fluid-checkout - en to ky translation catalogue (512 entries)

en: "Add" link button
ky: &quot;Кошуу&quot; шилтеме баскычы

en: (Required)
ky: (Талап кылынат)

en: (experimental)
ky: (эксперименталдык)

en: (originally "%s")
ky: (башында &quot;%s&quot;)

en: * For as long as you have an active subscription.
ky: * Сизде активдүү жазылуу болгондо.

en: 1 column
ky: 1 тилке

en: 2 columns
ky: 2 тилке

en: 226 EUR value (Save 42%)
ky: 226 EUR наркы (42% үнөмдөө)

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
ky: <a href="%s" target="_blank">Жаңы лицензия ачкычын сатып алып</a> , жаңыртууларды жана колдоолорду алууну улантыңыз.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
ky: Лицензия ачкычыңызды алуу үчүн <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">аккаунтуңузга кириңиз</a> же <a href="%s" target="_blank">жаңы лицензия ачкычын сатып алыңыз</a> .

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
ky: Лицензия ачкычыңызды жаңыртуу жана жаңыртууларды жана колдоолорду алууну улантуу үчүн <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">каттоо эсебиңизге кириңиз</a> .

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
ky: Көбүрөөк параметрлердин кулпусун ачуу үчүн <a target="_blank" href="%s">PRO&#39;го жаңыртыңыз</a> .

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
ky: <p>Fluid Checkout иштеши үчүн классикалык WooCommerce кыска кодуна негизделген текшерүү формасы керек. Текшерүү бетинин көрүнүшүн жана сезимин ыңгайлаштыруу үчүн Divi Builderди колдонгондо, классикалык кыска коддор текшерүү бетинин ар бир бөлүгү үчүн Divi Builderдин ыңгайлаштырылган виджеттери менен алмаштырылат. Бул ыңгайлаштырылган виджеттер Fluid Checkout менен шайкеш келбейт.</p><p> Сураныч, Divi Builder виджеттерин <code>[woocommerce_checkout]</code> кыска кодун камтыган текст виджетине алмаштырып, текшерүү барагыңызды түзөтүңүз.</p>

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
ky: <p>Бул виджет Fluid Checkout менен алмаштырылды.</p><p> Fluid Checkout колдонууда, текшерүү барагы туура иштеши үчүн баштапкы WooCommerce кыска кодун <code>[woocommerce_checkout]</code> колдонушу керек.</p><p> Көбүрөөк маалымат алуу үчүн, Fluid Checkout документтерине баш багыңыз.</p>

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
ky: <p>CodeRockz тарабынан WooCommerce (акысыз жана PRO) үчүн Delivery &amp; Pickup Date Time плагиндерин колдонуп жатканыңызды аныктадык. Бул плагиндер менен интеграция Fluid Checkout PRO программасына жылдырылды.</p>

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
ky: <strong>%1$s</strong> орнотуу жана активдештирүү үчүн <strong>%2$s</strong> талап кылынат. <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Account matching
ky: Каттоо эсебинин дал келиши

en: Account matching / user matching
ky: Каттоо эсеби / колдонуучу дал келүүсү

en: Account password
ky: Каттоо эсебинин сырсөзү

en: Action link on the order summary at checkout.
ky: Төлөө учурунда буйрутма корутундусунда аракет шилтемеси.

en: Activate %s
ky: %s иштетүү

en: Activated
ky: Жандырылды

en: Add %s
ky: %s кошуу

en: Add billing phone field to the checkout form.
ky: Төлөө формасына эсеп телефон талаасын кошуңуз.

en: Add extra fields to the checkout form
ky: Төлөө формасына кошумча талааларды кошуңуз

en: Add shipping phone field to the checkout form.
ky: Төлөө формасына жеткирүү телефон талаасын кошуңуз.

en: Add widget areas to the cart page
ky: Арабанын бетине виджет аймактарын кошуңуз

en: Add widget areas to the checkout page
ky: Төлөө барагына виджет аймактарын кошуңуз

en: Add widget areas to the order pay page
ky: Заказдын төлөө барагына виджет аймактарын кошуңуз

en: Add widget areas to the thank you page
ky: Рахмат баракчасына виджет аймактарын кошуңуз

en: Add-ons
ky: Кошумчалар

en: Additional header sections
ky: Кошумча баш бөлүмдөр

en: Additional notes
ky: Кошумча эскертүүлөр

en: Address Book
ky: Дарек китеби

en: Address book
ky: Дарек китеби

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
ky: Жеткирүү дареги бөлүмүнө кошумча жеткирүү электрондук почтасын жана жеткирүү телефон талаасын кошот.

en: After Shipping Address
ky: Жеткирүү дареги кийин

en: After order sections
ky: Заказдан кийин бөлүмдөр

en: After shipping address
ky: Жеткирүү дареги кийин

en: After the cart actions
ky: Арабанын аракеттеринен кийин

en: After the cart items section
ky: Арабанын буюмдары бөлүмүнөн кийин

en: After the order items section
ky: Буйрутма буюмдары бөлүмүнөн кийин

en: After the order overview
ky: Заказдан кийин

en: After the order overview and payment instructions
ky: тартибин карап чыгуу жана төлөм нускамалары кийин

en: After the order summary
ky: Заказдан кийин

en: After the order totals
ky: Буйрутма аяктагандан кийин

en: After the progress bar
ky: Прогресс тилкесинде кийин

en: After the shipping section
ky: Жеткирүү бөлүмү кийин

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
ky: Бардык PRO функциялары + Бардык кошумчалар өзгөчө баада.

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
ky: Бардык кошумчалар өзүнчө сатылат жана белгиленгенден башка учурларда <strong>Fluid Checkout Lite</strong> плагининин орнотулушун жана иштетилишин талап кылат.

en: All future add-ons *
ky: Бардык келечектеги кошумчалар *

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
ky: Бардык баалар EUR менен көрсөтүлгөн. Биздин веб-сайттагы баалар менен кандайдыр бир айырмачылыктар болсо, веб-сайтта көрсөтүлгөн сунуштар алардын ордун басат жана колдонулат.

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
ky: Кардарларга белек билдирүүсүн жана белекке байланыштуу башка опцияларды заказга кошууга уруксат бериңиз.

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
ky: Кардарларга товардын көлөмүн өзгөртүүгө же буюмдарды алып салууга түздөн-түз текшерүү барагынан уруксат бериңиз.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
ky: Кардарларга дүкөндүн администратору тарабынан кол менен түзүлгөн же текшерүү учурунда аткарылбаган буйрутмалар үчүн төлөмдөрдү жүргүзүүгө мүмкүндүк берет.

en: Already have an account?
ky: Каттоо эсебиңиз барбы?

en: Always show
ky: Ар дайым көрсөт

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
ky: Буйрутманы толтурууда эсепке алуу учурунда берилген маалымат менен эсеп түзүлөт.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
ky: Батир, бирдик, имарат, кабат ж.б.

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
ky: Stripe төлөм формасынын талааларына стилдерди колдонуңуз

en: As a step after shipping
ky: жөнөтүү кийин кадам катары

en: As a step before shipping
ky: жөнөтүү алдында кадам катары

en: As a sub-step after the shipping address section
ky: Жеткирүү дареги бөлүмүнөн кийин суб-кадам катары

en: As a sub-step before the payment section
ky: Төлөм бөлүмүнүн алдында суб-кадам катары

en: As a sub-step before the shipping address section
ky: Жеткирүү дареги бөлүгүнө чейин суб-кадам катары

en: As a substep after payment methods
ky: Төлөм ыкмаларынан кийин кошумча кадам катары

en: As a substep before payment methods
ky: Төлөм ыкмаларынан мурун кошумча кадам катары

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
ky: Кардардын байланыш маалыматы менен каттоо эсеби мурунтан эле бар болгондо, конок кардардын буйрутмаларын алардын учурдагы аккаунту менен байланыштырыңыз.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
ky: Жеткирүү кечигүүсүнөн жана канааттанбаган кардарлардан качыңыз. Алар сиз менен биринчи жолу сатып алгандан баштап <strong>туура дарек маалыматын</strong> чогултуңуз.

en: Bars
ky: Барлар

en: Before Shipping Address
ky: Жеткирүү дареги чейин

en: Before checkout steps
ky: Кассага чейинки кадамдар

en: Before coupon codes section
ky: купон коддору бөлүм алдында

en: Before shipping address
ky: жеткирүү дареги чейин

en: Before the cart actions
ky: Арабанын аракеттеринен мурун

en: Before the cart items section
ky: Арабанын буюмдары бөлүмүнүн алдында

en: Before the checkout steps
ky: Текшерүү кадамдарына чейин

en: Before the order items section
ky: Буйрутма пункттарынын алдында

en: Before the order summary
ky: Заказдын корутундусуна чейин

en: Before the order totals
ky: Заказдын суммасынан мурун

en: Before the progress bar
ky: Прогресс тилкесинин алдында

en: Before the shipping section
ky: Жеткирүү бөлүгүнө чейин

en: Below the order summary
ky: Буйрутма кыскача төмөндө

en: Below the payment section
ky: Төлөм бөлүмүнүн астында

en: Billing address
ky: Эсеп коюу дареги

en: Billing phone
ky: Эсеп коюу телефону

en: Both below the payment section and the order summary
ky: Төлөм бөлүмүндө да, буйрутма корутундусунда да

en: Boxed
ky: Кутуланган

en: Breadcrumbs
ky: Нан күкүмдөрү

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
ky: Колдонуу

en: Captcha Pro by BestWebSoft
ky: BestWebSoft тарабынан Captcha Pro

en: Captcha position
ky: Captcha позициясы

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
ky: Заказ кылуудан мурун баскыч

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
ky: Заказ кылуудан мурун бөлүм

en: Carrier:
ky: Оператор:

en: Cart elements
ky: Араба элементтери

en: Cart items
ky: Араба буюмдары

en: Cart items count
ky: Арабадагы буюмдардын саны

en: Cart layout
ky: Арабанын жайгашуусу

en: Cart optimizations
ky: Арабаны оптималдаштыруу

en: Cart total:
ky: Арабанын жалпы саны:

en: Change email address to: {suggestion-value}
ky: Электрондук почта дарегин төмөнкүгө өзгөртүү: {suggestion-value}

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
ky: Төлөө формасындагы эсеп-кысап дареги бөлүгүндөгү компаниянын аталышы талаасынын көрүнүшүн өзгөртүү.

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
ky: Текшерүү формасындагы жеткирүү дареги бөлүмүндө компаниянын аталышы талаасынын көрүнүшүн өзгөртүү.

en: Change: %s
ky: Өзгөртүү: %s

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
ky: Ыраазычылык баракчасында жана эсеп беттеринде буйрутма чоо-жайын өзгөртөт.

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
ky: Кардардын төлөмү күтүлгөн учурдагы буйрутмалар үчүн төлөм барагынын схемасын өзгөртөт.

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
ky: Сиз орноткон башка плагиндер үчүн <a href="%s">интеграциялоо жолдору</a> бар-жоктугун текшериңиз.

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
ky: Демейки боюнча &quot;Жөнөтүлүүчү/эсептөө дареги сыяктуу&quot; белгилөө кутучасы белгиленген

en: Checkout
ky: Текшерүү

en: Checkout Below Place Order
ky: Төмөнкү заказды төлөө

en: Checkout Header - Desktop
ky: Checkout Header - Иш такта

en: Checkout Header - Mobile
ky: Checkout Header - Мобилдик

en: Checkout Order Summary
ky: Текшерүү заказынын корутундусу

en: Checkout Sidebar
ky: Текшерүү каптал панели

en: Checkout elements
ky: Текшерүү элементтери

en: Checkout fields
ky: Текшерүү талаалары

en: Checkout layout
ky: Төлөө макети

en: Checkout options
ky: Төлөө параметрлери

en: Checkout progress
ky: Текшерүүнүн жүрүшү

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
ky: Эсеп коюу

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
ky: Байланыш

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
ky: Төлөм

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
ky: Жеткирүү

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
ky: өзгөртүү

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
ky: Өзгөрүүлөрдү сактоо

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
ky: Текшерүү бетинин төмөнкү колонтитулуна фон түсүн тандаңыз. Алакысыз жогорку жана төмөнкү колонтитулдарды колдонууда гана колдонулат.

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
ky: Текшерүү бетинин аталышы үчүн фон түсүн тандаңыз. Алакысыз жогорку жана төмөнкү колонтитулдарды колдонууда гана колдонулат.

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
ky: Төлөө барагы үчүн фон түсүн тандаңыз. Түс <em>дененин</em> элементине колдонулат.

en: Choose a background color for the order summary section.
ky: Заказдын кыскача бөлүмү үчүн фон түсүн тандаңыз.

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
ky: Текшерүү бетинин баш жагында көрсөтүлө турган сүрөттү тандаңыз. Алакысыз жогорку жана төмөнкү колонтитулдарды колдонууда гана колдонулат.

en: Choose in which position to display the order actions.
ky: Буйрутма аракеттерин көрсөтүү үчүн кайсы позицияны тандаңыз.

en: Choose in which position to display the section.
ky: Бөлүмдү кайсы позицияда көрсөтүүнү тандаңыз.

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
ky: Жеткирүү ыкмалары бөлүмүн кайсы абалда көрсөтүүнү тандаңыз.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
ky: Эсеп коюу телефон талаасын көрсөтүү үчүн кайсы кадамды тандаңыз.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
ky: Кайсы кадамда жеткирүү телефон талаасын көрсөтүүнү тандаңыз.

en: Choose the style of the progress bar.
ky: Прогресс тилкесинин стилин тандаңыз.

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
ky: Төлөө барагында жеткиликтүү купондор бөлүмүн кайда көрсөтүүнү тандаңыз.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
ky: Жергиликтүү алып кетүү буйрутмалары үчүн жеткирүү дареги катары сактала турган даректи тандаңыз.

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
ky: Сүрөттү алып салуу

en: Click to go to the order summary
ky: Буйрутма корутундусуна өтүү үчүн чыкылдатыңыз

en: Close and continue with checkout
ky: Жабыңыз жана төлөөнү улантыңыз

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
ky: Жабуу

en: Collapsed
ky: Жыйыштырылды

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
ky: <strong>Чыгуу бетинде ЕБ КНС номерлерин чогултуп, текшериңиз</strong> , салык төлөмдөрүн тескери төлөм негизинде алып салат жана керек болгондо кардардын жайгашкан жерин ырастайт.

en: Company name field for billing address
ky: Эсептөө дареги үчүн компаниянын аталышы талаасы

en: Company name field for shipping address
ky: Жеткирүү дареги үчүн компаниянын аталышы талаасы

en: Confirm
ky: Ырастоо

en: Contact
ky: Байланыш

en: Contact step
ky: Байланыш кадамы

en: Continue
ky: Улантуу

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
ky: Алаксысыз беттин баш жана төмөнкү колонтитулдарын колдонууну же учурда активдүү теманын баш жана төмөнкү колонтитулдарын сактоону көзөмөлдөйт.

en: Coupon codes
ky: Купон коддору

en: Create an account
ky: Каттоо эсебин түзүү

en: Cross-sells
ky: Кайчылаш сатуулар

en: Custom fields
ky: Ыңгайлаштырылган талаалар

en: Dark mode
ky: Караңгы режим

en: Dashboard
ky: Куралдар тактасы

en: Debug mode
ky: Мүчүлүштүктөрдү оңдоо режими

en: Debug options
ky: Мүчүлүштүктөрдү оңдоо параметрлери

en: Default button style
ky: Демейки баскыч стили

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
ky: &quot;Заказ берүү&quot; жана шарттарды белгилөө кутучасы бөлүмүн көрсөтүү үчүн позицияны аныктаңыз.

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
ky: Captcha бөлүмүн көрсөтүү үчүн позицияны аныктаңыз. Кээ бир позициялар тандалган captcha түрүнө жараша иштебеши мүмкүн.

en: Define the visibility of the additional order notes field.
ky: Кошумча буйрутма эскертүүлөр талаасынын көрүнүшүн аныктаңыз.

en: Design template
ky: Дизайн үлгүсү

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
ky: Дизайн шаблондору, оптималдаштырылган араба жана заказ кабыл алынган баракчалар, эсептин дал келүүсү жана башкалар.

en: Did you mean %s?
ky: %s дегениңиз беле?

en: Disable the theme checkout options
ky: Теманы текшерүү параметрлерин өчүрүңүз

en: Dismiss
ky: Иштен чыгаруу

en: Display as a cart section
ky: Араба бөлүмү катары көрсөтүү

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
ky: Мобилдик түзмөктөрдө төлөмдүн акыркы кадамын көргөндө гана төлөөнүн каптал тилкесинин виджеттерин көрсөтүү

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
ky: Чоңураак экрандар үчүн экспресс текшерүү баскычтарын бир сапта көрсөтүңүз

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
ky: Төлөө барагында белек билдирүүсүн жана башка белек опцияларын көрсөтүңүз

en: Display message when an account exists with the email address provided
ky: Көрсөтүлгөн электрондук почта дареги бар каттоо эсеби болгондо билдирүүнү көрсөтүү

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
ky: Электрондук почта билдирүүлөрүндө жаңы бөлүмдөрдү көрсөтүү жана бөлүмдөрдүн тартибин өзгөртүү. Электрондук почта билдирүүлөрүндөгү буйрутма чоо-жайынын стилдери өзгөрүүсүз калат.

en: Display order progress from the theme
ky: Темадагы тартиптин жүрүшүн көрсөтүү

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
ky: &quot;Кошуу&quot; шилтеме баскычтарын кичине тамга менен көрсөтүңүз

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
ky: Текшерүү барагына окшош макет менен арабанын барагын көрсөтүңүз.

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
ky: Көп кадамдуу төлөм схемасын колдонууда, текшерүүнүн жүрүшү тилкесин көрсөтүңүз

en: Display the coupon codes section title
ky: Купон коддору бөлүмүнүн аталышын көрсөтүү

en: Display the form field labels visible on the page
ky: Беттеги форма талаасынын энбелгилерин көрсөтүңүз

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
ky: Белек билдирүүсүн өзүнчө бөлүмдүн ордуна буйрутма чоо-жайы таблицасынын бир бөлүгү катары көрсөтүңүз

en: Display the gift message fields always expanded
ky: Белек билдирүү талаалары ар дайым кеңейип көрсөтүлөт

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
ky: Ыраазычылык баракчасында буйрутма чоо-жайын кенен жайгаштыруу менен көрсөтүңүз

en: Display the order status progress bar
ky: Буйрутма абалынын прогресс тилкесин көрсөтүү

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
ky: Мобилдик түзмөктөр үчүн текшерүү башынын астында виджеттерди көрсөтүңүз. Плагиндин текшерүү башын колдонгондо гана көрсөтүлөт.

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
ky: Төлөө бетиндеги буйрутма берүү баскычынын астында виджеттерди көрсөтүңүз.

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
ky: Төлөө барагында буйрутма корутундусунун ичиндеги виджеттерди көрсөтүңүз.

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
ky: Виджеттерди текшерүү колонтитулунда көрсөтүңүз. Плагиндин текшерүү колонтитулун колдонууда гана көрсөтүлөт.

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
ky: Чоң экрандар үчүн виджеттерди текшерүү аталышында көрсөтүңүз. Плагиндин текшерүү башын колдонгондо гана көрсөтүлөт.

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
ky: Заказдын корутундусунан кийин виджеттерди текшерүү каптал тилкесинде көрсөтүңүз.

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
ky: Колдоого алынган төлөм шлюздарында бул функция иштетилгенде, экспресс-текшерүү бөлүмүн текшерүү учурунда көрсөтөт.

en: Distraction free header and footer
ky: Алаксысыз баш жана колонтитул

en: Do not change placeholders
ky: Толтургучтарды алмаштырбаңыз

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
ky: Текшерүү бетинин жогору жагында арабадагы каталар тууралуу билдирүүнү көрсөтпөңүз. Сатып алууну аяктоо үчүн текшерүү формасын тапшырганда, бул ката билдирүүлөрү ар дайым көрсөтүлөт.

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
ky: Шилтеме баскычынын артына &quot;Дарек сап 2&quot; талааларын жашырбаңыз

en: Do not save any shipping address
ky: Эч кандай жеткирүү дарегин сактабаңыз

en: Do not show
ky: Көрсөтпө

en: Don't show this again
ky: Муну кайра көрсөтпө

en: EU-VAT Assistant
ky: ЕБ-КНС жардамчысы

en: Edit cart
ky: Арабаны түзөтүү

en: Edit cart contents at checkout page
ky: Текшерүү бетинде арабанын мазмунун түзөтүңүз

en: Edit cart link
ky: Араба шилтемесин түзөтүү

en: Edit the checkout page
ky: Төлөө барагын түзөтүңүз

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
ky: Почта текшерүүсүн иштетүү: (өчүрүлгөн өзгөчөлүк)

en: Enable cart page optimizations
ky: Араба барагын оптималдаштырууну иштетүү

en: Enable custom shipping email field
ky: Ыңгайлаштырылган жеткирүү электрондук почта талаасын иштетүү

en: Enable dark mode
ky: Караңгы режимди иштетүү

en: Enable integrated coupon code section
ky: Интегралдык купон коду бөлүмүн иштетүү

en: Enable international phone number fields
ky: Эл аралык телефон номери талааларын иштетүү

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
ky: Текшерүү бетиндеги арабанын элементтерин түзөтүү параметрлерин иштетиңиз

en: Enable order details customizations on email notifications
ky: Электрондук почта эскертмелеринде буйрутма чоо-жайын ыңгайлаштырууну иштетиңиз

en: Enable order pay page optimizations
ky: Заказдын төлөө барагын оптималдаштырууну иштетүү

en: Enable phone number validation based on country rules
ky: Өлкө эрежелеринин негизинде телефон номерин текшерүүнү иштетүү

en: Enable thank you page and order details optimizations
ky: Рахмат баракчасын жана буйрутма чоо-жайын оптималдаштырууну иштетиңиз

en: Enable the account matching feature
ky: Каттоо эсебинин дал келүүсүн иштетүү

en: Enable the express checkout section
ky: Экспресс текшерүү бөлүмүн иштетүү

en: Enable wide layout on "My account" page.
ky: &quot;Менин каттоо эсебим&quot; барагында кеңири макетти иштетүү.

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
ky: Бул кошумчалар менен текшерүү тажрыйбаңызды өркүндөтүңүз.

en: Enhanced select fields
ky: Жакшыртылган тандоо талаалары

en: Enter your code here
ky: Кодуңузду бул жерге киргизиңиз

en: Error:
ky: Ката:

en: Expanded
ky: Кеңейтилген

en: Expired on %s.
ky: Мөөнөтү %s бүттү.

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
ky: Колдоого алынган төлөм ыкмаларынан Экспресс текшерүү баскычтары

en: Express checkout
ky: Экспресс текшерүү

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
ky: Fluid Checkout&#39;тун бардык жакшылыктарын арабанын бетине жана рахмат баракчаларына жайылтыңыз.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
ky: Форма талааларын автоматтык түрдө чоңойтууну оңдоңуз

en: Fixed line
ky: Туруктуу линия

en: Fluid Checkout
ky: Суюктуктарды текшерүү

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
ky: Fluid Checkout PRO – Пакет

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
ky: CodeRockz тарабынан Fluid Checkout жана Delivery Date плагиндери

en: Fluid Checkout database update
ky: Fluid Checkout маалымат базасын жаңыртуу

en: Fluid Checkout database updated successfully
ky: Fluid Checkout маалымат базасы ийгиликтүү жаңыртылды

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
ky: Fluid Checkout Divi Builder кассасынын схемасы менен шайкеш келбейт

en: Footer background color
ky: Колонтитул фондунун түсү

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
ky: Эсеп коюу жана жеткирүү даректерин бир эле (бир бөлүм) мажбурлоо

en: Force wide layout on WooCommerce pages
ky: WooCommerce баракчаларында кеңири макетти мажбурлоо

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
ky: Телефон номерлерин ар бир өлкөнүн эрежелерине ылайык форматтаңыз.

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
ky: Касса кадамдары, буйрутманын кыскача баяндамасы жана башка бөлүмдөр үчүн жалпы стилдер.<br> Ошондой эле, &quot;Себет&quot;, &quot;Алынган буйрутма&quot; жана &quot;Буйрутманы көрүү&quot; баракчалары сыяктуу башка баракчаларга да тиешелүү болушу мүмкүн.

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
ky: Fluid Checkout&#39;ту колдонууда Germanized PRO көп баскычтуу текшерүү функциясын өчүрүү керек

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
ky: Топтомду алыңыз – болгону 129 EUR

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
ky: Бул кошумчаны алуу — 29 EUR

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
ky: Бул кошумчаны алыңыз — 39 EUR

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
ky: Бул кошумчаны алуу — 59 EUR

en: Gift message
ky: Белек билдирүү

en: Gift messages and packing slips
ky: Белек билдирүүлөрү жана кутучалар

en: Gift options
ky: Белек опциялары

en: Go to Germanized settings
ky: Немисчелештирилген жөндөөлөргө өтүңүз

en: Go to Plugin Search
ky: Плагин издөөгө өтүңүз

en: Go to the home page
ky: Башкы бетке өтүңүз

en: Google Address Autocomplete
ky: Google дарегин автотолтуруу

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
ky: Абдан жакшы! Төлөө барагыңыз азыр Fluid Checkout&#39;та иштеп жатат.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
ky: HTML түс мааниси. башкача айтканда: #f3f3f3

en: Header and footer
ky: Жогорку жана төмөнкү колонтитул

en: Header and footer template
ky: Жогорку жана төмөнкү колонтитул үлгүсү

en: Header and footer templates
ky: Жогорку жана төмөнкү колонтитул үлгүлөрү

en: Header background color
ky: Башкы фондун түсү

en: Here are a few resources for you to get started:
ky: Бул жерде сиз баштоо үчүн бир нече ресурстар бар:

en: Hidden
ky: Жашырылган

en: Hidden (remove field)
ky: Жашырылган (талааны алып салуу)

en: Hide cart items errors at the checkout page
ky: Текшерүү бетинде араба заттарынын каталарын жашырыңыз

en: Hide optional fields behind a link button
ky: Шилтеме баскычынын артына кошумча талааларды жашыруу

en: Highlight the billing address section in the checkout form
ky: Төлөө формасында эсеп коюу дареги бөлүмүн белгилеңиз

en: Highlight the order totals row in the order summary table
ky: Буйрутма жыйындысы таблицасында буйрутма жыйындысы сабын белгилеңиз

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
ky: Төлөө формасында жеткирүү дареги бөлүмүн белгилеңиз

en: I already have it – Hide this offer
ky: Менде мурунтан эле бар - Бул сунушту жашыруу

en: I need help!
ky: Мага жардам керек!

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
ky: Белгиленген болсо, колдонуучуларга электрондук каттын каталары жөнүндө маалымдайт. (Бул функция өчүрүлгөн, анткени Fluid Checkout функцияны сунуш кылат. Бул параметрге өзгөртүүлөр күчүнө кирбейт)

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
ky: Эгер талаа &quot;милдеттүү эмес&quot; деп коюлса, бул демейки көрүнүш абалы, башка плагиндерге керектүү өзгөртүүлөрдү киргизүүгө уруксат берүү үчүн эч кандай өзгөртүүлөр колдонулбайт.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
ky: Эгер сизге жардам керек болсо, расмий колдоо каналыбыздан <a href="%s" target="_blank">колдоо билетин ачыңыз</a> .

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
ky: Туура келген экспресс төлөм шлюзи менен төлөөдө кошумча текшерүү талап кылынган талааларга көңүл бурбаңыз

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
ky: Сүрөт тандалган жок.

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
ky: Мобилдик түзмөктөгү кеңейтилүүчү буйрутмалардын кыскача баяндамасы бөлүмүнүн баштапкы абалы.

en: Inside the cart items section
ky: Араба буюмдары бөлүмүнүн ичинде

en: Inside the order items section
ky: Буйрутма пункттарынын ичинде

en: Inside the order overview
ky: Тартиптин ичинде

en: Inside the order summary
ky: Заказдын корутундусунун ичинде

en: Installed &mdash; Activate
ky: Орнотулган — Иштетүү

en: Integrated coupon code field on the cart page
ky: Арабанын бетиндеги интеграцияланган купон коду талаасы

en: Integrations
ky: Интеграциялар

en: International phone numbers
ky: Эл аралык телефон номерлери

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
ky: Ачык киргизүү талааларынын санын азайтуу үчүн бул параметрди текшерип туруу сунушталат, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">изилдөөнү окуп чыгыңыз</a> .

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
ky: Жакшыраак колдонуучу тажрыйбасы үчүн бул параметрди иштетүү сунушталат.

en: Layout &amp; design
ky: Макет жана дизайн

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
ky: Арабанын бетиндеги кайчылаш сатуу буюмдарынын макети.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
ky: Кардарларга өз эсебинде <strong>бир нече жеткирүү жана эсеп коюу даректерин сактап</strong> , кайсынысын кассада жана арабанын беттеринде колдонууну тандоого мүмкүнчүлүк бериңиз.

en: License key cancelled.
ky: Лицензия ачкычы жокко чыгарылды.

en: License keys
ky: Лицензия ачкычтары

en: Link to shop page
ky: Дүкөн барагына шилтеме

en: Load unminified assets
ky: Миниталбаган активдерди жүктөө

en: Local pickup
ky: Жергиликтүү алып кетүү

en: Local pickup and in-store collection
ky: Жергиликтүү алып кетүү жана дүкөндөн чогултуу

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
ky: Кириңиз

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
ky: Же конок катары улантыңыз

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
ky: Же төмөндө улантыңыз

en: Log in to your account
ky: Каттоо эсебиңизге кириңиз

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
ky: %1$s катары кирдиңиз. <a href="%2$s">Чыгыңыз</a>

en: Logo image
ky: Логотип сүрөтү

en: Mailchimp for WooCommerce
ky: WooCommerce үчүн Mailchimp

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
ky: Сыдыруу учурунда текшерүүнүн жүрүшү тилкеси көрүнөө болсун

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
ky: Кошумча талаанын энбелгилерин &quot;Кошуу&quot; шилтеме баскычын <code>lowercase</code> кылып коюңуз (б.а. &quot;Телефон номерин кошуу&quot; ордуна &quot;Телефон номерин кошуу&quot;). Бул параметр купондук код талааларынын шилтеме баскычтарына да таасирин тийгизет.

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
ky: Сыдыруу учурунда буйрутма корутундусу арабанын бетинде көрүнүп турсун

en: Make the order summary stay visible while scrolling
ky: Сыдыруу учурунда буйрутма корутундусу көрүнүп турсун

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
ky: Эсеп-кысап дареги бөлүмү эсеп-кысап дареги бөлүмүнөн кийин көрсөтүлсө, ал эми эсеп-кысап телефон талаасы &quot;талап кылынат&quot; деп коюлса, &quot;талап кылынат&quot; деп мажбурлашыңыз мүмкүн. Бул опция белгиленгенде эсеп-кысап дарегин эсеп-кысап дарегине көчүрүүнү камсыз кылуу үчүн керек.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
ky: Эсеп-кысап дареги бөлүмү жеткирүү дареги бөлүмүнөн кийин көрсөтүлсө, ал эми эсеп-кысап телефон талаасы &quot;талап кылынат&quot; деп коюлса, &quot;талап кылынган&quot; деп аргасыз болушу мүмкүн. Бул параметр белгиленгенде, жеткирүү дарегин эсеп-кысап дарегине көчүрүүнү камсыз кылуу үчүн керек.

en: Minimalist
ky: Минималист

en: Mobile
ky: Мобилдик

en: More design templates
ky: Көбүрөөк дизайн шаблондору

en: More information
ky: Көбүрөөк маалымат

en: More positions for the coupon code on the checkout page
ky: Текшерүү бетиндеги купон коду үчүн көбүрөөк орундар

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
ky: Буйрутманын корутунду бөлүгүндө өзгөчөлөнгөн фон түсү жок болгондо эң пайдалуу. Fluid Checkout PRO колдонууда Араба, Кабыл алынган заказ жана Заказды көрүү барактарына да колдонулушу мүмкүн.

en: Move the sign up checkbox to the contact step
ky: Каттоо кутучасын байланыш кадамына жылдырыңыз

en: Multi step
ky: Көп кадамдуу

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
ky: Жеткирүү жана эсеп коюу үчүн бир нече сакталган даректер.

en: My account layout
ky: Менин каттоо эсебимдин схемасы

en: No
ky: Жок

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
ky: Учурда бул бөлүмдө интеграция жок. Ар бир плагинге тиешелүү параметрлер бул жерде ошол плагин иштетилгенде гана пайда болот.

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
ky: Учурда бул бөлүмдө лицензиялык ачкычтардын варианттары жок. Ар бир плагинге же кошумчага тиешелүү параметрлер бул плагин иштетилгенде пайда болот.

en: Not selected yet.
ky: Азырынча тандалган жок.

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
ky: Арабанын бетинде көрсөтүлө турган кайчылаш сатуу заттарынын саны

en: Ok
ky: Макул

en: On the sidebar
ky: Каптал тилкесинде

en: On the site header (requires distraction-free header)
ky: Сайттын аталышында (алаксытпаган аталышы талап кылынат)

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
ky: WooCommerce жөндөөлөрүндө купон коддорун колдонуу иштетилгенде гана колдонулат.

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
ky: Текшерүү же арабанын беттеринде купон коду өзүнчө бөлүм катары көрсөтүлгөндө гана колдонулат.

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
ky: Текшерүү бетинде Impreza темасынын башын колдонууда гана колдонулат.

en: Only applies when using a block-based theme.
ky: Блокко негизделген теманы колдонууда гана колдонулат.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
ky: Жеткирүү же эсеп коюуга уруксат берилген өлкөлөрдү гана көрсөтүү

en: Only used for shipping-related questions.
ky: Жеткирүү менен байланышкан суроолор үчүн гана колдонулат.

en: Optimized cart page
ky: Оптимизацияланган арабанын бети

en: Optimized horizontal cross-sells layout
ky: Оптимизацияланган горизонталдуу кайчылаш сатуу макети

en: Optimized order received / thank you page
ky: Оптимизацияланган буйрутма алынды / рахмат баракчасы

en: Optional
ky: Кошумча

en: Optional fields
ky: Кошумча талаалар

en: Or
ky: Же болбосо

en: Order actions
ky: Иш-аракеттерди буйрутма

en: Order details layout
ky: Заказдын чоо-жайы

en: Order details optimizations
ky: Заказдын чоо-жайын оптималдаштыруу

en: Order downloads
ky: Жүктөөлөргө буйрутма

en: Order notes
ky: Заказ жазуулары

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
ky: Буйрутма номери жана дүмүрчөк бул электрондук почта дарегине жөнөтүлөт.

en: Order pay
ky: Заказ төлөө

en: Order pay page
ky: Заказ төлөө барагы

en: Order progress
ky: Заказдын жүрүшү

en: Order status
ky: Заказдын абалы

en: Order summary
ky: Заказ корутундусу

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
ky: Тема жөндөөлөрүндө иштетилген болсо, кошумча баш бөлүмдөрдү чыгарыңыз.

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
ky: Fluid Checkout баш жана төмөнкү колонтитулду колдонууда Fennik темасынан нан күкүмдөрү бөлүмүн чыгарыңыз.

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
ky: Бетмеден текшерүү кадамдары бөлүмүн кассага, арабага жана кабыл алынган буйрутма баракчаларына чыгарыңыз.

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
ky: Fluid Checkout баш жана төмөнкү колонтитулду колдонууда The Gem темасынан текшерүү кадамдары бөлүмүн чыгарыңыз.

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
ky: Fluid Checkout колдонууда Bookshelf темасынан текшерүү кадамдары бөлүмүн чыгарыңыз.

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
ky: Кабыл алынган баракчалардагы Капи темасынан текшерүү кадамдары бөлүмүн чыгарыңыз.

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
ky: Fluid Checkout колдонууда Nyture темасынан текшерүү кадамдары бөлүмүн чыгарыңыз.

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
ky: Кабыл алуу, арабага жана буйрутма баракчаларына Порто темасынан текшерүү кадамдары бөлүмүн чыгарыңыз.

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
ky: Төлөө, арабага жана буйрутма кабыл алынган беттердеги Pressmart темасынан текшерүү кадамдары бөлүмүн чыгарыңыз.

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
ky: Fluid Checkout баш жана төмөнкү колонтитулду колдонууда Woodmart темасынан текшерүү кадамдары бөлүмүн чыгарыңыз.

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
ky: Текшерүү бетиндеги жазылуу кутучасынын ордун жокко чыгарып, аны ар дайым байланыш кадамында көрсөтүңүз

en: Page background color
ky: Барактын фонунун түсү

en: Page template
ky: Барактын шаблону

en: Parcel terminal
ky: Почта терминалы

en: Payment form
ky: Төлөм формасы

en: Payment method
ky: Төлөм ыкмасы

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
ky: Так текшерүү иштетилгенде колдонулган телефон номерин текшерүү түрлөрү.

en: Pick a Locker
ky: Кулпу тандаңыз

en: Pickup point
ky: Кабыл алуу пункту

en: Pickup point not selected yet.
ky: Алып кетүү пункту азырынча тандалган жок.

en: Pickup point:
ky: Кабыл алуу пункту:

en: Place order
ky: Заказ бериңиз

en: Please verify your phone number.
ky: Телефон номериңизди текшериңиз.

en: Position for the extra order summary section on mobile.
ky: Мобилдик түзмөктө кошумча буйрутманын кыскача баяндамасы бөлүмүнүн абалы.

en: Position on checkout page
ky: Төлөө бетиндеги позиция

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
ky: Биринчи жеткирүү ыкмасын автоматтык түрдө тандоону болтурбоо

en: Proceed to %s
ky: %s өтүңүз

en: Proceed to billing
ky: Эсеп коюуга өтүңүз

en: Proceed to contact
ky: Байланышты улантыңыз

en: Proceed to payment
ky: Төлөмгө өтүңүз

en: Proceed to shipping
ky: Жеткирүү иштерин улантыңыз

en: Progress bar
ky: Прогресс тилкеси

en: Rate the plugin
ky: Плагинди баалаңыз

en: Read documentation
ky: Документти окуу

en: Read the documentation.
ky: Документти окуңуз.

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
ky: <a href="%s" target="_blank">Fluid Checkout менен таанышуу</a> орнотуу көрсөтмөсүн окуңуз.

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
ky: Көпчүлүк кардарларга &quot;Дарек сызыгы 2&quot; талаасы керек болгондо гана же туура жеткирүү дарегин алуу маанилүү болгондо гана сунушталат (мис. тамак-аш жана башка тез бузулуучу азыктарды жеткирүүдө).

en: Remove
ky: Алып салуу

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
ky: Жергиликтүү алып кетүү ыкмасы тандалганда жеткирүү дареги бөлүмүн алып салат.

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
ky: <code>select2</code> ачылуучу компоненттерин <code>TomSelect</code> менен алмаштырыңыз

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
ky: Каттоо эсебин түзүү талааларын эскертме жана кирүү опциясы менен алмаштырат. Кээ бир контексттерде кардарлардын купуялыгын коргоо үчүн бул опцияны өчүрүү сунушталышы мүмкүн.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
ky: Жергиликтүү алып кетүү ыкмасы тандалганда, жеткирүү дарегин алып кетүү пунктунун орду менен алмаштырат.

en: Required
ky: Талап кылынат

en: Same as billing address
ky: Эсеп коюу дареги менен бирдей

en: Same as shipping address
ky: Жеткирүү дареги менен бирдей

en: Save same as the billing address
ky: Эсептөө дареги менен эле сактаңыз

en: Save the selected pickup location
ky: Тандалган алып кетүү жерин сактаңыз

en: Select an image
ky: Сүрөт тандаңыз

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
ky: Төлөө барагында эсеп коюу дареги бөлүмү көрсөтүлө турган позицияны тандаңыз.

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
ky: Арабанын бетинде купон коддору бөлүмү көрсөтүлө турган позицияны тандаңыз. Текшерүү бетиндеги AJAX арабасы жана интеграцияланган купон коддору иштетилгенде гана колдонулат.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
ky: Төлөө барагында купон коддору бөлүмү көрсөтүлө турган позицияны тандаңыз.

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
ky: Арабанын бетинде кайчылаш сатуулар бөлүмү көрсөтүлө турган позицияны тандаңыз.

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
ky: Арба бетинде жеткирүү баасын жана калькуляторду көрсөтүү үчүн позицияны тандаңыз.

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
ky: &quot;Купонду колдонуу&quot; баскычынын стилин тандаңыз. Текшерүү бетинде купондун коду бөлүмү &quot;Төлөө кадамдарына чейин&quot; же арабанын бетинде &quot;Арабанын буюмдарынын алдында&quot; бөлүмү көрсөтүлгөндө гана колдонулат.

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
ky: FermoPoint менен жөнөтүүдө чогултуу пунктун тандоо талап кылынат.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
ky: Улантуудан мурун кабыл алуу пунктун тандоо керек.

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
ky: Sendinblue - WooCommerce электрондук почта маркетинги

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
ky: Форма талааларынын ичиндеги <code>font-size</code> 16px кылып коюңуз

en: Settings
ky: Орнотуулар

[ctx: Settings section]
en: Cart
ky: Араба

[ctx: Settings section]
en: Order pay
ky: Заказ төлөө

[ctx: Settings section]
en: Thank you
ky: Рахмат

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
ky: Интеграциялар

[ctx: Settings section title]
en: License keys
ky: Лицензия ачкычтары

en: Setup & Documentation
ky: Орнотуу &amp; Документация

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
ky: <a href="%s">Текшерүү параметрлеринде</a> макетти жана дизайнды орнотуңуз.

en: Shipping
ky: Жеткирүү

en: Shipping address
ky: Жеткирүү дареги

en: Shipping method
ky: Жеткирүү ыкмасы

en: Shipping methods
ky: Жеткирүү ыкмалары

en: Shipping phone
ky: Жеткирүү телефону

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
ky: Тандалган жеткирүү ыкмаларын тазалоо үчүн алып кетүүчү жердин кошумча баскычында шилтеме баскычын көрсөтүңүз. Бул жергиликтүү алып кетүү ыкмасы мурда тандалган болсо, жеткирүү дареги бөлүмүн кайра көрсөтүүгө уруксат берүү үчүн колдонулушу мүмкүн.

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
ky: Телефон талааларынын ичинде жарактуу телефон номеринин мисалын көрсөтүңүз

en: Show country code beside the flag
ky: Желектин жанында өлкөнүн кодун көрсөтүү

en: Show if not defined
ky: Аныкталбаган болсо көрсөтүү

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
ky: Жеткирүү ыкмаларын тазалоо үчүн опцияны көрсөтүү

en: Sign up checkbox position
ky: Каттоо кутучасынын орду

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
ky: Дүкөнүңүз үчүн жөнөкөйлөштүрүлгөн ЕБ-КНС текшерүүсү.

en: Single step
ky: Жалгыз кадам

en: Skip to content
ky: Мазмунга өтүү

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
ky: Маалымат базасына кээ бир өзгөртүүлөр талап кылынат. Ар кандай жаңыртуулардай эле, <strong>улантуудан мурун веб-сайтыңыздын толук камдык көчүрмөсүн алууну</strong> сунуштайбыз.

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
ky: Quadlayers тарабынан WooCommerce Checkout Manager программасынын кээ бир өзгөчөлүктөрү аны Fluid Checkout менен колдонууда күтүлгөндөй иштебей калышы мүмкүн. Көбүрөөк маалымат жана альтернативалуу чечимдер үчүн <a href="%s">биздин документтерибизди</a> окуңуз.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
ky: Кээ бир параметрлер кээ бир плагиндер жана темалар менен шайкеш келбеши мүмкүн.

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
ky: Текшерүү бетиндеги сайттын аталышы үчүн боштук (пикселде)

en: Special offers
ky: Атайын сунуштар

en: Split
ky: Бөлүнүү

en: Step %1$s of %2$s
ky: %2$s ичинен %1$s кадам

en: Subscribe checkbox
ky: Жазылуу кутучасы

[ctx: Substep review text]
en: None.
ky: Жок.

en: Support
ky: Колдоо

en: Thank you page
ky: Рахмат баракча

en: Thank you page & order details layout
ky: Рахмат баракчасы жана заказдын чоо-жайы

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
ky: Fluid Checkout&#39;ту тандаганыңыз үчүн рахмат!

en: The Bluehost Plugin
ky: Bluehost плагини

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
ky: CNPJ номери &quot;{cnpj_number}&quot; жараксыз.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
ky: &quot;{cpf_number}&quot; CPF номери жараксыз.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
ky: <strong>WooCommerce текшерүүнү конвертациялоо курсун андан ары жакшыртуу</strong> жана сатып алуу тажрыйбасын бүт сапарда ырааттуу кылуу үчүн эң мыкты куралдар.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
ky: Топтом биз сунуштаган бардык кошумчаларды жана келечекте ишке киргизе турган Fluid Checkout кошумчаларын камтыйт.

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
ky: &quot;Жөнөтүү дареги менен бирдей&quot; кутучасы жеткирүү дареги бөлүмү биринчи көрсөтүлгөндө демейки боюнча белгиленгендей башталат.<br> &quot;Эсептөө дареги менен бирдей&quot; кутучасы эсеп коюу дареги бөлүмү биринчи көрсөтүлгөндө демейки боюнча белгиленгендей башталат.<br> Каттоо учурунда ачык киргизүү талааларынын санын олуттуу кыскартуу үчүн бул параметрди калтыруу сунушталат, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">изилдөөнү окуп чыгыңыз</a> .

en: The database changes where applied successfully.
ky: База ийгиликтүү колдонулган жерде өзгөрөт.

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
ky: <em>&quot;1 тилкелүү&quot;</em> макет колдонулганда <em>&quot;Бөлүнүү&quot;</em> дизайн шаблону жеткиликтүү эмес жана тандалган учурда <em>&quot;Минималисттик&quot;</em> абалга кайтып келет.

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
ky: <em>&quot;Сайттагы баш сап&quot;</em> опциясы алаксытпаган баш сап колдонулганда гана колдонулат.

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
ky: Параметрлер продукттун сүрөтүн, сан талаасын, өчүрүү баскычын жана тема менен кошулган продукт бетине шилтеме демейки боюнча өчүрүлгөн.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
ky: Quadlayers тарабынан WooCommerce Checkout Manager плагини Fluid Checkout менен шайкеш келбейт

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
ky: Fluid Checkout иштетилгенде, жеткирүү көздөгөн жер ар дайым &quot;Кардардын жеткирүү дарегине&quot; коюлат. Кардарлар текшерүү учурунда дагы эле ар кандай жеткирүү жана эсеп-кысап даректерин бере алышат, демейки эсеп-кысап дарегин жеткирүү дареги менен бирдей кылып коюу опциясы WooCommerce &gt; Орнотуулар &gt; Суюктуктарды текшерүү бөлүмүнөн жеткиликтүү.

en: Theme Atomion
ky: Тема Atomion

en: Theme Bookshelf
ky: Тема боюнча китеп текчеси

en: Theme Fennik
ky: Тема Фенник

en: Theme Ireca
ky: Тема Ireca

en: Theme Porto
ky: Тема Порто

en: Theme Pressmart
ky: Прессмарт темасы

en: Theme The7
ky: Тема 7

en: Theme Woodmart
ky: Тема Woodmart

en: Theme ZK Nito
ky: Тема ZK Nito

en: Theme's cross-sells layout
ky: Теманын кайчылаш сатуу макети

en: Theme's header and footer
ky: Теманын баш жана төмөнкү колонтитулдары

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
ky: Бул опциялар рахмат барагына таасир этет, эсеп беттеринде жана электрондук почта эскертмелеринде буйрутма чоо-жайын көрөт.

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
ky: Бул параметрлер ыраазычылык баракчасына таасир этет, ал ошондой эле кабыл алынган заказ же буйрутманы ырастоо баракчалары катары белгилүү.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
ky: Бул виджет аймактары арабанын бетине ишеним белгилерин жана ишеним белгилерин кошуу үчүн колдонулат.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
ky: Бул виджет аймактары текшерүү бетине ишеним белгилерин жана ишеним белгилерин кошуу үчүн колдонулат.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
ky: Бул виджет аймактары заказдын төлөө барагында ишеним белгилерин жана ишеним белгилерин кошуу үчүн колдонулат.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
ky: Бул виджет аймактары ыраазычылык баракчасына ишеним белгилерин жана ишеним белгилерин кошуу үчүн колдонулат.

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
ky: Бул WooCommerce баракчаларында мазмун бөлүмү өтө тар эмес экенине кепилдик берет, анын ичинде текшерүү, арабага, алынган буйрутма, буйрутма төлөмү жана эсеп баракчалары.

en: This field does not match the related field value.
ky: Бул талаа тиешелүү талаа маанисине дал келбейт.

en: This is a required field.
ky: Бул талап кылынган талаа.

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
ky: Бул эксперименталдык функция жана бардык орнотууларда күтүлгөндөй иштебеши мүмкүн. Аны этияттык менен колдонуңуз.

en: This is not a valid email address.
ky: Бул туура электрондук почта дареги эмес.

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
ky: Бул параметр буйрутманы ырастоо барагына (рахмат барагына) жана эсеп беттериндеги заказдын чоо-жайына, электрондук почталарына жана таңгак слиптерине таасир этет.

en: Toll free
ky: Акысыз

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
ky: TomSelect жөнөкөй ачылуучу тандоо компоненти, ал Select2ге караганда каталарга азыраак дуушар болот, ошол эле учурда WooCommerce текшерүү беттеринде колдонулган функцияларды сунуштайт.

en: Tools
ky: Куралдар

en: Troubleshooting
ky: Проблемаларды чечүү

en: Trust symbols &amp; badges
ky: Ишеним белгилери жана төш белгилер

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
ky: Арабадагы ишеним символдору жана рахмат баракчалары

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
ky: Тандалган өлкөнүн кодунун эрежелеринин негизинде телефон номери жарактуу мобилдик же стационардык телефон номери экенин текшерип көрүңүз. Бул параметр <code>intl-tel-input</code> так текшерүү өзгөчөлүгүн колдонот, ал кээ бир телефон номерлери үчүн жалган позитивдерди бериши мүмкүн.

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
ky: Толтуруу үчүн 40% га чейин азыраак текшерүү талаалары.

en: Update database
ky: Маалымат базасын жаңыртуу

en: Upgrade to PRO
ky: PRO&#39;го жаңыртыңыз

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
ky: PROге жаңыртуу — 99 EUR

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
ky: Блокко негизделген темалар үчүн &quot;Буйрутманы ырастоо&quot; барагынын үлгүсүн колдонуңуз

en: Use precise phone number validation
ky: Так телефон номерин текшерүүнү колдонуңуз

[ctx: Used as fallback for "Proceed to next step" button label]
en: next step
ky: кийинки кадам

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
ky: Мүчүлүштүктөрдү оңдоо режимин колдонуу веб-сайттын иштешине таасир этет. Бул параметрди көйгөйдү чечүү учурунда гана колдонуңуз.

en: Valid until %s.
ky: %s чейин жарактуу.

en: Verify Phone Number
ky: Телефон номерин ырастоо

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
ky: Fluid Checkout функциялары жөнүндө көбүрөөк маалымат алуу үчүн <a href="%s" target="_blank">биздин документтерге</a> баш багыңыз.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
ky: Биздин плагиндер жана кошумчалар жөнүндө көбүрөөк маалымат алуу үчүн биздин веб-сайтка кириңиз.

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
ky: Биз аны төмөнкү өлкөлөр үчүн жөнгө салуучу талаптарга байланыштуу <em>кеңейтилген</em> катары коюуну сунуштайбыз: <strong>Германия</strong> , <strong>Австрия</strong> , <strong>Швейцария</strong> , <strong>Нидерланды</strong> , <strong>Польша</strong> , <strong>Бельгия</strong> жана <strong>Франция</strong> .

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
ky: Текшерүү бетинде алаксытпоо үчүн биз алаксыбай турган башкы жана төмөнкү колонтитулдарды колдонууну сунуштайбыз. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Арабаны таштоо жөнүндө изилдөөнү окуңуз</a> .

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
ky: Өчүрүлгөндө, телефон талаасын текшерүү өлкө же аймак коддору өлкө үчүн жарактуу экенин текшербейт.

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
ky: Иштетилгенде, Fluid Checkout плагин менен шайкештик үчүн оптималдаштырылган стилдерди колдонот. Эгер сиз Stripe төлөм формасынын талаалары үчүн ыңгайлаштырылган стилдерди колдонуп жатсаңыз, муну өчүргүңүз келиши мүмкүн.

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
ky: Иштетилгенде, жеткирүү телефон талаасында жеткирүүгө уруксат берилген өлкөлөр гана жеткиликтүү болот, ал эми эсеп коюу телефон талаасында эсеп коюуга уруксат берилген өлкөлөр гана жеткиликтүү болот.

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
ky: Иштетилгенде, белги кутучасы Sendinblue плагин жөндөөлөрүндө аныкталган дисплей жайгашкан жеринен көз карандысыз байланыш кадамына жылдырылат.

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
ky: Иштетилгенде, ар бир жеткирүү пакети үчүн башка жеткирүү ыкмасы мурун тандалган эмес болсо, жеткиликтүү биринчи жеткирүү ыкмасы автоматтык түрдө тандалбайт.<br> Жергиликтүү алып кетүү функциясы үчүн тандалган жеткирүү ыкмасын тазалоо опциясы иштетилсе, бул параметр автоматтык түрдө иштетилет.

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
ky: Иштетилгенде, Bluehost плагининен жөнөтүлгөн электрондук почта талаасы текшерүү формасына кошулат.

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
ky: Форма талааларынын ичиндеги шрифттин өлчөмү 16 пикселден кичине болгондо, Safari жана башка браузерлер текстти окууну жеңилдетүү үчүн мобилдик түзмөктөрдө автоматтык түрдө чоңойтушу мүмкүн. Бул параметр иштетилгенде, ал чоңойтуп жибербөө үчүн Fluid Checkout тарабынан оптималдаштырылган беттерде форма талааларынын ичиндеги шрифттин өлчөмүн 16px кылып орнотот.

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
ky: Fluid Checkout колдонууда, Germanized PRO плагининин көп баскычтуу өзгөчөлүгү керексиз болуп калат жана <strong>жаңы буйрутмаларды иштеп чыгууда олуттуу каталарды</strong> жаратышы мүмкүн. Сураныч, плагин жөндөөлөрүндө Germanized PRO көп кадамдуу текшерүү функциясын өчүрүңүз.

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
ky: <em>&quot;1 тилке&quot;</em> төлөө макетин колдонгондо, бул параметр ар дайым <em>&quot;Төлөмгө чейинки кадамдар&quot;</em> деп коюлат жана иш такта көрүнүшүнө да тиешелүү.

en: WooCommerce Smart Coupons
ky: WooCommerce акылдуу купондору

en: WooCommerce page layout
ky: WooCommerce баракчасынын макети

en: Yes
ky: Ооба

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
ky: Сиз плагинди көптөн бери колдонуп жатасыз. Буга чейин сизге кандай жагат?<br> Сураныч, бизге тез баа бериңиз, биз ар бир пикирди баалайбыз жана бул бизди плагинди жакшыртууга үндөйт :)

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
ky: Буйрутмаңыздын жалпы суммасы %s түзөт. Эч кандай кошумча төлөм талап кылынбайт.

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
ky: Жеткирүү

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
ky: Жеткирүү %d
