fluid-checkout - en to et translation catalogue (516 entries)

en: "Add" link button
et: "Lisa" lingi nupp

en: (Required)
et: (Kohustuslik)

en: (experimental)
et: (eksperimentaalne)

en: (originally "%s")
et: (algselt "%s")

en: * For as long as you have an active subscription.
et: * Niikaua, kuni teil on aktiivne tellimus.

en: 1 column
et: 1 veerg

en: 2 columns
et: 2 veergu

en: 226 EUR value (Save 42%)
et: 226 EUR väärtuses (42% kokkuhoid)

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
et: <a href="%s" target="_blank">Ostke uus litsentsivõti</a> ja jätkake uuenduste ja toe saamist.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
et: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Logige sisse oma kontole</a>, et saada oma litsentsivõti või <a href="%s" target="_blank">ostke uus litsentsivõti</a>.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
et: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Logige sisse oma kontole</a>, et uuendada oma litsentsivõtit ja jätkata uuenduste ja toetuse saamist.

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
et: <a target="_blank" href="%s">Upgradeeri PRO</a>, et avada rohkem võimalusi.

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
et: <p>Fluid Checkout vajab töötamiseks klassikalist WooCommerce'i lühikoodipõhist kassavormi. Kui kasutate Divi Builderit kassalehe välimuse kohandamiseks, asendatakse klassikalised lühikoodid Divi Builderi kohandatud vidinatega iga kassalehe osa jaoks. Need kohandatud vidinad ei ühildu Fluid Checkout'iga.</p><p>Pöörake oma kassalehte, asendades Divi Builderi vidinad teksti vidinaga, mis sisaldab lühikoodi <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
et: <p>See vidin on asendatud Fluid Checkoutiga. </p><p>Kasutades Fluid Checkout'i, peab kassaleht kasutama originaalset WooCommerce'i lühikoodi <code>[woocommerce_checkout]</code>, et see töötaks korralikult.</p><p>Lisainformatsiooni saamiseks külastage Fluid Checkout'i dokumentatsiooni.</p>

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
et: <p>Me tuvastasime, et kasutate CodeRockz'i pistikprogramme Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (tasuta ja PRO). Integratsioon nende pistikprogrammidega on viidud üle Fluid Checkout PRO-sse.</p>

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
et: <strong>%1$s</strong> nõuab <strong>%2$s</strong> paigaldamist ja aktiveerimist. <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Account matching
et: Konto sobitamine

en: Account matching / user matching
et: Konto sobitamine / kasutaja sobitamine

en: Account password
et: Konto parool

en: Action link on the order summary at checkout.
et: Tegevuse link tellimuse kokkuvõttes kassas.

en: Activate %s
et: Aktiveeri %s

en: Activated
et: Aktiveeritud

en: Add %s
et: Lisa %s

en: Add billing phone field to the checkout form.
et: Lisage arveldustelefoni väli kassavormi.

en: Add extra fields to the checkout form
et: Lisage kassavormi lisaväljad

en: Add shipping phone field to the checkout form.
et: Lisage kassavormile saatetelefoni väli.

en: Add widget areas to the cart page
et: Lisage ostukorvilehel vidinate alad

en: Add widget areas to the checkout page
et: Lisage kassalehe vidinaid

en: Add widget areas to the order pay page
et: Lisa vidinaid tellimuse maksmise lehele

en: Add widget areas to the thank you page
et: Lisage tänulehele vidinaid

en: Add-ons
et: Lisandid

en: Additional header sections
et: Täiendavad pealkirjaosad

en: Additional notes
et: Täiendavad märkused

en: Address Book
et: Aadressiraamat

en: Address book
et: Aadressiraamat

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
et: Lisab tarneaadressi sektsiooni täiendava saatmise e-posti ja saatmise telefoni välja.

en: After Shipping Address
et: Pärast tarneaadressi

en: After order sections
et: Pärast tellimuse jaotisi

en: After shipping address
et: Pärast saatmisaadressi

en: After the cart actions
et: Pärast ostukorviga seotud tegevusi

en: After the cart items section
et: Pärast ostukorvipunktide sektsiooni

en: After the order items section
et: Pärast tellimusartiklite osa

en: After the order overview
et: Pärast tellimuse ülevaadet

en: After the order overview and payment instructions
et: Pärast tellimuse ülevaadet ja maksejuhiseid

en: After the order summary
et: Pärast tellimuse kokkuvõtet

en: After the order totals
et: Pärast tellimuse kogusummat

en: After the progress bar
et: Pärast eduriba

en: After the shipping section
et: Pärast laevanduse osa

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
et: Kõik PRO-funktsioonid + kõik lisad erihinnaga.

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
et: Kõik lisad müüakse eraldi ja nõuavad <strong>Fluid Checkout Lite</strong> pluginate paigaldamist ja aktiveerimist, välja arvatud juhul, kui see on märgitud.

en: All future add-ons *
et: Kõik tulevased lisad *

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
et: Kõik hinnad on esitatud eurodes. Kui meie veebilehel on hinnavahe, siis on veebilehel esitatud pakkumised ülimuslikud ja neid kohaldatakse.

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
et: Võimaldage klientidel lisada tellimusele kinkesõnum ja muid kingitusega seotud võimalusi.

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
et: Võimaldage klientidel muuta toodete koguseid või eemaldada kaupu otse kassaleheküljel.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
et: Võimaldab klientidel teha makseid tellimuste eest, mis on kas poe administraatori poolt käsitsi loodud või mida ei ole kassas lõpule viidud.

en: Already have an account?
et: Kas teil on juba konto?

en: Always show
et: Näita alati

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
et: Konto luuakse tellimuse täitmisel kassas esitatud andmete alusel.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
et: Korter, üksus, hoone, korrus jne.

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
et: Stiilide rakendamine Stripe'i maksevormi väljadele

en: As a step after shipping
et: Sammuna pärast saatmist

en: As a step before shipping
et: Enne laevanduse alustamist

en: As a sub-step after the shipping address section
et: Alametapina pärast tarneaadressi osa

en: As a sub-step before the payment section
et: Alametapina enne makseosa

en: As a sub-step before the shipping address section
et: Alametapina enne tarneaadressi osa

en: As a substep after payment methods
et: Makseviiside järgse alljärgnevusena

en: As a substep before payment methods
et: Makseviisidele eelneva alamtegevusena

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
et: Seostage külaliskliendi tellimused tema olemasoleva kontoga, kui kliendi kontaktandmetega konto on juba olemas.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
et: Vältige tarne hilinemist ja rahulolematuid kliente. Koguge <strong>korrektsed aadressiandmed</strong> alates esimesest ostukorrast, kui nad teilt ostavad.

en: Bars
et: Baarid

en: Before Shipping Address
et: Enne saatmise aadressi

en: Before checkout steps
et: Enne kassasse minekut sammud

en: Before coupon codes section
et: Enne kupongikoodide sektsiooni

en: Before shipping address
et: Enne saatmise aadressi

en: Before the cart actions
et: Enne käru toiminguid

en: Before the cart items section
et: Enne ostukorvipunktide sektsiooni

en: Before the checkout steps
et: Enne kassasammude tegemist

en: Before the order items section
et: Enne tellimusartiklite osa

en: Before the order summary
et: Enne tellimuse kokkuvõtet

en: Before the order totals
et: Enne tellimuse kogusummat

en: Before the progress bar
et: Enne eduriba

en: Before the shipping section
et: Enne laevanduse osa

en: Below the order summary
et: Allpool on esitatud tellimuse kokkuvõte

en: Below the payment section
et: Maksmise sektsiooni all

en: Billing address
et: Arve esitamise aadress

en: Billing phone
et: Arveldustelefon

en: Both below the payment section and the order summary
et: Nii makseosa kui ka tellimuse kokkuvõtte all

en: Boxed
et: Karbis

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
et: Rakenda

en: Captcha position
et: Captcha positsioon

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
et: Enne tellimuse esitamise nuppu

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
et: Enne tellimuse esitamist lõik

en: Carrier:
et: Kandjaks:

en: Cart elements
et: Ostukorvi elemendid

en: Cart items
et: Ostukorvi esemed

en: Cart items count
et: Ostukorvi esemete arv

en: Cart layout
et: Ostukorvi paigutus

en: Cart optimizations
et: Ostukorvi optimeerimine

en: Cart total:
et: Korvi kokku:

en: Change email address to: {suggestion-value}
et: Muuda e-posti aadressi: {suggestion-value}

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
et: Muuda ettevõtte nime välja nähtavust arveldusaadressi sektsioonis kassavormil.

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
et: Muuda ettevõtte nime väljale nähtavust saatmisaadressi sektsioonis kassavormil.

en: Change: %s
et: Muudatus: %s

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
et: Muudab tellimuse üksikasjade paigutust tänulehel ja kontolehel.

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
et: Muudab tellimuse maksmise lehe kujundust olemasolevate tellimuste puhul, mis ootavad kliendi makseid.

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
et: Kontrollige, kas on olemas <a href="%s">integreerimisvõimalused</a> teiste paigaldatud pluginate jaoks.

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
et: Vaikimisi on märgitud ruut "Sama kui tarne-/arveaadress".

en: Checkout
et: Kassa

en: Checkout Below Place Order
et: Kassasse allpool Tee tellimus

en: Checkout Header - Desktop
et: Kassa päis - töölauaarvuti

en: Checkout Header - Mobile
et: Kassa päis - mobiilne

en: Checkout Order Summary
et: Kassatellimuse kokkuvõte

en: Checkout Sidebar
et: Kassas külgriba

en: Checkout elements
et: Kassasüsteemi elemendid

en: Checkout fields
et: Kassaväljad

en: Checkout layout
et: Kassa paigutus

en: Checkout options
et: Kassasüsteemi valikud

en: Checkout progress
et: Kassa edenemine

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
et: Arveldamine

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
et: Kontakt

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
et: Maksmine

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
et: Laevandus

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
et: Muuda

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
et: Muudatuste salvestamine

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
et: Valige kassalehe alumise osa taustavärv. Kehtib ainult siis, kui kasutate häireteta päise ja jaluslehe.

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
et: Valige kassalehe päise taustavärv. Kehtib ainult siis, kui kasutate häireteta päise ja jaluseadet.

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
et: Valige kassalehe taustavärv. Värvi rakendatakse <em>body</em> elemendile.

en: Choose a background color for the order summary section.
et: Valige tellimuse kokkuvõtte sektsiooni taustavärv.

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
et: Valige pilt, mida kuvatakse kassalehe päises. Kehtib ainult siis, kui kasutate häireteta päise- ja jaluslehte.

en: Choose in which position to display the order actions.
et: Valige, millises asendis tellimuse toimingud kuvatakse.

en: Choose in which position to display the section.
et: Valige, millises asendis lõik kuvatakse.

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
et: Valige, millises positsioonis kuvatakse saatmisviiside osa.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
et: Valige, millises etapis kuvatakse arveldustelefoni väli.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
et: Valige, millises etapis kuvatakse saatetelefoni väli.

en: Choose the style of the progress bar.
et: Valige eduriba stiil.

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
et: Valige, kus kuvada saadaval olevate kupongide osa kassalehel.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
et: Valige, millise aadressi soovite salvestada kohalikuks tarneaadressiks tellimuste puhul.

en: Classic
et: Klassikaline

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
et: Pildi eemaldamine

en: Click to go to the order summary
et: Klõpsake, et minna tellimuse kokkuvõttesse

en: Close and continue with checkout
et: Sulge ja jätka kassaga

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
et: Sulge

en: Collapsed
et: Kokkuvarisemine

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
et: Kogub ja <strong>valideerib ELi käibemaksunumbreid kassalehel</strong>, eemaldab maksumaksu pöördmaksustamise alusel ja kinnitab vajaduse korral kliendi asukoha.

en: Company name field for billing address
et: Ettevõtte nime väli arveldusaadressi jaoks

en: Company name field for shipping address
et: Ettevõtte nime väli tarneaadressi jaoks

en: Confirm
et: Kinnitage

en: Contact
et: Kontakt

en: Contact step
et: Kontakt samm

en: Continue
et: Jätka

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
et: Kontrollib, kas kasutada häireteta lehe päise- ja jaluslehte või säilitada hetkel aktiivse teema päise- ja jaluslehte.

en: Coupon codes
et: Kupongi koodid

en: Create an account
et: Konto loomine

en: Cross-sells
et: Ristmüük

en: Custom fields
et: Kohandatud väljad

en: Dark mode
et: Tume režiim

en: Dashboard
et: Armatuurlaud

en: Debug mode
et: Kõrvaldamisrežiim

en: Debug options
et: Vigade kõrvaldamise valikud

en: Default button style
et: Vaikimisi nupu stiil

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
et: Määrake positsioon, kus kuvatakse "Tellimus" ja tingimuste märkeruutude sektsioon.

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
et: Määrake positsioon, kus kuvatakse captcha osa. Mõned positsioonid ei pruugi toimida sõltuvalt valitud captcha tüübist.

en: Define the visibility of the additional order notes field.
et: Määrake täiendavate tellimuse märkuste välja nähtavus.

en: Design template
et: Disaini mall

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
et: Disainimallid, optimeeritud ostukorv ja saadud tellimuse leheküljed, kontode sobitamine ja palju muud.

en: Did you mean %s?
et: Kas sa mõtlesid %s?

en: Disable the theme checkout options
et: Lülita teema kassasse valikud välja

en: Dismiss
et: Lase lahti

en: Display as a cart section
et: Näita kui ostukorvi sektsiooni

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
et: Näita kassasüsteemi külgriba vidinaid ainult viimase kassasüsteemi sammu vaatamisel mobiilseadmetes, kui kasutad mitmeastmelise kassasüsteemi paigutust.

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
et: Ekspresskassanuppude kuvamine ühes reas suuremate ekraanide jaoks

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
et: Kuvada kinkesõnum ja muud kingituse valikud kassas lehel

en: Display message when an account exists with the email address provided
et: Kuvatakse teade, kui konto on esitatud e-posti aadressiga olemas.

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
et: Uute jaotiste kuvamine ja jaotiste järjekorra muutmine e-posti teadetes. Tellimuse üksikasjade stiilid e-posti teadetes jäävad muutumatuks.

en: Display order progress from the theme
et: Näita tellimuse edenemist teemast

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
et: Näita "Lisa" lingi nupud väiketähtedega

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
et: Näita ostukorvi lehekülge, mille kujundus on sarnane kassalehega.

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
et: Näidata kassasõidu eduriba, kui kasutate mitmeastmelise kassasõidu kujundust

en: Display the coupon codes section title
et: Kuvada kupongikoodide jaotise pealkiri

en: Display the form field labels visible on the page
et: Kuvada vormiväljade sildid lehel nähtavad

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
et: Kuvada kingitusteade eraldi jaotise asemel tellimuse üksikasjade tabeli osana.

en: Display the gift message fields always expanded
et: Kuvada kingitusteate väljad alati laiendatud kujul

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
et: Tellimuse üksikasjade kuvamine laia paigutusega tänulehel

en: Display the order status progress bar
et: Tellimuse staatuse eduriba kuvamine

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
et: Näita vidinaid mobiilseadmete jaoks kassade päise all. Kuvatakse ainult siis, kui kasutate pluginaga kassaprogrammi päistekülge.

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
et: Näita vidinaid tellimuse esitamise nupu all kassalehel.

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
et: Näita vidinaid tellimuse kokkuvõtte sees kassalehel.

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
et: Näita vidinaid kassas jaluses. Kuvatakse ainult siis, kui kasutate plugina kassaplatvormi jalustikku.

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
et: Näita vidinaid suurtel ekraanidel kassa päises. Kuvatakse ainult siis, kui kasutate pluginaga kassaprogrammi päistikku.

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
et: Näita vidinaid kassas külgribal pärast tellimuse kokkuvõtet.

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
et: Kuvab kassas kiirkassa sektsiooni, kui toetatud makseväravadel on see funktsioon lubatud.

en: Distraction free header and footer
et: Tähelepanuvaba päis ja joonealune osa

en: Do not change placeholders
et: Ärge muutke paigutussätteid

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
et: Ärge kuvage ostukorviga seotud veateadet kassalehe ülaosas. Ostu lõpetamiseks kassavormi esitamisel kuvatakse need veateated alati.

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
et: Ärge peitke "Aadressirea 2" väljad lingi nupu taha.

en: Do not save any shipping address
et: Ärge salvestage ühtegi tarneaadressi

en: Do not show
et: Mitte näidata

en: Don't show this again
et: Ära näita seda enam

en: EU-VAT Assistant
et: ELi käibemaksu assistent

en: Edit cart
et: Muuda ostukorvi

en: Edit cart contents at checkout page
et: Muuda ostukorvi sisu kassalehel

en: Edit cart link
et: Muuda ostukorvi linki

en: Edit the checkout page
et: Kassalehe muutmine

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
et: Maili kontrolli lubamine: (keelatud funktsioon)

en: Enable cart page optimizations
et: Võimaldage ostukorvilehe optimeerimine

en: Enable custom shipping email field
et: Lubage kohandatud saatmise e-posti väli

en: Enable dark mode
et: Tume režiimi sisselülitamine

en: Enable integrated coupon code section
et: Integreeritud kupongikoodi sektsiooni sisselülitamine

en: Enable international phone number fields
et: Võimaldab rahvusvahelise telefoninumbri väljad

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
et: Võimaldage ostukorvipunktide muutmine kassalehel

en: Enable order details customizations on email notifications
et: Tellimuse üksikasjade kohandamise võimaldamine e-posti teadetes

en: Enable order pay page optimizations
et: Tellimuse tasulise lehe optimeerimise võimaldamine

en: Enable phone number validation based on country rules
et: Võimaldab telefoninumbri valideerimise riigireeglite alusel

en: Enable thank you page and order details optimizations
et: Võimaldage tänu lehekülje ja tellimuse üksikasjade optimeerimine

en: Enable the account matching feature
et: Võta kasutusele konto sobitamise funktsioon

en: Enable the express checkout section
et: Võta kasutusele kiirkassa sektsioon

en: Enable wide layout on "My account" page.
et: Lubage lai paigutus lehel "Minu konto".

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
et: Parandage oma kassakogemust nende lisanditega.

en: Enhanced select fields
et: Täiustatud valitud väljad

en: Enter your code here
et: Sisestage oma kood siia

en: Error:
et: Viga:

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Expired on %s.
et: Aegunud %s.

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
et: Express Checkout nupud toetatud makseviisidest

en: Express checkout
et: Express kassasüsteem

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
et: Laiendage kõik Fluid Checkout'i headused oma ostukorvilehele ja tänu lehekülgedele.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
et: Fikseeri automaatne sisse suumimine vormiväljadel

en: Fixed line
et: Fikseeritud liin

en: Fluid Checkout
et: Vedelikukontroll

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
et: Fluid Checkout PRO - pakett

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
et: Fluid Checkout ja Delivery Date pluginad CodeRockz poolt

en: Fluid Checkout database update
et: Fluid Checkout andmebaasi uuendamine

en: Fluid Checkout database updated successfully
et: Fluid Checkout andmebaasi uuendati edukalt

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
et: Fluid Checkout ei ühildu Divi Builderi kassade paigutusega

en: Footer background color
et: Alumise osa taustavärv

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
et: Sundida arveldus- ja tarneaadressid samaks (üks osa)

en: Force wide layout on WooCommerce pages
et: Force lai paigutus WooCommerce lehekülgedel

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
et: Vormindage telefoninumbrid vastavalt iga riigi eeskirjadele.

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
et: Üldised stiilid kassasammude, tellimuse kokkuvõtte ja muude jaotiste jaoks. <br>Võib kohaldada ka teistele lehekülgedele, näiteks ostukorvi, tellimuse saamise ja tellimuse vaatamise lehekülgedele.

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
et: Germanized PRO mitmeastmelise kassasüsteemi funktsioon tuleb Fluid Checkout'i kasutamisel välja lülitada.

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
et: Hankige pakett - ainult 129 EUR

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
et: Hankige see lisa &mdash; 29 EUR

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
et: Hankige see lisa &mdash; 39 EUR

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
et: Hankige see lisa &mdash; 59 EUR

en: Gift message
et: Kinkesõnum

en: Gift messages and packing slips
et: Kinkesõnumid ja pakkelehti

en: Gift options
et: Kinkimisvõimalused

en: Go to Germanized settings
et: Mine saksakeelsete seadete juurde

en: Go to Plugin Search
et: Mine pluginate otsingusse

en: Go to the home page
et: Mine kodulehele

en: Google Address Autocomplete
et: Google'i aadressi automaatne täitmine

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
et: Suurepärane! Teie kassalehekülg töötab nüüd Fluid Checkout'is.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
et: HTML-värvi väärtus. st: #f3f3f3

en: Header
et: Pealkiri

en: Header and footer
et: Pealkiri ja jalusosa

en: Header and footer template
et: Pea- ja jaluslehe mall

en: Header and footer templates
et: Pea- ja jaluslehe mallid

en: Header background color
et: Pealkirja taustavärv

en: Here are a few resources for you to get started:
et: Siin on mõned ressursid, millega alustada:

en: Hidden
et: Peidetud

en: Hidden (remove field)
et: Peidetud (eemalda väli)

en: Hide cart items errors at the checkout page
et: Varjata ostukorvis olevad vead kassalehel

en: Hide optional fields behind a link button
et: Peida valikulised väljad lingi nupu taha

en: Highlight the billing address section in the checkout form
et: Märkige kassavormi arveldusaadressi sektsioon

en: Highlight the order totals row in the order summary table
et: Märkige tellimuse kokkuvõtte tabelis tellimuse kogusummade rida.

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
et: Tõsta esile saatmisaadressi osa kassavormil

en: I already have it – Hide this offer
et: Mul on see juba olemas - Peida see pakkumine

en: I need help!
et: Ma vajan abi!

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
et: Kui see on kontrollitud, teavitab kasutajatele saadetud e-kirjas kirjavigadest. (See funktsioon on välja lülitatud, sest Fluid Checkout pakub seda funktsiooni. Selle valiku muutmine ei jõustu)

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
et: Kui väljale on määratud "vabatahtlik", mis on vaikimisi nähtavuse olek, ei rakendata mingeid muudatusi, et teised pistikprogrammid saaksid rakendada vajalikke muudatusi.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
et: Kui vajate kunagi abi, <a href="%s" target="_blank">avage tugipilet</a> meie ametlikus tugikanalis.

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
et: Ignoreeri täiendavaid nõutavaid välju, kui maksad ühilduva Express Checkout maksevärava abil.

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
et: Pilt ei ole valitud.

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
et: Esialgne olek laiendatava tellimuse kokkuvõtte sektsiooni jaoks mobiilis.

en: Inside the cart items section
et: Korvi esemete sektsiooni sees

en: Inside the order items section
et: Tellimuse esemete sektsioonis

en: Inside the order overview
et: Tellimuse sisemine ülevaade

en: Inside the order summary
et: Tellimuse kokkuvõte

en: Installed &mdash; Activate
et: Paigaldatud &mdash; Aktiveeri

en: Integrated coupon code field on the cart page
et: Integreeritud kupongikoodi väli ostukorvilehel

en: Integrations
et: Integratsioonid

en: International phone numbers
et: Rahvusvahelised telefoninumbrid

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
et: Soovitatav on jätta see valik märgitud, et vähendada avatud sisendväljade arvu, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">loe uuringut</a>.

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
et: Parema kasutajakogemuse tagamiseks on soovitatav see valik sisse lülitada.

en: Layout &amp; design
et: Kujundus & kujundus

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
et: Ristmüügiartiklite paigutus ostukorvilehel.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
et: Laske klientidel <strong>säästma mitu saatmis- ja arveldusaadressi</strong> oma kontole ja valima, milliseid neist kasutada kassas ja ostukorvilehel.

en: License key cancelled.
et: Litsentsivõti tühistatud.

en: License keys
et: Litsentsivõtmed

en: Link to shop page
et: Link poe lehele

en: Load unminified assets
et: Laadige minimeerimata varasid

en: Local pickup
et: Kohalik pealevõtmine

en: Local pickup and in-store collection
et: Kohaliku kättesaamise ja kohapealse kogumise võimalus

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
et: Logi sisse

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
et: Või jätkake külalisena

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
et: Või jätkake allpool

en: Log in to your account
et: Logi oma kontole sisse

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
et: Sisselogitud kui %1$s. <a href="%2$s">Logi välja</a>

en: Logo image
et: Logo pilt

en: Mailchimp for WooCommerce
et: Mailchimp WooCommerce jaoks

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
et: Teha kassas progressiriba nähtavaks kerimise ajal

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
et: Muutke valikulise välja "Lisa" lingi nupu sildid <kood>kitsaks</kood> (st "Lisa telefoninumber" asemel "Lisa telefoninumber"). See valik mõjutab ka kupongikoodide väljade linginuppe.

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
et: Teha tellimuse kokkuvõte nähtavaks ostukorvilehel kerimise ajal

en: Make the order summary stay visible while scrolling
et: Teha tellimuse kokkuvõte nähtavaks kerimise ajal

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
et: Võib olla sunnitud "kohustuslikuks", kui arveldusaadressi osa kuvatakse pärast arveldusaadressi osa ja arveldustelefoni väli on määratud "kohustuslikuks". Seda on vaja selleks, et tagada, et arveldusaadressi saab kopeerida arveldusaadressi, kui see valik on märgitud.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
et: Võib olla sunnitud "kohustuslikuks", kui arveldusaadressi osa kuvatakse pärast tarneaadressi osa ja arveldustelefoni väli on seatud "kohustuslikuks". Seda on vaja selleks, et tagada, et tarneaadressi saab kopeerida arveldusaadressi, kui see valik on märgitud.

en: Minimalist
et: Minimalistlik

en: Mobile
et: Mobiilne

en: More design templates
et: Rohkem disainimalle

en: More information
et: Lisateave

en: More positions for the coupon code on the checkout page
et: Rohkem positsioone kupongi kood kassaleheküljel

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
et: Kõige kasulikum, kui tellimuse kokkuvõtte sektsioonil ei ole esile tõstetud taustavärvi. Võiks ka ostukorv, saadud tellimus ja tellimuse vaatamise lehtedel, kui kasutate Fluid Checkout PRO-d.

en: Move the sign up checkbox to the contact step
et: Liigutage registreerimise märkeruut kontakti sammule

en: Multi step
et: Mitu sammu

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
et: Mitu salvestatud aadressi saatmiseks ja arveldamiseks.

en: My account layout
et: Minu konto kujundus

en: No
et: Ei

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
et: Selles jaotises ei ole hetkel integratsioonid saadaval. Iga pluginaga seotud valikud kuvatakse siin ainult siis, kui see plugin on aktiveeritud.

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
et: Selles jaotises ei ole hetkel saadaval ühtegi litsentsivõtme valikut. Iga pluginaga või lisandiga seotud valikud ilmuvad siia, kui see plugin on aktiveeritud.

en: Not selected yet.
et: Ei ole veel valitud.

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
et: Ostukorvi lehel kuvatavate ristmüügiartiklite arv

en: On the sidebar
et: Külgribal

en: On the site header (requires distraction-free header)
et: Saidi päises (nõuab häireteta päise)

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
et: Kohaldatakse ainult juhul, kui kupongikoodide kasutamine on WooCommerce'i seadetes lubatud.

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
et: Kohaldatakse ainult siis, kui kuponkikood kuvatakse eraldi sektsioonina kassa- või ostukorvilehel.

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
et: Kohaldatakse ainult siis, kui kasutate Impreza teema pealkirja kassalehel.

en: Only applies when using a block-based theme.
et: Kehtib ainult siis, kui kasutatakse plokipõhist teemat.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
et: Näita ainult lubatud riike saatmiseks või arveldamiseks

en: Only used for shipping-related questions.
et: Kasutatakse ainult saatmisega seotud küsimuste puhul.

en: Optimized cart page
et: Optimeeritud ostukorvi lehekülg

en: Optimized horizontal cross-sells layout
et: Optimeeritud horisontaalne ristmüükide paigutus

en: Optimized order received / thank you page
et: Optimeeritud tellimuse saamise / tänuleht

en: Optional
et: Valikuline

en: Optional fields
et: Vabatahtlikud väljad

en: Or
et: Või

en: Order actions
et: Tellimusmeetmed

en: Order details layout
et: Tellimuse üksikasjade paigutus

en: Order details optimizations
et: Tellimuse üksikasjade optimeerimine

en: Order downloads
et: Tellige allalaadimisi

en: Order notes
et: Tellimuse märkmed

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
et: Tellimuse number ja kviitung saadetakse sellele e-posti aadressile.

en: Order pay
et: Tellimuse tasu

en: Order pay page
et: Telli makse lehekülg

en: Order progress
et: Tellimuse edenemine

en: Order status
et: Tellimuse staatus

en: Order summary
et: Tellimuse kokkuvõte

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
et: Täiendavate päislõikude väljastamine, kui see on teema seadetes lubatud.

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
et: Fennik-teemast leivakriipsude sektsiooni väljastamine, kui kasutate Fluid Checkouti päise ja jalusfaili.

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
et: Väljastada Betheme'i kassasammude osa kassas, ostukorvis ja saadud tellimuse lehekülgedel.

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
et: Väljastada kassasammude osa The Gem teemast, kui kasutate Fluid Checkout päise ja jalusesse.

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
et: Väljastada kassasammude sektsioon Bookshelfi teemast, kui kasutate Fluid Checkouti.

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
et: Kapee teema kassasammude osa väljastamine kassas, ostukorvis ja saadud tellimuse lehekülgedel.

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
et: Väljastage nüüdure teema kassasammude osa, kui kasutate Fluid Checkouti.

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
et: Väljastage Porto teema kassasammude osa kassasse, ostukorvi ja saadud tellimuse lehekülgedel.

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
et: Pressmart-teema kassasammude osa väljastamine kassas, ostukorvis ja saadud tellimuse lehekülgedel.

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
et: Väljastada kassasammude sektsioon Woodmart teemast, kui kasutate Fluid Checkout päise ja jalusesse.

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
et: Lülita tellimise märkeruudu positsioon kassalehel ümber ja näita see alati kontakti sammul.

en: Page background color
et: Lehe taustavärv

en: Page template
et: Lehekülje mall

en: Parcel terminal
et: Pakiautomaat

en: Payment form
et: Maksevorm

en: Payment method
et: Makseviis

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
et: Telefoninumbri valideerimise tüübid, mida kasutatakse, kui täpne valideerimine on lubatud.

en: Pick a Locker
et: Vali kapis

en: Pickup point
et: Ülevõtmise koht

en: Pickup point not selected yet.
et: Ülevõtmiskoht ei ole veel valitud.

en: Pickup point:
et: Ülestõstmise koht:

en: Place order
et: Tee tellimus

en: Please verify your phone number.
et: Palun kontrollige oma telefoninumbrit.

en: Position for the extra order summary section on mobile.
et: Asukoht täiendava tellimuse kokkuvõtte sektsiooni jaoks mobiilis.

en: Position on checkout page
et: Asukoht kassalehel

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
et: Esimese saatmisviisi automaatse valiku vältimine

en: Proceed to %s
et: Edasi %s

en: Proceed to billing
et: Jätkake arveldamist

en: Proceed to contact
et: Võtke ühendust

en: Proceed to payment
et: Jätkake maksmisega

en: Proceed to shipping
et: Jätkake saatmist

en: Rate the plugin
et: Hinda pluginat

en: Read documentation
et: Dokumentatsiooni lugemine

en: Read the documentation.
et: Lugege dokumentatsiooni.

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
et: Lugege paigaldusjuhendit <a href="%s" target="_blank">Fluid Checkout'iga alustades</a>.

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
et: Soovitatav ainult siis, kui enamik kliente vajab tegelikult välja "Aadressi rida 2" või kui õige tarneaadressi saamine on väga oluline (nt toiduainete ja muude kergesti riknevate toodete tarnimisel).

en: Remove
et: Eemaldage

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
et: Eemaldab tarneaadressi osa, kui on valitud kohalik tarneviis.

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
et: Asendage <code>select2</code> rippmenüü komponendid <code>TomSelect</code>-iga.

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
et: Asendab konto loomise väljad teatega ja sisselogimise võimalusega. Mõnes kontekstis võib olla soovitatav jätta see valik välja lülitatud, et kaitsta klientide privaatsust.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
et: Asendab tarneaadressi pealevõtmiskoha asukohaga, kui on valitud kohalik pealevõtmise tarneviis.

en: Required
et: Nõutav

en: Same as billing address
et: Sama mis arveldusaadress

en: Same as shipping address
et: Sama kui tarneaadress

en: Save same as the billing address
et: Salvesta sama, mis arveldusaadress

en: Save the selected pickup location
et: Salvesta valitud pealevõtmiskoht

en: Select an image
et: Valige pilt

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
et: Valige positsioon, kus kuvatakse arveldusaadressi osa kassalehel.

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
et: Valige positsioon, kus kupongikoodide sektsioon ostukorvilehel kuvatakse. Kohaldatakse ainult siis, kui AJAX ostukorv ja integreeritud kupongikoodid kassalehel on lubatud.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
et: Valige positsioon, kus kuvada kupongikoodide sektsioon kassalehel.

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
et: Valige positsioon, kus kuvatakse ristmüügi sektsioon ostukorvilehel.

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
et: Valige positsioon, kus kuvatakse saatmiskulud ja kalkulaator ostukorvilehel.

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
et: Valige nupu "kohaldatakse kupongi" stiil. Kohaldatakse ainult siis, kui kupongikoodi sektsioon kuvatakse "Enne kassasammu" kassaleheküljel või "Enne ostukorvipunktide sektsiooni" ostukorvilehel.

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
et: FermoPointiga saatmisel on vaja valida kogumispunkt.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
et: Enne jätkamist on vaja valida ülesvõtmiskoht.

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
et: Sendinblue - WooCommerce e-posti turundus

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
et: Määra <code>font-size</code> vormiväljade sees 16px-le

en: Settings
et: Seaded

[ctx: Settings section]
en: Cart
et: Käru

[ctx: Settings section]
en: Order pay
et: Tellimuse tasu

[ctx: Settings section]
en: Thank you
et: Tänan teid

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
et: Integratsioonid

[ctx: Settings section title]
en: License keys
et: Litsentsivõtmed

en: Setup & Documentation
et: Seadistamine ja dokumentatsioon

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
et: Seadistage paigutus ja kujundus <a href="%s">kassa valikud</a>.

en: Shipping
et: Laevandus

en: Shipping address
et: Tarneaadress

en: Shipping method
et: Tarne meetod

en: Shipping methods
et: Laevandusmeetodid

en: Shipping phone
et: Laevatelefon

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
et: Näita lingi nuppu pealevõtmiskoha alampunktis, et tühjendada valitud saatmisviisid. Seda saab kasutada selleks, et lubada uuesti näidata tarneaadressi osa, kui eelnevalt oli valitud kohalik kättesaamismeetod.

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
et: Näita näide kehtiva telefoninumbri kohta telefoniväljade sees

en: Show country code beside the flag
et: Näita riigi koodi lipu kõrval

en: Show if not defined
et: Näita, kui ei ole määratletud

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
et: Näita valikuvõimalust saatmisviiside kustutamiseks pealevõtmiskoha allsammulises etapis

en: Sign up checkbox position
et: Registreeru märkeruutu positsioon

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
et: Lihtsustatud ELi käibemaksu valideerimine teie kaupluse jaoks.

en: Single step
et: Üks samm

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
et: Andmebaasis on vaja teha mõningaid muudatusi. Nagu iga uuenduse puhul, soovitame teil <strong>teha oma veebisaidi täielik varukoopia enne jätkamist</strong>.

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
et: Mõned funktsioonid WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers ei pruugi töötada ootuspäraselt, kui seda kasutatakse koos Fluid Checkoutiga. Loe <a href="%s">Meie dokumentatsiooni</a> lisateavet ja alternatiivseid lahendusi.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
et: Mõned valikud ei pruugi ühilduda mõne pistikprogrammi ja teemaga.

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
et: Saidi päise vahekaugus kassalehel (pikslites)

en: Special offers
et: Eripakkumised

en: Split
et: Jagatud

en: Step %1$s of %2$s
et: Step %1$s of %2$s (samm %1$s of %2$s)

en: Subscribe checkbox
et: Telli märkeruut

[ctx: Substep review text]
en: None.
et: Ei ole.

en: Support
et: Toetus

en: Thank you page
et: Aitäh lehekülg

en: Thank you page & order details layout
et: Tänuslehe ja tellimuse üksikasjade kujundus

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
et: Täname, et valisid Fluid Checkout'i!

en: The Bluehost Plugin
et: Bluehost Plugin

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
et: CNPJ number "{cnpj_number}" on kehtetu.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
et: CPF-number "{cpf_number}" on kehtetu.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
et: Parimad vahendid, et veelgi <strong>parandada oma WooCommerce'i kassakonto konversioonimäära</strong> ja muuta ostukogemus kogu teekonna jooksul järjepidevaks.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
et: Pakett sisaldab kõiki lisasid, mida me praegu pakume, ja Fluid Checkouti lisasid, mida käivitame tulevikus.

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
et: Valikukast "Sama kui saatmisaadress" hakkab vaikimisi olema märgitud, kui tarneaadressi osa kuvatakse esimesena. <br>Kast "Sama kui arveldusaadress" hakkab vaikimisi olema märgitud, kui arveldusaadressi osa kuvatakse esimesena. <br> Soovitatav on jätta see valik märgitud, kuna see vähendab oluliselt avatud sisendväljade arvu kassas, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">lugege uuringut</a>.

en: The database changes where applied successfully.
et: Andmebaasi muudatused rakendati edukalt.

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
et: Kujundusmall <em>"Split"</em> ei ole saadaval, kui kasutatakse <em>"1 veerg"</em> paigutust ja selle valimise korral langeb tagasi <em>"Minimalistlik"</em>.

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
et: Valik <em>"Saidi päises"</em> kehtib ainult siis, kui kasutate häireteta päise.

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
et: Valikud kuvada toote pilti, koguse väli, eemaldamisnupp ja teema poolt lisatud link toote lehele on vaikimisi välja lülitatud.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
et: Quadlayersi plugin WooCommerce Checkout Manager ei ühildu Fluid Checkoutiga

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
et: Kui Fluid Checkout on aktiveeritud, on saatmise sihtkohaks alati määratud "vaikimisi kliendi saatmisaadress". Kliendid võivad endiselt esitada erinevaid saatmis- ja arveldusaadresse kassas, valik, millega saab määrata vaikimisi arveldusaadressi samaks kui saatmisaadress, on saadaval aadressil WooCommerce > Seaded > Fluid Checkout.

en: Theme Atomion
et: Teema Atomion

en: Theme Betheme
et: Teema Betheme

en: Theme Bookshelf
et: Teema raamaturiiul

en: Theme Fennik
et: Teema Fennik

en: Theme Go
et: Teema Go

en: Theme Impreza
et: Teema Impreza

en: Theme Ireca
et: Teema Ireca

en: Theme Kapee
et: Teema Kapee

en: Theme Nyture
et: Teema Nüüdure

en: Theme Porto
et: Teema Porto

en: Theme Pressmart
et: Teema Pressmart

en: Theme The Gem
et: Teema Kalliskivi

en: Theme The7
et: Teema The7

en: Theme Woodmart
et: Teema Woodmart

en: Theme ZK Nito
et: Teema ZK Nito

en: Theme's cross-sells layout
et: Teema ristmüükide paigutus

en: Theme's header and footer
et: Teema päis ja alumine osa

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
et: Need valikud mõjutavad tänu lehekülge , tellimuse üksikasjade vaatamist konto lehekülgedel ja e-posti teavitustel.

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
et: Need valikud mõjutavad tänu lehekülge, mida tuntakse ka kui tellimuse saamise või tellimuse kinnitamise lehekülgi.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
et: Neid vidinaid kasutatakse usaldussümbolite ja usaldusmärkide lisamiseks ostukorvilehele.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
et: Neid vidinaid kasutatakse usaldussümbolite ja usaldusmärkide lisamiseks kassaleheküljele.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
et: Neid vidinaid kasutatakse usaldussümbolite ja usaldusmärkide lisamiseks tellimuse tasumise lehele.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
et: Neid vidinaid kasutatakse usaldussümbolite ja usaldusmärkide lisamiseks tänulehele.

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
et: See tagab, et WooCommerce'i lehekülgedel, sealhulgas kassas, ostukorvis, saadud tellimuse, tellimuse tasumise ja konto lehekülgedel ei ole sisuosa liiga kitsas.

en: This field does not match the related field value.
et: See väli ei vasta seotud välja väärtusele.

en: This is a required field.
et: See on kohustuslik väli.

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
et: See on eksperimentaalne funktsioon ja ei pruugi kõigis seadistustes toimida ootuspäraselt. Kasutage seda ettevaatlikult.

en: This is not a valid email address.
et: See ei ole kehtiv e-posti aadress.

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
et: See valik mõjutab tellimuse kinnituse lehte (tänu lehekülg) ja tellimuse üksikasju kontolehtedel, e-kirjades ja saatelehtedel.

en: Toll free
et: Tasuta

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
et: TomSelect on lihtsam rippmenüüst valiku komponent, mis on vähem vigade suhtes altid kui Select2, pakkudes samas samu funktsioone, mida tegelikult kasutatakse WooCommerce'i kassalehekülgedel.

en: Tools
et: Tööriistad

en: Troubleshooting
et: Veaotsing

en: Trust symbols &amp; badges
et: Usaldussümbolid ja -märgid

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
et: Usaldussümbolid ostukorvis ja tänu lehekülgedel

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
et: Proovige veenduda, et telefoninumber on kehtiv mobiil- või lauatelefoninumber, mis põhineb valitud riigikoodi reeglitel. See valik kasutab <code>intl-tel-input</code> täpset valideerimisfunktsiooni, mis võib mõne telefoninumbri puhul anda valepositiivseid tulemusi.

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
et: Kuni 40% vähem täidetavaid kassavälju.

en: Update database
et: Andmebaasi ajakohastamine

en: Upgrade to PRO
et: Uuendage PRO-ks

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
et: Uuendage PRO &mdash; 99 EUR

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
et: Kasutage "Tellimuse kinnituse" lehekülje malli plokipõhiste teemade jaoks

en: Use precise phone number validation
et: Kasutage täpset telefoninumbri valideerimist

[ctx: Used as fallback for "Proceed to next step" button label]
en: next step
et: järgmine samm

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
et: Debugimisrežiimi kasutamine mõjutab veebisaidi jõudlust. Kasutage seda valikut ainult tõrkeotsingu ajal.

en: Valid until %s.
et: Kehtib kuni %s.

en: Verify Phone Number
et: Kontrollida telefoninumber

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
et: Külastage <a href="%s" target="_blank">Meie dokumentatsiooni</a>, et saada lisateavet Fluid Checkout funktsioonide kohta.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
et: Külastage meie veebisaiti, et saada lisateavet meie pluginate ja lisandmoodulite kohta.

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
et: Soovitame selle seadistada <em>laiendatud</em> järgmistele riikidele regulatiivsete nõuete tõttu: <strong>Saksamaa</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Sveits</strong>, <strong>Holland</strong>, <strong>Poola</strong>, <strong>Belgia</strong> ja <strong>Frangimaa</strong>.

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
et: Soovitame kasutada häireteta päise- ja jaluslehte, et vältida tähelepanu kõrvalejuhtimist kassalehel. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Luge uuringuid ostukorvist loobumise kohta</a>.

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
et: Kui see on välja lülitatud, ei kontrolli telefonivälja valideerimine, kas riigi või piirkonna koodid on riigi jaoks kehtivad.

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
et: Kui see on lubatud, rakendab Fluid Checkout pluginaga ühildumiseks optimeeritud stiile. Kui kasutate Stripe'i maksevormi väljade jaoks kohandatud stiile, võite selle välja lülitada.

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
et: Kui see on aktiveeritud, on saatmise telefoniväljal saadaval ainult saatmiseks lubatud riigid ja arveldamise telefoniväljal ainult arveldamiseks lubatud riigid.

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
et: Kui see on lubatud, viiakse märkeruut kontakti sammu, sõltumata Sendinblue'i lisaseadetes määratud kuvamiskohast.

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
et: Kui see on aktiveeritud, ei valita automaatselt esimest kättesaadavat saatmismeetodit, kui iga saatepaketi jaoks ei ole eelnevalt valitud muud saatmismeetodit. <br>See valik on automaatselt aktiveeritud, kui valitud saatmismeetodi kustutamise võimalus on lubatud funktsiooni Kohalik pealevõtmine puhul.

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
et: Kui see on lubatud, lisatakse Bluehosti pluginast saadetise e-posti väli kassavormile.

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
et: Kui kirjasuurus vormiväljade sees on väiksem kui 16 pikslit, võivad Safari ja teised brauserid teksti lugemise hõlbustamiseks mobiilseadmetes automaatselt suumida. Kui see valik on aktiveeritud, seab see Fluid Checkouti poolt optimeeritud lehekülgedel vormiväljade sees oleva kirjasuuruse 16 pikslile, et vältida selle sisse suumimist.

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
et: Fluid Checkout'i kasutamisel muutub Germanized PRO pluginast pärit mitmeastmeline funktsioon tarbetuks ja võib põhjustada <strong>kriitilisi vigu uute tellimuste töötlemisel</strong>. Palun lülitage Germanized PRO mitmeastmelise kassaprogrammi funktsioon pluginate seadetes välja.

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
et: Kui kasutate <em>"1 veerg"</em> kassaplaani, on see valik alati seatud <em>"Enne kassasammu"</em> ja kehtib ka töölaua vaates.

en: WooCommerce Smart Coupons
et: WooCommerce Smart Kupongid

en: WooCommerce page layout
et: WooCommerce lehe kujundus

en: Yes
et: Jah

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
et: Te olete pluginat juba mõnda aega kasutanud. Kuidas sulle seni meeldib? <br>Palun anna meile kiire hinnang, me hindame iga tagasisidet ja see julgustab meid pluginat pidevalt täiustama :)

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
et: Teie tellimuse kogusumma on %s. Rohkem makseid ei ole vaja teha.

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
et: Laevandus

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
et: Laevandus %d
