fluid-checkout - en to he translation catalogue (522 entries)

en: Go to Plugin Search
he: עבור אל חיפוש תוספים

en: Activate %s
he: הפעל את %s

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
he: <strong>%1$s</strong> דורש התקנה והפעלה של <strong>%2$s</strong> . <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Enter your code here
he: הזן את הקוד שלך כאן

note: translators: %s: Form field label
en: Add %s
he: הוסף %s

en: Remove
he: לְהַסִיר

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
he: מספר הזמנה וקבלה יישלחו לכתובת דוא&quot;ל זו.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
he: דירה, יחידה, בניין, קומה וכו&#39;.

en: Shipping phone
he: טלפון למשלוח

en: Only used for shipping-related questions.
he: משמש רק לשאלות הקשורות למשלוח.

en: Single step
he: צעד בודד

en: Click to go to the order summary
he: לחץ למעבר לסיכום ההזמנה

en: Cart total:
he: סה&quot;כ עגלה:

note: translators: Next checkout step title
en: Proceed to %s
he: המשך אל %s

en: Proceed to contact
he: המשך ליצירת קשר

en: Proceed to shipping
he: המשך למשלוח

en: Proceed to billing
he: המשך לחיוב

en: Proceed to payment
he: המשך לתשלום

en: Shipping method
he: שיטת משלוח

en: Additional notes
he: הערות נוספות

en: Payment method
he: אמצעי תשלום

note: translators: %1$s is replaced with html for "current checkout step number", %2$s is replaced with html for "total number of checkout steps".
en: Step %1$s of %2$s
he: שלב %1$s מתוך %2$s

en: Change: %s
he: שינוי: %s

en: Not selected yet.
he: עדיין לא נבחר.

en: Same as shipping address
he: זהה לכתובת למשלוח

en: Same as billing address
he: זהה לכתובת לחיוב

en: Order summary
he: סיכום הזמנה

en: Edit cart
he: ערוך עגלה

note: translators: %s: html for the email address typo correction suggestion link
en: Did you mean %s?
he: האם התכוונת ל-%s?

en: Change email address to: {suggestion-value}
he: שנה את כתובת האימייל ל: {suggestion-value}

en: This is a required field.
he: זהו שדה חובה.

en: This is not a valid email address.
he: זו אינה כתובת אימייל חוקית.

en: This field does not match the related field value.
he: שדה זה אינו תואם לערך השדה הקשור.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
he: מספר ה-CPF &quot;{cpf_number}&quot; אינו חוקי.

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
he: מספר ה-CNPJ &quot;{cnpj_number}&quot; אינו חוקי.

en: (Required)
he: (דָרוּשׁ)

en: Checkout Header - Desktop
he: Checkout Header - שולחן עבודה

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
he: הצג ווידג&#39;טים בכותרת התשלום עבור מסכים גדולים. מוצג רק אם משתמשים בכותרת התשלום של התוסף.

en: Checkout Header - Mobile
he: Checkout Header - נייד

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
he: הצג ווידג&#39;טים מתחת לכותרת התשלום עבור מכשירים ניידים. מוצג רק אם משתמשים בכותרת התשלום של התוסף.

en: Checkout Sidebar
he: סרגל הצד של התשלום

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
he: הצג ווידג&#39;טים בסרגל הצד של התשלום לאחר סיכום ההזמנה.

en: Checkout Order Summary
he: סיכום הזמנות לקופה

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
he: הצג ווידג&#39;טים בתוך סיכום ההזמנה בעמוד התשלום.

en: Checkout Below Place Order
he: קופה מתחת בצע הזמנה

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
he: הצג ווידג&#39;טים מתחת לכפתור ההזמנה בדף התשלום.

en: Checkout Footer
he: כותרת תחתונה לקופה

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
he: הצג ווידג&#39;טים בכותרת התחתונה של התשלום. מוצג רק אם משתמשים בכותרת התחתונה של התוסף.

en: Classic
he: קלַאסִי

en: Boxed
he: בקופסא

en: Split
he: לְפַצֵל

en: Minimalist
he: מינימליסטי

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
he: פלאגין Fluid Checkout ותאריך אספקה מאת CodeRockz

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
he: <p style=";text-align:right;direction:rtl">זיהינו שאתה משתמש בתוספים תאריך מסירה ואיסוף זמן עבור WooCommerce (חינם ו-PRO) של CodeRockz. האינטגרציה עם התוספים הללו הועברה ל- Fluid Checkout PRO.</p>

en: Upgrade to PRO
he: שדרג ל-PRO

en: Fluid Checkout database updated successfully
he: מסד הנתונים של Fluid Checkout עודכן בהצלחה

en: The database changes where applied successfully.
he: מסד הנתונים משתנה כאשר הוחל בהצלחה.

en: Ok
he: בְּסֵדֶר

en: Dismiss
he: לְפַטֵר

en: Fluid Checkout database update
he: עדכון מסד הנתונים של Fluid Checkout

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
he: נדרשים כמה שינויים במסד הנתונים. כמו בכל עדכון, אנו ממליצים לך <strong>לבצע גיבוי מלא של האתר שלך לפני שתמשיך</strong> .

en: Update database
he: עדכון מסד נתונים

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
he: Fluid Checkout אינו תואם לפריסת התשלום של Divi Builder

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
he: <p style=";text-align:right;direction:rtl">Fluid Checkout צריך את טופס התשלום הקלאסי מבוסס WooCommerce Shortcode כדי לעבוד. כאשר משתמשים ב- Divi Builder כדי להתאים אישית את המראה והתחושה של עמוד התשלום, הקודים הקצרים הקלאסיים מוחלפים בווידג&#39;טים מותאמים אישית מה- Divi Builder עבור כל חלק בעמוד התשלום. ווידג&#39;טים מותאמים אישית אלה אינם תואמים ל- Fluid Checkout.</p><p style=";text-align:right;direction:rtl"> אנא ערוך את דף התשלום שלך והחלף את הווידג&#39;טים של Divi Builder בווידג&#39;ט טקסט המכיל את הקוד הקצר <code>[woocommerce_checkout]</code> .</p>

en: Edit the checkout page
he: ערוך את דף התשלום

en: Read the documentation.
he: קרא את התיעוד.

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
he: יש להשבית את תכונת התשלום הרב-שלבי PRO בשימוש ב- Fluid Checkout

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
he: בעת שימוש ב- Fluid Checkout, התכונה מרובת השלבים מהפלאגין Germanized PRO הופכת למיותרת ועלולה לגרום <strong>לשגיאות קריטיות בזמן עיבוד הזמנות חדשות</strong> . אנא השבת את תכונת התשלום הרב-שלבי של Germanized PRO בהגדרות הפלאגין.

en: Go to Germanized settings
he: עבור להגדרות גרמניות

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
he: תודה שבחרת ב- Fluid Checkout!

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
he: אתה משתמש בתוסף כבר זמן מה. איך אתה אוהב את זה עד עכשיו?<br> אנא תנו לנו דירוג מהיר, אנו מעריכים כל פיסת משוב וזה מעודד אותנו להמשיך ולשפר את התוסף :)

en: Rate the plugin
he: דרג את התוסף

en: I need help!
he: אני צריך עזרה!

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
he: ייתכן שחלק מהתכונות של WooCommerce Checkout Manager של Quadlayers לא יפעלו כצפוי בעת השימוש בו עם Fluid Checkout. קרא <a href="%s">את התיעוד שלנו</a> למידע נוסף ופתרונות חלופיים.

en: Read documentation
he: קרא תיעוד

en: Don't show this again
he: אל תראה את זה שוב

en: Special offers
he: מבצעים מיוחדים

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
he: הרחב את כל הטוב של Fluid Checkout לדף העגלה שלך ודפי תודה.

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
he: תבניות עיצוב, אופטימיזציה של עגלה ועמודים שהתקבלו בהזמנה, התאמת חשבון ועוד הרבה יותר.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
he: הכלים הטובים ביותר כדי <strong>לשפר עוד יותר את שיעור ההמרה של התשלום ב-WooCommerce</strong> ולהפוך את חווית הרכישה לעקבית לאורך כל המסע.

en: More design templates
he: תבניות עיצוב נוספות

en: Optimized cart page
he: עמוד עגלה מותאם

en: Optimized order received / thank you page
he: הזמנה אופטימלית התקבלה / דף תודה

en: Edit cart contents at checkout page
he: ערוך את תוכן העגלה בעמוד התשלום

en: Account matching / user matching
he: התאמת חשבון / התאמת משתמש

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
he: כפתורי תשלום מהירים מאמצעי תשלום נתמכים

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
he: אמון בסמלים על העגלה ודפי תודה

en: More positions for the coupon code on the checkout page
he: עמדות נוספות לקוד הקופון בעמוד התשלום

en: Integrated coupon code field on the cart page
he: שדה קוד קופון משולב בדף העגלה

en: International phone numbers
he: מספרי טלפון בינלאומיים

en: Gift messages and packing slips
he: הודעות מתנה ותלושי אריזה

en: Local pickup and in-store collection
he: איסוף מקומי ואיסוף בחנות

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
he: שדרוג ל-PRO - 99 אירו

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
he: Fluid Checkout PRO - חבילה

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
he: כל תכונות PRO + כל התוספות במחיר מיוחד.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
he: החבילה כוללת את כל התוספות שאנו מציעים כעת ותוספות Fluid Checkout שאנו משיקים בעתיד.

en: 226 EUR value (Save 42%)
he: ערך 226 אירו (חסוך 42%)

en: Google Address Autocomplete
he: השלמה אוטומטית של כתובת גוגל

en: Address Book
he: ספר כתובות

en: EU-VAT Assistant
he: עוזר EU-VAT

en: All future add-ons *
he: כל התוספות העתידיות *

en: * For as long as you have an active subscription.
he: * כל עוד יש לך מנוי פעיל.

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
he: קבל את החבילה - רק 129 יורו

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
he: כל המחירים מוצגים באירו. אם יש הבדלים בין המחירים באתר שלנו, ההצעות המוצגות באתר מחליפות את אלה ויושמו.

en: Add-ons
he: תוספות

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
he: שפר את חוויית התשלום שלך עם התוספות האלה.

en: I already have it – Hide this offer
he: כבר יש לי את זה - הסתר את ההצעה הזו

en: Installed &mdash; Activate
he: מותקן — הפעל

en: Activated
he: מוּפעָל

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
he: עד 40% פחות שדות תשלום למילוי.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
he: הימנע מעיכובים באספקה ולקוחות לא מרוצים. אסוף את <strong>פרטי הכתובת הנכונים</strong> מהפעם הראשונה שהם קונים איתך.

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
he: קבל את התוסף הזה - 29 אירו

en: Address book
he: ספר כתובות

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
he: מספר כתובות שמורות למשלוח וחיוב.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
he: אפשר ללקוחות <strong>לשמור מספר כתובות למשלוח וחיוב</strong> בחשבון שלהם ולבחור באילו מהם להשתמש בדפי התשלום והעגלה.

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
he: קבל את התוסף הזה - 59 אירו

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
he: אימות מע&quot;מ פשוט של האיחוד האירופי עבור החנות שלך.

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
he: איסוף <strong>ואמת מספרי מע&quot;מ של האיחוד האירופי בדף התשלום</strong> , מסיר חיובי מס על בסיס תשלום הפוך ומאשר את מיקום הלקוח בעת הצורך.

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
he: קבל את התוסף הזה - 39 אירו

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
he: כל התוספות נמכרות בנפרד ומחייבות התקנה והפעלה של הפלאגין <strong>Fluid Checkout Lite</strong> , למעט כאשר צוין.

en: Select an image
he: בחר תמונה

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
he: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">היכנס לחשבון שלך</a> כדי לקבל את מפתח הרישיון שלך, או <a href="%s" target="_blank">רכוש מפתח רישיון חדש</a> .

note: translators: %s: License key expiration date.
en: Valid until %s.
he: תקף עד %s.

note: translators: %s: License key expiration date.
en: Expired on %s.
he: פג תוקף ב-%s.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
he: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">היכנס לחשבון שלך</a> כדי לחדש את מפתח הרישיון שלך ולהמשיך לקבל עדכונים ותמיכה.

en: License key cancelled.
he: מפתח הרישיון בוטל.

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
he: <a href="%s" target="_blank">רכוש מפתח רישיון חדש</a> והמשך לקבל עדכונים ותמיכה.

en: Error:
he: שְׁגִיאָה:

en: Setup & Documentation
he: התקנה ותיעוד

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
he: גָדוֹל! דף התשלום שלך פועל כעת ב- Fluid Checkout.

en: Here are a few resources for you to get started:
he: הנה כמה משאבים לתחילת העבודה:

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
he: קרא את מדריך ההתקנה <a href="%s" target="_blank">קבלת הצהרה עם Fluid Checkout</a> .

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
he: הגדרת פריסה ועיצוב על <a href="%s">אפשרויות התשלום</a> .

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
he: בדוק אם קיימות <a href="%s">אפשרויות אינטגרציה</a> זמינות עבור תוספים אחרים שהתקנת.

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
he: בקר <a href="%s" target="_blank">בתיעוד שלנו</a> למידע נוסף על תכונות Fluid Checkout.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
he: אם אי פעם תזדקק לעזרה, <a href="%s" target="_blank">פתח כרטיס תמיכה</a> בערוץ התמיכה הרשמי שלנו.

en: Cart layout
he: פריסת עגלה

en: Cart optimizations
he: אופטימיזציות של עגלה

en: Enable cart page optimizations
he: אפשר אופטימיזציות של דפי עגלה

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
he: הצג את דף העגלה עם פריסה דומה לדף התשלום.

en: Header and footer
he: כותרת עליונה וכותרת תחתונה

en: Header and footer template
he: תבנית כותרת עליונה ותחתונה

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
he: שולט אם להשתמש בכותרת העליונה והתחתונה של העמוד ללא הסחות דעת או לשמור את הכותרת העליונה והתחתונה של הנושא הפעיל כרגע.

en: Distraction free header and footer
he: כותרת עליונה ותחתונה ללא הסחות דעת

en: Theme's header and footer
he: הכותרת העליונה והתחתונה של ערכת הנושא

en: Cart elements
he: רכיבי עגלה

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
he: הפוך את סיכום ההזמנה לגלוי בדף העגלה בזמן הגלילה

en: Coupon codes
he: קודי קופון

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
he: בחר מיקום שבו להציג את קטע קודי הקופון בדף העגלה. ישים רק כאשר עגלת AJAX וקודי הקופונים המשולבים בדף התשלום מופעלים.

en: Hidden
he: מוּסתָר

en: Before the cart items section
he: לפני סעיף פריטי העגלה

en: Inside the cart items section
he: בתוך קטע פריטי העגלה

en: After the cart items section
he: אחרי סעיף פריטי העגלה

en: Before the shipping section
he: לפני סעיף המשלוחים

en: After the shipping section
he: אחרי סעיף המשלוחים

en: Before the order summary
he: לפני סיכום ההזמנה

en: Inside the order summary
he: בתוך סיכום ההזמנה

en: Before the order totals
he: לפני שההזמנה מסתכמת

en: After the order totals
he: לאחר סיכומי ההזמנה

en: After the order summary
he: לאחר סיכום ההזמנה

en: Shipping
he: מִשׁלוֹחַ

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
he: בחר מיקום שבו להציג את עלויות המשלוח ואת המחשבון בדף העגלה.

en: Display as a cart section
he: הצג כחלק עגלה

en: Cross-sells
he: מכירות צולבות

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
he: בחר מיקום שבו להציג את קטע מכירות צולבות בדף העגלה.

en: Before the cart actions
he: לפני פעולות העגלה

en: After the cart actions
he: לאחר פעולות העגלה

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
he: פריסה של פריטי מכירות צולבות בדף העגלה.

en: Optimized horizontal cross-sells layout
he: פריסת מכירות צולבות אופקית אופטימלית

en: Theme's cross-sells layout
he: פריסת מכירות צולבות של ערכת הנושא

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
he: מספר פריטי מכירות צולבות להצגה בדף העגלה

en: Trust symbols &amp; badges
he: סמלי אמון ותגים

en: Add widget areas to the cart page
he: הוסף אזורי ווידג&#39;ט לדף העגלה

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
he: אזורי ווידג&#39;ט אלה משמשים להוספת סמלי אמון ותגי אמון בדף העגלה.

en: Checkout
he: קופה

en: Layout &amp; design
he: פריסה ועיצוב

en: Checkout layout
he: פריסת קופה

en: Design template
he: תבנית עיצוב

en: Dark mode
he: מצב כהה

en: Enable dark mode
he: הפעל מצב כהה

en: Header and footer templates
he: תבניות כותרות עליונות ותחתונות

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
he: אנו ממליצים להשתמש בכותרת העליונה והתחתונה ללא הסחות דעת כדי למנוע הסחות דעת בדף התשלום. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">קרא את המחקר על נטישת עגלה</a> .

en: Logo image
he: תמונת לוגו

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
he: בחר תמונה שתוצג בכותרת של דף התשלום. חל רק בעת שימוש בכותרת העליונה והתחתונה ללא הסחות דעת.

en: Header background color
he: צבע רקע של כותרת

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
he: בחר צבע רקע לכותרת של דף התשלום. חל רק בעת שימוש בכותרת העליונה והתחתונה ללא הסחות דעת.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
he: ערך צבע HTML. כלומר: #f3f3f3

en: Page background color
he: צבע רקע העמוד

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
he: בחר צבע רקע עבור דף התשלום. צבע מוחל על אלמנט <em>הגוף</em> .

en: Footer background color
he: צבע רקע של כותרת תחתונה

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
he: בחר צבע רקע לכותרת התחתונה של דף התשלום. חל רק בעת שימוש בכותרת העליונה והתחתונה ללא הסחות דעת.

en: Checkout elements
he: רכיבי קופה

en: Progress bar
he: סרגל התקדמות

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
he: הצג את סרגל ההתקדמות של התשלום בעת שימוש בפריסת תשלום מרובה שלבים

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
he: הפוך את סרגל ההתקדמות של התשלום לגלוי בזמן הגלילה

en: Express checkout
he: קופה מהירה

en: Enable the express checkout section
he: הפעל את סעיף התשלום המהיר

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
he: מציג את קטע התשלום המהיר בקופה כאשר תכונה זו מופעלת בשערי תשלום נתמכים.

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
he: הצג כפתורי קופה אקספרס בשורה אחת למסכים גדולים יותר

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
he: התעלם משדות חובה נוספים לקופה בעת תשלום עם שער תשלום אקספרס תואם

en: Make the order summary stay visible while scrolling
he: הפוך את סיכום ההזמנה לגלוי בזמן הגלילה

en: Choose a background color for the order summary section.
he: בחר צבע רקע למקטע סיכום ההזמנה.

en: Highlight the order totals row in the order summary table
he: סמן את שורת סיכומי ההזמנות בטבלת סיכום ההזמנות

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
he: שימושי ביותר כאשר בקטע סיכום ההזמנה אין צבע רקע מודגש. עשוי לחול גם על דפי העגלה, הזמנה שהתקבלה והצגת הזמנה בעת שימוש ב- Fluid Checkout PRO.

en: Action link on the order summary at checkout.
he: קישור פעולה בסיכום ההזמנה בקופה.

en: Edit cart link
he: ערוך קישור לעגלה

en: Cart items count
he: פריטי העגלה נחשבים

en: Link to shop page
he: קישור לדף החנות

en: Cart items
he: פריטי עגלה

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
he: אפשר אפשרויות לעריכת פריטי עגלה בדף התשלום

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
he: אפשר ללקוחות לשנות כמויות מוצרים או להסיר פריטים ישירות בעמוד התשלום.

en: Hide cart items errors at the checkout page
he: הסתר שגיאות של פריטי עגלה בדף התשלום

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
he: אל תציג את הודעת השגיאה של פריטי עגלת הקניות בחלק העליון של דף התשלום. בעת שליחת טופס התשלום להשלמת הרכישה, הודעות השגיאה הללו יוצגו תמיד.

en: Place order
he: בצע הזמנה

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
he: הגדר את המיקום להצגת &quot;בצע הזמנה&quot; וקטע תיבת הסימון של מונחים.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
he: ייתכן שחלק מהאפשרויות לא יהיו תואמות עם תוספים וערכות נושא מסוימות.

en: Below the payment section
he: מתחת לסעיף התשלום

en: Below the order summary
he: מתחת לסיכום ההזמנה

en: Both below the payment section and the order summary
he: גם מתחת לסעיף התשלום וגם לסיכום ההזמנה

en: Add widget areas to the checkout page
he: הוסף אזורי ווידג&#39;ט לדף התשלום

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
he: אזורי ווידג&#39;ט אלה משמשים להוספת סמלי אמון ותגי אמון בדף התשלום.

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
he: הצג ווידג&#39;טים של סרגל הצד של התשלום רק בעת הצגת שלב התשלום האחרון במכשירים ניידים בעת שימוש בפריסת תשלום מרובה שלבים

en: Enable integrated coupon code section
he: אפשר סעיף קוד קופון משולב

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
he: ישים רק אם השימוש בקודי קופון מופעל בהגדרות WooCommerce.

en: Display the coupon codes section title
he: הצג את כותרת הקטע של קודי הקופון

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
he: רלוונטי רק כאשר קוד הקופון מוצג כחלק נפרד בדפי התשלום או העגלה.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
he: בחר מיקום שבו להציג את קטע קודי הקופון בדף התשלום.

en: Before the checkout steps
he: לפני שלבי התשלום

en: As a substep before payment methods
he: כצעד משנה לפני אמצעי תשלום

en: As a substep after payment methods
he: כצעד משנה לאחר אמצעי תשלום

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
he: בחר סגנון של כפתור &quot;החל קופון&quot;. חל רק כאשר קטע קוד הקופון מוצג &quot;לפני שלבי התשלום&quot; בדף התשלום, או &quot;לפני קטע פריטי העגלה&quot; בדף העגלה.

en: Default button style
he: סגנון לחצן ברירת מחדל

en: "Add" link button
he: כפתור הקישור &quot;הוסף&quot;.

en: Checkout fields
he: שדות קופה

en: Optional fields
he: שדות אופציונליים

en: Hide optional fields behind a link button
he: הסתר שדות אופציונליים מאחורי כפתור קישור

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
he: מומלץ להשאיר אפשרות זו מסומנת כדי להפחית את מספר שדות הקלט הפתוחים, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">קרא את המחקר</a> .

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
he: אל תסתיר שדות &quot;שורת כתובת 2&quot; מאחורי כפתור קישור

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
he: מומלץ רק כאשר רוב הלקוחות באמת זקוקים לשדה &quot;שורת כתובת 2&quot;, או כאשר קבלת הכתובת הנכונה למשלוח היא חיונית (כלומר, אם אספקת מזון ומוצרים מתכלים אחרים).

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
he: הצג את לחצני הקישור &quot;הוסף&quot; באותיות קטנות

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
he: הפוך את התוויות של לחצן הקישור &quot;הוסף&quot; בשדה האופציונלי לאותיות <code>lowercase</code> (כלומר &quot;הוסף מספר טלפון&quot; במקום &quot;הוסף מספר טלפון&quot;). אפשרות זו משפיעה גם על כפתורי הקישור עבור שדות קוד קופון.

en: Billing address
he: כתובת לחיוב

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
he: בחר מיקום שבו להציג את קטע כתובת החיוב בדף התשלום.

en: As a step before shipping
he: כשלב לפני המשלוח

en: As a sub-step before the shipping address section
he: כשלב משנה לפני סעיף כתובת המשלוח

en: As a sub-step after the shipping address section
he: כשלב משנה לאחר סעיף כתובת המשלוח

en: As a step after shipping
he: כשלב לאחר המשלוח

en: As a sub-step before the payment section
he: כשלב משנה לפני סעיף התשלום

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
he: לכפות כתובות חיוב ומשלוח לאותן (קטע יחיד)

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
he: תיבת הסימון של &quot;זהה לכתובת למשלוח/חיוב&quot; מסומנת כברירת מחדל

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
he: תיבת הסימון &quot;זהה לכתובת למשלוח&quot; תתחיל כמסומנת כברירת מחדל כאשר קטע כתובת המשלוח יוצג ראשון.<br> תיבת הסימון &quot;זהה לכתובת חיוב&quot; תתחיל כמסומנת כברירת מחדל כאשר קטע הכתובת לחיוב יוצג ראשון.<br> מומלץ להשאיר אפשרות זו מסומנת כדי להפחית משמעותית את מספר שדות הקלט הפתוחים בקופה, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">קרא את המחקר</a> .

en: Highlight the billing address section in the checkout form
he: הדגש את קטע כתובת החיוב בטופס התשלום

en: Shipping address
he: כתובת למשלוח

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
he: הדגש את קטע כתובת המשלוח בטופס התשלום

en: Shipping methods
he: שיטות משלוח

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
he: בחר באיזה מיקום להציג את סעיף שיטות המשלוח.

en: Before shipping address
he: לפני כתובת המשלוח

en: After shipping address
he: לאחר כתובת למשלוח

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
he: מנע בחירה אוטומטית של שיטת המשלוח הראשונה

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
he: כאשר מופעל, שיטת המשלוח הראשונה הזמינה לא תיבחר אוטומטית כאשר לא נבחרה שיטת משלוח אחרת עבור כל חבילת משלוח.<br> אפשרות זו תופעל באופן אוטומטי אם האפשרות לניקוי שיטת המשלוח שנבחרה מופעלת עבור תכונת האיסוף המקומי.

en: Local pickup
he: איסוף מקומי

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
he: מסיר את קטע כתובת המשלוח כאשר נבחר שיטת משלוח לאיסוף מקומי.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
he: מחליף את כתובת המשלוח במיקום נקודת האיסוף כאשר נבחר שיטת משלוח לאיסוף מקומי.

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
he: הצג אפשרות לנקות שיטות משלוח בתת-שלב מיקום האיסוף

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
he: הצג לחצן קישור בשלב המשנה של מיקום האיסוף כדי לנקות את שיטות המשלוח שנבחרו. זה יכול לשמש כדי לאפשר להציג שוב את קטע כתובת המשלוח אם נבחרה בעבר שיטת איסוף מקומית.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
he: בחר איזו כתובת לשמור ככתובת למשלוח עבור הזמנות איסוף מקומיות.

en: Save the selected pickup location
he: שמור את מיקום האיסוף שנבחר

en: Save same as the billing address
he: שמור זהה לכתובת החיוב

en: Do not save any shipping address
he: אל תשמור שום כתובת למשלוח

en: Company name field for shipping address
he: שדה שם חברה עבור כתובת למשלוח

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
he: שנה את הנראות של שדה שם החברה עבור קטע כתובת המשלוח בטופס התשלום.

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
he: אם השדה מוגדר כ&quot;אופציונלי&quot;, שהוא מצב הנראות המוגדר כברירת מחדל, לא יחולו שינויים כדי לאפשר לפלאגינים אחרים להחיל כל שינוי שהם צריכים.

en: Hidden (remove field)
he: מוסתר (הסר שדה)

en: Optional
he: אופציונלי

en: Required
he: דָרוּשׁ

en: Add shipping phone field to the checkout form.
he: הוסף שדה טלפון למשלוח לטופס התשלום.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
he: בחר באיזה שלב להציג את שדה הטלפון למשלוח.

en: Contact step
he: שלב יצירת קשר

en: Billing phone
he: טלפון לחיוב

en: Add billing phone field to the checkout form.
he: הוסף שדה טלפון לחיוב לטופס התשלום.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
he: בחר באיזה שלב להציג את שדה הטלפון לחיוב.

en: Enable phone number validation based on country rules
he: אפשר אימות מספרי טלפון בהתבסס על חוקי המדינה

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
he: כאשר הוא מושבת, אימות שדה הטלפון לא יבדוק אם קידומת המדינה או אזור החיוג תקפים עבור המדינה.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
he: הצג רק מדינות מותרות למשלוח או חיוב

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
he: כאשר מופעל, רק המדינות המותרות למשלוח יהיו זמינות בשדה טלפון המשלוח, ורק מדינות המותרות לחיוב יהיו זמינות עבור שדה הטלפון לחיוב.

en: Show country code beside the flag
he: הצג את קוד המדינה ליד הדגל

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
he: הצג דוגמה למספר טלפון חוקי בתוך שדות הטלפון

en: Do not change placeholders
he: אל תשנה מצייני מיקום

en: Show if not defined
he: הצג אם לא מוגדר

en: Always show
he: תמיד להראות

en: Order notes
he: הערות להזמנה

en: Define the visibility of the additional order notes field.
he: הגדר את הנראות של שדה הערות הזמנה נוספות.

en: Gift options
he: אפשרויות מתנה

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
he: הצג הודעת מתנה ואפשרויות מתנות אחרות בעמוד התשלום

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
he: אפשר ללקוחות להוסיף הודעת מתנה ואפשרויות אחרות הקשורות למתנה להזמנה.

en: Display the gift message fields always expanded
he: הצג את שדות הודעת המתנה מורחבים תמיד

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
he: הצג את הודעת המתנה כחלק מטבלת פרטי ההזמנה במקום קטע נפרד

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
he: אפשרות זו משפיעה על עמוד אישור ההזמנה (דף תודה) ועל פרטי ההזמנה בדפי החשבון, מיילים ותלושי אריזה.

en: Account matching
he: התאמת חשבון

en: Enable the account matching feature
he: הפעל את תכונת התאמת החשבון

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
he: שייך את ההזמנות של הלקוח האורח לחשבון הקיים שלו כאשר כבר קיים חשבון עם פרטי הקשר של הלקוח.

en: Display message when an account exists with the email address provided
he: הצג הודעה כאשר קיים חשבון עם כתובת הדוא&quot;ל שסופקה

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
he: מחליף את שדות יצירת החשבון בהודעה ואפשרות להתחבר. בהקשרים מסוימים, ייתכן שמומלץ להשאיר אפשרות זו מושבתת כדי להגן על פרטיות הלקוחות.

en: Dashboard
he: לוּחַ מַחווָנִים

en: Integrations
he: אינטגרציות

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
he: אין אינטגרציות זמינות כרגע בחלק זה. האפשרויות הקשורות לכל תוסף יופיעו כאן רק אם תוסף זה מופעל.

en: License keys
he: מפתחות רישיון

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
he: אין אפשרויות מפתחות רישיון זמינות כרגע בחלק זה. האפשרויות הקשורות לכל תוסף או תוסף יופיעו כאן כאשר תוסף זה יופעל.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
he: בקר באתר האינטרנט שלנו למידע נוסף על התוספים והתוספות שלנו.

en: Order pay page
he: עמוד תשלום הזמנה

en: Order pay
he: להזמין תשלום

en: Enable order pay page optimizations
he: אפשר אופטימיזציות של דפי תשלום להזמנה

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
he: משנה את פריסת דף תשלום ההזמנה עבור הזמנות קיימות בהמתנה לתשלום מהלקוח.

en: Add widget areas to the order pay page
he: הוסף אזורי ווידג&#39;ט לעמוד התשלום בהזמנה

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
he: אזורי ווידג&#39;טים אלה משמשים להוספת סמלי אמון ותגי אמון בדף תשלום ההזמנה.

en: Thank you page & order details layout
he: פריסת עמוד תודה ופרטי הזמנה

en: Order details optimizations
he: אופטימיזציות של פרטי הזמנה

en: Enable thank you page and order details optimizations
he: אפשר אופטימיזציות של דף תודה ופרטי הזמנה

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
he: משנה את פריסת פרטי ההזמנה בעמוד התודה ובדפי החשבון.

en: Enable order details customizations on email notifications
he: אפשר התאמות אישיות של פרטי הזמנה בהודעות דוא&quot;ל

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
he: הצג קטעים חדשים ושנה את סדר הקטעים בהתראות באימייל. סגנונות פרטי ההזמנה בהתראות בדוא&quot;ל נותרו ללא שינוי.

en: Thank you page
he: דף תודה

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
he: אפשרויות אלו משפיעות על עמוד התודה, המכונה גם דפי הזמנה שהתקבלה או אישור הזמנה.

en: Order details layout
he: פריסת פרטי הזמנה

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
he: הצג את פרטי ההזמנה בפריסה רחבה בדף התודה

en: Add widget areas to the thank you page
he: הוסף אזורי ווידג&#39;טים לדף התודה

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
he: אזורי ווידג&#39;טים אלה משמשים להוספת סמלי אמון ותגי אמון בדף התודה.

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
he: אפשרויות אלו משפיעות על דף התודה , הצגת פרטי הזמנה בדפי החשבון ובהתראות באימייל.

en: Order actions
he: הזמינו פעולות

en: Choose in which position to display the order actions.
he: בחר באיזה מיקום להציג את סדר הפעולות.

en: Inside the order overview
he: בתוך סקירת ההזמנה

en: After the order overview
he: לאחר סקירת ההזמנה

en: After order sections
he: אחרי קטעי הזמנה

en: Order status
he: סטטוס הזמנה

en: Display the order status progress bar
he: הצג את שורת ההתקדמות של מצב ההזמנה

en: Choose in which position to display the section.
he: בחר באיזה מיקום להציג את הקטע.

en: After the order overview and payment instructions
he: לאחר סקירת ההזמנה והוראות התשלום

en: Before the order items section
he: לפני סעיף הזמנת פריטים

en: Inside the order items section
he: בתוך קטע הזמנה של פריטים

en: After the order items section
he: לאחר סעיף הזמנת פריטים

en: On the sidebar
he: בסרגל הצד

en: Order downloads
he: הזמנת הורדות

en: Gift message
he: הודעת מתנה

en: Tools
he: כְּלֵי עֲבוֹדָה

en: Troubleshooting
he: פתרון בעיות

en: Debug options
he: אפשרויות ניפוי באגים

en: Debug mode
he: מצב ניפוי באגים

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
he: שימוש במצב ניפוי באגים משפיע על ביצועי האתר. השתמש באפשרות זו רק בזמן פתרון בעיות.

en: Load unminified assets
he: טען נכסים לא ממוינים

en: Enhanced select fields
he: שדות בחירה משופרים

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
he: החלף את רכיבי התפריט הנפתח <code>select2</code> ב- <code>TomSelect</code>

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
he: TomSelect הוא רכיב בחירה נפתח פשוט יותר אשר נוטה פחות לשגיאות מאשר Select2, תוך שהוא מציע את אותן תכונות המשמשות בפועל בדפי התשלום של WooCommerce.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
he: תקן הגדלה אוטומטית של שדות טופס

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
he: הגדר <code>font-size</code> בתוך שדות הטופס ל-16 פיקסלים

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
he: כאשר גודל הגופן בתוך שדות הטופס קטן מ-16 פיקסלים, Safari ודפדפנים אחרים עשויים להתקרב אוטומטית במכשירים ניידים כדי להקל על הקריאה של הטקסט. כאשר אפשרות זו מופעלת, היא תגדיר את גודל הגופן בתוך שדות הטופס ל-16 פיקסלים בדפים שעברו אופטימיזציה על ידי Fluid Checkout כדי למנוע התקרבות.

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
he: יעד המשלוח מוגדר תמיד ל&quot;ברירת מחדל לכתובת משלוח של הלקוח&quot; כאשר Fluid Checkout מופעלת. לקוחות עדיין יכולים לספק כתובות משלוח וחיוב שונות במהלך התשלום, אפשרות להגדרת כתובת ברירת המחדל לחיוב להיות זהה לכתובת המשלוח זמינה ב- WooCommerce &gt; הגדרות &gt; Fluid Checkout.

en: Fluid Checkout
he: בדיקת נוזלים

en: Settings
he: הגדרות

en: Support
he: תְמִיכָה

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
he: <a target="_blank" href="%s">שדרג ל-PRO</a> כדי לפתוח אפשרויות נוספות.

en: (PRO)
he: (מִקצוֹעָן)

en: (experimental)
he: (נִסיוֹנִי)

en: Confirm
he: לְאַשֵׁר

en: Verify Phone Number
he: אמת את מספר הטלפון

en: Please verify your phone number.
he: נא לאמת את מספר הטלפון שלך.

en: The Bluehost Plugin
he: הפלאגין של Bluehost

en: Custom fields
he: שדות מותאמים אישית

en: Enable custom shipping email field
he: אפשר שדה דוא&quot;ל למשלוח מותאם אישית

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
he: כאשר מופעל, שדה האימייל למשלוח מהפלאגין Bluehost יתווסף לטופס התשלום.

en: Captcha Pro by BestWebSoft
he: Captcha Pro מאת BestWebSoft

en: Captcha position
he: עמדת Captcha

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
he: הגדר את המיקום להצגת קטע ה-captcha. ייתכן שחלק מהעמדות לא יפעלו בהתאם לסוג ה-captcha שנבחר.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
he: יש צורך בבחירת נקודת איסוף לפני שתמשיך.

en: Pickup point
he: נקודת איסוף

en: Pickup point not selected yet.
he: עדיין לא נבחרה נקודת איסוף.

en: Pickup point:
he: נקודת איסוף:

en: Mailchimp for WooCommerce
he: Mailchimp עבור WooCommerce

en: Subscribe checkbox
he: תיבת סימון הירשם

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
he: תעקוף את המיקום של תיבת הסימון של הרשמה בדף התשלום והצג אותה תמיד בשלב יצירת הקשר

en: Before Shipping Address
he: לפני כתובת משלוח

en: (originally "%s")
he: (במקור &quot;%s&quot;)

en: After Shipping Address
he: לאחר כתובת למשלוח

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
he: בחירת נקודת איסוף נדרשת בעת משלוח עם FermoPoint.

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
he: אם מסומן מודיע על שגיאות הקלדה בדוא&quot;ל למשתמשים. (תכונה זו הושבתה כי Fluid Checkout מציעה את התכונה. שינויים באפשרות זו לא ייכנסו לתוקף)

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
he: אפשר בדיקת דואר: (תכונה מושבתת)

en: Carrier:
he: מוֹבִיל:

en: Sign up checkbox position
he: עמדת תיבת הסימון של הרשמה

en: Move the sign up checkbox to the contact step
he: העבר את תיבת הסימון של ההרשמה לשלב יצירת הקשר

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
he: כאשר היא מופעלת, תיבת הסימון תועבר לשלב איש הקשר ללא תלות במיקום התצוגה שהוגדר בהגדרות התוסף Sendinblue.

en: Theme Betheme
he: נושא Betheme

en: Checkout progress
he: התקדמות בקופה

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
he: פלט את קטע שלבי התשלום מ-Betheme בדפי התשלום, העגלה וההזמנה שהתקבלו.

en: Theme Fennik
he: נושא פניק

en: Breadcrumbs
he: פירורי לחם

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
he: פלט את קטע פירורי הלחם מהנושא Fennik בעת שימוש בכותרת העליונה והתחתונה של Fluid Checkout.

en: Theme Go
he: נושא Go

en: My account layout
he: פריסת החשבון שלי

en: Enable wide layout on "My account" page.
he: אפשר פריסה רחבה בדף &quot;החשבון שלי&quot;.

en: Theme Impreza
he: אימפרזה נושא

en: Header
he: כּוֹתֶרֶת

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
he: מרווח לכותרת האתר בעמוד התשלום (בפיקסלים)

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
he: חל רק בעת שימוש בכותרת הנושא של Impreza בעמוד התשלום.

en: Theme Kapee
he: נושא קאפי

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
he: פלט את קטע שלבי התשלום מהנושא של Kapee בדפי התשלום, העגלה וההזמנה שהתקבלו.

en: Theme Porto
he: נושא פורטו

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
he: פלט את קטע שלבי התשלום מהנושא של פורטו בדפי התשלום, העגלה וההזמנה שהתקבלו.

en: Theme Pressmart
he: נושא Pressmart

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
he: פלט את קטע שלבי התשלום מתוך ערכת הנושא Pressmart בדפי התשלום, העגלה וההזמנה שהתקבלו.

en: Theme The Gem
he: נושא הפנינה

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
he: פלט את קטע שלבי התשלום מתוך ערכת הנושא Gem בעת שימוש בכותרת העליונה והתחתונה של Fluid Checkout.

en: Theme Woodmart
he: נושא וודמארט

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
he: פלט את קטע שלבי התשלום מהערכת נושא של Woodmart בעת שימוש בכותרת העליונה והתחתונה של Fluid Checkout.

en: Checkout options
he: אפשרויות קופה

en: Disable the theme checkout options
he: השבת את אפשרויות התשלום של הנושא

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
he: האפשרויות מציגות תמונת מוצר, שדה כמות, כפתור הסרה וקישור לדף המוצר שנוסף על ידי הנושא מושבתות כברירת מחדל.

en: Theme Atomion
he: נושא Atomion

en: Order progress
he: התקדמות ההזמנה

en: Display order progress from the theme
he: הצגת התקדמות ההזמנה מהערכת נושא

en: Display the form field labels visible on the page
he: הצג את תוויות שדות הטופס הגלויות בדף

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
he: מומלץ להשאיר אפשרות זו מופעלת לחוויית משתמש טובה יותר.

en: Theme ZK Nito
he: נושא ZK Nito

en: Add extra fields to the checkout form
he: הוסף שדות נוספים לטופס התשלום

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
he: מוסיף מייל נוסף למשלוח ושדה טלפון למשלוח לקטע כתובת למשלוח.

en: Go to the home page
he: עבור לדף הבית

en: Skip to content
he: דלג לתוכן

en: Create an account
he: צור חשבון

en: Log in to your account
he: היכנס לחשבון שלך

en: Already have an account?
he: כבר יש לך חשבון?

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
he: מחובר בתור %1$s. <a href="%2$s">התנתק</a>

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
he: להזמנה שלך יש סכום כולל של %s. אין צורך בתשלום נוסף.

en: Close and continue with checkout
he: סגור והמשך בקופה

en: Continue
he: לְהַמשִׁיך

en: Parcel terminal
he: מסוף חבילות

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
he: <p style=";text-align:right;direction:rtl">יישומון זה הוחלף על ידי Fluid Checkout.</p><p style=";text-align:right;direction:rtl"> בעת שימוש ב- Fluid Checkout, דף התשלום צריך להשתמש בקוד הקצר המקורי של WooCommerce <code>[woocommerce_checkout]</code> כדי לעבוד כראוי.</p><p style=";text-align:right;direction:rtl"> למידע נוסף, בקר בתיעוד Fluid Checkout.</p>

en: Theme The7
he: נושא The7

en: Additional header sections
he: קטעי כותרות נוספים

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
he: פלט קטעי כותרת נוספים אם מופעל בהגדרות ערכת הנושא.

en: More information
he: מידע נוסף

en: Pick a Locker
he: בחר לוקר

en: Page template
he: תבנית עמוד

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
he: השתמש בתבנית דף `אישור הזמנה` עבור תבניות מבוססות בלוקים

en: Only applies when using a block-based theme.
he: חל רק בעת שימוש בערכת נושא מבוססת בלוקים.

en: WooCommerce Stripe Gateway
he: שער ווקומרס סטריפ

en: Payment form
he: טופס תשלום

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
he: החלת סגנונות על שדות טופס התשלום של Stripe

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
he: כאשר הוא מופעל, Fluid Checkout יחיל סגנונות המותאמים אישית לתאימות עם התוסף. ייתכן שתרצה להשבית אפשרות זו אם אתה משתמש בסגנונות מותאמים אישית עבור שדות טופס התשלום של Stripe.

en: Theme Nyture
he: נושא נייטורה

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
he: הפקת מקטע שלבי התשלום לערכת נושא Nyture בעת שימוש ב-Fluid Checkout.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
he: ייתכן שיוגדר כ&quot;נדרש&quot; אם מקטע כתובת החיוב מוצג לאחר מקטע כתובת המשלוח, ושדה טלפון החיוב מוגדר כ&quot;נדרש&quot;. זה נחוץ כדי להבטיח שניתן יהיה להעתיק את כתובת המשלוח לכתובת החיוב כאשר אפשרות זו מסומנת.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
he: ייתכן שייבחר כ&quot;נדרש&quot; אם מקטע כתובת החיוב מוצג לאחר מקטע כתובת החיוב, ושדה טלפון החיוב מוגדר כ&quot;נדרש&quot;. זה נחוץ כדי להבטיח שניתן יהיה להעתיק את כתובת החיוב לכתובת החיוב כאשר אפשרות זו מסומנת.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
he: מאפשר ללקוחות לבצע תשלומים עבור הזמנות שנוצרו באופן ידני על ידי מנהל החנות או שלא הושלמו במהלך התשלום.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
he: התוסף WooCommerce Checkout Manager של Quadlayers אינו תואם ל-Fluid Checkout

en: Company name field for billing address
he: שדה שם חברה עבור כתובת לחיוב

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
he: שנה את הנראות של שדה שם החברה עבור מקטע כתובת החיוב בטופס התשלום.

en: Theme Bookshelf
he: מדף ספרים נושאי

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
he: פלט את מקטע שלבי התשלום לערכת הנושא Bookshelf בעת שימוש ב-Fluid Checkout.

en: Account password
he: סיסמת חשבון

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
he: ייווצר חשבון עם המידע שיסופק בעת ביצוע ההזמנה.

en: Choose the style of the progress bar.
he: בחר את סגנון סרגל ההתקדמות.

en: Bars
he: ברים

en: Theme Ireca
he: נושא איריקה

en: WooCommerce page layout
he: פריסת עמוד WooCommerce

en: Force wide layout on WooCommerce pages
he: כפיית פריסה רחבה בדפי WooCommerce

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
he: זה מבטיח שמדור התוכן לא יהיה צר מדי בדפי WooCommerce, כולל דפי תשלום, עגלת קניות, הזמנה שהתקבלה, תשלום עבור הזמנה ודפי חשבון.

en: WooCommerce Smart Coupons
he: קופונים חכמים של WooCommerce

en: Position on checkout page
he: מיקום בדף התשלום

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
he: בחר היכן להציג את מדור הקופונים הזמינים בדף התשלום.

en: Before the progress bar
he: לפני סרגל ההתקדמות

en: After the progress bar
he: לאחר סרגל ההתקדמות

en: Before coupon codes section
he: לפני מדור קודי קופון

en: Enable international phone number fields
he: הפעל שדות מספר טלפון בינלאומיים

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
he: עצבו מספרי טלפון בהתאם לכללים של כל מדינה.

en: Use precise phone number validation
he: השתמש באימות מספר טלפון מדויק

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
he: נסה לוודא שמספר הטלפון הוא מספר טלפון נייד או קווי תקף, בהתבסס על הכללים של קידומת המדינה שנבחרה. אפשרות זו משתמשת בתכונת האימות המדויקת <code>intl-tel-input</code> , שעשויה לתת תוצאות חיוביות שגויות עבור מספרי טלפון מסוימים.

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
he: זוהי תכונה ניסיונית וייתכן שלא תפעל כצפוי בכל ההגדרות. יש להשתמש בה בזהירות.

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
he: סוגי אימות מספרי טלפון המשמשים כאשר אימות מדויק מופעל.

en: Mobile
he: נייד

en: Fixed line
he: קו נייח

en: Toll free
he: חינם

en: Or
he: אוֹ

en: Contact
he: מַגָע

en: Multi step
he: רב שלבים

en: 2 columns
he: 2 עמודות

en: 1 column
he: עמודה אחת

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
he: סגנונות כלליים לשלבי התשלום, סיכום ההזמנה וקטעים אחרים.<br> ייתכן שתקף גם לדפים אחרים כגון דפי עגלת קניות, הזמנה שהתקבלה והצגת הזמנה.

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
he: תבנית העיצוב <em>&quot;פיצול&quot;</em> אינה זמינה בעת שימוש בפריסה של <em>&quot;עמודה אחת&quot;</em> ותחזור ל&quot;מינימליסטית <em>&quot;</em> אם תבחר.

en: Before checkout steps
he: שלבי הקופה לפני הרכישה

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
he: בעת שימוש בפריסת התשלום של <em>&quot;עמודה אחת&quot;,</em> אפשרות זו תמיד מוגדרת ל&quot;שלבי <em>התשלום לפני&quot;</em> וחלה גם על תצוגת שולחן העבודה.

en: Position for the extra order summary section on mobile.
he: מיקום עבור מדור סיכום ההזמנות הנוסף בנייד.

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
he: האפשרות <em>&quot;בכותרת האתר&quot;</em> חלה רק בעת שימוש בכותרת ללא הסחות דעת.

en: On the site header (requires distraction-free header)
he: כותרת באתר (דורשת כותרת ללא הסחות דעת)

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
he: מצב התחלתי עבור מקטע סיכום ההזמנות הניתן להרחבה בנייד.

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
he: אנו ממליצים להגדיר אותו <em>כמורחב</em> עבור המדינות הבאות עקב דרישות רגולטוריות: <strong>גרמניה</strong> , <strong>אוסטריה</strong> , <strong>שוויץ</strong> , <strong>הולנד</strong> , <strong>פולין</strong> , <strong>בלגיה</strong> <strong>וצרפת</strong> .

en: Collapsed
he: מכווץ

en: Expanded
he: מוּרחָב

en: Do not show
he: אל תציג

en: Yes
he: כֵּן

en: No
he: לֹא

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
he: לִפְנוֹת

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
he: מַגָע

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
he: מִשׁלוֹחַ

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
he: חיוב

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
he: תַשְׁלוּם

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
he: לְשַׁנוֹת

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
he: שמור שינויים

[ctx: Substep review text]
en: None.
he: אַף לֹא אֶחָד.

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
he: לא נבחרה תמונה.

[ctx: Settings section]
en: Cart
he: עֲגָלָה

[ctx: Settings section]
en: Order pay
he: להזמין תשלום

[ctx: Settings section]
en: Thank you
he: תודה לך

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
he: אינטגרציות

[ctx: Settings section title]
en: License keys
he: מפתחות רישיון

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
he: לפני ביצוע הזמנה

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
he: כפתור לפני ביצוע הזמנה

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
he: לִסְגוֹר

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
he: התחבר

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
he: או המשך למטה

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
he: או להמשיך כאורח

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
he: הסר תמונה

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number translators: %d: Package number
en: Shipping %d
he: משלוח %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
he: מִשׁלוֹחַ

[ctx: Used as fallback for "Proceed to next step" button label]
en: next step
he: הצעד הבא
