fluid-checkout - en to az translation catalogue (518 entries)

en: "Add" link button
az: &quot;Əlavə et&quot; link düyməsi

en: (Required)
az: (Tələb olunur)

en: (experimental)
az: (eksperimental)

en: (originally "%s")
az: (əslində &quot;%s&quot;)

en: * For as long as you have an active subscription.
az: * Aktiv abunəliyiniz olduğu müddətcə.

en: 1 column
az: 1 sütun

en: 2 columns
az: 2 sütun

en: 226 EUR value (Save 42%)
az: 226 EUR dəyəri (42% qənaət edin)

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
az: <a href="%s" target="_blank">Yeni lisenziya açarı alın</a> və yeniləmələri və dəstəyi almağa davam edin.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
az: Lisenziya açarınızı əldə etmək üçün <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">hesabınıza daxil olun</a> və ya <a href="%s" target="_blank">yeni lisenziya açarı alın</a> .

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
az: Lisenziya açarınızı yeniləmək və yeniləmələri və dəstəyi almağa davam etmək üçün <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">hesabınıza daxil olun</a> .

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
az: Daha çox seçimləri açmaq üçün <a target="_blank" href="%s">PRO-ya təkmilləşdirin</a> .

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
az: <p>Fluid Checkout işləmək üçün klassik WooCommerce qısa kod əsaslı yoxlama formasına ehtiyac duyur. Yoxlama səhifəsinin görünüşünü və hissini fərdiləşdirmək üçün Divi Builder-dən istifadə edərkən, klassik qısa kodlar yoxlama səhifəsinin hər bir hissəsi üçün Divi Builder-in xüsusi vidjetləri ilə əvəz olunur. Bu fərdi vidjetlər Fluid Checkout ilə uyğun gəlmir.</p><p> Divi Builder vidcetlərini <code>[woocommerce_checkout]</code> qısa kodu olan mətn vidceti ilə əvəz edərək yoxlama səhifənizi redaktə edin.</p>

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
az: <p>Bu vidcet Fluid Checkout ilə əvəz edilmişdir.</p><p> Fluid Checkout istifadə edərkən, yoxlama səhifəsi düzgün işləmək üçün orijinal WooCommerce qısa kodundan <code>[woocommerce_checkout]</code> istifadə etməlidir.</p><p> Əlavə məlumat üçün Fluid Checkout sənədlərinə baş çəkin.</p>

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
az: <p>CodeRockz tərəfindən WooCommerce (pulsuz və PRO) üçün Çatdırılma və Alma Tarixi Vaxtı plaginlərindən istifadə etdiyinizi aşkar etdik. Bu plaginlərlə inteqrasiya Fluid Checkout PRO-a köçürüldü.</p>

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
az: <strong>%1$s</strong> quraşdırılması və aktivləşdirilməsi üçün <strong>%2$s</strong> tələb edir. <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Account matching
az: Hesab uyğunluğu

en: Account matching / user matching
az: Hesab uyğunluğu / istifadəçi uyğunluğu

en: Account password
az: Hesab parolu

en: Action link on the order summary at checkout.
az: Ödəniş zamanı sifariş xülasəsində fəaliyyət linki.

en: Activate %s
az: %s aktivləşdirin

en: Activated
az: Aktivləşdirilib

en: Add %s
az: %s əlavə edin

en: Add billing phone field to the checkout form.
az: Ödəniş formasına faktura telefonu sahəsi əlavə edin.

en: Add extra fields to the checkout form
az: Ödəniş formasına əlavə sahələr əlavə edin

en: Add shipping phone field to the checkout form.
az: Ödəniş formasına göndərmə telefonu sahəsi əlavə edin.

en: Add widget areas to the cart page
az: Səbət səhifəsinə vidcet sahələri əlavə edin

en: Add widget areas to the checkout page
az: Ödəniş səhifəsinə vidcet sahələri əlavə edin

en: Add widget areas to the order pay page
az: Sifariş ödəmə səhifəsinə vidcet sahələri əlavə edin

en: Add widget areas to the thank you page
az: Təşəkkür səhifəsinə vidcet sahələri əlavə edin

en: Add-ons
az: Əlavələr

en: Additional header sections
az: Əlavə başlıq bölmələri

en: Additional notes
az: Əlavə qeydlər

en: Address Book
az: Ünvan Kitabı

en: Address book
az: Ünvan kitabçası

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
az: Göndərmə ünvanı bölməsinə əlavə göndərmə e-poçtu və göndərmə telefonu sahəsi əlavə edir.

en: After Shipping Address
az: Çatdırıldıqdan sonra Ünvan

en: After order sections
az: Sifarişdən sonra bölmələr

en: After shipping address
az: Çatdırılma ünvanından sonra

en: After the cart actions
az: Səbət hərəkətlərindən sonra

en: After the cart items section
az: Səbət əşyaları bölməsindən sonra

en: After the order items section
az: Sifariş maddələri bölməsindən sonra

en: After the order overview
az: Sifarişə baxışdan sonra

en: After the order overview and payment instructions
az: Sifarişin icmalı və ödəniş təlimatlarından sonra

en: After the order summary
az: Sifarişin xülasəsindən sonra

en: After the order totals
az: Sifariş yekunlaşdıqdan sonra

en: After the progress bar
az: Tərəqqi çubuğundan sonra

en: After the shipping section
az: Göndərmə bölməsindən sonra

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
az: Bütün PRO xüsusiyyətləri + Xüsusi qiymətə bütün əlavələr.

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
az: Bütün əlavələr ayrıca satılır və qeyd edildiyi hallar istisna olmaqla, <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plagininin quraşdırılmasını və aktivləşdirilməsini tələb edir.

en: All future add-ons *
az: Bütün gələcək əlavələr *

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
az: Bütün qiymətlər EUR ilə göstərilmişdir. Veb saytımızdakı qiymətlərlə bağlı hər hansı fərqlər olarsa, vebsaytda göstərilən təkliflər onları əvəz edir və tətbiq olunacaq.

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
az: Müştərilərə sifarişə hədiyyə mesajı və digər hədiyyə ilə bağlı seçimlər əlavə etməyə icazə verin.

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
az: Müştərilərə məhsulun miqdarını dəyişməyə və ya məhsulları çıxarmağa birbaşa yoxlama səhifəsində icazə verin.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
az: Müştərilərə mağaza admini tərəfindən əl ilə yaradılan və ya ödəniş zamanı tamamlanmayan sifarişlər üçün ödənişlər etməyə imkan verir.

en: Already have an account?
az: Artıq hesabınız var?

en: Always show
az: Həmişə göstər

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
az: Sifarişi yerinə yetirərkən ödəniş zamanı verilən məlumatlarla hesab yaradılacaq.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
az: Mənzil, bölmə, bina, mərtəbə və s.

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
az: Stripe ödəniş forması sahələrinə üslubları tətbiq edin

en: As a step after shipping
az: Göndərmədən sonra bir addım olaraq

en: As a step before shipping
az: Göndərmədən əvvəl bir addım olaraq

en: As a sub-step after the shipping address section
az: Göndərmə ünvanı bölməsindən sonra bir alt addım olaraq

en: As a sub-step before the payment section
az: Ödəniş bölməsindən əvvəl bir alt addım olaraq

en: As a sub-step before the shipping address section
az: Göndərmə ünvanı bölməsindən əvvəl bir alt addım olaraq

en: As a substep after payment methods
az: Ödəniş üsullarından sonra alt addım kimi

en: As a substep before payment methods
az: Ödəniş üsullarından əvvəl alt addım kimi

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
az: Müştərinin əlaqə məlumatları ilə hesab artıq mövcud olduqda, qonaq müştərinin sifarişlərini mövcud hesabı ilə əlaqələndirin.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
az: Çatdırılma gecikmələrindən və narazı müştərilərdən çəkinin. Sizinlə ilk dəfə satın aldıqları andan <strong>düzgün ünvan məlumatlarını</strong> toplayın.

en: Bars
az: Barlar

en: Before Shipping Address
az: Çatdırılmadan əvvəl Ünvan

en: Before checkout steps
az: Kassadan əvvəl addımlar

en: Before coupon codes section
az: Kupon kodları bölməsindən əvvəl

en: Before shipping address
az: Göndərmə ünvanı əvvəl

en: Before the cart actions
az: Səbət hərəkətlərindən əvvəl

en: Before the cart items section
az: Səbət elementləri bölməsindən əvvəl

en: Before the checkout steps
az: Ödəniş addımlarından əvvəl

en: Before the order items section
az: Sifariş maddələri bölməsindən əvvəl

en: Before the order summary
az: Sifariş xülasəsindən əvvəl

en: Before the order totals
az: Sifarişin cəmindən əvvəl

en: Before the progress bar
az: Tərəqqi çubuğundan əvvəl

en: Before the shipping section
az: Göndərmə bölməsindən əvvəl

en: Below the order summary
az: Sifariş xülasəsinin altında

en: Below the payment section
az: Ödəniş bölməsinin altında

en: Billing address
az: Faktura ünvanı

en: Billing phone
az: Billing telefonu

en: Both below the payment section and the order summary
az: Həm ödəniş bölməsinin altında, həm də sifariş xülasəsi

en: Boxed
az: Qutulu

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
az: Müraciət edin

en: Captcha Pro by BestWebSoft
az: BestWebSoft tərəfindən Captcha Pro

en: Captcha position
az: Captcha mövqeyi

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
az: Sifariş vermədən əvvəl düymə

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
az: Sifariş vermədən əvvəl bölmə

en: Carrier:
az: Daşıyıcı:

en: Cart elements
az: Səbət elementləri

en: Cart items
az: Səbət əşyaları

en: Cart items count
az: Səbətdəki əşyaların sayı

en: Cart layout
az: Səbətin düzülüşü

en: Cart optimizations
az: Səbətin optimallaşdırılması

en: Cart total:
az: Səbətin cəmi:

en: Change email address to: {suggestion-value}
az: E-poçt ünvanını dəyişdirin: {suggestion-value}

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
az: Ödəniş formasındakı faktura ünvanı bölməsi üçün şirkət adı sahəsinin görünməsini dəyişdirin.

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
az: Ödəniş formasındakı göndərmə ünvanı bölməsi üçün şirkət adı sahəsinin görünməsini dəyişdirin.

en: Change: %s
az: Dəyişiklik: %s

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
az: Təşəkkür səhifəsində və hesab səhifələrində sifariş təfərrüatlarının tərtibatını dəyişir.

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
az: Müştəridən ödəniş gözlənilən mövcud sifarişlər üçün ödəniş səhifəsinin tərtibatını dəyişir.

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
az: Quraşdırdığınız digər plaginlər üçün <a href="%s">inteqrasiya variantlarının</a> olub olmadığını yoxlayın.

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
az: &quot;Göndərmə/faktura ünvanı ilə eyni&quot; üçün qeyd qutusu defolt olaraq işarələnib

en: Checkout
az: Yoxlama

en: Checkout Below Place Order
az: Sifariş verdikdən sonra yoxlayın

en: Checkout Header - Desktop
az: Checkout Header - İş masası

en: Checkout Header - Mobile
az: Checkout Header - Mobil

en: Checkout Order Summary
az: Ödəniş Sifarişinin xülasəsi

en: Checkout Sidebar
az: Yoxlama Yan Paneli

en: Checkout elements
az: Yoxlama elementləri

en: Checkout fields
az: Yoxlama sahələri

en: Checkout layout
az: Kassa tərtibatı

en: Checkout options
az: Yoxlama seçimləri

en: Checkout progress
az: Yoxlamanın gedişi

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
az: Faturalandırma

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
az: Əlaqə

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
az: Ödəniş

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
az: Çatdırılma

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
az: Dəyişmək

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
az: Dəyişiklikləri yadda saxlayın

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
az: Yoxlama səhifəsinin altbilgisi üçün fon rəngi seçin. Yalnız diqqəti yayındırmayan başlıq və altbilgidən istifadə edərkən tətbiq edilir.

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
az: Ödəniş səhifəsinin başlığı üçün fon rəngi seçin. Yalnız diqqəti yayındırmayan başlıq və altbilgidən istifadə edərkən tətbiq edilir.

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
az: Ödəniş səhifəsi üçün fon rəngi seçin. <em>Bədən</em> elementinə rəng tətbiq olunur.

en: Choose a background color for the order summary section.
az: Sifarişin xülasəsi bölməsi üçün fon rəngi seçin.

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
az: Ödəniş səhifəsinin başlığında göstəriləcək bir şəkil seçin. Yalnız diqqəti yayındırmayan başlıq və altbilgidən istifadə edərkən tətbiq edilir.

en: Choose in which position to display the order actions.
az: Sifariş hərəkətlərinin hansı mövqedə göstəriləcəyini seçin.

en: Choose in which position to display the section.
az: Bölmənin hansı mövqedə göstəriləcəyini seçin.

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
az: Göndərmə üsulları bölməsinin hansı mövqedə göstəriləcəyini seçin.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
az: Faturalandırma telefonu sahəsinin hansı addımda göstəriləcəyini seçin.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
az: Göndərmə telefonu sahəsinin hansı addımda göstəriləcəyini seçin.

en: Choose the style of the progress bar.
az: Tərəqqi çubuğunun üslubunu seçin.

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
az: Ödəniş səhifəsində mövcud kuponlar bölməsinin harada göstəriləcəyini seçin.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
az: Yerli götürmə sifarişləri üçün çatdırılma ünvanı kimi yadda saxlanacaq ünvanı seçin.

en: Classic
az: Klassik

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
az: Şəkli silin

en: Click to go to the order summary
az: Sifariş xülasəsinə keçmək üçün klikləyin

en: Close and continue with checkout
az: Bağlayın və ödənişə davam edin

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
az: Bağlayın

en: Collapsed
az: Yığılmış

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
az: <strong>Ödəniş səhifəsində AB ƏDV nömrələrini toplayın və doğrulayın</strong> , əks ödəniş əsasında vergi ödənişlərini silin və lazım olduqda müştərinin yerini təsdiqləyin.

en: Company name field for billing address
az: Billinq ünvanı üçün şirkət adı sahəsi

en: Company name field for shipping address
az: Göndərmə ünvanı üçün şirkət adı sahəsi

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Contact
az: Əlaqə

en: Contact step
az: Əlaqə addımı

en: Continue
az: Davam et

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
az: Diqqəti yayındırmayan səhifənin başlıq və altbilgisindən istifadə edib-etməməyi və ya hazırda aktiv mövzunun başlıq və altbilgisini saxlayıb-saxlamamağa nəzarət edir.

en: Coupon codes
az: Kupon kodları

en: Create an account
az: Hesab yaradın

en: Cross-sells
az: Çapraz satış

en: Custom fields
az: Fərdi sahələr

en: Dark mode
az: Qaranlıq rejim

en: Dashboard
az: İdarə paneli

en: Debug mode
az: Sazlama rejimi

en: Debug options
az: Sazlama seçimləri

en: Default button style
az: Defolt düymə tərzi

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
az: &quot;Sifariş verin&quot; və şərtlərin qeyd qutusu bölməsini göstərmək üçün mövqeyi müəyyənləşdirin.

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
az: Captcha bölməsini göstərmək üçün mövqeyi müəyyənləşdirin. Bəzi vəzifələr seçilmiş captcha növündən asılı olaraq işləməyə bilər.

en: Define the visibility of the additional order notes field.
az: Əlavə sifariş qeydləri sahəsinin görünməsini müəyyənləşdirin.

en: Design template
az: Dizayn şablonu

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
az: Dizayn şablonları, optimallaşdırılmış səbət və qəbul edilmiş səhifələr, hesab uyğunluğu və s.

en: Did you mean %s?
az: %s nəzərdə tuturdunuz?

en: Disable the theme checkout options
az: Mövzunun yoxlama seçimlərini deaktiv edin

en: Dismiss
az: Rədd et

en: Display as a cart section
az: Səbət bölməsi kimi göstərin

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
az: Çox mərhələli ödəniş sxemindən istifadə edərkən mobil cihazlarda yalnız son yoxlama addımına baxarkən yoxlama yan panel vidcetlərini göstərin

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
az: Daha böyük ekranlar üçün ekspress yoxlama düymələrini bir sətirdə göstərin

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
az: Ödəniş səhifəsində hədiyyə mesajını və digər hədiyyə seçimlərini göstərin

en: Display message when an account exists with the email address provided
az: Göstərilən e-poçt ünvanı ilə hesab mövcud olduqda mesajı göstərin

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
az: Yeni bölmələri göstərin və e-poçt bildirişlərində bölmələrin sırasını dəyişdirin. E-poçt bildirişlərində sifariş detallarının üslubları dəyişməz olaraq qalır.

en: Display order progress from the theme
az: Mövzudan sifariş tərəqqisini göstərin

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
az: &quot;Əlavə et&quot; keçid düymələrini kiçik hərflərlə göstərin

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
az: Səbət səhifəsini yoxlama səhifəsinə bənzər tərtibatla göstərin.

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
az: Çox mərhələli ödəniş sxemindən istifadə edərkən ödəniş tərəqqi panelini göstərin

en: Display the coupon codes section title
az: Kupon kodları bölməsinin başlığını göstərin

en: Display the form field labels visible on the page
az: Səhifədə görünən forma sahəsi etiketlərini göstərin

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
az: Hədiyyə mesajını ayrıca bölmə əvəzinə sifariş təfərrüatları cədvəlinin bir hissəsi kimi göstərin

en: Display the gift message fields always expanded
az: Hədiyyə mesajı sahələrini həmişə genişləndirilmiş şəkildə göstərin

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
az: Təşəkkür səhifəsində sifariş təfərrüatlarını geniş tərtibatla göstərin

en: Display the order status progress bar
az: Sifariş statusunun tərəqqi çubuğunu göstərin

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
az: Mobil cihazlar üçün yoxlama başlığının altında vidcetləri göstərin. Yalnız plaqinin yoxlama başlığından istifadə edildikdə göstərilir.

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
az: Vidcetləri ödəmə səhifəsində yerləşdirmə düyməsinin altında göstərin.

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
az: Ödəniş səhifəsində vidjetləri sifariş xülasəsi daxilində göstərin.

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
az: Vidjetləri ödəniş altbilgisində göstərin. Yalnız plaqinin yoxlama altbilgisindən istifadə edildikdə göstərilir.

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
az: Böyük ekranlar üçün kassa başlığında vidjetləri göstərin. Yalnız plaqinin yoxlama başlığından istifadə edildikdə göstərilir.

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
az: Sifariş xülasəsindən sonra ödəniş yan panelində vidjetləri göstərin.

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
az: Dəstəklənən ödəniş şlüzlərində bu funksiya aktiv olduqda, ödəniş zamanı ekspress ödəmə bölməsini göstərir.

en: Distraction free header and footer
az: Diqqəti yayındırmayan başlıq və altbilgi

en: Do not change placeholders
az: Yer tutucuları dəyişməyin

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
az: Səbət elementləri səhvləri mesajını ödəmə səhifəsinin yuxarı hissəsində göstərməyin. Satınalmanı tamamlamaq üçün ödəniş formasını təqdim edərkən, bu səhv mesajları həmişə göstəriləcək.

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
az: &quot;Ünvan xətti 2&quot; sahələrini keçid düyməsinin arxasında gizlətməyin

en: Do not save any shipping address
az: Heç bir göndərmə ünvanını saxlamayın

en: Do not show
az: Göstərməyin

en: Don't show this again
az: Bunu bir daha göstərməyin

en: EU-VAT Assistant
az: AB-ƏDV köməkçisi

en: Edit cart
az: Səbətə düzəliş edin

en: Edit cart contents at checkout page
az: Səbətin məzmununu ödəmə səhifəsində redaktə edin

en: Edit cart link
az: Səbət bağlantısını redaktə edin

en: Edit the checkout page
az: Ödəniş səhifəsini redaktə edin

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
az: Poçt yoxlanışını aktivləşdirin: (aktiv xüsusiyyət)

en: Enable cart page optimizations
az: Səbət səhifəsinin optimallaşdırılmasını aktivləşdirin

en: Enable custom shipping email field
az: Fərdi göndərmə e-poçt sahəsini aktivləşdirin

en: Enable dark mode
az: Qaranlıq rejimi aktivləşdirin

en: Enable integrated coupon code section
az: İnteqrasiya edilmiş kupon kodu bölməsini aktivləşdirin

en: Enable international phone number fields
az: Beynəlxalq telefon nömrəsi sahələrini aktivləşdirin

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
az: Ödəniş səhifəsində səbət elementlərini redaktə etmək üçün seçimləri aktivləşdirin

en: Enable order details customizations on email notifications
az: E-poçt bildirişlərində sifariş detallarının fərdiləşdirilməsini aktivləşdirin

en: Enable order pay page optimizations
az: Sifariş ödəmə səhifəsi optimallaşdırmasını aktivləşdirin

en: Enable phone number validation based on country rules
az: Ölkə qaydaları əsasında telefon nömrəsinin doğrulanmasını aktivləşdirin

en: Enable thank you page and order details optimizations
az: Təşəkkür səhifəsi və sifariş detallarının optimallaşdırılmasını aktiv edin

en: Enable the account matching feature
az: Hesab uyğunluğu funksiyasını aktivləşdirin

en: Enable the express checkout section
az: Ekspress ödəmə bölməsini aktivləşdirin

en: Enable wide layout on "My account" page.
az: &quot;Hesabım&quot; səhifəsində geniş tərtibatı aktivləşdirin.

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
az: Bu əlavələrlə ödəniş təcrübənizi təkmilləşdirin.

en: Enhanced select fields
az: Təkmilləşdirilmiş seçim sahələri

en: Enter your code here
az: Kodunuzu bura daxil edin

en: Error:
az: Xəta:

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Expired on %s.
az: İstifadə müddəti %s tarixində bitdi.

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
az: Dəstəklənən ödəniş üsullarından Express Checkout düymələri

en: Express checkout
az: Ekspress ödəniş

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
az: Fluid Checkout-un bütün yaxşılığını səbət səhifənizdə genişləndirin və sizə təşəkkür edən səhifələr.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
az: Forma sahələrinin avtomatik böyüdülməsini düzəldin

en: Fixed line
az: Sabit xətt

en: Fluid Checkout
az: Maye yoxlanışı

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
az: Fluid Checkout PRO – Paket

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
az: CodeRockz tərəfindən Fluid Checkout və Çatdırılma Tarixi plaginləri

en: Fluid Checkout database update
az: Fluid Checkout verilənlər bazası yeniləməsi

en: Fluid Checkout database updated successfully
az: Fluid Checkout verilənlər bazası uğurla yeniləndi

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
az: Fluid Checkout Divi Builder yoxlama planı ilə uyğun gəlmir

en: Footer background color
az: Altbilgi fon rəngi

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
az: Faktura və göndərmə ünvanlarını eyni (tək bölmə) üçün məcbur edin

en: Force wide layout on WooCommerce pages
az: WooCommerce səhifələrində geniş tərtibatı məcbur edin

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
az: Telefon nömrələrini hər bir ölkə üçün qaydalara uyğun formatlaşdırın.

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
az: Kassa addımları, sifariş xülasəsi və digər bölmələr üçün ümumi üslublar.<br> Səbət, Alınan Sifariş və Sifarişi Görmə səhifələri kimi digər səhifələrə də aid ola bilər.

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
az: Fluid Checkout istifadə edərkən almanlaşmış PRO çox addımlı yoxlama funksiyası deaktiv edilməlidir

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
az: Paketi əldə edin – cəmi 129 EUR

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
az: Bu əlavəni əldə edin - 29 EUR

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
az: Bu əlavəni əldə edin - 39 EUR

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
az: Bu əlavəni əldə edin - 59 EUR

en: Gift message
az: Hədiyyə mesajı

en: Gift messages and packing slips
az: Hədiyyə mesajları və qablaşdırma vərəqələri

en: Gift options
az: Hədiyyə seçimləri

en: Go to Germanized settings
az: Almanlaşdırılmış parametrlərə keçin

en: Go to Plugin Search
az: Plugin Axtarışa keçin

en: Go to the home page
az: Əsas səhifəyə keçin

en: Google Address Autocomplete
az: Google Ünvanı Avtomatik Tamamlama

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
az: Əla! Ödəniş səhifəniz indi Fluid Checkout-da işləyir.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
az: HTML rəng dəyəri. yəni: #f3f3f3

en: Header
az: Başlıq

en: Header and footer
az: Başlıq və altbilgi

en: Header and footer template
az: Başlıq və altbilgi şablonu

en: Header and footer templates
az: Başlıq və altbilgi şablonları

en: Header background color
az: Başlıq fon rəngi

en: Here are a few resources for you to get started:
az: Başlamaq üçün sizə bir neçə resurs təqdim edirik:

en: Hidden
az: Gizli

en: Hidden (remove field)
az: Gizli (sahəni silin)

en: Hide cart items errors at the checkout page
az: Səbət elementləri səhvlərini ödəmə səhifəsində gizlədin

en: Hide optional fields behind a link button
az: Əlaqə düyməsinin arxasında isteğe bağlı sahələri gizlədin

en: Highlight the billing address section in the checkout form
az: Ödəniş formasında faktura ünvanı bölməsini vurğulayın

en: Highlight the order totals row in the order summary table
az: Sifarişin xülasəsi cədvəlində sifarişlərin cəmi sırasını vurğulayın

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
az: Ödəniş formasında göndərmə ünvanı bölməsini vurğulayın

en: I already have it – Hide this offer
az: Məndə artıq var – Bu təklifi gizlədin

en: I need help!
az: Mənə kömək lazımdır!

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
az: Əgər yoxlanılıbsa, istifadəçilərə e-poçtdakı yazı xətaları barədə məlumat verir. (Fluid Checkout funksiyanı təklif etdiyi üçün bu funksiya deaktiv edilib. Bu seçimə edilən dəyişikliklər qüvvəyə minməyəcək)

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
az: Sahə defolt görünmə vəziyyəti olan &quot;isteğe bağlı&quot; olaraq təyin edilərsə, digər plaginlərə lazım olan hər hansı dəyişikliyi tətbiq etmək üçün heç bir dəyişiklik tətbiq edilməyəcək.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
az: Əgər nə vaxtsa köməyə ehtiyacınız varsa, rəsmi dəstək kanalımızda <a href="%s" target="_blank">dəstək bileti açın</a> .

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
az: Uyğun ekspress ödəniş ödəniş şlüzü ilə ödəniş edərkən əlavə ödəniş tələb olunan sahələrinə məhəl qoymayın

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
az: Heç bir şəkil seçilmədi.

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
az: Mobil cihazda genişləndirilə bilən sifariş xülasəsi bölməsi üçün ilkin vəziyyət.

en: Inside the cart items section
az: Səbət əşyaları bölməsinin içərisində

en: Inside the order items section
az: Sifariş maddələri bölməsində

en: Inside the order overview
az: Sifarişin ümumi görünüşü

en: Inside the order summary
az: Sifariş xülasəsinin içərisində

en: Installed &mdash; Activate
az: Quraşdırılmış — Aktivləşdirin

en: Integrated coupon code field on the cart page
az: Səbət səhifəsində inteqrasiya olunmuş kupon kodu sahəsi

en: Integrations
az: İnteqrasiyalar

en: International phone numbers
az: Beynəlxalq telefon nömrələri

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
az: Açıq giriş sahələrinin sayını azaltmaq üçün bu seçimi yoxlamaq tövsiyə olunur, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">araşdırmanı oxuyun</a> .

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
az: Daha yaxşı istifadəçi təcrübəsi üçün bu seçimi aktiv saxlamaq tövsiyə olunur.

en: Layout &amp; design
az: Layout və dizayn

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
az: Səbət səhifəsində çarpaz satış əşyalarının yerləşdirilməsi.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
az: Müştərilərə hesablarında <strong>çoxlu göndərmə və faktura ünvanlarını saxlamağa</strong> və ödəniş və səbət səhifələrində hansı ünvanlardan istifadə edəcəyini seçməsinə icazə verin.

en: License key cancelled.
az: Lisenziya açarı ləğv edildi.

en: License keys
az: Lisenziya açarları

en: Link to shop page
az: Mağaza səhifəsinə keçid

en: Load unminified assets
az: Minimallaşdırılmamış aktivləri yükləyin

en: Local pickup
az: Yerli alma

en: Local pickup and in-store collection
az: Yerli götürmə və mağazada kolleksiya

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
az: Daxil ol

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
az: Və ya qonaq olaraq davam edin

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
az: Və ya aşağıda davam edin

en: Log in to your account
az: Hesabınıza daxil olun

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
az: %1$s kimi daxil olub. <a href="%2$s">Çıxın</a>

en: Logo image
az: Loqo şəkli

en: Mailchimp for WooCommerce
az: WooCommerce üçün Mailchimp

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
az: Sürüşdürərkən ödəniş tərəqqi panelinin görünən qalmasını təmin edin

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
az: Əlavə sahənin etiketlərini &quot;Əlavə et&quot; keçid düyməsini <code>lowercase</code> kimi edin (məsələn, &quot;Telefon nömrəsi əlavə et&quot; əvəzinə &quot;Telefon nömrəsi əlavə et&quot;). Bu seçim kupon kodu sahələri üçün keçid düymələrinə də təsir edir.

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
az: Sürüşdürərkən sifariş xülasəsinin səbət səhifəsində görünən qalmasını təmin edin

en: Make the order summary stay visible while scrolling
az: Sürüşdürərkən sifariş xülasəsinin görünən qalmasını təmin edin

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
az: Faktura ünvanı bölməsi faktura ünvanı bölməsindən sonra göstərilibsə və faktura telefonu sahəsi &quot;tələb olunur&quot; kimi təyin edilərsə, &quot;tələb olunur&quot; kimi məcbur edilə bilər. Bu, həmin seçim yoxlanılan zaman faktura ünvanının faktura ünvanına kopyalanmasını təmin etmək üçün lazımdır.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
az: Faktura ünvanı bölməsi göndərmə ünvanı bölməsindən sonra göstərilibsə və faktura telefonu sahəsi &quot;tələb olunursa&quot; &quot;tələb olunur&quot; kimi məcbur edilə bilər. Bu seçim yoxlanılan zaman göndərmə ünvanının faktura ünvanına kopyalanmasını təmin etmək üçün lazımdır.

en: Mobile
az: Mobil

en: More design templates
az: Daha çox dizayn şablonları

en: More information
az: Ətraflı məlumat

en: More positions for the coupon code on the checkout page
az: Ödəniş səhifəsində kupon kodu üçün daha çox mövqelər

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
az: Sifarişin xülasəsi bölməsində vurğulanmış fon rəngi olmadığı zaman ən faydalıdır. Fluid Checkout PRO-dan istifadə edərkən Səbət, Qəbul edilən Sifariş və Sifarişlərə Baxış səhifələrinə də tətbiq oluna bilər.

en: Move the sign up checkbox to the contact step
az: Qeydiyyat qutusunu əlaqə addımına köçürün

en: Multi step
az: Çoxmərhələli

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
az: Göndərmə və faktura üçün çoxlu saxlanmış ünvanlar.

en: My account layout
az: Mənim hesab düzümü

en: No
az: Xeyr

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
az: Hazırda bu bölmədə inteqrasiya yoxdur. Hər bir plaginlə bağlı seçimlər yalnız həmin plagin aktivləşdirildikdə burada görünəcək.

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
az: Bu bölmədə hazırda lisenziya açarları variantları mövcud deyil. Hər bir plagin və ya əlavə ilə bağlı seçimlər həmin plagin aktivləşdirildikdə burada görünəcək.

en: Not selected yet.
az: Hələ seçilməyib.

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
az: Səbət səhifəsində göstəriləcək çarpaz satış maddələrinin sayı

en: Ok
az: tamam

en: On the sidebar
az: Yan paneldə

en: On the site header (requires distraction-free header)
az: Sayt başlığında (diqqəti yayındırmayan başlıq tələb olunur)

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
az: Yalnız WooCommerce parametrlərində kupon kodlarının istifadəsi aktiv olduqda tətbiq edilir.

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
az: Yalnız kupon kodu kassa və ya səbət səhifələrində ayrıca bölmə kimi göstərildikdə tətbiq edilir.

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
az: Yalnız yoxlama səhifəsində Impreza mövzu başlığından istifadə edərkən tətbiq edilir.

en: Only applies when using a block-based theme.
az: Yalnız blok əsaslı mövzudan istifadə edərkən tətbiq edilir.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
az: Yalnız göndərmə və ya faktura üçün icazə verilən ölkələri göstərin

en: Only used for shipping-related questions.
az: Yalnız göndərmə ilə bağlı suallar üçün istifadə olunur.

en: Optimized cart page
az: Optimallaşdırılmış səbət səhifəsi

en: Optimized horizontal cross-sells layout
az: Optimallaşdırılmış üfüqi çarpaz satış planı

en: Optimized order received / thank you page
az: Optimallaşdırılmış sifariş qəbul edildi / təşəkkür səhifəsi

en: Optional
az: Könüllü

en: Optional fields
az: Könüllü sahələr

en: Or
az: Və ya

en: Order actions
az: Fəaliyyətləri sifariş edin

en: Order details layout
az: Sifariş detallarının tərtibatı

en: Order details optimizations
az: Sifariş detallarının optimallaşdırılması

en: Order downloads
az: Yükləmələri sifariş edin

en: Order notes
az: Sifariş qeydləri

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
az: Sifariş nömrəsi və qəbz bu e-poçt ünvanına göndəriləcək.

en: Order pay
az: Sifariş ödənişi

en: Order pay page
az: Sifariş ödəmə səhifəsi

en: Order progress
az: Sifarişin gedişi

en: Order status
az: Sifariş statusu

en: Order summary
az: Sifariş xülasəsi

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
az: Mövzu parametrlərində aktivləşdirilibsə, əlavə başlıq bölmələrini çıxarın.

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
az: Fluid Checkout başlıq və altbilgidən istifadə edərkən Fennik mövzusundan çörək qırıntıları bölməsini çıxarın.

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
az: Kassa, səbət və sifariş səhifələrində Betheme-dən yoxlama addımları bölməsini çıxarın.

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
az: Fluid Checkout başlıq və altbilgidən istifadə edərkən The Gem mövzusundan yoxlama addımları bölməsini çıxarın.

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
az: Fluid Checkout istifadə edərkən Bookshelf mövzusundan yoxlama addımları bölməsini çıxarın.

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
az: Kassa, səbət və sifariş səhifələrində Kapee mövzusundan ödəniş addımları bölməsini çıxarın.

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
az: Fluid Checkout istifadə edərkən Nyture mövzusundan yoxlama addımları bölməsini çıxarın.

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
az: Kassa, səbət və sifariş səhifələrində Porto mövzusundan ödəniş addımları bölməsini çıxarın.

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
az: Kassa, səbət və alınan sifariş səhifələrində Pressmart mövzusundan ödəniş addımları bölməsini çıxarın.

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
az: Fluid Checkout başlıq və altbilgidən istifadə edərkən Woodmart mövzusundan yoxlama addımları bölməsini çıxarın.

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
az: Ödəniş səhifəsində abunə mövqeyini yoxlayın və onu həmişə əlaqə addımında göstərin

en: Page background color
az: Səhifənin fon rəngi

en: Page template
az: Səhifə şablonu

en: Parcel terminal
az: Bağlama terminalı

en: Payment form
az: Ödəniş forması

en: Payment method
az: Ödəniş üsulu

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
az: Dəqiq doğrulama aktiv olduqda istifadə edilən telefon nömrəsinin doğrulama növləri.

en: Pick a Locker
az: Şkaf seçin

en: Pickup point
az: Qəbul nöqtəsi

en: Pickup point not selected yet.
az: Qəbul nöqtəsi hələ seçilməyib.

en: Pickup point:
az: Qəbul nöqtəsi:

en: Place order
az: Sifariş verin

en: Please verify your phone number.
az: Zəhmət olmasa telefon nömrənizi doğrulayın.

en: Position for the extra order summary section on mobile.
az: Mobil cihazda əlavə sifariş xülasəsi bölməsi üçün mövqe.

en: Position on checkout page
az: Ödəniş səhifəsində mövqe

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
az: İlk göndərmə metodunun avtomatik seçilməsinə mane olun

en: Proceed to %s
az: %s ilə davam edin

en: Proceed to billing
az: Fakturaya keçin

en: Proceed to contact
az: Əlaqə saxlamağa davam edin

en: Proceed to payment
az: Ödəməyə davam edin

en: Proceed to shipping
az: Göndərməyə davam edin

en: Progress bar
az: Tərəqqi çubuğu

en: Rate the plugin
az: Plugini qiymətləndirin

en: Read documentation
az: Sənədləri oxuyun

en: Read the documentation.
az: Sənədləri oxuyun.

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
az: <a href="%s" target="_blank">Fluid Checkout ilə tanış olmaq üçün</a> quraşdırma təlimatını oxuyun.

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
az: Yalnız müştərilərin çoxunun &quot;Ünvan xətti 2&quot; sahəsinə ehtiyac duyduqda və ya düzgün çatdırılma ünvanının əldə edilməsi vacib olduqda (yəni qida və digər tez xarab olan məhsulların çatdırılması zamanı) tövsiyə olunur.

en: Remove
az: Sil

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
az: Yerli götürmə göndərmə üsulu seçildikdə çatdırılma ünvanı bölməsini silir.

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
az: <code>select2</code> açılan komponentləri <code>TomSelect</code> ilə əvəz edin

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
az: Hesab yaratma sahələrini bildiriş və daxil olmaq seçimi ilə əvəz edir. Bəzi kontekstlərdə müştərilərin məxfiliyini qorumaq üçün bu seçimi qeyri-aktiv etmək tövsiyə oluna bilər.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
az: Yerli götürmə göndərmə üsulu seçildikdə göndərmə ünvanını götürmə nöqtəsi yeri ilə əvəz edir.

en: Required
az: Tələb olunur

en: Same as billing address
az: Faktura ünvanı ilə eynidir

en: Same as shipping address
az: Göndərmə ünvanı ilə eynidir

en: Save same as the billing address
az: Faktura ünvanı kimi yadda saxlayın

en: Save the selected pickup location
az: Seçilmiş götürmə yerini yadda saxlayın

en: Select an image
az: Şəkil seçin

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
az: Ödəniş səhifəsində faktura ünvanı bölməsinin göstəriləcəyi yeri seçin.

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
az: Səbət səhifəsində kupon kodları bölməsinin göstəriləcəyi yeri seçin. Yalnız AJAX səbəti və ödəniş səhifəsində inteqrasiya edilmiş kupon kodları aktiv olduqda tətbiq edilir.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
az: Ödəniş səhifəsində kupon kodları bölməsinin göstəriləcəyi yeri seçin.

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
az: Səbət səhifəsində çarpaz satış bölməsinin göstəriləcəyi yeri seçin.

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
az: Səbət səhifəsində göndərmə xərclərinin və kalkulyatorun göstəriləcəyi yeri seçin.

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
az: &quot;Kuponu tətbiq et&quot; düyməsinin üslubunu seçin. Yalnız kupon kodu bölməsi ödəniş səhifəsində &quot;Ödəniş addımlarından əvvəl&quot; və ya səbət səhifəsində &quot;Səbət əşyaları bölməsindən əvvəl&quot; göstərildikdə tətbiq edilir.

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
az: FermoPoint ilə göndərmə zamanı toplama məntəqəsinin seçilməsi tələb olunur.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
az: Davam etməzdən əvvəl götürmə nöqtəsini seçmək tələb olunur.

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
az: Sendinblue - WooCommerce E-poçt Marketinqi

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
az: Forma sahələrində <code>font-size</code> 16px olaraq təyin edin

en: Settings
az: Parametrlər

[ctx: Settings section]
en: Cart
az: Səbət

[ctx: Settings section]
en: Order pay
az: Sifariş ödənişi

[ctx: Settings section]
en: Thank you
az: təşəkkür edirəm

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
az: İnteqrasiyalar

[ctx: Settings section title]
en: License keys
az: Lisenziya açarları

en: Setup & Documentation
az: Quraşdırma və Sənədləşdirmə

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
az: <a href="%s">Ödəniş seçimlərində</a> tərtibat və dizaynı quraşdırın.

en: Shipping
az: Çatdırılma

en: Shipping address
az: Çatdırılma ünvanı

en: Shipping method
az: Göndərmə üsulu

en: Shipping methods
az: Göndərmə üsulları

en: Shipping phone
az: Çatdırılma telefonu

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
az: Seçilmiş göndərmə üsullarını silmək üçün götürmə yeri alt addımında keçid düyməsini göstərin. Bundan əvvəl yerli götürmə üsulu seçilibsə, göndərmə ünvanı bölməsinin yenidən göstərilməsinə icazə vermək üçün istifadə edilə bilər.

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
az: Telefon sahələrində etibarlı telefon nömrəsinin nümunəsini göstərin

en: Show country code beside the flag
az: Bayrağın yanında ölkə kodunu göstərin

en: Show if not defined
az: Müəyyən edilmədikdə göstərin

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
az: Göndərmə üsullarını silmək üçün seçimi göstərin

en: Sign up checkbox position
az: Qeyd xanasının mövqeyi

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
az: Mağazanız üçün sadələşdirilmiş AB-ƏDV təsdiqi.

en: Single step
az: Tək addım

en: Skip to content
az: Məzmuna keçin

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
az: Verilənlər bazasında bəzi dəyişikliklər tələb olunur. İstənilən yeniləmədə olduğu kimi, <strong>davam etməzdən əvvəl veb saytınızın tam ehtiyat nüsxəsini çıxarmağınızı</strong> tövsiyə edirik.

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
az: Quadlayers tərəfindən WooCommerce Checkout Manager-in bəzi xüsusiyyətləri onu Fluid Checkout ilə istifadə edərkən gözlənildiyi kimi işləməyə bilər. Əlavə məlumat və alternativ həllər üçün <a href="%s">sənədlərimizi</a> oxuyun.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
az: Bəzi seçimlər bəzi plaginlər və mövzularla uyğun olmaya bilər.

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
az: Ödəniş səhifəsində sayt başlığı üçün boşluq (piksellə)

en: Special offers
az: Xüsusi təkliflər

en: Split
az: bölün

en: Step %1$s of %2$s
az: %2$s addımdan %1$s

en: Subscribe checkbox
az: Abunə olun onay qutusu

[ctx: Substep review text]
en: None.
az: Heç biri.

en: Support
az: Dəstək

en: Thank you page
az: Təşəkkür səhifəsi

en: Thank you page & order details layout
az: Səhifə və sifariş təfərrüatları tərtibatı üçün təşəkkür edirik

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
az: Fluid Checkout-u seçdiyiniz üçün təşəkkür edirik!

en: The Bluehost Plugin
az: Bluehost Plugin

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
az: CNPJ nömrəsi &quot;{cnpj_number}&quot; etibarsızdır.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
az: &quot;{cpf_number}&quot; CPF nömrəsi yanlışdır.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
az: <strong>WooCommerce yoxlama dönüşüm nisbətinizi daha da yaxşılaşdırmaq</strong> və alış təcrübəsini bütün səyahətdə ardıcıl etmək üçün ən yaxşı vasitələr.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
az: Paketə hazırda təklif etdiyimiz bütün əlavələr və gələcəkdə istifadəyə verəcəyimiz Fluid Checkout əlavələri daxildir.

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
az: &quot;Göndərmə ünvanı ilə eyni&quot; qeyd xanası ilk olaraq göndərmə ünvanı bölməsi göstərildikdə, defolt olaraq işarələndiyi kimi başlayacaq.<br> Faktura ünvanı bölməsi ilk dəfə göstərildikdə, &quot;Faturalandırma ünvanı ilə eyni&quot; qeyd qutusu defolt olaraq işarələndiyi kimi başlayacaq.<br> Ödəniş zamanı açıq giriş sahələrinin sayını əhəmiyyətli dərəcədə azaltmaq üçün bu seçimi yoxlamaq tövsiyə olunur, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">araşdırmanı oxuyun</a> .

en: The database changes where applied successfully.
az: Uğurla tətbiq olunduğu yerdə verilənlər bazası dəyişir.

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
az: <em>&quot;1 sütun&quot;</em> düzeni istifadə edildikdə <em>&quot;Bölün&quot;</em> dizayn şablonu mövcud deyil və seçilərsə, <em>&quot;Minimalist&quot;</em> vəziyyətinə qayıdacaq.

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
az: <em>&quot;Sayt başlığında&quot;</em> seçimi yalnız diqqəti yayındırmayan başlıqdan istifadə edərkən tətbiq olunur.

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
az: Seçimlər məhsul şəklini, kəmiyyət sahəsini, sil düyməsini və mövzu ilə əlavə edilmiş məhsul səhifəsinə keçidi əks etdirir.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
az: Quadlayers tərəfindən plagin WooCommerce Checkout Manager Fluid Checkout ilə uyğun gəlmir

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
az: Fluid Checkout aktivləşdirildikdə göndərmə təyinatı həmişə &quot;Müştəri göndərmə ünvanı üçün defolt&quot; olaraq təyin edilir. Müştərilər hələ də ödəniş zamanı fərqli göndərmə və faktura ünvanları təqdim edə bilərlər, defolt faktura ünvanını göndərmə ünvanı ilə eyni etmək üçün seçim WooCommerce &gt; Parametrlər &gt; Fluid Checkout-da mövcuddur.

en: Theme Atomion
az: Mövzu Atomion

en: Theme Betheme
az: Mövzu Betheme

en: Theme Bookshelf
az: Mövzu kitab rəfi

en: Theme Fennik
az: Mövzu Fennik

en: Theme Impreza
az: Impreza mövzusu

en: Theme Ireca
az: Mövzu Ireca

en: Theme Kapee
az: Mövzu Kapee

en: Theme Nyture
az: Nyture mövzusu

en: Theme Porto
az: Mövzu Porto

en: Theme Pressmart
az: Mövzu Pressmart

en: Theme The Gem
az: Mövzu The Gem

en: Theme The7
az: Mövzu 7

en: Theme Woodmart
az: Mövzu Woodmart

en: Theme ZK Nito
az: Mövzu ZK Nito

en: Theme's cross-sells layout
az: Mövzunun çarpaz satış planı

en: Theme's header and footer
az: Mövzunun başlığı və altbilgisi

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
az: Bu seçimlər təşəkkür səhifəsinə təsir edir, hesab səhifələrində və e-poçt bildirişlərində sifariş təfərrüatlarına baxın.

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
az: Bu seçimlər, alınan sifariş və ya sifariş təsdiqləmə səhifələri kimi tanınan təşəkkür səhifəsinə təsir göstərir.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
az: Bu vidjet sahələri səbət səhifəsində güvən simvolları və etibar nişanları əlavə etmək üçün istifadə olunur.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
az: Bu widget sahələri yoxlama səhifəsində etibar simvolları və etibar nişanları əlavə etmək üçün istifadə olunur.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
az: Bu widget sahələri sifariş ödəniş səhifəsində etibar simvolları və etibar nişanları əlavə etmək üçün istifadə olunur.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
az: Bu widget sahələri təşəkkür səhifəsində etibar simvolları və etibar nişanları əlavə etmək üçün istifadə olunur.

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
az: Bu, məzmun bölməsinin WooCommerce səhifələrində kassa, səbət, alınan sifariş, sifariş ödənişi və hesab səhifələri daxil olmaqla çox dar olmadığını təmin edir.

en: This field does not match the related field value.
az: Bu sahə müvafiq sahə dəyərinə uyğun gəlmir.

en: This is a required field.
az: Bu tələb olunan sahədir.

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
az: Bu eksperimental xüsusiyyətdir və bütün quraşdırmalarda gözlənildiyi kimi işləməyə bilər. Ehtiyatla istifadə edin.

en: This is not a valid email address.
az: Bu etibarlı e-poçt ünvanı deyil.

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
az: Bu seçim sifarişin təsdiqi səhifəsinə (təşəkkür səhifəsi) və hesab səhifələrindəki sifariş təfərrüatlarına, e-poçt məktublarına və qablaşdırma vərəqələrinə təsir göstərir.

en: Toll free
az: Pulsuz

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
az: TomSelect, həqiqətən WooCommerce yoxlama səhifələrində istifadə olunan eyni xüsusiyyətləri təklif edərkən, Select2 ilə müqayisədə səhvlərə daha az meylli olan daha sadə açılan seçim komponentidir.

en: Tools
az: Alətlər

en: Troubleshooting
az: Problemlərin aradan qaldırılması

en: Trust symbols &amp; badges
az: Güvən simvolları və nişanlar

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
az: Səbətdə güvən simvolları və təşəkkür səhifələri

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
az: Seçilmiş ölkə kodu üçün qaydalara əsasən telefon nömrəsinin etibarlı mobil və ya stasionar nömrə olduğundan əmin olmağa çalışın. Bu seçim bəzi telefon nömrələri üçün yanlış pozitivlər verə bilən <code>intl-tel-input</code> dəqiq təsdiqləmə funksiyasından istifadə edir.

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
az: Doldurmaq üçün 40%-ə qədər daha az ödəniş sahələri.

en: Update database
az: Verilənlər bazasını yeniləyin

en: Upgrade to PRO
az: PRO-ya təkmilləşdirin

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
az: PRO-ya yüksəldin - 99 EUR

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
az: Blok əsaslı mövzular üçün &quot;Sifariş təsdiqi&quot; səhifə şablonundan istifadə edin

en: Use precise phone number validation
az: Dəqiq telefon nömrəsi təsdiqindən istifadə edin

[ctx: Used as fallback for "Proceed to next step" button label]
en: next step
az: növbəti addım

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
az: Sazlama rejimindən istifadə veb saytın performansına təsir göstərir. Bu seçimi yalnız problemləri həll edərkən istifadə edin.

en: Valid until %s.
az: %s tarixinə qədər etibarlıdır.

en: Verify Phone Number
az: Telefon nömrəsini doğrulayın

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
az: Fluid Checkout xüsusiyyətləri haqqında ətraflı məlumat üçün <a href="%s" target="_blank">sənədlərimizi</a> ziyarət edin.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
az: Plaginlərimiz və əlavələrimiz haqqında ətraflı məlumat üçün veb saytımıza daxil olun.

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
az: Tənzimləyici tələblərə görə aşağıdakı ölkələr üçün <em>genişləndirilmiş</em> kimi təyin etməyi tövsiyə edirik: <strong>Almaniya</strong> , <strong>Avstriya</strong> , <strong>İsveçrə</strong> , <strong>Niderland</strong> , <strong>Polşa</strong> , <strong>Belçika</strong> və <strong>Fransa</strong> .

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
az: Ödəniş səhifəsində diqqəti yayındırmamaq üçün diqqətinizi yayındırmayan başlıq və altbilgidən istifadə etməyi tövsiyə edirik. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Səbətdən imtina ilə bağlı araşdırmanı oxuyun</a> .

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
az: Deaktiv edildikdə, telefon sahəsinin yoxlanılması ölkə və ya ərazi kodlarının ölkə üçün etibarlı olub olmadığını yoxlamayacaq.

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
az: Aktiv edildikdə, Fluid Checkout plaginlə uyğunluq üçün optimallaşdırılmış üslubları tətbiq edəcək. Zolaqlı ödəniş forması sahələri üçün fərdi üslublardan istifadə edirsinizsə, bunu deaktiv etmək istəyə bilərsiniz.

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
az: Aktivləşdirildikdə, göndərmə telefonu sahəsində yalnız göndərmə üçün icazə verilən ölkələr əlçatan olacaq və billinq telefonu sahəsində yalnız fakturaya icazə verilən ölkələr əlçatan olacaq.

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
az: Aktivləşdirildikdə, onay qutusu Sendinblue plagin parametrlərində müəyyən edilmiş displey yerindən asılı olmayaraq əlaqə addımına köçürüləcək.

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
az: Aktivləşdirildikdə, hər bir göndərmə paketi üçün əvvəllər başqa heç bir göndərmə üsulu seçilmədikdə, mövcud ilk göndərmə üsulu avtomatik seçilməyəcək.<br> Yerli götürmə funksiyası üçün seçilmiş göndərmə metodunu silmək seçimi aktivləşdirilərsə, bu seçim avtomatik aktivləşdiriləcək.

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
az: Aktivləşdirildikdə, Bluehost plaginindən göndərmə e-poçt sahəsi ödəniş formasına əlavə olunacaq.

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
az: Forma sahələrində şrift ölçüsü 16px-dən kiçik olduqda, Safari və digər brauzerlər mətnin oxunmasını asanlaşdırmaq üçün avtomatik olaraq mobil cihazları böyüdə bilər. Bu seçim aktivləşdirildikdə, onun böyüdülməsinin qarşısını almaq üçün Fluid Checkout tərəfindən optimallaşdırılmış səhifələrdə forma sahələrinin daxili şrift ölçüsünü 16px olaraq təyin edəcək.

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
az: Fluid Checkout istifadə edərkən, Germanized PRO plaginindən çox addımlı xüsusiyyət lazımsız olur və <strong>yeni sifarişləri emal edərkən kritik xətalara</strong> səbəb ola bilər. Lütfən, plagin parametrlərində Germanized PRO multistep checkout funksiyasını deaktiv edin.

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
az: <em>&quot;1 sütun&quot;</em> ödəmə sxemindən istifadə edərkən bu seçim həmişə <em>&quot;Ödənişdən əvvəl addımlar&quot;</em> olaraq təyin edilir və masaüstü görünüşünə də tətbiq olunur.

en: WooCommerce Smart Coupons
az: WooCommerce Ağıllı Kuponlar

en: WooCommerce page layout
az: WooCommerce səhifə tərtibatı

en: Yes
az: Bəli

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
az: Artıq bir müddətdir ki, plaqindən istifadə edirsiniz. İndiyə qədər bunu necə bəyənirsiniz?<br> Zəhmət olmasa bizə tez qiymət verin, hər bir rəyi qiymətləndiririk və bu, bizi plaqini təkmilləşdirməyə təşviq edir :)

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
az: Sifarişinizdə %s məbləğində ümumi məbləğ var. Əlavə ödəniş tələb olunmur.

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
az: Göndərmə

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
az: Göndərmə %d
