fluid-checkout - en to ka translation catalogue (520 entries)

en: Go to Plugin Search
ka: გადადით დანამატების ძიებაში

en: Activate %s
ka: გააქტიურეთ %s

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
ka: <strong>%1$s</strong> საჭიროებს <strong>%2$s-ის</strong> ინსტალაციას და გააქტიურებას. <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Enter your code here
ka: შეიყვანეთ თქვენი კოდი აქ

note: translators: %s: Form field label
en: Add %s
ka: დაამატეთ %s

en: Remove
ka: ამოღება

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
ka: შეკვეთის ნომერი და ქვითარი გაიგზავნება ამ ელფოსტის მისამართზე.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
ka: ბინა, ერთეული, კორპუსი, სართული და ა.შ.

en: Shipping phone
ka: მიწოდების ტელეფონი

en: Only used for shipping-related questions.
ka: გამოიყენება მხოლოდ ტრანსპორტირებასთან დაკავშირებული კითხვებისთვის.

en: Single step
ka: ერთი ნაბიჯი

en: Click to go to the order summary
ka: დააწკაპუნეთ შეკვეთის შეჯამებაზე გადასასვლელად

en: Cart total:
ka: კალათის ჯამი:

note: translators: Next checkout step title
en: Proceed to %s
ka: გადადით %s-ზე

en: Proceed to contact
ka: გააგრძელეთ კონტაქტი

en: Proceed to shipping
ka: გადაზიდვის გაგრძელება

en: Proceed to billing
ka: გააგრძელეთ ბილინგი

en: Proceed to payment
ka: განაგრძეთ გადახდა

en: Shipping method
ka: გადაზიდვის მეთოდი

en: Additional notes
ka: დამატებითი შენიშვნები

en: Payment method
ka: გადახდის მეთოდი

note: translators: %1$s is replaced with html for "current checkout step number", %2$s is replaced with html for "total number of checkout steps".
en: Step %1$s of %2$s
ka: ნაბიჯი %1$s %2$s-დან

en: Change: %s
ka: შეცვლა: %s

en: Not selected yet.
ka: ჯერ არ არის შერჩეული.

en: Same as shipping address
ka: იგივეა, რაც გადაზიდვის მისამართი

en: Same as billing address
ka: იგივეა, რაც ბილინგის მისამართი

en: Order summary
ka: შეკვეთის შეჯამება

en: Edit cart
ka: კალათა რედაქტირება

note: translators: %s: html for the email address typo correction suggestion link
en: Did you mean %s?
ka: %s იგულისხმე?

en: Change email address to: {suggestion-value}
ka: ელფოსტის მისამართის შეცვლა: {suggestion-value}

en: This is a required field.
ka: ეს აუცილებელი ველია.

en: This is not a valid email address.
ka: ეს არ არის სწორი ელფოსტის მისამართი.

en: This field does not match the related field value.
ka: ეს ველი არ ემთხვევა შესაბამის ველის მნიშვნელობას.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
ka: CPF ნომერი „{cpf_number}“ არასწორია.

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
ka: CNPJ ნომერი „{cnpj_number}“ არასწორია.

en: (Required)
ka: (აუცილებელია)

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
ka: აჩვენეთ ვიჯეტები შეკვეთის სათაურზე დიდი ეკრანებისთვის. ნაჩვენებია მხოლოდ მოდულის შეკვეთის სათაურის გამოყენების შემთხვევაში.

en: Checkout Header - Mobile
ka: Checkout Header - მობილური

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
ka: აჩვენეთ ვიჯეტები შეკვეთის სათაურის ქვემოთ მობილური მოწყობილობებისთვის. ნაჩვენებია მხოლოდ მოდულის შეკვეთის სათაურის გამოყენების შემთხვევაში.

en: Checkout Sidebar
ka: შეამოწმეთ გვერდითი ზოლი

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
ka: აჩვენეთ ვიჯეტები შეკვეთის გვერდითა ზოლზე შეკვეთის შეჯამების შემდეგ.

en: Checkout Order Summary
ka: შეკვეთის შეკვეთის შეჯამება

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
ka: აჩვენეთ ვიჯეტები შეკვეთის შეჯამების შიგნით შეკვეთის გვერდზე.

en: Checkout Below Place Order
ka: შეკვეთა ქვემოთ განათავსეთ შეკვეთა

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
ka: აჩვენეთ ვიჯეტები ადგილის შეკვეთის ღილაკის ქვემოთ შეკვეთის გვერდზე.

en: Checkout Footer
ka: შეკვეთის ქვედა კოლონტიტული

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
ka: აჩვენეთ ვიჯეტები შეკვეთის ქვედა ნაწილზე. ნაჩვენებია მხოლოდ მოდულის შეკვეთის ქვედა კოლონტიტულის გამოყენების შემთხვევაში.

en: Classic
ka: კლასიკური

en: Boxed
ka: შეფუთული

en: Split
ka: გაყოფა

en: Minimalist
ka: მინიმალისტური

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
ka: Fluid Checkout და მიწოდების თარიღის დანამატები CodeRockz-ის მიერ

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
ka: <p>ჩვენ აღმოვაჩინეთ, რომ თქვენ იყენებთ დანამატებს, მიწოდების და აღების თარიღის დრო WooCommerce-ისთვის (უფასო და PRO) CodeRockz-ის მიერ. ამ დანამატებთან ინტეგრაცია გადატანილია Fluid Checkout PRO-ში.</p>

en: Upgrade to PRO
ka: გადადით PRO-ზე

en: Fluid Checkout database updated successfully
ka: Fluid Checkout მონაცემთა ბაზა წარმატებით განახლდა

en: The database changes where applied successfully.
ka: მონაცემთა ბაზა იცვლება იქ, სადაც წარმატებით გამოიყენება.

en: Ok
ka: კარგი

en: Dismiss
ka: გაუქმება

en: Fluid Checkout database update
ka: Fluid Checkout მონაცემთა ბაზის განახლება

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
ka: საჭიროა მონაცემთა ბაზაში გარკვეული ცვლილებები. როგორც ნებისმიერი განახლება, ჩვენ გირჩევთ, რომ <strong>გააგრძელოთ თქვენი ვებსაიტის სრული სარეზერვო ასლი</strong> .

en: Update database
ka: მონაცემთა ბაზის განახლება

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
ka: Fluid Checkout არ არის თავსებადი Divi Builder შეკვეთის განლაგებასთან

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
ka: <p>Fluid Checkout-ს სჭირდება კლასიკური WooCommerce-ის მოკლე კოდით დაფუძნებული შეკვეთის ფორმა. Divi Builder-ის გამოყენებისას შეკვეთის გვერდის გარეგნობისა და იერსახის მოსარგებად, კლასიკური მოკლე კოდები შეიცვლება მორგებული ვიჯეტებით Divi Builder-ისგან შეკვეთის გვერდის თითოეული ნაწილისთვის. ეს მორგებული ვიჯეტები არ არის თავსებადი Fluid Checkout-თან.</p><p> გთხოვთ, შეცვალოთ თქვენი შეკვეთის გვერდი და შეცვალოთ Divi Builder ვიჯეტები ტექსტური ვიჯეტით, რომელიც შეიცავს მოკლე კოდის <code>[woocommerce_checkout]</code> .</p>

en: Edit the checkout page
ka: შეასწორეთ შეკვეთის გვერდი

en: Read the documentation.
ka: წაიკითხეთ დოკუმენტაცია.

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
ka: გერმანიზებული PRO მრავალსაფეხურიანი შეკვეთის ფუნქცია უნდა იყოს გამორთული Fluid Checkout-ის გამოყენებისას

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
ka: Fluid Checkout-ის გამოყენებისას, გერმანული PRO მოდულის მრავალსაფეხურიანი ფუნქცია არასაჭირო ხდება და შეიძლება გამოიწვიოს <strong>კრიტიკული შეცდომები ახალი შეკვეთების დამუშავებისას</strong> . გთხოვთ, გამორთოთ გერმანული PRO მრავალსაფეხურიანი შეკვეთის ფუნქცია დანამატის პარამეტრებში.

en: Go to Germanized settings
ka: გადადით გერმანიზებულ პარამეტრებზე

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
ka: გმადლობთ Fluid Checkout-ის არჩევისთვის!

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
ka: თქვენ უკვე დიდი ხანია იყენებთ დანამატს. აქამდე როგორ მოგწონს?<br> გთხოვთ მოგვაწოდოთ სწრაფი რეიტინგი, ჩვენ ვაფასებთ თითოეულ გამოხმაურებას და ეს გვამხნევებს მოდულის გაუმჯობესებას :)

en: Rate the plugin
ka: შეაფასეთ დანამატი

en: I need help!
ka: დახმარება მჭირდება!

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
ka: WooCommerce Checkout Manager-ის Quadlayers-ის ზოგიერთი ფუნქცია შესაძლოა არ იმუშაოს ისე, როგორც მოსალოდნელია, როდესაც მას Fluid Checkout-თან ერთად იყენებთ. წაიკითხეთ <a href="%s">ჩვენი დოკუმენტაცია</a> დამატებითი ინფორმაციისთვის და ალტერნატიული გადაწყვეტილებებისთვის.

en: Read documentation
ka: წაიკითხეთ დოკუმენტაცია

en: Don't show this again
ka: აღარ აჩვენო ეს

en: Special offers
ka: სპეციალური შეთავაზებები

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
ka: გააფართოვეთ Fluid Checkout-ის მთელი სიკეთე თქვენი კალათის გვერდზე და მადლობა გადაგიხადოთ გვერდებზე.

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
ka: დიზაინის შაბლონები, ოპტიმიზებული კალათა და შეკვეთის მიღებული გვერდები, ანგარიშის შესატყვისი და მრავალი სხვა.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
ka: საუკეთესო ინსტრუმენტები <strong>თქვენი WooCommerce გადახდის კონვერტაციის კურსის შემდგომი გასაუმჯობესებლად</strong> და შესყიდვის გამოცდილების თანმიმდევრული გახადოს მთელი მოგზაურობის განმავლობაში.

en: More design templates
ka: მეტი დიზაინის შაბლონები

en: Optimized cart page
ka: კალათის ოპტიმიზებული გვერდი

en: Optimized order received / thank you page
ka: მიღებული შეკვეთის ოპტიმიზებული / მადლობის გვერდი

en: Edit cart contents at checkout page
ka: შეცვალეთ კალათის შინაარსი შეკვეთის გვერდზე

en: Account matching / user matching
ka: ანგარიშის შესატყვისი / მომხმარებლის დამთხვევა

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
ka: Express Checkout ღილაკები მხარდაჭერილი გადახდის მეთოდებიდან

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
ka: ნდობის სიმბოლოები კალათაში და მადლობის გვერდებზე

en: More positions for the coupon code on the checkout page
ka: მეტი პოზიციები კუპონის კოდისთვის გადახდის გვერდზე

en: Integrated coupon code field on the cart page
ka: ინტეგრირებული კუპონის კოდის ველი კალათის გვერდზე

en: International phone numbers
ka: საერთაშორისო ტელეფონის ნომრები

en: Gift messages and packing slips
ka: სასაჩუქრე შეტყობინებები და შესაფუთი ფურცლები

en: Local pickup and in-store collection
ka: ადგილობრივი პიკაპი და მაღაზიაში კოლექცია

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
ka: განახლება PRO-ზე — 99 ევრო

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
ka: ყველა PRO ფუნქცია + ყველა დანამატი სპეციალურ ფასად.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
ka: ნაკრები მოიცავს ყველა დანამატს, რომელსაც ამჟამად ვთავაზობთ და Fluid Checkout-ის დანამატებს, რომლებსაც მომავალში გავუშვით.

en: 226 EUR value (Save 42%)
ka: 226 ევრო ღირებულება (დაზოგეთ 42%)

en: Google Address Autocomplete
ka: Google მისამართის ავტომატური დასრულება

en: Address Book
ka: მისამართების წიგნი

en: EU-VAT Assistant
ka: EU-VAT ასისტენტი

en: All future add-ons *
ka: ყველა მომავალი დანამატი *

en: * For as long as you have an active subscription.
ka: * სანამ აქტიური გამოწერა გაქვთ.

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
ka: მიიღეთ პაკეტი - მხოლოდ 129 ევრო

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
ka: ყველა ფასი ნაჩვენებია ევროში. თუ არსებობს რაიმე განსხვავება ჩვენს ვებსაიტზე ფასებთან დაკავშირებით, ვებსაიტზე ნაჩვენები შეთავაზებები ანაცვლებს მათ და გამოყენებული იქნება.

en: Add-ons
ka: დანამატები

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
ka: გააუმჯობესეთ თქვენი შეკვეთის გამოცდილება ამ დანამატებით.

en: I already have it – Hide this offer
ka: მე უკვე მაქვს - დამალე ეს შეთავაზება

en: Installed &mdash; Activate
ka: დაინსტალირებული - გააქტიურება

en: Activated
ka: გააქტიურებულია

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
ka: 40%-მდე ნაკლები შეკვეთის ველები შესავსებად.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
ka: მოერიდეთ მიწოდების დაგვიანებას და უკმაყოფილო მომხმარებლებს. შეაგროვეთ <strong>სწორი მისამართის ინფორმაცია</strong> თქვენთან ყიდვისთანავე.

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
ka: მიიღეთ ეს დანამატი - 29 ევრო

en: Address book
ka: მისამართების წიგნი

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
ka: მრავალი შენახული მისამართი მიწოდებისა და ბილინგისთვის.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
ka: მიეცით საშუალება კლიენტებს <strong>შეინახონ მიწოდების და ბილინგის რამდენიმე მისამართი</strong> საკუთარ ანგარიშზე და აირჩიონ რომელი გამოიყენონ გადახდისა და კალათის გვერდებზე.

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
ka: მიიღეთ ეს დანამატი - 59 ევრო

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
ka: გამარტივებული EU-VAT ვალიდაცია თქვენი მაღაზიისთვის.

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
ka: შეაგროვეთ და <strong>დაადასტურეთ ევროკავშირის დღგ-ს ნომრები გადახდის გვერდზე</strong> , ამოიღებს საგადასახადო გადასახადებს უკუ გადახდის საფუძველზე და დაადასტურეთ კლიენტის მდებარეობა საჭიროების შემთხვევაში.

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
ka: მიიღეთ ეს დანამატი - 39 ევრო

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
ka: ყველა დანამატი იყიდება ცალ-ცალკე და მოითხოვს <strong>Fluid Checkout Lite</strong> მოდულის დაინსტალირებას და გააქტიურებას, გარდა აღნიშნულისა.

en: Select an image
ka: აირჩიეთ სურათი

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
ka: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">შედით თქვენს ანგარიშში,</a> რომ მიიღოთ თქვენი ლიცენზიის გასაღები, ან <a href="%s" target="_blank">შეიძინოთ ახალი ლიცენზიის გასაღები</a> .

note: translators: %s: License key expiration date.
en: Valid until %s.
ka: ძალაშია %s-მდე.

note: translators: %s: License key expiration date.
en: Expired on %s.
ka: ვადა ამოიწურა %s-ზე.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
ka: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">შედით თქვენს ანგარიშში,</a> რათა განაახლოთ თქვენი ლიცენზიის გასაღები და გააგრძელოთ განახლებებისა და მხარდაჭერის მიღება.

en: License key cancelled.
ka: ლიცენზიის გასაღები გაუქმდა.

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
ka: <a href="%s" target="_blank">შეიძინეთ ახალი ლიცენზიის გასაღები</a> და განაგრძეთ განახლებებისა და მხარდაჭერის მიღება.

en: Error:
ka: შეცდომა:

en: Setup & Documentation
ka: დაყენება და დოკუმენტაცია

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
ka: დიდი! თქვენი გადახდის გვერდი ახლა მუშაობს Fluid Checkout-ზე.

en: Here are a few resources for you to get started:
ka: აქ მოცემულია რამდენიმე რესურსი, რომ დაიწყოთ:

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
ka: წაიკითხეთ ინსტალაციის სახელმძღვანელო <a href="%s" target="_blank">Fluid Checkout-ის საშუალებით</a> .

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
ka: დააყენეთ განლაგება და დიზაინი <a href="%s">გადახდის ვარიანტებზე</a> .

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
ka: შეამოწმეთ არის თუ არა <a href="%s">ინტეგრაციის ვარიანტები</a> თქვენს მიერ დაინსტალირებული სხვა დანამატებისთვის.

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
ka: ეწვიეთ <a href="%s" target="_blank">ჩვენს დოკუმენტაციას</a> დამატებითი ინფორმაციისთვის Fluid Checkout-ის ფუნქციების შესახებ.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
ka: თუ ოდესმე დაგჭირდებათ დახმარება, <a href="%s" target="_blank">გახსენით მხარდაჭერის ბილეთი</a> ჩვენს ოფიციალურ მხარდაჭერის არხზე.

en: Cart layout
ka: კალათის განლაგება

en: Cart optimizations
ka: კალათის ოპტიმიზაცია

en: Enable cart page optimizations
ka: ჩართეთ კალათის გვერდის ოპტიმიზაცია

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
ka: აჩვენეთ კალათის გვერდი შეკვეთის გვერდის მსგავსი განლაგებით.

en: Header and footer
ka: სათაური და ქვედა კოლონტიტული

en: Header and footer template
ka: სათაურის და ქვედა კოლონტიტულის შაბლონი

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
ka: აკონტროლებს გამოიყენოს თუ არა ყურადღების გადატანის თავისუფალი გვერდის სათაური და ქვედა კოლონტიტული თუ შეინახოს ამჟამად აქტიური თემის სათაური და ქვედა კოლონტიტული.

en: Distraction free header and footer
ka: ყურადღების გადატანის გარეშე სათაური და ქვედა კოლონტიტული

en: Theme's header and footer
ka: თემის სათაური და ქვედა კოლონტიტული

en: Cart elements
ka: კალათის ელემენტები

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
ka: შეკვეთის შეჯამება დარჩეს ხილული კალათის გვერდზე გადახვევისას

en: Coupon codes
ka: კუპონის კოდები

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
ka: აირჩიეთ პოზიცია, სადაც აჩვენოთ კუპონის კოდების განყოფილება კალათის გვერდზე. გამოიყენება მხოლოდ მაშინ, როდესაც ჩართულია AJAX კალათა და ინტეგრირებული კუპონის კოდები შეკვეთის გვერდზე.

en: Hidden
ka: დამალული

en: Before the cart items section
ka: კალათის ნივთების განყოფილების წინ

en: Inside the cart items section
ka: კალათის ნივთების განყოფილების შიგნით

en: After the cart items section
ka: კალათის ნივთების განყოფილების შემდეგ

en: Before the shipping section
ka: გადაზიდვის განყოფილებამდე

en: After the shipping section
ka: გადაზიდვის განყოფილების შემდეგ

en: Before the order summary
ka: შეკვეთის შეჯამებამდე

en: Inside the order summary
ka: შეკვეთის შეჯამება შიგნით

en: Before the order totals
ka: შეკვეთის ჯამამდე

en: After the order totals
ka: შეკვეთის ჯამების შემდეგ

en: After the order summary
ka: შეკვეთის შეჯამების შემდეგ

en: Shipping
ka: მიწოდება

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
ka: აირჩიეთ პოზიცია, სადაც აჩვენეთ მიწოდების ხარჯები და კალკულატორი კალათის გვერდზე.

en: Display as a cart section
ka: კალათის განყოფილების სახით ჩვენება

en: Cross-sells
ka: ჯვარედინი ყიდის

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
ka: აირჩიეთ პოზიცია, სადაც უნდა იყოს ნაჩვენები ჯვარედინი გაყიდვების განყოფილება კალათის გვერდზე.

en: Before the cart actions
ka: ურიკის მოქმედებებამდე

en: After the cart actions
ka: კალათის მოქმედებების შემდეგ

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
ka: ჯვარედინი გაყიდვის საქონლის განლაგება კალათის გვერდზე.

en: Optimized horizontal cross-sells layout
ka: ოპტიმიზებული ჰორიზონტალური ჯვარედინი გაყიდვების განლაგება

en: Theme's cross-sells layout
ka: თემის ჯვარედინი გაყიდვების განლაგება

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
ka: ჯვარედინი გაყიდვების საქონლის რაოდენობა კალათის გვერდზე გამოსატანად

en: Trust symbols &amp; badges
ka: ნდობის სიმბოლოები და სამკერდე ნიშნები

en: Add widget areas to the cart page
ka: დაამატეთ ვიჯეტის არეები კალათის გვერდზე

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
ka: ვიჯეტის ეს ზონები გამოიყენება კალათის გვერდზე ნდობის სიმბოლოების და ნდობის სამკერდე ნიშნების დასამატებლად.

en: Checkout
ka: გადახდა

en: Layout &amp; design
ka: განლაგება და დიზაინი

en: Checkout layout
ka: შეკვეთის განლაგება

en: Design template
ka: დიზაინის შაბლონი

en: Dark mode
ka: მუქი რეჟიმი

en: Enable dark mode
ka: ბნელი რეჟიმის ჩართვა

en: Header and footer templates
ka: სათაურის და ქვედა კოლონტიტულის შაბლონები

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
ka: ჩვენ გირჩევთ გამოიყენოთ ყურადღების გადატანის გარეშე სათაური და ქვედა კოლონტიტული, რათა თავიდან აიცილოთ ყურადღების გაფანტვა შეკვეთის გვერდზე. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">წაიკითხეთ კვლევა ურიკის მიტოვების შესახებ</a> .

en: Logo image
ka: ლოგოს სურათი

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
ka: აირჩიეთ გამოსახულება, რომელიც უნდა იყოს ნაჩვენები შეკვეთის გვერდის სათაურზე. გამოიყენება მხოლოდ ყურადღების გადატანის გარეშე სათაურის და ქვედა კოლონტიტულის გამოყენებისას.

en: Header background color
ka: სათაურის ფონის ფერი

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
ka: აირჩიეთ ფონის ფერი შეკვეთის გვერდის სათაურისთვის. გამოიყენება მხოლოდ ყურადღების გადატანის გარეშე სათაურის და ქვედა კოლონტიტულის გამოყენებისას.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
ka: HTML ფერის მნიშვნელობა. ანუ: #f3f3f3

en: Page background color
ka: გვერდის ფონის ფერი

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
ka: აირჩიეთ ფონის ფერი შეკვეთის გვერდისთვის. ფერი გამოიყენება <em>სხეულის</em> ელემენტზე.

en: Footer background color
ka: ქვედა ფონის ფერი

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
ka: აირჩიეთ ფონის ფერი შეკვეთის გვერდის ქვედა კოლონტიტულისთვის. გამოიყენება მხოლოდ ყურადღების გადატანის გარეშე სათაურის და ქვედა კოლონტიტულის გამოყენებისას.

en: Checkout elements
ka: შეკვეთის ელემენტები

en: Progress bar
ka: პროგრესის ზოლი

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
ka: გადახდის პროგრესის ზოლის ჩვენება მრავალსაფეხურიანი შეკვეთის განლაგების გამოყენებისას

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
ka: გადაადგილებისას ხილვადი დარჩეს გადახდის პროგრესის ზოლი

en: Express checkout
ka: ექსპრეს გადახდა

en: Enable the express checkout section
ka: ჩართეთ ექსპრეს შეკვეთის განყოფილება

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
ka: აჩვენებს ექსპრეს შეკვეთის განყოფილებას გადახდისას, როდესაც მხარდაჭერილ გადახდის კარიბჭეებს აქვს ეს ფუნქცია ჩართული.

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
ka: აჩვენეთ ექსპრეს შეკვეთის ღილაკები ერთ ხაზზე უფრო დიდი ეკრანებისთვის

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
ka: უგულებელყოთ დამატებითი შეკვეთის საჭირო ველები, როდესაც გადაიხდით თავსებადი სწრაფი გადახდის კარიბჭით

en: Make the order summary stay visible while scrolling
ka: შეკვეთის შეჯამება დარჩეს ხილული გადახვევისას

en: Choose a background color for the order summary section.
ka: აირჩიეთ ფონის ფერი შეკვეთის შემაჯამებელი განყოფილებისთვის.

en: Highlight the order totals row in the order summary table
ka: მონიშნეთ შეკვეთის ჯამების მწკრივი შეკვეთის შემაჯამებელ ცხრილში

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
ka: ყველაზე სასარგებლოა, როდესაც შეკვეთის შეჯამების განყოფილებას არ აქვს მონიშნული ფონის ფერი. შესაძლოა ასევე გავრცელდეს კალათის, მიღებული შეკვეთის და შეკვეთის გვერდებზე Fluid Checkout PRO-ს გამოყენებისას.

en: Action link on the order summary at checkout.
ka: მოქმედების ბმული შეკვეთის შეჯამებაზე გადახდისას.

en: Edit cart link
ka: კალათის ბმულის რედაქტირება

en: Cart items count
ka: კალათის ნივთები ითვლის

en: Link to shop page
ka: ბმული მაღაზიის გვერდზე

en: Cart items
ka: კალათის ნივთები

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
ka: ჩართეთ კალათის ელემენტების რედაქტირების ვარიანტები გადახდის გვერდზე

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
ka: მიეცით საშუალება მომხმარებლებს შეცვალონ პროდუქტის რაოდენობა ან ამოიღონ ნივთები პირდაპირ გადახდის გვერდზე.

en: Hide cart items errors at the checkout page
ka: დამალეთ კალათის ელემენტების შეცდომები გადახდის გვერდზე

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
ka: არ აჩვენოთ კალათის ნივთების შეცდომის შეტყობინება გადახდის გვერდის ზედა ნაწილში. შეძენის დასასრულებლად შეკვეთის ფორმის გაგზავნისას, შეცდომის ეს შეტყობინებები ყოველთვის გამოჩნდება.

en: Place order
ka: განათავსეთ შეკვეთა

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
ka: განსაზღვრეთ პოზიცია &quot;შეკვეთის განთავსება&quot; და ტერმინების მოსანიშნი ველის განყოფილების საჩვენებლად.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
ka: ზოგიერთი ვარიანტი შეიძლება არ იყოს თავსებადი ზოგიერთ დანამატთან და თემასთან.

en: Below the payment section
ka: გადახდის განყოფილების ქვემოთ

en: Below the order summary
ka: შეკვეთის შეჯამების ქვემოთ

en: Both below the payment section and the order summary
ka: როგორც გადახდის განყოფილების ქვემოთ, ასევე შეკვეთის შეჯამება

en: Add widget areas to the checkout page
ka: დაამატეთ ვიჯეტის არეები შეკვეთის გვერდზე

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
ka: ეს ვიჯეტის არეები გამოიყენება ნდობის სიმბოლოების დასამატებლად და ნდობის სამკერდე ნიშნების შეკვეთის გვერდზე.

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
ka: შეკვეთის გვერდითი ზოლის ვიჯეტების ჩვენება მხოლოდ მობილური მოწყობილობებზე გადახდის ბოლო საფეხურის ნახვისას, მრავალსაფეხურიანი შეკვეთის განლაგების გამოყენებისას

en: Enable integrated coupon code section
ka: ჩართეთ ინტეგრირებული კუპონის კოდის განყოფილება

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
ka: გამოიყენება მხოლოდ იმ შემთხვევაში, თუ კუპონის კოდების გამოყენება ჩართულია WooCommerce-ის პარამეტრებში.

en: Display the coupon codes section title
ka: აჩვენეთ კუპონის კოდების განყოფილების სათაური

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
ka: გამოიყენება მხოლოდ მაშინ, როდესაც კუპონის კოდი ნაჩვენებია როგორც ცალკე სექცია გადახდის ან კალათის გვერდებზე.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
ka: შეარჩიეთ პოზიცია, სადაც უნდა გამოჩნდეს კუპონის კოდების განყოფილება შეკვეთის გვერდზე.

en: Before the checkout steps
ka: შეკვეთის ნაბიჯების წინ

en: As a substep before payment methods
ka: როგორც ქვენაბიჯი გადახდის მეთოდამდე

en: As a substep after payment methods
ka: როგორც ქვენაბიჯი გადახდის მეთოდების შემდეგ

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
ka: აირჩიეთ ღილაკის &quot;გამოყენების კუპონის&quot; სტილი. გამოიყენება მხოლოდ მაშინ, როდესაც კუპონის კოდის განყოფილება ნაჩვენებია „გადასაღების ნაბიჯების წინ“ გადახდის გვერდზე, ან „კალათის ნივთების განყოფილებამდე“ კალათის გვერდზე.

en: Default button style
ka: ღილაკის ნაგულისხმევი სტილი

en: "Add" link button
ka: ბმულის ღილაკი &quot;დამატება&quot;.

en: Checkout fields
ka: შეკვეთის ველები

en: Optional fields
ka: არჩევითი ველები

en: Hide optional fields behind a link button
ka: დამალეთ არასავალდებულო ველები ბმულის ღილაკის უკან

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
ka: მიზანშეწონილია, რომ ეს პარამეტრი შემოწმებული იყოს, რათა შემცირდეს შეყვანის ღია ველების რაოდენობა, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">წაიკითხეთ კვლევა</a> .

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
ka: არ დამალოთ &quot;მისამართის ხაზი 2&quot; ველები ბმული ღილაკის უკან

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
ka: რეკომენდირებულია მხოლოდ მაშინ, როდესაც კლიენტების უმეტესობას რეალურად სჭირდება ველი &quot;Address line 2&quot; ან როცა გადამზიდავი სწორი მისამართის მიღება გადამწყვეტია (ანუ საკვებისა და სხვა მალფუჭებადი პროდუქტების მიწოდებისას).

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
ka: აჩვენეთ &quot;დამატება&quot; ბმული ღილაკები მცირე ასოებით

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
ka: არასავალდებულო ველის „დამატება“ ბმულის ღილაკის ეტიკეტები <code>lowercase</code> რეგისტრებით გააკეთეთ (ანუ „ტელეფონის ნომრის დამატება“ ნაცვლად „ტელეფონის ნომრის დამატება“). ეს პარამეტრი ასევე მოქმედებს კუპონის კოდის ველების ბმულის ღილაკებზე.

en: Billing address
ka: ბილინგის მისამართი

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
ka: აირჩიეთ პოზიცია, სადაც უნდა იყოს ნაჩვენები ბილინგის მისამართის განყოფილება გადახდის გვერდზე.

en: As a step before shipping
ka: როგორც ნაბიჯი გადაზიდვამდე

en: As a sub-step before the shipping address section
ka: როგორც ქვე-ნაბიჯი მიწოდების მისამართის განყოფილებამდე

en: As a sub-step after the shipping address section
ka: როგორც ქვე-ნაბიჯი მიწოდების მისამართის განყოფილების შემდეგ

en: As a step after shipping
ka: როგორც ნაბიჯი გადაზიდვის შემდეგ

en: As a sub-step before the payment section
ka: როგორც ქვე-ნაბიჯი გადახდის განყოფილებამდე

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
ka: ბილინგისა და მიწოდების მისამართების იძულება ერთსა და იმავეზე (ერთ სექციაში)

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
ka: მოსანიშნი ველი „იგივეა, რაც მიწოდების/ბილინგის მისამართი“ ნაგულისხმევად მონიშნულია

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
ka: ჩამრთველი „იგივე როგორც მიწოდების მისამართი“ დაიწყება ნაგულისხმევად მონიშნულად, როდესაც პირველი გამოჩნდება მიწოდების მისამართის განყოფილება.<br> ჩამრთველი „იგივე როგორც ბილინგის მისამართი“ დაიწყება ნაგულისხმევად მონიშნულად, როდესაც პირველად გამოჩნდება ბილინგის მისამართის განყოფილება.<br> რეკომენდირებულია დატოვოთ ეს პარამეტრი შემოწმებული, რათა მნიშვნელოვნად შემცირდეს შეყვანის ღია ველების რაოდენობა გადახდისას, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">წაიკითხეთ კვლევა</a> .

en: Highlight the billing address section in the checkout form
ka: შეკვეთის ფორმაში მონიშნეთ ბილინგის მისამართის განყოფილება

en: Shipping address
ka: მიწოდების მისამართი

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
ka: შეკვეთის ფორმაში მონიშნეთ მიწოდების მისამართის განყოფილება

en: Shipping methods
ka: გადაზიდვის მეთოდები

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
ka: აირჩიეთ, რომელ პოზიციაზე გამოჩნდეს მიწოდების მეთოდების განყოფილება.

en: Before shipping address
ka: გაგზავნამდე მისამართი

en: After shipping address
ka: მიწოდების შემდეგ მისამართი

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
ka: თავიდან აიცილეთ პირველი გადაზიდვის მეთოდის ავტომატური შერჩევა

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
ka: როდესაც ჩართულია, მიწოდების პირველი ხელმისაწვდომი მეთოდი ავტომატურად არ შეირჩევა, როდესაც ადრე არ იყო შერჩეული მიწოდების სხვა მეთოდი თითოეული გადაზიდვის პაკეტისთვის.<br> ეს პარამეტრი ავტომატურად ჩაირთვება, თუ არჩეული მიწოდების მეთოდის გასუფთავების ვარიანტი ჩართულია ლოკალური აღების ფუნქციისთვის.

en: Local pickup
ka: ადგილობრივი პიკაპი

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
ka: წაშლის მიწოდების მისამართის განყოფილებას, როდესაც არჩეულია მიწოდების ადგილობრივი მეთოდი.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
ka: ანაცვლებს მიწოდების მისამართს პიკაპის ადგილის მდებარეობით, როდესაც არჩეულია მიწოდების ადგილობრივი მეთოდი.

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
ka: აჩვენეთ ოფცია მიწოდების მეთოდების გასასუფთავებლად პიკაპის ადგილმდებარეობის ქვესაფეხურზე

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
ka: აჩვენეთ ბმულის ღილაკი პიკაპის მდებარეობის ქვესაფეხურზე არჩეული გადაზიდვის მეთოდების გასასუფთავებლად. ეს შეიძლება გამოყენებულ იქნას მიწოდების მისამართის სექციის ხელახლა ჩვენების დასაშვებად, თუ ადრე არჩეული იყო ადგილობრივი აღების მეთოდი.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
ka: აირჩიეთ, რომელი მისამართი შეინახოთ, როგორც მიწოდების მისამართი ადგილობრივი პიკაპის შეკვეთებისთვის.

en: Save the selected pickup location
ka: შეინახეთ არჩეული აღების ადგილი

en: Save same as the billing address
ka: შეინახეთ ისევე, როგორც ბილინგის მისამართი

en: Do not save any shipping address
ka: არ შეინახოთ მიწოდების მისამართი

en: Company name field for shipping address
ka: კომპანიის სახელის ველი მიწოდების მისამართისთვის

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
ka: შეცვალეთ კომპანიის სახელის ველის ხილვადობა გადაზიდვის მისამართის განყოფილებისთვის შეკვეთის ფორმაში.

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
ka: თუ ველი დაყენებულია, როგორც „არასავალდებულო“, რაც არის ნაგულისხმევი ხილვადობის მდგომარეობა, არანაირი ცვლილება არ იქნება გამოყენებული, რათა სხვა დანამატებმა გამოიყენონ საჭირო ცვლილებები.

en: Hidden (remove field)
ka: დამალული (ველის ამოღება)

en: Optional
ka: სურვილისამებრ

en: Required
ka: საჭირო

en: Add shipping phone field to the checkout form.
ka: დაამატეთ მიწოდების ტელეფონის ველი შეკვეთის ფორმას.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
ka: აირჩიეთ, რომელ საფეხურზე გამოჩნდეს მიწოდების ტელეფონის ველი.

en: Contact step
ka: საკონტაქტო ნაბიჯი

en: Billing phone
ka: ბილინგის ტელეფონი

en: Add billing phone field to the checkout form.
ka: დაამატეთ ბილინგის ტელეფონის ველი შეკვეთის ფორმას.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
ka: აირჩიეთ, რომელ საფეხურზე გამოჩნდეს ბილინგის ტელეფონის ველი.

en: Enable phone number validation based on country rules
ka: ჩართეთ ტელეფონის ნომრის ვალიდაცია ქვეყნის წესების მიხედვით

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
ka: როდესაც გამორთულია, ტელეფონის ველის ვალიდაცია არ შეამოწმებს, მოქმედებს თუ არა ქვეყნის ან რეგიონის კოდები ქვეყნისთვის.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
ka: ნებადართული ქვეყნების ჩვენება მხოლოდ მიწოდებისთვის ან ბილინგისთვის

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
ka: როდესაც ჩართულია, მხოლოდ მიწოდებისთვის დაშვებული ქვეყნები იქნება ხელმისაწვდომი მიწოდების ტელეფონის ველში და მხოლოდ ბილინგისთვის დაშვებული ქვეყნები ხელმისაწვდომი იქნება ბილინგის ტელეფონის ველში.

en: Show country code beside the flag
ka: აჩვენეთ ქვეყნის კოდი დროშის გვერდით

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
ka: აჩვენეთ სწორი ტელეფონის ნომრის მაგალითი ტელეფონის ველებში

en: Do not change placeholders
ka: არ შეცვალოთ ჩანაცვლების ადგილები

en: Show if not defined
ka: აჩვენე, თუ არ არის განსაზღვრული

en: Always show
ka: ყოველთვის აჩვენე

en: Order notes
ka: შეუკვეთეთ შენიშვნები

en: Define the visibility of the additional order notes field.
ka: განსაზღვრეთ დამატებითი შეკვეთის შენიშვნების ველის ხილვადობა.

en: Gift options
ka: საჩუქრების ვარიანტები

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
ka: აჩვენეთ საჩუქრის შეტყობინება და საჩუქრის სხვა ვარიანტები გადახდის გვერდზე

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
ka: მიეცით საშუალება კლიენტებს, დაამატონ შეკვეთას სასაჩუქრე შეტყობინება და საჩუქართან დაკავშირებული სხვა ვარიანტები.

en: Display the gift message fields always expanded
ka: საჩუქრის შეტყობინების ველების ჩვენება ყოველთვის გაფართოებული

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
ka: აჩვენეთ საჩუქრის შეტყობინება, როგორც შეკვეთის დეტალების ცხრილის ნაწილი, ცალკე განყოფილების ნაცვლად

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
ka: ეს პარამეტრი გავლენას ახდენს შეკვეთის დადასტურების გვერდზე (მადლობის გვერდი) და შეკვეთის დეტალებზე ანგარიშის გვერდებზე, ელფოსტაზე და შეფუთვის ფურცლებზე.

en: Account matching
ka: ანგარიშის შესატყვისი

en: Enable the account matching feature
ka: ჩართეთ ანგარიშის შესატყვისი ფუნქცია

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
ka: დააკავშირეთ სტუმარი მომხმარებლის შეკვეთები მათ არსებულ ანგარიშთან, როდესაც ანგარიში უკვე არსებობს კლიენტის საკონტაქტო დეტალებთან.

en: Display message when an account exists with the email address provided
ka: აჩვენეთ შეტყობინება, როდესაც არსებობს ანგარიში მოწოდებული ელ.ფოსტის მისამართით

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
ka: ცვლის ანგარიშის შექმნის ველებს შეტყობინებებითა და შესვლის ოფციით. ზოგიერთ კონტექსტში, შეიძლება იყოს რეკომენდებული ამ ოფციის გათიშვა კლიენტების კონფიდენციალურობის დასაცავად.

en: Dashboard
ka: დაფა

en: Integrations
ka: ინტეგრაციები

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
ka: ამ განყოფილებაში ამჟამად ინტეგრაცია არ არის ხელმისაწვდომი. თითოეულ დანამატთან დაკავშირებული პარამეტრები აქ გამოჩნდება მხოლოდ იმ შემთხვევაში, თუ ეს დანამატი გააქტიურებულია.

en: License keys
ka: ლიცენზიის გასაღებები

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
ka: ამ განყოფილებაში ამჟამად არ არის ხელმისაწვდომი ლიცენზიის გასაღებების პარამეტრები. თითოეულ დანამატთან ან დანამატთან დაკავშირებული პარამეტრები აქ გამოჩნდება, როდესაც ეს დანამატი გააქტიურდება.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
ka: ეწვიეთ ჩვენს ვებსაიტს დამატებითი ინფორმაციისთვის ჩვენი დანამატებისა და დანამატების შესახებ.

en: Order pay page
ka: შეკვეთის გადახდის გვერდი

en: Order pay
ka: შეუკვეთეთ გადახდა

en: Enable order pay page optimizations
ka: შეკვეთის გადახდის გვერდის ოპტიმიზაციის ჩართვა

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
ka: ცვლის შეკვეთის გადახდის გვერდის განლაგებას არსებული შეკვეთებისთვის მომხმარებლისგან გადახდამდე.

en: Add widget areas to the order pay page
ka: დაამატეთ ვიჯეტის ზონები შეკვეთის გადახდის გვერდზე

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
ka: ვიჯეტის ეს ზონები გამოიყენება შეკვეთის გადახდის გვერდზე ნდობის სიმბოლოების და ნდობის სამკერდე ნიშნების დასამატებლად.

en: Thank you page & order details layout
ka: მადლობა გვერდის და შეკვეთის დეტალების განლაგება

en: Order details optimizations
ka: შეკვეთის დეტალების ოპტიმიზაცია

en: Enable thank you page and order details optimizations
ka: ჩართეთ მადლობის გვერდი და შეკვეთის დეტალების ოპტიმიზაცია

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
ka: ცვლის შეკვეთის დეტალების განლაგებას მადლობის გვერდზე და ანგარიშის გვერდებზე.

en: Enable order details customizations on email notifications
ka: ჩართეთ შეკვეთის დეტალების პერსონალიზაცია ელფოსტის შეტყობინებებში

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
ka: აჩვენეთ ახალი სექციები და შეცვალეთ სექციების თანმიმდევრობა ელ.ფოსტის შეტყობინებებზე. შეკვეთის დეტალების სტილი ელ.ფოსტის შეტყობინებებზე უცვლელი რჩება.

en: Thank you page
ka: მადლობა გვერდი

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
ka: ეს პარამეტრები გავლენას ახდენს მადლობის გვერდზე, რომელიც ასევე ცნობილია როგორც შეკვეთის მიღებული ან შეკვეთის დადასტურების გვერდები.

en: Order details layout
ka: შეკვეთის დეტალების განლაგება

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
ka: აჩვენეთ შეკვეთის დეტალები ფართო განლაგებით მადლობის გვერდზე

en: Add widget areas to the thank you page
ka: დაამატეთ ვიჯეტის არეები მადლობის გვერდზე

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
ka: ვიჯეტის ეს ზონები გამოიყენება მადლობის გვერდზე ნდობის სიმბოლოების და ნდობის სამკერდე ნიშნების დასამატებლად.

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
ka: ეს პარამეტრები გავლენას ახდენს მადლობის გვერდზე, იხილეთ შეკვეთის დეტალები ანგარიშის გვერდებზე და ელ.ფოსტის შეტყობინებებზე.

en: Order actions
ka: შეუკვეთეთ მოქმედებები

en: Choose in which position to display the order actions.
ka: აირჩიეთ რომელ პოზიციაზე უნდა იყოს ნაჩვენები შეკვეთის მოქმედებები.

en: Inside the order overview
ka: შეკვეთის მიმოხილვა შიგნით

en: After the order overview
ka: შეკვეთის მიმოხილვის შემდეგ

en: After order sections
ka: შეკვეთის შემდეგ სექციები

en: Order status
ka: შეკვეთის სტატუსი

en: Display the order status progress bar
ka: შეკვეთის სტატუსის პროგრესის ზოლის ჩვენება

en: Choose in which position to display the section.
ka: აირჩიეთ, რომელ პოზიციაზე იყოს განყოფილების ჩვენება.

en: After the order overview and payment instructions
ka: შეკვეთის მიმოხილვისა და გადახდის ინსტრუქციის შემდეგ

en: Before the order items section
ka: შეკვეთის ნივთების განყოფილებამდე

en: Inside the order items section
ka: შეკვეთის ელემენტების განყოფილების შიგნით

en: After the order items section
ka: შეკვეთის ნივთების განყოფილების შემდეგ

en: On the sidebar
ka: გვერდითა ზოლზე

en: Order downloads
ka: შეუკვეთეთ ჩამოტვირთვები

en: Gift message
ka: საჩუქრის შეტყობინება

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Troubleshooting
ka: პრობლემების მოგვარება

en: Debug options
ka: გამართვის პარამეტრები

en: Debug mode
ka: გამართვის რეჟიმი

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
ka: გამართვის რეჟიმის გამოყენება გავლენას ახდენს ვებსაიტის მუშაობაზე. გამოიყენეთ ეს პარამეტრი მხოლოდ პრობლემების მოგვარებისას.

en: Load unminified assets
ka: ჩატვირთეთ არამინიფიცირებული აქტივები

en: Enhanced select fields
ka: გაძლიერებული არჩეული ველები

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
ka: შეცვალეთ <code>select2</code> ჩამოსაშლელი კომპონენტები <code>TomSelect</code> ით

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
ka: TomSelect არის უფრო მარტივი ჩამოსაშლელი შერჩევის კომპონენტი, რომელიც ნაკლებად მიდრეკილია შეცდომისკენ, ვიდრე Select2, ხოლო გთავაზობთ იგივე ფუნქციებს, რომლებიც რეალურად გამოიყენება WooCommerce-ის შეკვეთის გვერდებზე.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
ka: დააფიქსირეთ ავტომატური მასშტაბირება ფორმის ველებზე

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
ka: დააყენეთ <code>font-size</code> ფორმის ველებში 16 პიქსელზე

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
ka: როდესაც ფორმის ველებში შრიფტის ზომა 16 პიქსელზე ნაკლებია, Safari-მ და სხვა ბრაუზერებმა შეიძლება ავტომატურად გაადიდონ მობილურ მოწყობილობებზე ტექსტის წაკითხვის გასაადვილებლად. როდესაც ეს პარამეტრი ჩართულია, ის დააყენებს შრიფტის ზომას ფორმის ველებში 16 პიქსელზე Fluid Checkout-ის მიერ ოპტიმიზირებული გვერდებზე, რათა თავიდან აიცილოს მისი მასშტაბირება.

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
ka: გადაზიდვის დანიშნულების ადგილი ყოველთვის დაყენებულია &quot;ნაგულისხმევი მომხმარებლისთვის მიწოდების მისამართი&quot;, როდესაც Fluid Checkout გააქტიურებულია. კლიენტებს შეუძლიათ კვლავ მიაწოდონ მიწოდების და ბილინგის სხვადასხვა მისამართი შეკვეთის დროს, ბილინგის ნაგულისხმევი მისამართის დაყენების ოფცია, როგორც მიწოდების მისამართი, ხელმისაწვდომია WooCommerce &gt; Settings &gt; Fluid Checkout.

en: Fluid Checkout
ka: სითხის გადახდა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Support
ka: მხარდაჭერა

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
ka: <a target="_blank" href="%s">განაახლეთ PRO-ზე</a> მეტი ვარიანტის განბლოკვის მიზნით.

en: (PRO)
ka: (პროფ)

en: (experimental)
ka: (ექსპერიმენტული)

en: Confirm
ka: დაადასტურეთ

en: Verify Phone Number
ka: დაადასტურეთ ტელეფონის ნომერი

en: Please verify your phone number.
ka: გთხოვთ, დაადასტუროთ თქვენი ტელეფონის ნომერი.

en: The Bluehost Plugin
ka: Bluehost მოდული

en: Custom fields
ka: მორგებული ველები

en: Enable custom shipping email field
ka: ჩართეთ პირადი მიწოდების ელფოსტის ველი

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
ka: როდესაც ჩართულია, გადაზიდვის ელფოსტის ველი Bluehost მოდულიდან დაემატება შეკვეთის ფორმას.

en: Captcha Pro by BestWebSoft
ka: Captcha Pro BestWebSoft-ის მიერ

en: Captcha position
ka: კაპჩას პოზიცია

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
ka: განსაზღვრეთ პოზიცია captcha განყოფილების ჩვენებისთვის. ზოგიერთი პოზიცია შეიძლება არ იმუშაოს არჩეული captcha ტიპის მიხედვით.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
ka: გაგრძელებამდე საჭიროა პიკაპის წერტილის არჩევა.

en: Pickup point
ka: პიკაპის წერტილი

en: Pickup point not selected yet.
ka: აღების წერტილი ჯერ არ არის შერჩეული.

en: Pickup point:
ka: აღების წერტილი:

en: Mailchimp for WooCommerce
ka: Mailchimp WooCommerce-ისთვის

en: Subscribe checkbox
ka: გამოწერა ჩამრთველი

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
ka: გამოწერის ველის პოზიციის უგულებელყოფა გადახდის გვერდზე და ყოველთვის აჩვენეთ იგი საკონტაქტო საფეხურზე

en: Before Shipping Address
ka: გაგზავნამდე მისამართი

en: (originally "%s")
ka: (თავდაპირველად &quot;%s&quot;)

en: After Shipping Address
ka: მიწოდების შემდეგ მისამართი

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
ka: FermoPoint-ით გადაზიდვისას საჭიროა შეგროვების ადგილის არჩევა.

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
ka: თუ მონიშნულია, მომხმარებლებს ელფოსტის წერილში შეცდომების შესახებ აცნობებს. (ეს ფუნქცია გამორთულია, რადგან Fluid Checkout გთავაზობთ ფუნქციას. ამ პარამეტრის ცვლილებები ძალაში არ შედის)

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
ka: ფოსტის შემოწმების ჩართვა: (გამორთული ფუნქცია)

en: Carrier:
ka: გადამზიდავი:

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
ka: Sendinblue - WooCommerce ელექტრონული ფოსტის მარკეტინგი

en: Sign up checkbox position
ka: დარეგისტრირდით მოსანიშნი ველის პოზიციაზე

en: Move the sign up checkbox to the contact step
ka: გადაიტანეთ რეგისტრაციის ჩამრთველი საკონტაქტო საფეხურზე

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
ka: ჩართვისას, ჩამრთველი გადავა საკონტაქტო საფეხურზე Sendinblue დანამატის პარამეტრებში განსაზღვრული ეკრანის მდებარეობისგან დამოუკიდებლად.

en: Theme Betheme
ka: თემა ბეთემა

en: Checkout progress
ka: შემოწმების პროგრესი

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
ka: გამოიტანეთ გადახდის ნაბიჯების განყოფილება Betheme-დან შეკვეთის, კალათისა და შეკვეთის მიღებულ გვერდებზე.

en: Theme Fennik
ka: თემა ფენნიკი

en: Breadcrumbs
ka: პურის ნამსხვრევები

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
ka: Fluid Checkout-ის სათაურის და ქვედა კოლონტიტულის გამოყენებისას გამოიტანეთ breadcrumbs განყოფილება Fennik-ის თემიდან.

en: Theme Go
ka: თემა გადასვლა

en: My account layout
ka: ჩემი ანგარიშის განლაგება

en: Enable wide layout on "My account" page.
ka: ჩართეთ ფართო განლაგება &quot;ჩემი ანგარიშის&quot; გვერდზე.

en: Theme Impreza
ka: თემა Impreza

en: Header
ka: სათაური

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
ka: დაშორება საიტის სათაურისთვის შეკვეთის გვერდზე (პიქსელებში)

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
ka: გამოიყენება მხოლოდ Impreza თემის სათაურის გამოყენებისას შეკვეთის გვერდზე.

en: Theme Kapee
ka: თემა კაპე

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
ka: გამოიტანეთ გადახდის ნაბიჯების განყოფილება Kapee თემიდან შეკვეთის, კალათისა და შეკვეთის მიღებულ გვერდებზე.

en: Theme Porto
ka: თემა პორტო

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
ka: გამოიტანეთ გადახდის ნაბიჯების განყოფილება Porto-ს თემიდან შეკვეთის, კალათისა და შეკვეთის მიღებულ გვერდებზე.

en: Theme Pressmart
ka: თემა Pressmart

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
ka: გამოიტანეთ გადახდის ნაბიჯების განყოფილება Pressmart-ის თემიდან შეკვეთის, კალათისა და შეკვეთის მიღებულ გვერდებზე.

en: Theme The Gem
ka: თემა ძვირფასი ქვები

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
ka: Fluid Checkout-ის სათაურის და ქვედა კოლონტიტულის გამოყენებისას გამოიტანეთ გადახდის ნაბიჯების განყოფილება The Gem თემიდან.

en: Theme Woodmart
ka: თემა ვუდმარტი

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
ka: Fluid Checkout-ის სათაურის და ქვედა კოლონტიტულის გამოყენებისას გამოიტანეთ გადახდის ნაბიჯების სექცია Woodmart-ის თემიდან.

en: Checkout options
ka: შეკვეთის ვარიანტები

en: Disable the theme checkout options
ka: გამორთეთ თემის შეკვეთის პარამეტრები

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
ka: ოფციები პროდუქტის სურათის ჩვენების, რაოდენობის ველის, წაშლის ღილაკისა და თემის მიერ დამატებული პროდუქტის გვერდის ბმული ნაგულისხმევად გამორთულია.

en: Theme Atomion
ka: თემა Atomion

en: Order progress
ka: შეკვეთის პროგრესი

en: Display order progress from the theme
ka: შეკვეთის პროგრესის ჩვენება თემიდან

en: Display the form field labels visible on the page
ka: გვერდზე ხილული ფორმის ველის ეტიკეტების ჩვენება

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
ka: რეკომენდირებულია, რომ ეს პარამეტრი ჩართული იყოს მომხმარებლის უკეთესი გამოცდილებისთვის.

en: Theme ZK Nito
ka: თემა ZK Nito

en: Add extra fields to the checkout form
ka: დაამატეთ დამატებითი ველები შეკვეთის ფორმას

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
ka: ამატებს მიწოდების დამატებით ელფოსტას და მიწოდების ტელეფონის ველს მიწოდების მისამართის განყოფილებაში.

en: Go to the home page
ka: გადადით მთავარ გვერდზე

en: Skip to content
ka: შინაარსზე გადასვლა

en: Create an account
ka: შექმენით ანგარიში

en: Log in to your account
ka: შედით თქვენს ანგარიშზე

en: Already have an account?
ka: უკვე გაქვთ ანგარიში?

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
ka: შესული ხართ როგორც %1$s. <a href="%2$s">გასვლა</a>

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
ka: თქვენს შეკვეთას აქვს გადასახდელი მთლიანი თანხა %s. დამატებითი გადახდა არ არის საჭირო.

en: Close and continue with checkout
ka: დახურეთ და გააგრძელეთ გადახდა

en: Continue
ka: განაგრძეთ

en: Parcel terminal
ka: ამანათის ტერმინალი

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
ka: <p>ეს ვიჯეტი შეიცვალა Fluid Checkout-ით.</p><p> Fluid Checkout-ის გამოყენებისას, შეკვეთის გვერდმა უნდა გამოიყენოს ორიგინალური WooCommerce-ის მოკლე კოდი <code>[woocommerce_checkout]</code> გამართულად მუშაობისთვის.</p><p> დამატებითი ინფორმაციისთვის ეწვიეთ Fluid Checkout დოკუმენტაციას.</p>

en: Theme The7
ka: თემა The7

en: Additional header sections
ka: სათაურის დამატებითი სექციები

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
ka: გამოიტანეთ დამატებითი სათაურის სექციები, თუ ჩართულია თემის პარამეტრებში.

en: More information
ka: მეტი ინფორმაცია

en: Pick a Locker
ka: აირჩიეთ Locker

en: Page template
ka: გვერდის შაბლონი

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
ka: ბლოკზე დაფუძნებული თემებისთვის გამოიყენეთ `შეკვეთის დადასტურების` გვერდის შაბლონი

en: Only applies when using a block-based theme.
ka: გამოიყენება მხოლოდ ბლოკზე დაფუძნებული თემის გამოყენებისას.

en: Payment form
ka: გადახდის ფორმა

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
ka: Stripe-ის გადახდის ფორმის ველებზე სტილების გამოყენება

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
ka: ჩართვის შემთხვევაში, Fluid Checkout გამოიყენებს სტილებს, რომლებიც ოპტიმიზირებულია დანამატთან თავსებადობისთვის. თუ Stripe-ის გადახდის ფორმის ველებისთვის მორგებულ სტილებს იყენებთ, შეიძლება დაგჭირდეთ ამის გამორთვა.

en: Theme Nyture
ka: თემატური სიახლე

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
ka: Fluid Checkout-ის გამოყენებისას Nyture თემიდან გამოიყვანეთ შეკვეთის გაფორმების ნაბიჯების განყოფილება.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
ka: შესაძლოა, იძულებით იყოს მითითებული, როგორც „სავალდებულო“, თუ გადახდის მისამართის განყოფილება გამოჩნდება მიწოდების მისამართის განყოფილების შემდეგ და გადახდის ტელეფონის ველი დაყენებულია, როგორც „სავალდებულო“. ეს საჭიროა იმისათვის, რომ მიწოდების მისამართის კოპირება მოხდეს გადახდის მისამართზე, როდესაც ეს ოფცია მონიშნულია.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
ka: შესაძლოა, იძულებით იყოს მითითებული, როგორც „სავალდებულო“, თუ გადახდის მისამართის განყოფილება გამოჩნდება გადახდის მისამართის სექციის შემდეგ და გადახდის ტელეფონის ველი დაყენებულია, როგორც „სავალდებულო“. ეს საჭიროა იმისათვის, რომ უზრუნველყოფილი იყოს გადახდის მისამართის კოპირება გადახდის მისამართზე, როდესაც ეს ოფცია მონიშნულია.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
ka: მომხმარებლებს საშუალებას აძლევს, გადაიხადონ შეკვეთები, რომლებიც ან ხელით არის შექმნილი მაღაზიის ადმინისტრატორის მიერ, ან არ არის დასრულებული შეკვეთის გაფორმებისას.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
ka: Quadlayers-ის WooCommerce Checkout Manager მოდული არ არის თავსებადი Fluid Checkout-თან.

en: Company name field for billing address
ka: კომპანიის სახელის ველი გადახდის მისამართისთვის

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
ka: შეცვალეთ კომპანიის სახელის ველის ხილვადობა გადახდის ფორმაში გადახდის მისამართის განყოფილებისთვის.

en: Theme Bookshelf
ka: თემატური წიგნების თარო

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
ka: Fluid Checkout-ის გამოყენებისას, Bookshelf თემიდან გამოიტანეთ შეკვეთის გაფორმების ნაბიჯების განყოფილება.

en: Account password
ka: ანგარიშის პაროლი

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
ka: შეკვეთის დასრულებისას შეკვეთის გაფორმებისას მოწოდებული ინფორმაციით შეიქმნება ანგარიში.

en: Choose the style of the progress bar.
ka: აირჩიეთ პროგრესის ზოლის სტილი.

en: Bars
ka: ბარები

en: Theme Ireca
ka: თემა ირეკა

en: WooCommerce page layout
ka: WooCommerce გვერდის განლაგება

en: Force wide layout on WooCommerce pages
ka: WooCommerce გვერდებზე ფართო განლაგების იძულებით გამოყენება

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
ka: ეს უზრუნველყოფს, რომ კონტენტის განყოფილება არ იყოს ძალიან ვიწრო WooCommerce გვერდებზე, მათ შორის გადახდის, კალათის, მიღებული შეკვეთის, შეკვეთის გადახდის და ანგარიშის გვერდებზე.

en: WooCommerce Smart Coupons
ka: WooCommerce-ის ჭკვიანი კუპონები

en: Position on checkout page
ka: პოზიცია შეკვეთის გვერდზე

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
ka: აირჩიეთ, სად გამოჩნდეს ხელმისაწვდომი კუპონების განყოფილება შეკვეთის გვერდზე.

en: Before the progress bar
ka: პროგრესის ზოლის წინ

en: After the progress bar
ka: პროგრესის ზოლის შემდეგ

en: Before coupon codes section
ka: კუპონის კოდების განყოფილებამდე

en: Enable international phone number fields
ka: ჩართეთ საერთაშორისო ტელეფონის ნომრის ველები

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
ka: ტელეფონის ნომრების ფორმატირება თითოეული ქვეყნის წესების შესაბამისად.

en: Use precise phone number validation
ka: გამოიყენეთ ტელეფონის ნომრის ზუსტი დადასტურება

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
ka: დარწმუნდით, რომ ტელეფონის ნომერი სწორი მობილური ან სახმელეთო ნომერია არჩეული ქვეყნის კოდის წესების მიხედვით. ეს პარამეტრი იყენებს <code>intl-tel-input</code> ზუსტი დადასტურების ფუნქციას, რომელმაც შეიძლება ზოგიერთი ტელეფონის ნომრისთვის ცრუ დადებითი შედეგი გამოიღოს.

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
ka: ეს ექსპერიმენტული ფუნქციაა და შესაძლოა ყველა პარამეტრში მოსალოდნელზე კარგად არ იმუშაოს. გამოიყენეთ იგი სიფრთხილით.

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
ka: ტელეფონის ნომრის დადასტურების ტიპები, რომლებიც გამოიყენება ზუსტი დადასტურების ჩართვისას.

en: Mobile
ka: მობილური

en: Fixed line
ka: ფიქსირებული ხაზი

en: Toll free
ka: უფასო ზარი

en: Or
ka: ან

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Multi step
ka: მრავალსაფეხურიანი

en: 2 columns
ka: 2 სვეტი

en: 1 column
ka: 1 სვეტი

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
ka: შეკვეთის გაფორმების ნაბიჯების, შეკვეთის შეჯამებისა და სხვა სექციების ზოგადი სტილები.<br> შესაძლოა, ეს ასევე ეხებოდეს სხვა გვერდებს, როგორიცაა „კალათა“, „შეკვეთა მიღებულია“ და „შეკვეთის ნახვა“.

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
ka: დიზაინის შაბლონი <em>„გაყოფა“</em> მიუწვდომელია <em>„1 სვეტის“</em> განლაგების გამოყენებისას და არჩევის შემთხვევაში ისევ <em>„მინიმალისტურზე“</em> გადავა.

en: Before checkout steps
ka: გადახდის ეტაპები

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
ka: <em>„1 სვეტის“</em> შეკვეთის განლაგების გამოყენებისას, ეს პარამეტრი ყოველთვის დაყენებულია <em>„შეკვეთის გაკეთების ეტაპებამდე“</em> -ზე და ასევე გამოიყენება სამუშაო მაგიდის ხედზე.

en: Position for the extra order summary section on mobile.
ka: მობილურზე დამატებითი შეკვეთის შეჯამების განყოფილების პოზიცია.

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
ka: ოფცია <em>„საიტის სათაურზე“</em> გამოიყენება მხოლოდ ყურადღების გამფანტველი თავისუფალი სათაურის გამოყენებისას.

en: On the site header (requires distraction-free header)
ka: საიტის სათაურზე (საჭიროა ყურადღების გამფანტველი, თავისუფალი სათაური)

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
ka: მობილურ მოწყობილობაზე გაფართოებადი შეკვეთის შეჯამების სექციის საწყისი მდგომარეობა.

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
ka: მარეგულირებელი მოთხოვნების გამო, გირჩევთ, რომ ის <em>გაფართოებულად</em> დააყენოთ შემდეგი ქვეყნებისთვის: <strong>გერმანია</strong> , <strong>ავსტრია</strong> , <strong>შვეიცარია</strong> , <strong>ნიდერლანდები</strong> , <strong>პოლონეთი</strong> , <strong>ბელგია</strong> და <strong>საფრანგეთი</strong> .

en: Collapsed
ka: ჩაკეცილი

en: Expanded
ka: გაფართოებული

en: Do not show
ka: არ აჩვენო

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
ka: მიმართეთ

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
ka: კონტაქტი

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
ka: მიწოდება

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
ka: ბილინგი

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
ka: გადახდა

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
ka: შეცვლა

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

[ctx: Substep review text]
en: None.
ka: არცერთი.

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
ka: სურათი არ არის არჩეული.

[ctx: Settings section]
en: Cart
ka: კალათა

[ctx: Settings section]
en: Order pay
ka: შეუკვეთეთ გადახდა

[ctx: Settings section]
en: Thank you
ka: გმადლობთ

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
ka: ინტეგრაციები

[ctx: Settings section title]
en: License keys
ka: ლიცენზიის გასაღებები

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
ka: შეკვეთის განთავსებამდე განყოფილება

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
ka: შეკვეთის განთავსებამდე ღილაკი

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
ka: დახურვა

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
ka: შესვლა

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
ka: ან გააგრძელეთ ქვემოთ

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
ka: ან გააგრძელეთ სტუმრად

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
ka: სურათის წაშლა

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number translators: %d: Package number
en: Shipping %d
ka: მიწოდება %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
ka: მიწოდება

[ctx: Used as fallback for "Proceed to next step" button label]
en: next step
ka: შემდეგი ნაბიჯი
