрийг үргэлжлүүлнэ үү

en: Shipping method
mn: Хүргэлтийн арга

en: Additional notes
mn: Нэмэлт тэмдэглэл

en: Payment method
mn: Төлбөрийн арга

note: translators: %1$s is replaced with html for "current checkout step number", %2$s is replaced with html for "total number of checkout steps".
en: Step %1$s of %2$s
mn: %2$s-н %1$s алхам

en: Change: %s
mn: Өөрчлөлт: %s

en: Not selected yet.
mn: Одоогоор сонгоогүй байна.

en: Same as shipping address
mn: Хүргэлтийн хаягтай адилхан

en: Same as billing address
mn: Тооцооны хаягтай адилхан

en: Order summary
mn: Захиалгын хураангуй

en: Edit cart
mn: Сагс засах

note: translators: %s: html for the email address typo correction suggestion link
en: Did you mean %s?
mn: Та %s гэсэн үг үү?

en: Change email address to: {suggestion-value}
mn: Имэйл хаягийг дараах болгож өөрчлөх: {suggestion-value}

en: This is a required field.
mn: Энэ бол шаардлагатай талбар юм.

en: This is not a valid email address.
mn: Энэ буруу имэйл хаяг байна.

en: This field does not match the related field value.
mn: Энэ талбар нь холбогдох талбарын утгатай тохирохгүй байна.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
mn: &quot;{cpf_number}&quot; CPF дугаар буруу байна.

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
mn: CNPJ дугаар &quot;{cnpj_number}&quot; буруу байна.

en: (Required)
mn: (Шаардлагатай)

en: Checkout Header - Desktop
mn: Тооцооны толгой хэсэг - Ширээний компьютер

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
mn: Тооцооны толгой хэсэгт виджетүүдийг том дэлгэц дээр харуулах. Зөвхөн залгаасын тооцооны толгой хэсгийг ашиглаж байгаа тохиолдолд л харагдана.

en: Checkout Header - Mobile
mn: Тооцооны толгой хэсэг - Гар утас

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
mn: Хөдөлгөөнт төхөөрөмжүүдийн тооцооны толгойн доор виджетүүдийг харуул. Зөвхөн залгаасын тооцооны толгой хэсгийг ашиглаж байгаа тохиолдолд л харагдана.

en: Checkout Sidebar
mn: Тооцооны хажуугийн самбар

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
mn: Захиалгын хураангуйны дараа төлбөрийн талбар дээр виджетүүдийг харуулах.

en: Checkout Order Summary
mn: Тооцооны захиалгын хураангуй

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
mn: Тооцоо хийх хуудасны захиалгын хураангуй дотор виджетүүдийг харуулах.

en: Checkout Below Place Order
mn: Захиалгын доор төлбөрөө хийнэ үү

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
mn: Тооцоо хийх хуудасны захиалга өгөх товчны доор виджетүүдийг харуул.

en: Checkout Footer
mn: Тооцооны хөл хэсэг

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
mn: Тооцооны хөл хэсэгт виджетүүдийг харуулах. Зөвхөн залгаасын төлбөрийн хөлийг ашиглаж байгаа тохиолдолд л харагдана.

en: Classic
mn: Сонгодог

en: Boxed
mn: Хайрцагласан

en: Split
mn: Хуваах

en: Minimalist
mn: Минималист

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
mn: CodeRockz-ийн Fluid Checkout болон Delivery Date залгаасууд

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
mn: <p>Бид таныг CodeRockz-н WooCommerce (үнэгүй ба PRO)-д зориулсан Хүргэлтийн &amp; Хүргэлтийн огнооны цагийг ашиглаж байгааг илрүүллээ. Эдгээр залгаасуудтай нэгтгэх нь Fluid Checkout PRO руу шилжсэн.</p>

en: Upgrade to PRO
mn: PRO руу шинэчлэх

en: Fluid Checkout database updated successfully
mn: Fluid Checkout мэдээллийн санг амжилттай шинэчилсэн

en: The database changes where applied successfully.
mn: Өгөгдлийн сан амжилттай хэрэгжсэн газарт өөрчлөгдөнө.

en: Ok
mn: За

en: Dismiss
mn: Өгүүлэх

en: Fluid Checkout database update
mn: Fluid Checkout мэдээллийн сангийн шинэчлэл

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
mn: Мэдээллийн санд зарим өөрчлөлт оруулах шаардлагатай. Аливаа шинэчлэлтийн нэгэн адил бид <strong>үргэлжлүүлэхээсээ өмнө вэбсайтаа бүрэн нөөцлөхийг</strong> зөвлөж байна.

en: Update database
mn: Өгөгдлийн санг шинэчлэх

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
mn: Fluid Checkout нь Divi Builder тооцооны загварт тохирохгүй байна

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
mn: <p>Fluid Checkout-д ажиллахын тулд сонгодог WooCommerce богино код дээр суурилсан төлбөрийн маягт хэрэгтэй. Тооцоо хийх хуудасны харагдах байдал, мэдрэмжийг өөрчлөхийн тулд Divi Builder-г ашиглах үед сонгодог богино кодуудыг төлбөрийн хуудасны хэсэг бүрт Divi Builder-ийн захиалгат виджетүүдээр сольдог. Эдгээр тусгай виджетүүд нь Fluid Checkout-д тохирохгүй байна.</p><p> Divi Builder виджетүүдийг <code>[woocommerce_checkout]</code> богино код агуулсан текстийн виджетээр сольж, тооцоо хийх хуудсаа засна уу.</p>

en: Edit the checkout page
mn: Тооцоо хийх хуудсыг засварлана уу

en: Read the documentation.
mn: Баримт бичгийг уншина уу.

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
mn: Fluid Checkout-г ашиглах үед Германчлагдсан PRO олон шатлалт тооцооны функцийг идэвхгүй болгох шаардлагатай

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
mn: Fluid Checkout-г ашиглах үед Germanized PRO залгаасын олон шатлалт функц нь шаардлагагүй болж, <strong>шинэ захиалга боловсруулах явцад ноцтой алдаа</strong> гаргахад хүргэдэг. Залгаасны тохиргооноос Germanized PRO олон шаттай тооцоо хийх функцийг идэвхгүй болгоно уу.

en: Go to Germanized settings
mn: Германчлагдсан тохиргоо руу очно уу

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
mn: Fluid Checkout-г сонгосонд баярлалаа!

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
mn: Та залгаасыг багагүй хугацаанд ашиглаж байна. Энэ нь танд хэр таалагдаж байна вэ?<br> Бидэнд хурдан үнэлгээ өгнө үү, бид санал хүсэлт болгонд талархаж байгаа бөгөөд энэ нь залгаасыг үргэлжлүүлэн сайжруулахад биднийг урамшуулж байна :)

en: Rate the plugin
mn: Plugin-д үнэлгээ өгнө үү

en: I need help!
mn: Надад тусламж хэрэгтэй байна!

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
mn: Quadlayers-ийн WooCommerce Checkout Manager-ийн зарим онцлог нь үүнийг Fluid Checkout-тэй ашиглах үед санаснаар ажиллахгүй байж магадгүй юм. Дэлгэрэнгүй мэдээлэл болон өөр шийдлүүдийг авахын тулд <a href="%s">манай баримт бичгийг</a> уншина уу.

en: Read documentation
mn: Баримт бичгийг уншина уу

en: Don't show this again
mn: Үүнийг дахиж битгий харуул

en: Special offers
mn: Тусгай саналууд

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
mn: Fluid Checkout-ийн бүх сайн сайхныг сагсанд тань хүргэж, баярлалаа хуудсууддаа оруулаарай.

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
mn: Загвар дизайн, оновчтой сагсанд болон захиалга хүлээн авсан хуудсууд, дансны тохируулга болон бусад зүйлс.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
mn: <strong>Таны WooCommerce тооцооны хөрвөлтийн хурдыг сайжруулж</strong> , худалдан авалтын туршлагыг бүхэл бүтэн аялалд тогтвортой байлгах шилдэг хэрэгслүүд.

en: More design templates
mn: Илүү олон дизайны загварууд

en: Optimized cart page
mn: Оновчтой тэрэгний хуудас

en: Optimized order received / thank you page
mn: Хүлээн авсан захиалга / баярлалаа хуудас

en: Edit cart contents at checkout page
mn: Тооцоо хийх хуудсан дээр сагсны агуулгыг засна уу

en: Account matching / user matching
mn: Бүртгэл тааруулах / хэрэглэгчийн тааруулах

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
mn: Дэмжигдсэн төлбөрийн хэрэгслүүдийн Express Checkout товчлуурууд

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
mn: Сагс болон баярлалаа хуудсууд дээрх итгэмжлэлийн тэмдэг

en: More positions for the coupon code on the checkout page
mn: Тооцоо хийх хуудсан дээрх купоны кодын бусад байрлалууд

en: Integrated coupon code field on the cart page
mn: Сагсны хуудсан дээрх купоны кодын нэгдсэн талбар

en: International phone numbers
mn: Олон улсын утасны дугаарууд

en: Gift messages and packing slips
mn: Бэлэг дурсгалын зурвас, баглаа боодлын хуудас

en: Local pickup and in-store collection
mn: Орон нутгийн хүлээн авалт болон дэлгүүрийн цуглуулга

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
mn: PRO руу шинэчлэх - 99 евро

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
mn: Fluid Checkout PRO – Багц

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
mn: Бүх PRO функцууд + Бүх нэмэлтүүд тусгай үнээр.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
mn: Энэхүү багцад бидний санал болгож буй бүх нэмэлтүүд болон ирээдүйд гаргах Fluid Checkout нэмэлтүүд багтсан болно.

en: 226 EUR value (Save 42%)
mn: 226 EUR үнэ (42% хэмнээрэй)

en: Google Address Autocomplete
mn: Google хаягийг автоматаар бөглөх

en: Address Book
mn: Хаягийн дэвтэр

en: EU-VAT Assistant
mn: ЕХ-НӨАТ-ын туслах

en: All future add-ons *
mn: Ирээдүйн бүх нэмэлтүүд *

en: * For as long as you have an active subscription.
mn: * Та идэвхтэй захиалгатай бол.

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
mn: Багцыг аваарай - ердөө 129 евро

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
mn: Бүх үнийг еврогоор харуулав. Хэрэв манай вэбсайт дээрх үнэд ямар нэгэн зөрүү байгаа бол вэбсайтад үзүүлсэн саналууд эдгээрийг орлуулж, хэрэгжинэ.

en: Add-ons
mn: Нэмэлтүүд

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
mn: Эдгээр нэмэлтүүдийг ашиглан тооцоо хийх туршлагаа сайжруулаарай.

en: I already have it – Hide this offer
mn: Надад аль хэдийн байгаа - Энэ саналыг нуу

en: Installed &mdash; Activate
mn: Суулгасан - Идэвхжүүлэх

en: Activated
mn: Идэвхжүүлсэн

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
mn: Тооцоо хийх талбаруудыг бөглөхөд 40% хүртэл бага байна.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
mn: Хүргэлтийн саатал, сэтгэл ханамжгүй үйлчлүүлэгчээс зайлсхий. Тэд тантай анх худалдан авалт хийхээс эхлээд <strong>зөв хаягийн мэдээллийг</strong> цуглуулаарай.

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
mn: Энэ нэмэлтийг аваарай — 29 евро

en: Address book
mn: Хаягийн дэвтэр

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
mn: Тээвэрлэлт болон тооцооны олон хадгалсан хаягууд.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
mn: Үйлчлүүлэгчдэд <strong>олон тээвэрлэлтийн болон төлбөрийн хаягийг дансандаа хадгалж</strong> , төлбөрийн болон тэрэгний хуудсан дээр алийг нь ашиглахаа сонгох боломж олгоорой.

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
mn: Энэ нэмэлтийг аваарай — 59 евро

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
mn: Таны дэлгүүрт хялбаршуулсан ЕХ-НӨАТ баталгаажуулалт.

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
mn: <strong>Тооцооны хуудаснаас ЕХ-ны НӨАТ-ын дугаарыг цуглуулж баталгаажуулж</strong> , урвуу төлбөрийн үндсэн дээр татварын хураамжийг хасч, шаардлагатай үед хэрэглэгчийн байршлыг баталгаажуулна.

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
mn: Энэ нэмэлтийг аваарай — 39 евро

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
mn: Бүх нэмэлтүүд нь тусад нь зарагддаг ба <strong>Fluid Checkout Lite</strong> залгаасыг суулгаж, идэвхжүүлэхийг шаарддаг.

en: Select an image
mn: Зураг сонгоно уу

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
mn: Лицензийн түлхүүрээ авахын тулд <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">данс руугаа нэвтэрч</a> эсвэл <a href="%s" target="_blank">шинэ лицензийн түлхүүр худалдаж аваарай</a> .

note: translators: %s: License key expiration date.
en: Valid until %s.
mn: %s хүртэл хүчинтэй.

note: translators: %s: License key expiration date.
en: Expired on %s.
mn: %s-д хугацаа нь дууссан.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
mn: Лицензийн түлхүүрээ шинэчлэхийн тулд <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">бүртгэлдээ нэвтэрч</a> , шинэчлэлт, дэмжлэгийг үргэлжлүүлэн хүлээн авна уу.

en: License key cancelled.
mn: Лицензийн түлхүүрийг цуцалсан.

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
mn: <a href="%s" target="_blank">Шинэ лицензийн түлхүүр худалдаж аваад</a> шинэчлэл, дэмжлэгийг үргэлжлүүлэн хүлээн аваарай.

en: Error:
mn: Алдаа:

en: Setup & Documentation
mn: Тохиргоо ба баримтжуулалт

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
mn: Гайхалтай! Таны тооцооны хуудас Fluid Checkout дээр ажиллаж байна.

en: Here are a few resources for you to get started:
mn: Эхлэхийн тулд танд зориулж хэдэн эх сурвалж энд байна:

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
mn: Суулгацын гарын авлагыг уншина уу <a href="%s" target="_blank">Fluid Checkout-тэй танилцах</a> .

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
mn: <a href="%s">Тооцоо хийх сонголтууд</a> дээр зохион байгуулалт, дизайныг тохируулна уу.

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
mn: Таны суулгасан бусад залгаасуудад <a href="%s">нэгтгэх сонголт</a> байгаа эсэхийг шалгана уу.

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
mn: Fluid Checkout функцийн талаар нэмэлт мэдээлэл авахыг хүсвэл <a href="%s" target="_blank">манай баримт бичигт</a> зочилно уу.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
mn: Хэрэв танд хэзээ нэгэн цагт тусламж хэрэгтэй бол манай албан ёсны тусламжийн суваг дээр <a href="%s" target="_blank">тусламжийн тасалбар нээнэ үү</a> .

en: Cart layout
mn: Сагсны зохион байгуулалт

en: Cart optimizations
mn: Сагсыг оновчтой болгох

en: Enable cart page optimizations
mn: Сагсны хуудасны оновчлолыг идэвхжүүлэх

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
mn: Төлбөрийн хуудастай төстэй байрлалтай тэрэгний хуудсыг харуул.

en: Header and footer
mn: Толгой ба доод хэсэг

en: Header and footer template
mn: Толгой ба хөлийн загвар

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
mn: Хуудасны толгой болон хөлийг анхаарал сарниулахгүй ашиглах эсвэл одоо идэвхтэй байгаа сэдвийн толгой болон хөлийг хадгалах эсэхийг хянадаг.

en: Distraction free header and footer
mn: Анхаарал сарниулахгүй толгой ба хөл

en: Theme's header and footer
mn: Сэдвийн толгой ба хөл хэсэг

en: Cart elements
mn: Сагсны элементүүд

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
mn: Гүйлгэх явцад захиалгын хураангуйг сагсанд харагдахуйц байлгах

en: Coupon codes
mn: Купоны кодууд

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
mn: Сагсны хуудсан дээрх купоны кодын хэсгийг харуулах байрлалыг сонгоно уу. Зөвхөн AJAX тэрэг болон төлбөрийн хуудасны нэгдсэн купоны кодыг идэвхжүүлсэн үед л хэрэгжинэ.

en: Hidden
mn: Нуугдсан

en: Before the cart items section
mn: Сагсны эд зүйлс хэсгийн өмнө

en: Inside the cart items section
mn: Сагсны эд зүйлсийн хэсэг дотор

en: After the cart items section
mn: Сагсны зүйлийн дараа

en: Before the shipping section
mn: Тээвэрлэлтийн хэсгийн өмнө

en: After the shipping section
mn: Тээвэрлэлтийн хэсгийн дараа

en: Before the order summary
mn: Захиалгын хураангуйгаас өмнө

en: Inside the order summary
mn: Захиалгын хураангуй дотор

en: Before the order totals
mn: Захиалгын нийт дүнгээс өмнө

en: After the order totals
mn: Захиалгын нийт дүнгийн дараа

en: After the order summary
mn: Захиалгын хураангуй дараа

en: Shipping
mn: Хүргэлт

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
mn: Сагсны хуудсан дээр тээврийн зардал болон тооцоолуурыг харуулах байрлалыг сонгоно уу.

en: Display as a cart section
mn: Сагсны хэсэг болгон харуулах

en: Cross-sells
mn: Хөндлөн зарах

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
mn: Сагсны хуудсан дээрх хөндлөн борлуулалтын хэсгийг харуулах байршлыг сонгоно уу.

en: Before the cart actions
mn: Сагс хийхээс өмнө

en: After the cart actions
mn: Сагсны үйлдлүүдийн дараа

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
mn: Сагсны хуудсан дээрх хөндлөн зарах зүйлсийн байршил.

en: Optimized horizontal cross-sells layout
mn: Хэвтээ хөндлөн борлуулалтыг оновчтой болгосон

en: Theme's cross-sells layout
mn: Загварын хөндлөн борлуулалтын загвар

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
mn: Сагсны хуудсан дээр харуулах хөндлөн зарах зүйлсийн тоо

en: Trust symbols &amp; badges
mn: Итгэлийн тэмдэг, тэмдэг

en: Add widget areas to the cart page
mn: Сагсны хуудсанд виджетийн хэсгүүдийг нэмнэ үү

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
mn: Эдгээр виджетийн хэсгүүдийг сагсан дээрх хуудсан дээр итгэлцлийн тэмдэг болон итгэлийн тэмдгийг нэмэхэд ашигладаг.

en: Checkout
mn: Тооцоо хийх

en: Layout &amp; design
mn: Зохион байгуулалт, дизайн

en: Checkout layout
mn: Тооцооны зураглал

en: Design template
mn: Дизайн загвар

en: Dark mode
mn: Харанхуй горим

en: Enable dark mode
mn: Харанхуй горимыг идэвхжүүл

en: Header and footer templates
mn: Толгой ба хөлийн загварууд

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
mn: Тооцоо хийх хуудсан дээр анхаарал сарниулахаас зайлсхийхийн тулд анхаарал сарниулах зүйлгүй толгой болон хөлийг ашиглахыг зөвлөж байна. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Сагсаа орхих тухай судалгааг уншина уу</a> .

en: Logo image
mn: Лого зураг

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
mn: Тооцоо хийх хуудасны толгой хэсэгт харуулах зургийг сонгоно уу. Зөвхөн анхаарал сарниулахгүй толгой болон хөлийг ашиглах үед л хамаарна.

en: Header background color
mn: Толгой хэсгийн дэвсгэр өнгө

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
mn: Тооцоо хийх хуудасны толгой хэсэгт арын өнгийг сонгоно уу. Зөвхөн анхаарал сарниулахгүй толгой ба хөлийг ашиглах үед л хамаарна.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
mn: HTML өнгөний утга. өөрөөр хэлбэл: #f3f3f3

en: Page background color
mn: Хуудасны дэвсгэр өнгө

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
mn: Тооцоо хийх хуудасны дэвсгэр өнгийг сонгоно уу. <em>Биеийн</em> элементэд өнгө хэрэглэнэ.

en: Footer background color
mn: Хөлийн дэвсгэр өнгө

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
mn: Тооцоо хийх хуудасны хөлийн дэвсгэрийн өнгийг сонгоно уу. Зөвхөн анхаарал сарниулахгүй толгой болон хөлийг ашиглах үед л хамаарна.

en: Checkout elements
mn: Тооцооны элементүүд

en: Progress bar
mn: Явцын талбар

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
mn: Олон шатлалт тооцооны схемийг ашиглах үед төлбөрийн явцын мөрийг харуул

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
mn: Тооцоо хийх явцын мөрийг гүйлгэж байх үед харагдуулна

en: Express checkout
mn: Шуурхай тооцоо хийх

en: Enable the express checkout section
mn: Экспресс тооцооны хэсгийг идэвхжүүлнэ үү

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
mn: Дэмжигдсэн төлбөрийн гарцууд энэ функцийг идэвхжүүлсэн үед төлбөр тооцоо хийх үед түргэн тооцоо хийх хэсгийг харуулна.

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
mn: Том дэлгэцийн хувьд хурдан тооцоо хийх товчлууруудыг нэг мөрөнд харуул

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
mn: Тохиромжтой буухиа тооцооны төлбөрийн гарцаар төлбөр хийхдээ нэмэлт төлбөр хийх шаардлагатай талбаруудыг үл тоомсорло

en: Make the order summary stay visible while scrolling
mn: Гүйлгэх явцад захиалгын хураангуйг харагдахуйц байлгах

en: Choose a background color for the order summary section.
mn: Захиалгын хураангуй хэсэгт дэвсгэр өнгө сонгоно уу.

en: Highlight the order totals row in the order summary table
mn: Захиалгын хураангуй хүснэгтийн захиалгын нийт мөрийг тодруулна уу

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
mn: Захиалгын хураангуй хэсэг нь тодруулсан дэвсгэр өнгөгүй үед хамгийн ашигтай байдаг. Fluid Checkout PRO-г ашиглах үед &quot;Сагс&quot;, &quot;Хүлээн авсан захиалга&quot; болон &quot;Захиалга харах&quot; хуудсуудад мөн хамааралтай байж болно.

en: Action link on the order summary at checkout.
mn: Тооцоо хийх үед захиалгын хураангуй дээрх үйлдлийн холбоос.

en: Edit cart link
mn: Сагсны холбоосыг засах

en: Cart items count
mn: Сагсны барааг тоолно

en: Link to shop page
mn: Дэлгүүр хуудас руу холбоно уу

en: Cart items
mn: Сагсны эд зүйлс

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
mn: Тооцоо хийх хуудсан дээрх сагсанд зориулсан зүйлсийг засах сонголтыг идэвхжүүлнэ үү

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
mn: Үйлчлүүлэгчид бүтээгдэхүүний тоо хэмжээг өөрчлөх эсвэл бараагаа хасахыг шууд тооцооны хуудаснаас зөвшөөрнө үү.

en: Hide cart items errors at the checkout page
mn: Тооцоо хийх хуудсан дээр сагсанд байгаа бараануудын алдааг нуу

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
mn: Төлбөрийн хуудасны дээд талд сагсанд байгаа зүйлийн алдааны мессежийг бүү харуул. Худалдан авалтыг дуусгахын тулд төлбөрийн маягтыг илгээх үед эдгээр алдааны мэдэгдлүүд үргэлж харагдах болно.

en: Place order
mn: Захиалга өгөх

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
mn: &quot;Захиалга өгөх&quot; болон нөхцөлийг шалгах хайрцагны хэсгийг харуулах байрлалыг тодорхойлно уу.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
mn: Зарим сонголтууд нь зарим залгаасууд болон загваруудтай нийцэхгүй байж магадгүй.

en: Below the payment section
mn: Төлбөрийн хэсгийн доор

en: Below the order summary
mn: Захиалгын хураангуй доор

en: Both below the payment section and the order summary
mn: Төлбөрийн хэсэг болон захиалгын хураангуй доор хоёулаа

en: Add widget areas to the checkout page
mn: Тооцоо хийх хуудсанд виджетийн хэсгүүдийг нэмнэ үү

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
mn: Эдгээр виджетийн хэсгүүдийг тооцооны хуудсан дээр итгэлцлийн тэмдэг болон итгэлийн тэмдгийг нэмэхэд ашигладаг.

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
mn: Тооцооны хажуугийн самбарын виджетийг зөвхөн олон шаттай тооцооны бүдүүвчийг ашиглах үед мобайл төхөөрөмж дээрх эцсийн тооцооны алхмыг харах үед харуулах

en: Enable integrated coupon code section
mn: Нэгдсэн купоны кодын хэсгийг идэвхжүүлнэ үү

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
mn: WooCommerce тохиргоонд купоны кодыг идэвхжүүлсэн тохиолдолд л хамаарна.

en: Display the coupon codes section title
mn: Купон кодын хэсгийн гарчгийг харуулах

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
mn: Зөвхөн купоны кодыг кассын болон сагсаны хуудсан дээр тусдаа хэсэг болгон харуулсан тохиолдолд л хамаарна.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
mn: Тооцоо хийх хуудсан дээрх купоны кодыг харуулах байрлалыг сонгоно уу.

en: Before the checkout steps
mn: Тооцоо хийх алхамуудын өмнө

en: As a substep before payment methods
mn: Төлбөрийн аргуудаас өмнөх дэд алхам болгон

en: As a substep after payment methods
mn: Төлбөрийн аргын дараах дэд алхам болгон

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
mn: &quot;Купон хэрэглэх&quot; товчлуурын хэв маягийг сонгоно уу. Төлбөрийн хуудас дээр &quot;Төлбөр хийх үе шатуудын өмнө&quot; эсвэл сагсан дээрх &quot;Сагсны барааны өмнө&quot; гэсэн хэсэг дээр купоны кодын хэсэг гарч ирэхэд л хамаарна.

en: Default button style
mn: Өгөгдмөл товчлуурын загвар

en: "Add" link button
mn: &quot;Нэмэх&quot; холбоос товч

en: Checkout fields
mn: Тооцоо хийх талбарууд

en: Optional fields
mn: Нэмэлт талбарууд

en: Hide optional fields behind a link button
mn: Холбоос товчлуурын ард нэмэлт талбаруудыг нуу

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
mn: Нээлттэй оруулах талбаруудын тоог багасгахын тулд энэ сонголтыг шалгахыг зөвлөж байна, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">судалгааг уншина уу</a> .

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
mn: Холбоос товчлуурын ард &quot;Хаяг мөр 2&quot; талбарыг бүү нуу

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
mn: Ихэнх үйлчлүүлэгчдэд &quot;Хаяг мөр 2&quot; талбар үнэхээр шаардлагатай үед эсвэл зөв тээвэрлэлтийн хаягийг авах нь чухал үед (жишээ нь хоол хүнс болон бусад түргэн мууддаг бүтээгдэхүүнийг хүргэж байгаа бол) зөвлөж байна.

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
mn: &quot;Нэмэх&quot; холбоосын товчлууруудыг жижиг үсгээр харуул

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
mn: Нэмэлт талбарын шошгыг &quot;Нэмэх&quot; холбоос товчийг <code>lowercase</code> үсгээр (өөрөөр хэлбэл &quot;Утасны дугаар нэмэх&quot;-ийн оронд &quot;Утасны дугаар нэмэх&quot;) болгоно. Энэ сонголт нь купоны кодын талбаруудын холбоосын товчлууруудад мөн нөлөөлдөг.

en: Billing address
mn: Тооцооны хаяг

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
mn: Тооцоо хийх хуудасны төлбөрийн хаягийн хэсгийг харуулах байрлалыг сонгоно уу.

en: As a step before shipping
mn: Тээвэрлэлтийн өмнөх алхам болгон

en: As a sub-step before the shipping address section
mn: Тээвэрлэлтийн хаягийн хэсгийн өмнөх дэд алхам болгон

en: As a sub-step after the shipping address section
mn: Тээвэрлэлтийн хаяг хэсгийн дараа дэд алхам болгон

en: As a step after shipping
mn: Тээвэрлэлтийн дараах алхам болгон

en: As a sub-step before the payment section
mn: Төлбөрийн хэсгийн өмнөх дэд алхам болгон

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
mn: Төлбөрийн болон хүргэлтийн хаягийг ижил (нэг хэсэг) рүү хүчээр оруулах

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
mn: &quot;Тээвэрлэлтийн/төлбөрийн хаягтай ижил&quot; гэсэн нүдийг өгөгдмөлөөр тэмдэглэсэн байна

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
mn: &quot;Тээвэрлэлтийн хаягтай ижил&quot; гэсэн нүдийг анхдагчаар тэмдэглэснээр ачааны хаягийн хэсгийг эхлээд харуулах үед эхэлнэ.<br> &quot;Төлбөрийн хаягтай ижил&quot; гэсэн нүд нь &quot;Төлбөрийн хаяг&quot; хэсгийг эхлээд харуулах үед анхдагчаар тэмдэглэгдсэн байдлаар эхэлнэ.<br> Тооцоо хийх үед нээлттэй оролтын талбаруудын тоог эрс багасгахын тулд энэ сонголтыг тэмдэглэж үлдээхийг зөвлөж байна, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">судалгааг уншина уу</a> .

en: Highlight the billing address section in the checkout form
mn: Тооцоо хийх маягтын төлбөрийн хаягийн хэсгийг тодруулна уу

en: Shipping address
mn: Хүргэлтийн хаяг

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
mn: Төлбөрийн маягтаас тээвэрлэлтийн хаягийн хэсгийг тодруулна уу

en: Shipping methods
mn: Хүргэлтийн аргууд

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
mn: Тээвэрлэлтийн аргууд хэсгийг аль байрлалд харуулахаа сонгоно уу.

en: Before shipping address
mn: Хүргэлтийн өмнө хаяг

en: After shipping address
mn: Хүргэлтийн хаягийн дараа

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
mn: Эхний тээвэрлэлтийн аргыг автоматаар сонгохоос сэргийлнэ

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
mn: Идэвхжүүлсэн үед тээвэрлэлтийн багц бүрт өөр тээвэрлэлтийн аргыг өмнө нь сонгоогүй үед боломжтой анхны тээвэрлэлтийн аргыг автоматаар сонгохгүй.<br> Local Pickup функцэд сонгосон тээвэрлэлтийн аргыг арилгах сонголтыг идэвхжүүлсэн тохиолдолд энэ сонголт автоматаар идэвхжинэ.

en: Local pickup
mn: Орон нутгийн хүлээн авах

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
mn: Орон нутгийн хүлээн авах тээвэрлэлтийн аргыг сонгох үед тээвэрлэлтийн хаягийн хэсгийг арилгана.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
mn: Орон нутгийн хүлээн авах тээвэрлэлтийн аргыг сонгох үед тээвэрлэлтийн хаягийг хүлээн авах цэгийн байршлаар солино.

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
mn: Ачаа авах байршлын дэд алхам дахь тээвэрлэлтийн аргыг арилгах сонголтыг харуул

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
mn: Сонгосон тээвэрлэлтийн аргуудыг арилгахын тулд авах байршлын дэд алхам дээр холбоос товчийг харуул. Хэрэв өмнө нь орон нутгийн тосч авах аргыг сонгосон бол тээвэрлэлтийн хаягийн хэсгийг дахин харуулахын тулд үүнийг ашиглаж болно.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
mn: Орон нутгаас очиж авах захиалгын тээвэрлэлтийн хаяг болгон хадгалах хаягийг сонгоно уу.

en: Save the selected pickup location
mn: Сонгосон хүлээн авах байршлыг хадгална уу

en: Save same as the billing address
mn: Төлбөрийн хаягтай адил хадгална

en: Do not save any shipping address
mn: Тээвэрлэлтийн хаягийг бүү хадгал

en: Company name field for shipping address
mn: Хүргэлтийн хаягийн компанийн нэрийн талбар

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
mn: Төлбөрийн маягт дээрх тээвэрлэлтийн хаяг хэсгийн компанийн нэрийн талбарын харагдах байдлыг өөрчлөх.

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
mn: Хэрэв талбарыг харагдах байдлын өгөгдмөл төлөв &quot;заавал биш&quot; гэж тохируулсан бол бусад залгаасуудад шаардлагатай өөрчлөлтүүдийг оруулахын тулд ямар ч өөрчлөлт хийхгүй.

en: Hidden (remove field)
mn: Нуугдсан (талбарыг устгах)

en: Optional
mn: Нэмэлт

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Add shipping phone field to the checkout form.
mn: Төлбөрийн маягтанд хүргэлтийн утасны талбар нэмнэ үү.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
mn: Тээвэрлэлтийн утасны талбарыг аль алхамд харуулахаа сонгоно уу.

en: Contact step
mn: Холбоо барих алхам

en: Billing phone
mn: Тооцооны утас

en: Add billing phone field to the checkout form.
mn: Тооцооны маягтанд төлбөрийн утасны талбарыг нэмнэ үү.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
mn: Тооцооны утасны талбарыг аль алхамд харуулахаа сонгоно уу.

en: Enable phone number validation based on country rules
mn: Улс орны дүрэмд үндэслэн утасны дугаар баталгаажуулалтыг идэвхжүүлнэ үү

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
mn: Идэвхгүй болсон үед утасны талбарын баталгаажуулалт тухайн улсад тухайн улс эсвэл бүсийн код хүчинтэй эсэхийг шалгахгүй.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
mn: Зөвхөн тээвэрлэлт эсвэл тооцоо хийх зөвшөөрөгдсөн улсуудыг харуул

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
mn: Идэвхжүүлсэн тохиолдолд тээвэрлэлтийн утасны талбарт зөвхөн тээвэрлэлт хийхийг зөвшөөрсөн улсууд харагдах ба төлбөрийн утасны талбарт зөвхөн төлбөр тооцоо хийхийг зөвшөөрсөн улсууд л боломжтой болно.

en: Show country code beside the flag
mn: Тугны хажууд улсын кодыг харуул

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
mn: Утасны талбарт хүчинтэй утасны дугаарын жишээг үзүүл

en: Do not change placeholders
mn: Орлуулагчийг бүү соль

en: Show if not defined
mn: Тодорхойлогдоогүй бол харуулах

en: Always show
mn: Үргэлж харуулах

en: Order notes
mn: Захиалгын тэмдэглэл

en: Define the visibility of the additional order notes field.
mn: Нэмэлт захиалгын тэмдэглэлийн талбарын харагдах байдлыг тодорхойлно уу.

en: Gift options
mn: Бэлэг дурсгалын сонголтууд

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
mn: Тооцоо хийх хуудсан дээр бэлгийн мессеж болон бусад бэлгийн сонголтыг харуул

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
mn: Захиалгад бэлгийн мессеж болон бусад бэлэгтэй холбоотой сонголтуудыг нэмэхийг харилцагчдад зөвшөөрнө үү.

en: Display the gift message fields always expanded
mn: Бэлгийн мессежийн талбаруудыг үргэлж өргөжүүлж харуулах

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
mn: Бэлэглэлийн мессежийг тусдаа хэсгийн оронд захиалгын дэлгэрэнгүй хүснэгтийн нэг хэсэг болгон харуул

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
mn: Энэ сонголт нь захиалгын баталгаажуулалтын хуудас (баярлалаа хуудас) болон дансны хуудас, имэйл, баглаа боодлын хуудасны захиалгын дэлгэрэнгүй мэдээлэлд нөлөөлнө.

en: Account matching
mn: Бүртгэл тааруулах

en: Enable the account matching feature
mn: Бүртгэлийг тохируулах функцийг идэвхжүүлнэ үү

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
mn: Үйлчлүүлэгчийн холбоо барих хаягтай данс аль хэдийн байгаа бол зочин хэрэглэгчийн захиалгыг одоо байгаа данстай нь холбоно уу.

en: Display message when an account exists with the email address provided
mn: Өгөгдсөн имэйл хаягтай бүртгэл байгаа үед мессежийг харуулах

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
mn: Бүртгэл үүсгэх талбаруудыг мэдэгдэл болон нэвтрэх сонголтоор солино. Зарим нөхцөл байдалд үйлчлүүлэгчдийн нууцлалыг хамгаалахын тулд энэ сонголтыг идэвхгүй болгохыг зөвлөж байна.

en: Dashboard
mn: Хяналтын самбар

en: Integrations
mn: Интеграци

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
mn: Энэ хэсэгт одоогоор интеграц байхгүй байна. Plugin тус бүртэй холбоотой сонголтууд зөвхөн залгаасыг идэвхжүүлсэн тохиолдолд л гарч ирнэ.

en: License keys
mn: Лицензийн түлхүүрүүд

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
mn: Энэ хэсэгт одоогоор лицензийн түлхүүрийн сонголт байхгүй байна. Энэ залгаасыг идэвхжүүлсэн үед залгаас эсвэл нэмэлт бүртэй холбоотой сонголтууд энд гарч ирнэ.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
mn: Манай вэб сайтад зочилж манай залгаас болон нэмэлтүүдийн талаар дэлгэрэнгүй мэдээлэл аваарай.

en: Order pay page
mn: Захиалгын төлбөрийн хуудас

en: Order pay
mn: Захиалгын төлбөр

en: Enable order pay page optimizations
mn: Захиалгын төлбөрийн хуудасны оновчлолыг идэвхжүүлэх

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
mn: Үйлчлүүлэгчээс төлбөр хүлээгдэж буй одоо байгаа захиалгын төлбөрийн хуудасны бүдүүвчийг өөрчилдөг.

en: Add widget areas to the order pay page
mn: Захиалгын төлбөрийн хуудсанд виджетийн хэсгүүдийг нэмнэ үү

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
mn: Эдгээр виджетийн хэсгүүдийг захиалгын төлбөрийн хуудсан дээр итгэлцлийн тэмдэг болон итгэлийн тэмдгийг нэмэхэд ашигладаг.

en: Thank you page & order details layout
mn: Баярлалаа хуудас болон захиалгын дэлгэрэнгүй зураглал

en: Order details optimizations
mn: Захиалгын дэлгэрэнгүй оновчлол

en: Enable thank you page and order details optimizations
mn: Баярлалаа хуудас болон захиалгын дэлгэрэнгүй оновчлолыг идэвхжүүлнэ үү

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
mn: Баярлалаа хуудас болон дансны хуудасны захиалгын дэлгэрэнгүй мэдээллийг өөрчилнө.

en: Enable order details customizations on email notifications
mn: Имэйл мэдэгдэл дээр захиалгын дэлгэрэнгүй тохиргоог идэвхжүүлнэ үү

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
mn: Имэйл мэдэгдэл дээр шинэ хэсгүүдийг харуулах, хэсгүүдийн дарааллыг өөрчлөх. Имэйл мэдэгдлийн захиалгын дэлгэрэнгүй хэв маяг өөрчлөгдөөгүй хэвээр байна.

en: Thank you page
mn: Баярлалаа хуудас

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
mn: Эдгээр сонголтууд нь хүлээн авсан захиалга эсвэл захиалгын баталгаажуулалтын хуудас гэгддэг баярлалаа хуудаст нөлөөлдөг.

en: Order details layout
mn: Захиалгын дэлгэрэнгүй зураглал

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
mn: Баярлалаа гэсэн хуудас дээр захиалгын дэлгэрэнгүй мэдээллийг өргөн байрлуулна уу

en: Add widget areas to the thank you page
mn: Баярлалаа хуудсанд виджетийн хэсгүүдийг нэмнэ үү

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
mn: Эдгээр виджетийн хэсгүүдийг баярлалаа хуудсанд итгэлцлийн тэмдэг болон итгэлийн тэмдгийг нэмэхэд ашигладаг.

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
mn: Эдгээр сонголтууд нь танд баярлалаа хуудас, дансны хуудас болон имэйл мэдэгдлээс захиалгын дэлгэрэнгүй мэдээллийг харах боломжтой.

en: Order actions
mn: Үйлдлийг захиалах

en: Choose in which position to display the order actions.
mn: Захиалгын үйлдлийг аль байрлалд харуулахаа сонгоно уу.

en: Inside the order overview
mn: Захиалгын тойм дотор

en: After the order overview
mn: Захиалгын тойм дараа

en: After order sections
mn: Захиалгын хэсгүүдийн дараа

en: Order status
mn: Захиалгын статус

en: Display the order status progress bar
mn: Захиалгын төлөв байдлын мөрийг харуулах

en: Choose in which position to display the section.
mn: Хэсгийг аль байрлалд харуулахаа сонгоно уу.

en: After the order overview and payment instructions
mn: Захиалгын тойм болон төлбөрийн зааврын дараа

en: Before the order items section
mn: Захиалгын зүйлсийн хэсгийн өмнө

en: Inside the order items section
mn: Захиалгын зүйлсийн хэсэг дотор

en: After the order items section
mn: Захиалгын зүйлс хэсгийн дараа

en: On the sidebar
mn: Хажуугийн самбар дээр

en: Order downloads
mn: Татаж авах захиалга

en: Gift message
mn: Бэлгийн мессеж

en: Tools
mn: Багаж хэрэгсэл

en: Troubleshooting
mn: Алдааг олж засварлах

en: Debug options
mn: Дибаг хийх сонголтууд

en: Debug mode
mn: Дибаг хийх горим

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
mn: Дибаг хийх горимыг ашиглах нь вэбсайтын гүйцэтгэлд нөлөөлдөг. Энэ сонголтыг зөвхөн алдааг олж засварлах үед ашиглана уу.

en: Load unminified assets
mn: Хэмжээгүй хөрөнгийг ачаалах

en: Enhanced select fields
mn: Сайжруулсан сонголтын талбарууд

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
mn: <code>select2</code> унадаг бүрэлдэхүүн хэсгүүдийг <code>TomSelect</code> ээр солино уу

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
mn: TomSelect нь Select2-ээс алдаа гаргахад бага өртөмтгий, WooCommerce-ийн тооцооны хуудсан дээр ашигладагтай ижил функцуудыг санал болгодог энгийн уналт сонгох бүрэлдэхүүн хэсэг юм.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
mn: Маягтын талбаруудыг автоматаар томруулж байгааг засаарай

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
mn: Маягтын талбар доторх <code>font-size</code> 16px болгож тохируулна уу

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
mn: Маягтын талбар дахь фонтын хэмжээ 16px-ээс бага байвал Safari болон бусад хөтчүүд текстийг уншихад хялбар болгохын тулд гар утасны төхөөрөмжийг автоматаар томруулж болно. Энэ сонголтыг идэвхжүүлсэн үед томруулахаас зайлсхийхийн тулд Fluid Checkout-р оновчтой болгосон хуудсан дээрх маягтын талбаруудын фонтын хэмжээг 16px болгож тохируулна.

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
mn: Fluid Checkout идэвхжсэн үед тээвэрлэлтийн очих газрыг үргэлж &quot;Үйлчлүүлэгчийн тээвэрлэлтийн хаяг&quot; гэж тохируулдаг. Үйлчлүүлэгчид төлбөр тооцоо хийхдээ өөр өөр тээврийн болон төлбөрийн хаягийг өгөх боломжтой хэвээр байгаа бөгөөд WooCommerce &gt; Тохиргоо &gt; Шингэн тооцооны өгөгдмөл төлбөрийн хаягийг тээвэрлэлтийн хаягтай ижил байхаар тохируулах боломжтой.

en: Fluid Checkout
mn: Шингэнийг шалгах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Support
mn: Дэмжлэг

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
mn: Бусад сонголтуудыг нээхийн тулд <a target="_blank" href="%s">PRO руу шинэчилнэ үү</a> .

en: (experimental)
mn: (туршилтын)

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Verify Phone Number
mn: Утасны дугаарыг баталгаажуулна уу

en: Please verify your phone number.
mn: Утасны дугаараа баталгаажуулна уу.

en: The Bluehost Plugin
mn: Bluehost Plugin

en: Custom fields
mn: Тусгай талбарууд

en: Enable custom shipping email field
mn: Захиалгат хүргэх имэйл талбарыг идэвхжүүлнэ үү

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
mn: Идэвхжүүлсэн үед Bluehost залгаасаас илгээсэн имэйлийн талбар нь төлбөрийн маягтанд нэмэгдэх болно.

en: Captcha Pro by BestWebSoft
mn: BestWebSoft-ийн Captcha Pro

en: Captcha position
mn: Captcha байрлал

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
mn: Captcha хэсгийг харуулах байрлалыг тодорхойлно уу. Сонгосон captcha төрлөөс хамааран зарим байрлал ажиллахгүй байж магадгүй.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
mn: Үргэлжлүүлэхийн өмнө хүлээн авах цэгийг сонгох шаардлагатай.

en: Pickup point
mn: Хүлээн авах цэг

en: Pickup point not selected yet.
mn: Хүлээн авах цэг хараахан сонгогдоогүй байна.

en: Pickup point:
mn: Хүлээн авах цэг:

en: Mailchimp for WooCommerce
mn: WooCommerce-д зориулсан Mailchimp

en: Subscribe checkbox
mn: Бүртгүүлэх нүдийг сонгоно уу

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
mn: Тооцоо хийх хуудсан дээрх бүртгүүлэх хайрцгийг дарж, холбоо барих алхам дээр үргэлж харуул

en: Before Shipping Address
mn: Хүргэлтийн өмнө хаяг

en: (originally "%s")
mn: (анх &quot;%s&quot;)

en: After Shipping Address
mn: Хүргэлтийн дараах хаяг

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
mn: FermoPoint-ээр тээвэрлэх үед цуглуулах цэгийг сонгох шаардлагатай.

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
mn: Хэрэв тэмдэглэсэн бол үсгийн алдааг хэрэглэгчдэд имэйлээр мэдэгдэнэ. (Fluid Checkout функцийг санал болгож байгаа тул энэ функцийг идэвхгүй болгосон. Энэ сонголтод хийсэн өөрчлөлт хүчин төгөлдөр болохгүй)

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
mn: Мэйл шалгахыг идэвхжүүлэх: (идэвхгүй болгосон функц)

en: Carrier:
mn: Оператор:

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
mn: Sendinblue - WooCommerce имэйл маркетинг

en: Sign up checkbox position
mn: Бүртгүүлэх хайрцагны байрлал

en: Move the sign up checkbox to the contact step
mn: Бүртгүүлэх нүдийг холбоо барих алхам руу шилжүүлнэ үү

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
mn: Идэвхжүүлсэн үед тэмдэглэгээг Sendinblue залгаасын тохиргоонд тодорхойлсон дэлгэцийн байршлаас үл хамааран холбоо барих алхам руу шилжүүлнэ.

en: Theme Betheme
mn: Бетемийн сэдэв

en: Checkout progress
mn: Тооцооны явц

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
mn: Тооцоо хийх, тэрэг болон захиалгын хүлээн авсан хуудсан дээр Бетемээс тооцоо хийх алхамуудын хэсгийг гарга.

en: Theme Fennik
mn: Фенникийн сэдэв

en: Breadcrumbs
mn: Талхны үйрмэг

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
mn: Fluid Checkout-ийн толгой ба хөлийг ашиглах үед Fennik-ийн сэдвээс Breadcrumbs хэсгийг гарга.

en: My account layout
mn: Миний дансны зураглал

en: Enable wide layout on "My account" page.
mn: &quot;Миний данс&quot; хуудасны өргөн байршлыг идэвхжүүлнэ үү.

en: Theme Impreza
mn: Impreza сэдэв

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
mn: Тооцоо хийх хуудсан дээрх сайтын толгой хэсгийн зай (пикселээр)

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
mn: Тооцоо хийх хуудсан дээрх Impreza загварын толгой хэсгийг ашиглах үед л хамаарна.

en: Theme Kapee
mn: Сэдэв Капи

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
mn: Тооцоо хийх, тэрэг болон захиалгын хүлээн авсан хуудсан дээрх Kapee-ийн загвараас төлбөрийн алхамуудын хэсгийг гарга.

en: Theme Porto
mn: Портогийн сэдэв

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
mn: Тооцоо хийх, тэрэг болон захиалгын хүлээн авсан хуудсууд дээрх Порто сэдвээс төлбөрийн алхамуудын хэсгийг гарга.

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
mn: Тооцоо хийх, тэрэг болон захиалгын хүлээн авсан хуудсан дээрх Pressmart-ын загвараас төлбөрийн алхамуудын хэсгийг гарга.

en: Theme The Gem
mn: &quot;Эрдэнийн чулуу&quot; сэдэв

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
mn: Fluid Checkout толгой болон хөлийг ашиглах үед The Gem загвараас тооцоо хийх алхамуудын хэсгийг гарга.

en: Theme Woodmart
mn: Вудмарт сэдэв

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
mn: Fluid Checkout толгой болон хөлийг ашиглах үед Woodmart-ын загвараас төлбөрийн алхамуудын хэсгийг гарга.

en: Checkout options
mn: Тооцоо хийх сонголтууд

en: Disable the theme checkout options
mn: Загварын тооцоо хийх сонголтыг идэвхгүй болго

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
mn: Сонголтууд нь бүтээгдэхүүний зураг, тоо хэмжээний талбар, устгах товчлуур болон тухайн сэдвийн дагуу нэмсэн бүтээгдэхүүний хуудасны холбоосыг анхдагчаар идэвхгүй болгосон байна.

en: Theme Atomion
mn: Atomion сэдэв

en: Order progress
mn: Захиалгын явц

en: Display order progress from the theme
mn: Загварын захиалгын явцыг харуулах

en: Display the form field labels visible on the page
mn: Хуудас дээр харагдах маягтын талбарын шошгыг харуул

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
mn: Хэрэглэгчийн туршлагыг сайжруулахын тулд энэ сонголтыг идэвхтэй байлгахыг зөвлөж байна.

en: Theme ZK Nito
mn: ZK Nito сэдэв

en: Add extra fields to the checkout form
mn: Тооцооны маягтанд нэмэлт талбар нэмнэ үү

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
mn: Тээвэрлэлтийн хаягийн хэсэгт нэмэлт и-мэйл болон тээврийн утасны талбар нэмнэ.

en: Go to the home page
mn: Нүүр хуудас руу очно уу

en: Skip to content
mn: Агуулга руу алгасах

en: Create an account
mn: Бүртгэл үүсгэх

en: Log in to your account
mn: Бүртгэлдээ нэвтэрнэ үү

en: Already have an account?
mn: Бүртгэлтэй юу?

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
mn: %1$s нэрээр нэвтэрсэн. <a href="%2$s">Гарах</a>

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
mn: Таны захиалгын нийт дүн %s байна. Цаашид төлбөр хийх шаардлагагүй.

en: Close and continue with checkout
mn: Хаах ба тооцоогоо үргэлжлүүлнэ үү

en: Continue
mn: Үргэлжлүүлэх

en: Parcel terminal
mn: Илгээмжийн терминал

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
mn: <p>Энэ виджетийг Fluid Checkout-ээр сольсон.</p><p> Fluid Checkout-г ашиглах үед төлбөрийн хуудас зөв ажиллахын тулд анхны WooCommerce богино кодыг <code>[woocommerce_checkout]</code> ашиглах шаардлагатай.</p><p> Дэлгэрэнгүй мэдээллийг Fluid Checkout баримтаас авна уу.</p>

en: Theme The7
mn: Сэдэв 7

en: Additional header sections
mn: Нэмэлт толгойн хэсгүүд

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
mn: Загварын тохиргоонд идэвхжүүлсэн бол нэмэлт толгой хэсгийг гаргана уу.

en: More information
mn: Дэлгэрэнгүй мэдээлэл

en: Pick a Locker
mn: Шүүгээ сонгох

en: Page template
mn: Хуудасны загвар

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
mn: &quot;Захиалга баталгаажуулах&quot; хуудасны загварыг блок дээр суурилсан загварт ашиглана уу

en: Only applies when using a block-based theme.
mn: Зөвхөн блокт суурилсан загвар ашиглах үед л хамаарна.

en: Payment form
mn: Төлбөрийн маягт

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
mn: Stripe төлбөрийн маягтын талбарт хэв маягийг оруулна уу

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
mn: Идэвхжүүлсэн үед Fluid Checkout нь залгаастай нийцтэй байхаар оновчтой загваруудыг ашиглах болно. Хэрэв та Stripe төлбөрийн маягтын талбарт тусгай загвар ашиглаж байгаа бол үүнийг идэвхгүй болгож болно.

en: Theme Nyture
mn: Nyture сэдэв

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
mn: Fluid Checkout-г ашиглах үед Nyture-ийн загвараас төлбөрийн алхамуудыг гарга.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
mn: Тээвэрлэлтийн хаягийн хэсгийн дараа төлбөрийн хаягийн хэсэг гарч ирэх ба төлбөрийн утасны талбарыг &quot;шаардлагатай&quot; гэж тохируулсан бол &quot;шаардлагатай&quot; гэж албадаж магадгүй. Энэ сонголтыг шалгах үед тээвэрлэлтийн хаягийг төлбөрийн хаяг руу хуулж болно гэдгийг баталгаажуулах шаардлагатай.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
mn: Төлбөрийн хаягийн хэсэг нь төлбөрийн хаягийн дараа гарч ирэх ба төлбөрийн утасны талбарыг &quot;шаардлагатай&quot; гэж тохируулсан бол &quot;шаардлагатай&quot; гэж албадаж магадгүй. Энэ сонголтыг шалгах үед төлбөрийн хаягийг төлбөрийн хаяг руу хуулж болно гэдгийг баталгаажуулах шаардлагатай.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
mn: Дэлгүүрийн админ гараар үүсгэсэн эсвэл тооцоо хийх явцад дуусаагүй захиалгын төлбөрийг харилцагчдад хийх боломжийг олгоно.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
mn: Quadlayers-ийн WooCommerce Checkout Manager залгаас нь Fluid Checkout-тэй тохирохгүй байна

en: Company name field for billing address
mn: Тооцооны хаягийн компанийн нэрийн талбар

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
mn: Тооцооны маягт дээрх төлбөрийн хаягийн хэсгийн компанийн нэрийн талбарын харагдах байдлыг өөрчлөх.

en: Theme Bookshelf
mn: Сэдвийн номын тавиур

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
mn: Fluid Checkout-г ашиглахдаа Bookshelf-ийн сэдвээс төлбөр тооцоо хийх алхамуудыг гарга.

en: Account password
mn: Дансны нууц үг

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
mn: Захиалгыг бөглөхдөө тооцоо хийх үед өгсөн мэдээллээр данс үүсгэнэ.

en: Choose the style of the progress bar.
mn: Явцын талбарын хэв маягийг сонгоно уу.

en: Bars
mn: Баар

en: Theme Ireca
mn: Ireca сэдэв

en: WooCommerce page layout
mn: WooCommerce хуудасны зохион байгуулалт

en: Force wide layout on WooCommerce pages
mn: WooCommerce хуудсууд дээр өргөн байршлыг албадах

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
mn: Энэ нь WooCommerce хуудасны төлбөр, тэрэг, хүлээн авсан захиалга, захиалгын төлбөр, дансны хуудсуудыг багтаасан агуулгын хэсгийг хэт нарийсгахгүй байхыг баталгаажуулдаг.

en: WooCommerce Smart Coupons
mn: WooCommerce ухаалаг купонууд

en: Position on checkout page
mn: Тооцоо хийх хуудсан дээрх байрлал

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
mn: Тооцоо хийх хуудасны боломжтой купоны хэсгийг хаана харуулахаа сонгоно уу.

en: Before the progress bar
mn: Явцын мөрний өмнө

en: After the progress bar
mn: Явцын мөрний дараа

en: Before coupon codes section
mn: Купон кодын өмнө

en: Enable international phone number fields
mn: Олон улсын утасны дугаарын талбаруудыг идэвхжүүлнэ үү

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
mn: Улс бүрийн дүрмийн дагуу утасны дугаараа форматлаарай.

en: Use precise phone number validation
mn: Нарийвчилсан утасны дугаар баталгаажуулалтыг ашиглана уу

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
mn: Сонгосон улсын кодын дүрмийн дагуу утасны дугаар нь гар утасны эсвэл суурин утасны дугаар мөн эсэхийг шалгахыг хичээгээрэй. Энэ сонголт нь <code>intl-tel-input</code> нарийн баталгаажуулалтын функцийг ашигладаг бөгөөд энэ нь зарим утасны дугааруудад худал эерэг үр дүн өгч болзошгүй юм.

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
mn: Энэ бол туршилтын онцлог бөгөөд бүх тохиргоонд санаснаар ажиллахгүй байж магадгүй. Үүнийг болгоомжтой хэрэглээрэй.

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
mn: Нарийвчилсан баталгаажуулалтыг идэвхжүүлсэн үед ашигладаг утасны дугаар баталгаажуулалтын төрлүүд.

en: Mobile
mn: Гар утас

en: Fixed line
mn: Тогтмол шугам

en: Toll free
mn: Үнэгүй

en: Or
mn: Эсвэл

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Multi step
mn: Олон алхамтай

en: 2 columns
mn: 2 багана

en: 1 column
mn: 1 багана

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
mn: Төлбөр тооцооны алхамууд, захиалгын хураангуй болон бусад хэсгүүдийн ерөнхий хэв маяг.<br> Мөн Сагс, Хүлээн авсан захиалга болон Захиалгыг харах хуудас зэрэг бусад хуудсанд хамааралтай байж магадгүй.

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
mn: <em>&quot;1 багана&quot;</em> загварыг ашиглах үед <em>&quot;Хуваах&quot;</em> загварыг ашиглах боломжгүй бөгөөд хэрэв сонговол <em>&quot;Минималист&quot;</em> болж хувирна.

en: Before checkout steps
mn: Төлбөр тооцоо хийхээс өмнөх алхамууд

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
mn: <em>&quot;1 багана&quot;</em> төлбөр тооцооны загварыг ашиглах үед энэ сонголтыг үргэлж <em>&quot;Төлбөр тооцооны өмнөх алхамууд&quot;</em> гэж тохируулсан байх бөгөөд мөн ширээний харагдацад хамаарна.

en: Position for the extra order summary section on mobile.
mn: Гар утсан дээрх нэмэлт захиалгын хураангуй хэсгийн байрлал.

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
mn: <em>&quot;Сайтын толгой хэсэг дээр&quot;</em> гэсэн сонголт нь зөвхөн анхаарал сарниулах зүйлгүй толгой хэсгийг ашиглах үед л хүчинтэй.

en: On the site header (requires distraction-free header)
mn: Сайтын толгой хэсэг дээр (анхаарал сарниулах зүйлгүй толгой хэсэг шаардлагатай)

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
mn: Гар утсан дээрх өргөтгөх боломжтой захиалгын хураангуй хэсгийн анхны төлөв.

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
mn: <strong>Герман</strong> , <strong>Австри</strong> , <strong>Швейцарь</strong> , <strong>Нидерланд</strong> , <strong>Польш</strong> , <strong>Бельги</strong> , <strong>Франц</strong> зэрэг орнуудын зохицуулалтын шаардлагын дагуу үүнийг <em>өргөтгөсөн</em> гэж тохируулахыг бид зөвлөж байна.

en: Collapsed
mn: Хураагдсан

en: Expanded
mn: Өргөтгөсөн

en: Do not show
mn: Харуулахгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
mn: Өргөдөл гаргах

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
mn: Холбоо барих

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
mn: Хүргэлт

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
mn: Тооцоо

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
mn: Төлбөр

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
mn: Өөрчлөх

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
mn: Өөрчлөлтүүдийг хадгалах

[ctx: Substep review text]
en: None.
mn: Байхгүй.

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
mn: Зураг сонгогдсонгүй.

[ctx: Settings section]
en: Cart
mn: Сагс

[ctx: Settings section]
en: Order pay
mn: Захиалгын төлбөр

[ctx: Settings section]
en: Thank you
mn: Баярлалаа

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
mn: Интеграци

[ctx: Settings section title]
en: License keys
mn: Лицензийн түлхүүрүүд

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
mn: Захиалга өгөхийн өмнө хэсэг

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
mn: Захиалга өгөхийн өмнө товчлуур

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
mn: Хаах

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
mn: Нэвтрэх

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
mn: Эсвэл доор үргэлжлүүлнэ үү

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
mn: Эсвэл зочноор үргэлжлүүлээрэй

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
mn: Зургийг арилгах

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number translators: %d: Package number
en: Shipping %d
mn: Хүргэлт %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
mn: Тээвэрлэлт

[ctx: Used as fallback for "Proceed to next step" button label]
en: next step
mn: дараагийн алхам
